мета PostScript

Посткріпт можна порівняти з іншими мовами програмування, такими як COBOL, Basic, C або Pascal. Насправді він дуже схожий на Forth, досить маловідомий мова програмування, з яким я грав багато років назад.

Кожна мова програмування написаний для певної цілі: Java була створена для створення програм, які можуть бути розгорнуті в кроссплатформенной середовищі. Бейсік був розроблений, щоб дати початківцям легко зрозуміти введення в програмування. COBOL був призначений для написання бізнес-додатків.

QR-коди у пресі, коли використовувати?

Хоча PostScript досить гнучкий, щоб його можна було використовувати для написання ігор, він призначений для використання в якості мови опису сторінок: його набір інструкцій оптимізований для визначення того, як графічні об'єкти (текст, рядки, зображення і т. д) Розміщуються на 2-х мірна сторінка. Це мова, що не залежить від пристрою: зміст сторінок описується без посилання на будь-яку конкретну функцію пристрою (наприклад, дозвіл або яка касета для паперу повинна використовуватися на лазерному принтері). Теоретично це означає, що будь-який файл PostScript може бути відправлений на будь-який пристрій. Звичайно, було б непрактично, якби PostScript не можна було використовувати для управління настройками пристрою. Специфічні для пристрою драйвери дозволяють додавати такий код в код PostScript. Це означає, що більшість програм PostScript містять ряд специфічних для пристрою команд.

Точки і інші одиниці вимірювання

PostScript був розроблений Adobe на початку 80-х років. З тих пір вони продовжували покращувати мову, так що тепер існує 3 його версії: PostScript level 1, PostScript level 2 і PostScript 3. Не питайте мене, чому вони опустили «level» в останній версії, маркетологи ймовірно, провели тижні, обговорюючи цей блискучий хід. Ви можете прочитати більше про історії PostScript і відмінності між рівнями на цих сторінках .

Книги палітурка клей - Ваше ідеальне рішення!

Русский Українська