Підготовка до (PrePress) багато людей не розуміють, що це таке. Раніше це була ціла індустрія, заснована на додрукарської підготовці.

Що таке додрукарська підготовка?

Коли ви створюєте свій продукт: візитку, журнал і відправляєте його на друк, навіть якщо ви використовуєте онлайн-редактор, на якомусь етапі хтось буде перевіряти цей твір. Це може бути людина, це може бути програма, але тим не менш, ваш прдуктов друку перевіряється перед відправкою. У разі офсетного друку на пластину, в разі цифрового друку на принтер, це відділ додрукарської підготовки.

Всього пару десятиліть назад репрографія були стрижнем процесу друку, об'єднуючи дизайн і друк. 30 років тому традиційний будинок репрографії був нормою. Сьогодні велика частина цих процесів автоматизовані.

.Як виконати попередню перевірку файлів PDF?

Традиційні завдання додрукарської підготовки. Prepress

У минулому оператори додрукарської підготовки, створювали форми для друку за допомогою клею і наклеювали зображення на попередньо надруковані шаблони, а потім фотографували за допомогою великих фотоапаратів, створюючи великий бромід або плівку.

Сьогодні ця частина роботи разом з плівкою більше не використовується. Ця частина процесу практично зникла. Замість цього весь процес комп'ютеризується, і зображення переносяться прямо на металеві пластини.

Сучасні допечатниє якості і вимоги.

Сьогодні оператори додрукарської підготовки повинні вміти працювати зі стандартними графічними програмами, включаючи QuarkXPress, Adobe CC і Acrobat. По суті, якщо ви розумієте це, у вас є шанс знайти рішення в разі виникнення проблеми. Це, як і більшість речей, залежить від досвіду.

Програмне забезпечення для спуску смуг RipSoftware дуже складне. Це вимагає не тільки знання програмного забезпечення, але і розуміння того, як працює весь процес репрографії і друку.

Деякі оператори додрукарської підготовки є фахівцями за кольором і вносять невеликі корективи в фотографії клієнтів, щоб поліпшити їх зовнішній вигляд під час друку. У них є практичні знання про процес друку і вимогах до палітурки, а також про те, як вони впливають на кожен проект друку.

цифрова додрукарська підготовка. PrePress

Завдання додрукарської підготовки розрізняються залежно від складності файлу і методу друку. З введенням PDF, гарантує ідеальну друк за умови, що дизайнер дотримувався основні правила. Але ось короткий огляд типових помилок.

  • Правильний розмір.
  • Переконайтеся, що файл збережено правильно.
  • Вивчіть файли, які можуть перешкодити друку документа належним чином.
  • Двічі перевірте шрифти, щоб переконатися, що вони вбудовані і будуть правильно друкуватися.
  • Перевірте розміри обрізних форматів.
  • Для перевірки роботи потрібно плашковий колір.
  • Переконайтеся, що графіка має правильний формат, і перетворіть файли RGB в CMYK.
  • Встановіть треппинг.
  • Верстку файлу. Додайте сторінки в правильному порядку для друку. Зазвичай друкують чотири, вісім, 16 або навіть більше сторінок на одному великому аркуші паперу.
  • Виготовлення кольорових пробних відбитків за запитом.

ЯК ВИБРАТИ переплетені ДЛЯ КНИГИ?

ДРУК БРОШУР ДЛЯ КОНФЕРЕНЦІЙ І ВИСТАВОК

Друкарня Азбука