Дропшиппінг - це життєздатний варіант для бізнесу?

Назад до Записи
Дропшиппінг

Дропшиппінг - це життєздатний варіант для бізнесу?

У зв'язку з тим, що індустрія електронної комерції стає все більш популярною за останні 20 років і, безумовно, набирає обертів в останні 10 років, дропшіппінг став новим захоплюючим і інноваційним способом ведення бізнесу без необхідності купувати багато товарів і знаходити склад. зберігати його. У перші дні Дропшиппінг деякі відомі бренди домоглися величезного успіху. Ви, напевно, бачили вірусну фотографію Джеффа Безоса, засновника Amazon, який сидить в своєму маленькому темному офісі, коли він намагався розпочати свій бізнес - і тепер він буквально найбагатша людина в світі!

Звичайно, це кращий сценарій, і, на жаль, не кожен може почати дропшіппінг-бізнес, який буде приносити йому мільярди доларів щороку. Фактично, оскільки популярність цього типу бізнесу продовжує рости, деякі вважають, що ринок стає дуже насиченим, і насправді може бути складно, як і раніше заробляти гроші таким чином.

При цьому, якщо ви повні рішучості і можете добитися успіху, дропшіппінг може стати ідеальним способом почати свій власний бізнес, керувати ним з будь-якої точки світу і бути самим собі босом! Отже, якщо ви шукаєте наступний крок в кар'єрі і думаєте про створення власного магазину електронної комерції, дозвольте нам допомогти вам. Нижче ми розглянемо деякі з найбільших плюсів і мінусів відкриття бізнесу прямого постачання, щоб ви могли самі вирішити, чи є це життєздатним варіантом для вас.

Дропшиппінг

переваги Дропшиппінг

У вступі ми коротко торкнулися того, чому дропшіппінг може бути прибутковою і привабливою можливістю для бізнесу, але нижче ми розглянемо сім ключових переваг для початку дропшіппінг-бізнесу і чому вам все ж слід розглянути цей шлях сьогодні. Деякі з ключових переваг включають:

 

Вам не потрібен магазин або склад

Одним з ключових переваг Дропшиппінг є те, що вам не потрібно тримати склад самостійно, все робиться онлайн, а продукти відправляються безпосередньо від вашого постачальника вашим клієнтам. Ваш сайт електронної комерції просто виступає в ролі посередника. Це означає, що вам не потрібно мати магазин або величезний склад для зберігання всього вашого інвентарю.

 

Ви можете вести свій бізнес звідки завгодно

Ще однією перевагою прямого постачання є те, що ви можете запустити свій веб-сайт з будь-якої точки світу в будь-який час. Таким чином, ви можете вибрати роботу з дому, поки ви ростіть сім'ю, або навіть роботу, подорожуючи по світу - це дійсно ваша справа! Такий гнучкий бізнес може бути дуже вільним і означає, що ви можете уникнути звичайних 9-5, якщо це не відповідає вашому способу життя.

 

Це бізнес-ідея з відносно низьким рівнем ризику

Страх може бути причиною номер один, по якій люди не наважуються розпочати власну справу. Гарна новина полягає в тому, що коли справа доходить до відкриття бізнесу прямого постачання, ризики і початкові витрати відносно невисокі, що може значно спростити боротьбу з кулею і запустити свою власну компанію електронної комерції. Багато підприємців вирішують почати дропшіппінг на Shopify, але є і кращі варіанти. 

 

Є необмежений потенціал росту

якщо ваш бізнес успішний, немає межі того, як далеко ви можете зайти. Знову подивіться на приклад Амазонка: Від невеликого інтернет-магазину до всесвітньо відомого рітейлера, який заробляє більше 280 мільярдів доларів на рік! Якщо ви готові і можете докласти зусиль, ваш магазин електронної комерції може бути тільки початком. Продовжуйте розвивати свій бренд, І ви зможете продовжувати збільшувати свій дохід.

 

Інвентар також невисокий (здебільшого)

При використанні постачальників прямого постачання, оскільки вони продають оптом, товари зазвичай мають досить низьку вартість. Ви, звичайно, можете модернізувати і купувати більш дорогі продукти для продажу, якщо хочете надати своїм клієнтам більш високу якість, але в перші дні, якщо у вас мало грошей, ви все одно можете рухатися вперед! Вам не потрібен великий бюджет, щоб купити перші продукти і почати роботу.

 

Читайте також:  Написання цілей: 10 надійних способів встановити і дотримуватися своїх цілей

Є багато невикористаних ніш, які можна використовувати

Хоча деякі вважають, що індустрія Дропшиппінг стає насиченою, є ще багато цікавих ніш, що не освоєні і якими ви могли б скористатися. Наприклад, у міру того, як люди все більше піклуються про своє здоров'я і про те, що вони вкладають в свій організм, здорова їжа і добавки добре продаються. Точно так же екологічно чисті продукти зараз дуже модні, і люди сподіваються зменшити свій слід і допомогти врятувати планету.

 

Ви навіть можете вести це як побічний бізнес

Нарешті, оскільки бізнес можна вести з будь-якого місця в будь-який час, це означає, що ваш бізнес по прямому постачанню може бути навіть побічним заняттям. Ви можете вести свій бізнес і заробляти додаткові гроші крім звичайних 9-5, якщо ви цього хочете. Це може бути особливо корисно, якщо ваш сайт прямого постачання пов'язаний з хобі або чимось, що вам подобається робити у вільний час.

 

недоліки Дропшиппінг

Хоча пряма поставка може здатися досить хорошою, є ще кілька речей, які вам потрібно взяти до уваги, перш ніж приймати рішення про створення власного бізнесу. У міру наближення до кінця 2020 року багато початківці підприємці почали сумніватися, що дропшіппінг як і раніше є життєздатним варіантом для заробітку. І це не дивно, з огляду на, що до 90% нових підприємств прямого постачання зазнають невдачі протягом перших трьох місяців.

Так, ти читаєш це правильно! Хоча у цього виду бізнесу є ряд великих переваг, він не позбавлений проблем. Ми виявили кілька основних недоліків, а саме:

 

маржа низька

Перша велика проблема з прямою поставкою полягає в тому, що, хоча запаси можуть бути дешевими, це також означає, що маржа може бути досить низькою. Це тому, що ваш постачальник повинен отримувати прибуток, і ви теж. Це означає, що вам потрібно буде продавати товари дорожче, ніж ви їх купили, але якщо ви встановите дуже високу ціну, щоб заробити більше грошей для себе, люди можуть піти в інше місце (в більш дешеві магазини, такі як Amazon). Таким чином, буває складно встановити правильний баланс, і це часто призводить до низької маржі.

 

Це дійсно конкурентоспроможна галузь

Інша проблема полягає в тому, що з такою кількістю Дропшиппінг, електронної комерції та великих брендів конкуренція дійсно жорстка! Подумайте про це: навіщо комусь купувати у вас товар, якщо він може отримати його на іншому сайті за половину ціни? Маючи так багато варіантів в Інтернеті, вам доведеться пройти зайву милю, якщо ви сподіваєтеся залучити клієнтів і збільшити продажі, тому брендинг так важливий.

 

Терміни доставки можуть бути дуже довгими

Хоча відсутність необхідності купувати і зберігати всі свої акції є одним з ключових аргументів на користь прямого постачання, у цього також можуть бути свої проблеми. Часто початкового продавцеві потрібно до 21 дня, щоб доставити товар вашим клієнтам, і в світі, де більшість підприємств пропонують який-небудь варіант експрес-доставки або доставки на наступний день, клієнти не готові чекати три тижні, щоб отримати свою посилку.

Вартість і час доставки

Фактично, більшість (63%) споживачів очікують отримати свою посилку протягом трьох днів, а 40% заявили, що відклали б замовлення в компанії, якби не змогли отримати свою посилку протягом двох днів. Як бачите, швидка доставка і наявність правильної кур'єрської служби мають вирішальне значення.

Читайте також:  управління брендом

 

Ви не контролюєте товари

І останнє, але не менш важливе: якщо продукт доходить до вашого покупця і він пошкоджений або не відповідає обіцянці, або не доставляє взагалі, покупець прийде прямо до вас, а не до свого постачальника. Але з невеликим контролем їх термінів доставки і варіантів доставки вам може бути складно вирішити проблему, що може погано відбитися на вашому бізнесі. При цьому ви можете платити більше, щоб користуватися послугами місцевих і надійних постачальників. Вам просто потрібно знайти бюджет, щоб це зробити.

 

Отже, дропшіппінг - це життєздатний варіант для бізнесу?

Беручи все це до уваги, ми збираємося обговорити, чи залишається дропшіппінг життєздатним варіантом для бізнесу. Основні проблеми, які ми визначили, полягають в тому, що в даний час електронна комерція є дуже конкурентним ринком, і в залежності від постачальника, якого ви виберете, у вас може бути невеликою контроль над продуктами, презентацією та термінами доставки. Хоча це, очевидно, великі проблеми, якщо ви сподіваєтеся розпочати успішний онлайн-бізнес, для всіх з них є рішення - вам просто може знадобитися більший бюджет.

Так що, якщо ви готові інвестувати трохи більше грошей в більш досконалі платформи, постачальників і ресурси, ви можете скоротити час доставки і забезпечити кращий сервіс для своїх клієнтів. Це також означає, що ви можете створити кращий веб-сайт електронної комерції і вибрати більше високоякісних продуктів для розміщення в своєму магазині. Це може привести до поліпшення відгуків і підвищенню лояльності клієнтів, і люди з більшою ймовірністю будуть робити покупки разом з вами в майбутньому.

Точно так же брендинг і сильна маркетингова стратегія матимуть вирішальне значення для виділення вашого бізнесу прямого постачання і залучення більшого числа клієнтів. Таким чином, ви повинні бути готові вкладати свій час і ресурси в такі аспекти, як ваша реклама, соціальні мережі, SEO та присутність в Інтернеті. Якщо ви зможете це зробити, у вас буде більше шансів перемогти конкурентів і створити бажаний і успішний бренд.

Також варто переконатися, що ви забезпечуєте найкраще обслуговування клієнтів, особливо якщо у споживачів виникають проблеми з продуктами або термінами доставки! Це означає, що клієнти можуть зв'язатися з вами, якщо у них виникнуть будь-які питання або проблеми. І хоча вам, можливо, доведеться звернутися до постачальника, важливо постійно тримати його в курсі. Нездатність подбати про своїх клієнтів тільки погано відіб'ється на ваш бренд, і це може означати, що вам в кінцевому підсумку доведеться відмовитися від свого підприємства.

Але почекайте, ми до сих пір не відповіли на питання ... чи є дропшіппінг життєздатним варіантом для бізнесу сьогодні?

Добре, давайте зробимо це якомога простіше. Дропшиппінг може бути дуже прибутковим і життєздатним варіантом для бізнесу, якщо ви готові витратити час і зусилля, а також якщо у вас є бюджет для інвестування в потрібні ресурси. Якщо ви сподіваєтеся, що можете просто налаштувати свій веб-сайт за день, а потім залишити його працювати самостійно, то, на жаль, ви, швидше за все, зазнаєте невдачі. Так що дійсно вам вирішувати, чи хочете ви присвятити свій час вибору кращих продуктів і постачальників і створення сильного бренду чи ні. Якщо відповідь негативна, то дропшіппінг навряд чи стане для вас найкращим варіантом для бізнесу.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська