EAT проти YMYL: що потрібно знати для SEO і контент-маркетингу

Назад до Записи
eat і ymyl

EAT проти YMYL: що потрібно знати для SEO і контент-маркетингу

SEO - це те, що контент-маркетологи повинні постійно налаштовувати і покращувати. Практика SEO, що має значення сьогодні, може змінитися завтра.

Погляд на SEO як на ключові слова не дає вам повної картини. При розробці або поліпшення стратегії SEO компанії повинні враховувати відмінності між EAT і YMYL.

У цьому пості ми розберемо ці дві концепції і розглянемо, як вони впливають на SEO та контент-маркетинг.

 

Ключові висновки

 • EAT і YMYL - це два принципи, які Google використовує для кількісної оцінки якості контенту. Вони дійсно впливають на рейтинг.
 • Вигідне призначення - це ще один фактор, який пошукові системи використовують для оцінки змісту сторінки.
 • Створення послідовного, високоякісного, орієнтованого на користувача контенту - кращий спосіб досягти високих позицій.

EAT проти YMYL: основи

Google досить стримано говорить про те, як працює його алгоритм ранжирування в пошуковій мережі. Експерти в області SEO грають в детективів, щоб розібратися в цьому, але іноді Google пропонує поглянути на те, що ховається за завісою.

Google випустив свої  рекомендації  за оцінкою якості пошуку в відповідь на інформацію, що просочилася версію, опубліковану в Інтернеті. Це 175-сторінковий документ, тому в ньому багато деталей.

В огляді керівництво звертається до оцінювачам якості пошуку, які фактично «оцінюють» кілька параметрів, включаючи якість сторінки (PQ) і потреби в задоволенні (NM). Хоча керівництво призначене для цих «оцінювачів», воно також є золотою жилою для контексту для контент-маркетологів. Однак майте на увазі, що це підказки, а не остаточна відповідь на пошуковий рейтинг.

Коли мова заходить про якість, необхідно розуміти, що «корисна мета» - це аспект ранжирування, який використовує Google. Це закладає основу для принципів EAT і YMYL.

YMYL - це абревіатура від Your Money або Your Life.

EAT означає Досвід, Авторитет, Надійність.

Що таке вигідна мета?

У керівництві Google визначає корисну мету як веб-сайти і сторінки, які повинні допомагати користувачам. У свою чергу, якщо сторінки мають намір завдати шкоди або обдурити користувачів, вони отримають найнижчий рейтинг PQ.

У документі говориться, що сторінки повинні бути орієнтовані на користувача і що загальні корисні цілі включають обмін інформацією, вираження думки, розвага, продаж продуктів або послуг і розміщення питань. Google робить своїх користувачів пріоритетом і хоче, щоб веб-сайти робили те ж саме.

Що таке YMYL?

Ця концепція - ще один аспект рейтингу і ранжування. Google дає зрозуміти, що обман і нечесність на сторінках не принесуть бажаних результатів. YMYL робить ще один крок вперед, пропонуючи ідею змісту, яке поширює неточну і неправдиву інформацію, яка може завдати шкоди людині. Якщо дезінформація впливає на щастя, здоров'я, безпеку чи фінанси користувача, Google позначає це як YMYL.

Таким чином, якщо ваш контент вписується в сферу рекомендацій для цих областей, він не повинен заподіяти шкоди. Якщо ви розробляєте такий контент, він повинен бути точним і правдивим. Google також розбиває теми YMYL:

 • Новини та поточні події
 • Цивільне право, уряд і закон
 • Фінанси.
 • Купівля
 • Здоров'я та безпека
 • Групи людей
 • Інше (фітнес, харчування, інформація про житло, коледж, пошук роботи)

Ця категорія обширна, і керівництво рекомендує своїм оцінювачам керуватися здоровим глуздом при оцінці того, чи потрапляє сторінка в цю категорію.

Що таке EAT?

EAT - не єдиний фактор при визначенні PQ. Google повідомляє, що це одна з п'яти областей (див. Всі п'ять нижче в уривку).

 

Якщо сторінка має корисну мету, оцінювачі потім оцінюють, чи є контент вмістом YMYL. Перевірка сторінок, що не відносяться до YMYL, не така сувора, як для тих, які є. Отже, як Google використовує кожну частину EAT для оцінки PQ?

Експертиза

Перший компонент оцінює автора або домен з питанням: «Чи є автор експертом?»

Однак це не означає, що весь високоякісний контент створений досвідченими профільними експертами (SME). Google пристосований для «повсякденному експертизи». У цій категорії автори мають відповідний життєвий досвід, який робить їх експертами без повноважень і ступенів. Однак це не відноситься до контенту YMYL.

У керівництві також зазначається, що «рівень знань залежить від теми сторінки». Наприклад, мами, які пишуть про догляд за дітьми, мають реальний досвід, не маючи ступеня в галузі розвитку дітей молодшого віку.

авторитетність

Авторитетність дивиться на автора, контент і веб-сайт, щоб оцінити його надійність. Мати авторитет означає, що люди знають вас і визнають в вас ідейного лідера у вашій галузі. Інші вважають вас надійним джерелом інформації по темі або темам.

Google Workspace для розвитку контент-маркетингу

Читайте також:  Як почати свій бізнес?

Надійність

Google хоче зрозуміти, чи заслуговують довіри автор, контент і веб-сайт. Він межує з авторитетністю і означає, що користувачі можуть довіряти вам в чесності і точності щодо контенту, який ви розробляєте і яким діліться.

Інші фактори, що впливають на харчування

На додаток до трьох принципів Google пропонує ще кілька приміток по EAT по конкретним темам:

 • Медичні поради або рекомендації (Хорошим прикладом домену та контенту, які слідують за EAT, є WebMD.)
 • журналістські новини
 • Сторінки з науковою інформацією (наприклад, НАСА, Національний науковий фонд)
 • Сторінки з інструкціями з фінансових, юридичних і податкових питань (наприклад, H & R Block, Legal Zoom)
 • Контент, присвячений хобі, що вимагає певного рівня знань (наприклад, фотографія, гра на музичних інструментах)

Вплив вигідною мети, EAT і YMYL на контент-маркетинг

Контент-маркетинг  - це процес послідовної публікації контенту, який хочуть споживати аудиторія. Ви стаєте більше схожими на видавця, а не просто на продавця продукту або послуги. виконання контент-маркетингу означає, що весь контент орієнтований на клієнта. Зірка - це клієнти, а не ваш бренд. З цією структурою ви можете побачити, що контент-маркетинг прагне жити відповідно до принципів EAT.

Коротше кажучи, ваш контент повинен мати мета, Яка приносить користь користувачеві і демонструє досвід в цій області. За темами YMYL експертиза повинна бути піддається перевірці. Отже, що ж шукають оцінювачі, щоб оголосити сторінку з високим EAT?

«Без тертя» недостатньо: привнесення емоційних піків в ваш досвід роботи з клієнтами

Рекомендації по якісному змісту

У керівництві визначені атрибути високоякісного контенту. Ви помітите, що вони відповідають основам контент-маркетингу.

 • їжте багато
 • Основний зміст має описові або корисні заголовки.
 • Інформація на веб-сайті про те, хто створює контент або інформацію про обслуговування клієнтів для сторінок покупок.
 • Позитивна репутація веб-сайту і творця (може корелювати з авторитетом домену)

Беручи до уваги ці моменти, є кілька конкретних способів поліпшити свій контент, щоб підвищити його якість.

Друк фірмових бланків - основні поради щодо створення.

Читайте також:  Маркетинг туризму і подорожей.

Кращі практики для досягнення EAT

 • Визначте авторів за допомогою підписів і біографій: фактичний автор веб-сайту надає інформацію в Google і допомагає у всіх трьох областях EAT.
 • Переконайтеся, що відвідувачам легко знайти контактну інформацію: не змушуйте клієнтів витрачати багато часу на те, щоб поставити запитання або поспілкуватися з вами.
 • Поліпшення або видалення неякісного контенту: проведіть аудит контенту і классифицируйте то, що не відповідає вимогам EAT. Потім визначте, чи можете ви відредагувати його для поліпшення, додавши точки даних, отримавши допомогу від SME, додавши візуальні елементи або переформатувавши його для кращої читання. Якщо здається, що ці речі не зроблять його сильніше, вам, ймовірно, слід видалити його.
 • Працюйте над репутацією свого бренду за допомогою ініціатив інтелектуального лідерства: чим більше відомі ваш бренд і лідери в цій сфері, тим більше довіри до вашого веб-сайту і контенту.

Перемагайте в рейтингу з високоякісним вмістом EAT

Для будь-якого бренду, який хоче зайняти місце і перемагати, принцип EAT має вирішальне значення. Кращий спосіб отримати високий рейтинг - це створювати високоякісний контент, який демонструє ваш досвід, авторитетність і надійність.  

 

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Зшивання брошур на скоби. Швидко, просто і професійно.

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська