Prepress (Підготовка до)

Pre Press (підготовка до) Багато людей не розуміють, що це таке. Раніше це була ціла індустрія, заснована на додрукарської підготовці.

Що таке додрукарська підготовка?

Коли ви створюєте свій продукт: візитку, журнал і відправляєте його на друк, навіть якщо ви використовуєте онлайн-редактор, на якомусь етапі хтось буде перевіряти цей твір. Це може бути людина, це може бути програма, але тим не менш, ваш прдуктов друку перевіряється перед відправкою. У разі офсетного друку на пластину, в разі цифрового друку на принтер, це відділ додрукарської підготовки. 

Всього пару десятиліть назад репрографія були стрижнем процесу друку, об'єднуючи дизайн і друк. 30 років тому традиційний будинок репрографії був нормою. Сьогодні велика частина цих процесів автоматизовані. 

.Як виконати попередню перевірку файлів PDF? 

Традиційні завдання додрукарської підготовки.

У минулому оператори додрукарської підготовки, створювали форми для друку за допомогою клею і наклеювали зображення на попередньо надруковані шаблони, а потім фотографували за допомогою великих фотоапаратів, створюючи великий бромід або плівку. 

Сьогодні ця частина роботи разом з плівкою більше не використовується. Ця частина процесу практично зникла. Замість цього весь процес комп'ютеризується, і зображення переносяться прямо на металеві пластини. 

Сучасні допечатниє якості і вимоги.

Сьогодні оператори додрукарської підготовки повинні вміти працювати зі стандартними графічними програмами, включаючи QuarkXPress, Adobe CC і Acrobat. По суті, якщо ви розумієте це, у вас є шанс знайти рішення в разі виникнення проблеми. Це, як і більшість речей, залежить від досвіду.

Програмне забезпечення для спуску смуг RipSoftware дуже складне. Це вимагає не тільки знання програмного забезпечення, але і розуміння того, як працює весь процес репрографії і друку. 

Деякі оператори додрукарської підготовки є фахівцями за кольором і вносять невеликі корективи в фотографії клієнтів, щоб поліпшити їх зовнішній вигляд під час друку. У них є практичні знання про процес друку і вимогах до палітурки, а також про те, як вони впливають на кожен проект друку. 

цифрова додрукарська підготовка.

Завдання додрукарської підготовки розрізняються залежно від складності файлу і методу друку. З введенням PDF, гарантує ідеальну друк за умови, що дизайнер дотримувався основні правила. Але ось короткий огляд типових помилок.

  • Правильний розмір.
  • Переконайтеся, що файл збережено правильно.
  • Вивчіть файли, які можуть перешкодити друку документа належним чином.
  • Двічі перевірте шрифти, щоб переконатися, що вони вбудовані і будуть правильно друкуватися.
  • Перевірте розміри обрізних форматів.
  • Для перевірки роботи потрібно плашковий колір.
  • Переконайтеся, що графіка має правильний формат, і перетворіть файли RGB в CMYK.
  • Встановіть треппинг.
  • Верстку файлу. Додайте сторінки в правильному порядку для друку. Зазвичай друкують чотири, вісім, 16 або навіть більше сторінок на одному великому аркуші паперу.
  • Виготовлення кольорових пробних відбитків за запитом.

ЯК ВИБРАТИ переплетені ДЛЯ КНИГИ? 

ДРУК БРОШУР ДЛЯ КОНФЕРЕНЦІЙ І ВИСТАВОК

 

Русский Українська