Усунення проблем InDesign

Коли Adobe InDesign починає вести себе дивним чином, це може зайняти дуже багато часу, щоб з'ясувати, як вирішити проблему. 

проблеми InDesign
проблеми InDesign

Якщо InDesign працює, перше, що потрібно визначити - це відбувається тільки з одним конкретним файлом або InDesign працює з будь-яким файлом. Окремі параграфи на цій сторінці присвячені питанням, пов'язаним з файлами і додатками. Перейдіть до наступної теми, якщо останнє вірно. Цю тему присвячена усунення неполадок одного конкретного файлу

Як виправити файл InDesign

Коли документ пошкоджений, є кілька речей, які ви можете зробити, щоб очистити його:

Зберегти як

Як правило, перше, що потрібно спробувати, це використовувати «Зберегти як», щоб зберегти цей документ. Це змушує InDesign очистити свою файлову структуру. Часто файл також набагато менше після того, як він був збережений за допомогою «Зберегти як».

Експортуйте як файл INX або IDML і знову відкрийте цей файл

Поряд з форматом файлу INDD, InDesign також може зберігати файли з використанням двох додаткових форматів: формат файлу INX був доступний з моменту випуску вихідної версії CS. Формат IDML був доданий в CS4. Експорт файлу в INX або IDML з подальшим повторним відкриттям в InDesign - добре відомий прийом усунення неполадок. Я повинен визнати, що я пробував це кілька разів з проблемними файлами, але ніколи не мав великого успіху з цим. Ваш пробіг може варіюватися.

Перемістити весь контент в новий документ

Не копіюйте і не вставляйте окремі кадри в новий документ. InDesign дозволяє переміщати цілі сторінки з одного документа в інший, що може бути дуже ефективним способом очищення файлу.

Повернутися до попереднього видання

розумні дизайнери час від часу зберігають свою роботу з трохи іншим ім'ям файлу (наприклад, додаючи номер редакції, такий як _1, _2, _3 в кінці). Якщо документ пошкоджено, він завжди може повернутися до попереднього видання. Дійсно розумні дизайнери ставлять старі версії на інший диск. Дійсно дійсно розумні дизайнери зберігають ці дані або цей диск в іншому місці. Якщо ви ще нічого не робите, не хвилюйтеся: рано чи пізно ви будете працювати таким чином. Більшість із нас дізналися про переваги резервного копіювання важким шляхом.

Як вирішити проблеми додатки InDesign

З огляду на його складність, InDesign є дивно солідним додатком. Хоча він не є ідеальним, і іноді вам доведеться здійснювати магію, щоб знову змусити його працювати належним чином.

Скинути налаштування

Щоб скинути всі настройки InDesign, запустіть додаток, утримуючи клавіші SHIFT, CTRL, OPTION & COMMAND (Mac) або клавіші SHIFT, CTRL & ALT (PC). Це скине всі налаштування програми, і ви втратите усе призначені для користувача попередні налаштування документа, попередні налаштування друку, попередні налаштування прозорості і призначені для користувача стилі обведення. Якщо у вас немає резервних копій жодного з них, саме час спочатку переконатися, що префайли і предустановки InDesign переналаштовані, а потім зробити їх резервну копію.

Додати ще один акаунт

Я зіткнувся з якимось дивним поведінкою з CS3 і не зміг виправити його шляхом перевстановлення програми (те, що ви повинні робити тільки після того, як спробували все інше з цієї сторінки). Колега запропонував створити інший обліковий запис користувача в моїй системі. Як не дивно, створення додаткового облікового запису фактично усунуло проблему для моєї звичайної облікового запису.

Якщо проблеми почалися після установки нового плагіна.

... Тоді цей плагін може бути причиною ваших проблем, або цей плагін може конфліктувати з іншим плагіном.

Якщо InDesign продовжує падати

Коли при кожному запуску InDesign відбувається збій, це, швидше за все, викликано тим, що файл відновлення завантажується автоматично і викликає збій програми. Знайдіть папку з ім'ям «InDesign Recovery», де зберігаються такі файли, і видаліть всі файли в ній.

Інші джерела інформації

Мені дуже подобається видеоурок щодо усунення проблем InDesign, створений Анн-Марі Консепсьон для Lynda.com . Пошук на веб-сайті InDesignSecrets або форумах підтримки Adobe також може бути гарною ідеєю.

Русский Українська