Дизайн для косметичної упаковки

Назад до Записи
Ефективні поради по дизайну косметичної упаковки

Дизайн для косметичної упаковки

Ми всі бачили, як божевільні споживачі можуть отримати практично кожен косметичний продукт, що випускається їх перевіреними брендами. По правді кажучи, розвиток великої кількості лояльних послів бренду - це не прогулянка в парку, а велика робота. Велика увага приділяється косметичної упаковці і її важливості для брендингу.

Змусити одного покупця купити косметичний продукт і порекомендувати його своїм друзям і членам сім'ї дуже складно, особливо якщо у вас невеликий бізнес.

У такої прибуткової галузі, як це, існує нескінченне число конкурентів, які щорічно витрачають мільйони доларів на свої маркетингові кампанії.

Само собою зрозуміло, легко бути поглинутим більшими і більш встановленими компаніями, чиї торгові марки вже відображені в умах людей.

Щоб досягти успіху в цій галузі, косметичним і косметичним компаніям необхідно виділитися серед конкурентів.

правильний брендинг за допомогою ефективних і яскравих дизайнів косметичної упаковки - це один із способів підштовхнути людей до того, щоб взяти продукт з полиць і купити його.

Як уникнути помилок в нестандартній упаковці 

Ефективний дизайн поради вашої косметичної упаковки необхідно завоювати лояльність клієнтів

Простота може мати велике значення

За словами Террі Голдштейна, генерального директора компанії зі стратегії та дизайну бренду The Goldstein Group, люди згадують те, що вони бачили спочатку за кольором, потім по формі, потім по символу і, нарешті, по словам. Простий, але вражаючий дизайн упаковки, В якому використовуються чудові колірні поєднання, дозволяє добитися відмінних результатів.

Як найняти фотографа для вашого бренду?

Прості і мінімалістичні дизайни означають, що ви опускаєте непотрібні деталі в упаковці, Які можуть заплутати покупців.

Проста індивідуальна косметична упаковка (складні коробки) від Hilary.

Використовуйте ламіновану або ароматизовану упаковку

Ламінована і малювання упаковка з великою естетичною привабливістю може привернути увагу людей. Додавання текстури і аромату до вашої косметичної упаковці може також збільшити продажу на 80%.

Читайте також:  Тенденції пакувальної індустрії 2020
Спеціальна ламінована упаковка для ароматизованих масок.

Додайте розкішний ефект тисненням фольгою

Використання марок із золотої і срібної фольги може додати розкішний ефект до упаковці вашого продукту. Фольга марки візуально привабливі і мають можливість надати приголомшливу вібрацію вашої продукції.

Виготовлені на замовлення циліндричні косметички з тисненням фольгою.

Додати тактильне звернення

Тактильна привабливість вашої упаковки може вплинути на рішення покупців. Тиснення створює візуальну складність, додаючи новий вимір до повідомлення і графіку вашого бренду.

Призначені для користувача коробки з маслом ши з тактильним відчуттям.

Розкажіть історію свого бренду і індивідуальність через твір мистецтва

Історія вашого бренду - це те, що робить вас і вашу компанію унікальними. Придумав упаковку, яка розповідає історію вашого бренду , Ви зможете спілкуватися з людьми, які вірять у ваші погляди і пропаганду.

Взяти, приміром, цю нову косметику. Soul розробив свою косметичну упаковку таким чином, щоб їх продукти могли використовуватися будь-яким підлогою. Це робиться шляхом підкреслення історії їх бренду, Яка заснована на духовності та індивідуальності.

Спеціальна упаковка для догляду за волоссям від Soul.

Зробіть ваш логотип центром уваги

мінімалістський дизайн привертає людей, які не люблять, коли їм підносять «приголомшливі» деталі.

Класична упаковка з мінімалістським дизайном виразно працює, оскільки вона дає людям уявлення про те, що ваші продукти варто купувати, і що вам не потрібно занадто багато слів, щоб переконати людей купувати їх.

мінімалістський дизайн робить акцент на логотипі вашого бренду , Творчо використовує простір і відрізняється простий типографікою.

Виберіть екологічно чисті варіанти упаковки

Клієнти тепер звертають увагу на екологічні зусилля брендів, роблячи екологічну упаковку дуже популярною.

стійка упаковка означає, що ви берете участь в збереженні природних ресурсів, зводячи до мінімуму відходи на папері і розробляючи упаковку, яку можна використовувати повторно, повторно використовувати або переробляти.

Прості крафт-коробки з відкидною кришкою або подушки-коробки без покриття є одними з найбільш поширених стійких структур упаковки.

Читайте також:  типи логотипів

створити досвід

Оскільки люди щодня приклеюють до своїх смартфонів, брендам необхідно використовувати всі платформи для відправки своїх повідомлень. Люди будуть розповідати про ваші продукти в соціальних мережах і підтримувати їх, якщо ви зможете забезпечити дивовижний досвід роботи з клієнтами.

Упакуйте свої продукти таким чином, щоб розпакування принесла хвилювання і гострі відчуття. Додайте картон або пінопластові вставки для організації і поділу ваших продуктів. Це створює кращий візуальний досвід.

Подячні записки і фірмова цигарковий папір також можуть допомогти залишити враження. Вони показують споживачам, що ваш бренд знайшов час, Щоб красиво представити товари з доданим індивідуальним підходом.

Розкішна нестандартна косметична упаковка від компанії Benefit.

Перейти преміум

якщо ваш бренд націлений на надання продуктів преміум-класу, ви повинні переконатися, що ваш підхід однаковий і ваша косметична упаковка також є єдиною в своєму роді.

Розкішні жорсткі подарункові коробки и коробки екстра-класу завжди будуть захоплювати ваших клієнтів.

Якщо ви скористаєтеся цими порадами в процесі дизайну своєї косметичної упаковки, Ви напевно зможете завоювати лояльність своїх клієнтів.

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська