Психологія квітів в рекламі

Психологія квітів в рекламі, пов'язана з певними почуттями і значеннями. Ці асоціації визначаються як культурою, в якій ми живемо, так і нашим особистим досвідом.  

Зверніть увагу, що це огляд того, як кольори сприймаються в західному світі (Європа, США). Інші культури можуть сприймати кольори зовсім інакше. Китайці, наприклад, використовують білий замість чорного у час похорону, бо вони асоціюють білий із зимовим часом, коли природа мертва.

Важливість кольору в брендінгу і дизайні упаковки 

11 колірних схем веб-сайту, які допоможуть вам знайти ідеальну палітру 

Список кольорів і почуттів, пов'язаних з ними. Психологія квітів в рекламі

    чорний на Насправді не колір. Оскільки він поглинає весь колір, це вказує на відсутність кольору.
    Чорний асоціюється з: утонченностьобольщеніетайнабунтсілазлосмертьЧерний одночасно елегантний і простий. В ідеалі чорний колір друкується як щільний насичений чорний.
 
    Синій є одним з основних кольорів.
    Синій асоціюється з: правданадежностьдостоінствомощностьпрохладатоска і тяжестьдоверятьпрінадлежащійСіній - це заспокійливий і безпечний, універсально популярний колір. Це не кращий колір для всього, що пов'язано з їжею, оскільки є трохи натуральних продуктів, які мають синій колір.
 
    золото на Насправді не колір. Це відноситься до жовтуватого відтінку блискучою золотою поверхні.
    Золото асоціюється з: успіх, досягнення і тріумфбогатство і достаток або роскошьпрестіж і ізисканностькачествоелегантностьЧтоби правильно надрукувати колір, який нагадує золото, необхідно використовувати металеві чорнило. Насправді неможливо емулювати золотий відтінок стандартними блакитними, пурпуровими, жовтими і чорними чорнилами.
 
   

Зелений - один з основних кольорів.

    Зелений асоціюється з: пріродаздоровьебодростьокружающая обстановкаДеньгірастітельностьсвежестькруторостізобіліеВ США зелений колір також асоціюється з грошима.
 
     
     
 
    непрозоре Couché трохи особливого кольору.
    Непрозорий Couché (Pantone 448C) сприймається як найпотворніший відтінок в світі згідно австралійському дослідження. Це пов'язано з: бруд екскременти смерть.
 
    помаранчевий - це колір між червоним і жовтим.
    Апельсин асоціюється з: пустотливість тепловібрація
 
    Рожевий блідо-червоний колір.
    Рожевий асоціюється з: любов краса м'якість і солодкість, плекати, безпеку, дитинство, жіночність. При використанні в поєднанні з фіолетовим або чорним, рожевий колір асоціюється з соблазнением і еротизмом.
 
    Фіолетовий - це колір між червоним і синім. Це схоже на фіолетовий.
    Фіолетовий асоціюється з: багатство, витонченість, інтелект, духовність.
 
    Червоний - один з основних кольорів.
    Червоний асоціюється: терміновість і швидкість, любов, секс і пристрасть, висока температура, кров, хвилювання, сила, небезпека
 
    Срібло відноситься до металевого сірого кольору, який нагадує поліроване срібло.
    Срібло пов'язано: престиж, холодний, науковий. Друк на сріблі звичайним чорнилом CMYK насправді неможлива. Це можна змоделювати, надрукувавши світло-чорний колір з додаванням невеликої кількості блакитного, щоб створити прохолодний сірий відтінок. Додаючи деякі більш світлі і темні відтінки, можна створити блискучу ілюзію. Однак набагато кращих результатів можна досягти, друкуючи срібло в якості плашечного кольору з використанням металевих чорнила.
 
    бірюзовий має зеленувато-синій колір.
    Бірюза пов'язана з: щастя, мир і спокій, емоційна стійкість. Це один з тих квітів, які входять і виходять з моди.
 
    Білий це не колір.
    Білий асоціюється з: чистота, легкість і порожнеча, невинність, молодь, м'якість.
 
    Жовтий - один з основних кольорів.
    Жовтий асоціюється з: тепло, сонячне, светбодрость і щастя, боягузтво, яркостьВ вивісках жовтий і оранжевий використовуються для позначення обережності.

 

Русский Українська