Електронна комерція для малого бізнесу

Назад до Записи
мотивація продажів

Електронна комерція для малого бізнесу

На сучасному роздрібному ринку немає нічого важливішого електронної комерції. За останні кілька років спостерігався колосальний зростання в 300%, і очікується, що ця тенденція збережеться.

хоча традиційні продажу в магазинах як і раніше високі, враховуючи всі обставини, стрімка траєкторія електронної комерції, І особливо мобільного електронної комерції, Не подає жодних ознак зупинки.

Деякі малі підприємства вважають, що це чіткий сигнал для роздрібних продавців:

Клієнти хочуть робити покупки в Інтернеті, і якщо ви не можете дати їм це, вони підуть в інше місце.

Як сказав Джонатан Міденхолл, директор по маркетингу Airbnb: «Коли ви прислухаєтеся до споживача, відбудуться дивовижні речі».

чисто звичайний бізнес може бути стійким при деяких обставинах, але це не єдиний шлях вперед. Якщо ви хочете перемогти конкурентів, збільшити продажу і підтримувати зростання свого малого бізнесу, Немає нічого важливішого, ніж стати бізнесом електронної комерції.

Що таке малий бізнес?

Попри те, що випливає з назви, термін «малий бізнес»Можна застосувати не тільки до малого бізнесу. Згідно Адміністрації малого бізнесу, малий бізнес повинен відповідати стандартам, пов'язаних з доходом, кількістю співробітників і іншими факторами, які можуть коливатися від року до року.

Як правило, малі підприємства - це ті, які продають продукти або іншим чином діють на місцевому або національному рівні, заробляють обмежені гроші і мають невелику кількість співробітників по відношенню до великим транснаціональним корпораціям. Хоча розмір не обов'язково повинен бути обмежуючим з точки зору бізнесу, Це часто буває. На жаль, майже половина малих підприємств йде протягом п'яти років.

Частота відмов для малих підприємств не ідеальна, а це означає, що малим підприємствам, які не хочуть, щоб двері закрилися і згасло світло, необхідні стратегічні дії з самого початку.

Без інвестицій в електронну торгівлю - одну з найбільш швидкозростаючих областей роздрібної торгівлі - новачки на ринку не налаштовані на успіх. Це особливо актуально в світі, де домінують Амазонка і eBay. Нездатність продавати в Інтернеті може означати, що ви взагалі не відповідаєте вимогам.

Малим підприємствам потрібен компонент електронної торгівлі

У світі, де все більше домінує електронна торгівля, онлайн-продажу не підлягають обговоренню. Клієнти хочуть купувати свої улюблені товари, не встаючи з диванів, і невиконання цієї потреби може негайно поставити вас в невигідне становище. Електронна комерція має безліч переваг, тому вкладення часу і грошей, необхідних для початку, варто витрачених зусиль.

1. Залучайте нових клієнтів і продавайте більше товарів.

При наявності фізичного магазину продажу обмежуються людьми, які входять в двері і кладуть гроші на прилавок. Це все добре, але виключає тих, хто не знає про існування вашої компанії. коли ваша цільова аудиторія сідає купувати товари, подібні вашій, в Інтернеті, ви навіть не будете в бігах.

Перехід в електронну комерцію чимось схожі на стрибків вгору і вниз і крику: «Ось і я!» у натовпі. Вам буде набагато простіше залучати клієнтів за допомогою платформи електронної комерції, А чим більше клієнтів, тим більше продажів.

Витрати на створення веб-сайту електронної комерції порівняно невисокі, але віддача може бути значною.

2. Купівельна аналітика.

традиційні роздрібні продажу досить обмежені в аналітичних можливостях. Не завжди можна дізнатися, хто що купив; багато клієнтів вважають за краще не надавати особисту інформацію при оформленні замовлення і проводити оплату готівкою. Так, власники роздрібних магазинів можуть оцінювати такі речі, як тенденції товарних запасів, але за допомогою веб-аналитик можна почерпнути набагато більше.

Використовуючи онлайн-інструменти, роздрібні продавці можуть отримувати всі види цінних даних, в тому числі:

 • Перегляди сторінок
 • Середній час, витрачений на покупки
 • Кліки по певних продуктів або пропозицій
 • показник відмов
 • Статистика кинутих кошиків
 • Продукти, які часто купуються разом
 • Спеціальна інформація на рівні клієнта

Всі ці деталі можуть зіграти велику роль в тому, як ви вирішите вести свій бізнес. Наприклад, якщо ви бачите тенденції в товарах, які клієнти зазвичай купують разом, ви можете займатися промо-акції або продажу за цією схемою.

3. Щодо низькі експлуатаційні витрати.

На відкриття звичайного магазину йде багато часу, грошей і енергії. Але в порівнянні з десятками або сотнями тисяч доларів, які вам потрібні, щоб відкрити свої фізичні двері, електронна комерція варто набагато менше.

Скромні вкладення можуть привести до створення професійного сайту, який буде мати хороші рейтинги і зручний для користувачів. Крім того, добре продуманий сайт не вимагає значного обслуговування, що дає вам можливість збільшити продажу, Не відволікаючи багато уваги від повсякденної діяльності.

4. Трафік з пошукових систем.

Більше половини всіх покупців перед покупкою копаються в цифрових пошукових системах, таких як Google, тому цифровий слід може бути великою перевагою. Хоча, безумовно, можна створити привабливе присутність в Інтернеті без магазину електронної торгівлі, проникнення на ринок електронної комерції може стати відмінним способом привернути увагу до вашої компанії, яке в іншому випадку недоступно.

Такі інструменти, як сторінки категорій, цільові сторінки продуктів і опису продуктів, творять чудеса з метою SEO . Ваш сайт електронної торгівлі може залучити як користувачів, які вивчають варіанти області, так і тих, хто розглядає можливість покупки в Інтернеті.

5. Автоматизована система маркетингу.

Маркетинг більше не обмежується рекламою в місцевій газеті або рекламними вивісками в вашому передньому вікні. Інтернет-реклама надзвичайно популярна, розширює охоплення і збільшує впізнаваність. Ваша платформа електронної комерції може, по суті, функціонувати як універсальний автоматизований маркетинговий движок, забезпечуючи спосіб залучення реклами і прямого трафіку для збільшення продажів.

Здійснення покупок в електронній торгівлі не вимагає, щоб покупець їхав в ваш магазин і обмінював готівку. Замість цього клієнт може натиснути на ваше оголошення, перейти на спеціальну цільову сторінку і зробити покупку, виконавши кілька простих кроків. Потім ви можете використовувати електронний маркетинг, Щоб запропонувати їм інші продукти, які можуть їм сподобатися. В іншому випадку це перевага була б недоступно, і відмова від цих можливостей може дорого обійтися вашому бізнесу.

6. Краще обслуговування клієнтів.

Не всі хочуть з'являтися у вашому магазині і переглядати ваші полки особисто. Все більше число людей роблять покупки в Інтернеті або навіть на мобільних пристроях. Нездатність запропонувати платформу для електронної комерції і платформу, яка пропонує хороший мобільний досвід або спеціальне мобільний додаток, може поставити вас у відставку.

Диверсифікуючи канали продажів за допомогою можливостей продажів як в магазині, так і через Інтернет, ви за замовчуванням покращуєте якість обслуговування клієнтів. Інтернет-користувачі не хочуть бачити обмежену сторінку з годинником роботи і контактною інформацією; їм потрібен надійний досвід, Який можуть надати ваші конкуренти.

Читайте також:  Як написати книгу крок за кроком: за допомогою безкоштовного книжкового шаблону

3 типи рішень для електронної торгівлі

Управління інтернет-магазину не універсально; це всеосяжна категорія програмного забезпечення для електронної комерції, Яке буває різних форм і розмірів. Перш ніж заглибитися в роздуми, приділіть час тому, щоб ретельно вивчити доступні варіанти.

1. Відкритий вихідний код.

Термін «відкритий вихідний код» відноситься до вихідного коду, що використовується для структурування веб-сайту. Такі можливості інфраструктури доступні і доступні кожному, забезпечуючи основу для створення платформи електронної комерції. У відкритого вихідного коду є кілька переваг, в тому числі:

 • Свобода від якого-небудь одного постачальника
 • Проста інтеграція з існуючими системами
 • Можливість настройки платформ

Однак відкритий вихідний код не ідеальний, і недоліків може бути досить, щоб відвести деяких користувачів в інше місце. Рішення з відкритим вихідним кодом вимагають більшого втручання в безпеку, можуть викликати проблеми при правильному розміщенні та можуть зажадати додаткових витрат, таких як більш активну участь ІТ-команди, які не відразу очевидні.

2. SaaS (програмне забезпечення як послуга).

Програмне забезпечення як послуга, більш відоме як SaaS, зазвичай плутають з хмарним програмним забезпеченням. Як і хмарне програмне забезпечення, продукти SaaS розміщуються на сервері, що обслуговується кимось, крім вашого бізнесу, Але є і багато відмінностей. Програмне забезпечення SaaS більше схоже на оренду технології, ніж на володіння нею, а це означає, що ви отримуєте набагато більше за свої гроші.

Всі види програм покладаються на ресурси SaaS, включаючи електронну комерцію. SaaS може бути швидким і зручним способом встановити присутність в Інтернеті без необхідності індивідуального пошуку рішень для хостингу і джерел даних.

Звернення до надійного постачальника електронної комерції SaaS може допомогти вам закласти основу для відмінного веб-сайту без будь-яких проблем, гарантуючи кваліфіковане обслуговування. Всю важку роботу бере на себе стороння організація, надаючи доступ до професійних інструментів і ресурсів, які можуть забезпечити плавний запуск і високу продуктивність. Ціни на SaaS можуть значно відрізнятися, але інвестування в надійну платформу може привести до високої рентабельності інвестицій.

3. Безголові торгівля.

Торгівля без голови - не найпоширеніший вибір, особливо для малого бізнесу, Але це варіант для тих, у кого унікальні потреби. Ця стратегія відокремлює серверну частину, яка управляє технічною стороною електронної комерції, Від зовнішнього інтерфейсу або рівня уявлення, який клієнти бачать при здійсненні покупок.

Цей підхід найбільш цінний, коли ви хочете, щоб презентація ваших продуктів була гнучкою, але механізми продажу продуктів були однаковими. Наприклад, компанії з міжнародною присутністю, що вимагають різного зовнішнього вигляду зовнішнього інтерфейсу, але однакові внутрішні функції, часто використовують цю стратегію.

Незважаючи на гнучкість, вартість і складність можуть переважити переваги, що змушує більшість малих підприємств шукати рішення з відкритим вихідним кодом або SaaS.

Що потрібно враховувати при виборі платформи електронної комерції для малого бізнесу

Платформи електронної комерції бувають всіх форм і розмірів, від шаблонів DIY до партнерських відносин з ключовими гравцями галузі. Те, що працює для одного бренду, Може не працювати для іншого, тому пам'ятайте про ці фактори при зважуванні плюсів і мінусів різних платформ електронної комерції для малого бізнесу .

1. Ціна, вартість і додаткові збори.

У більшості малих підприємств немає необмеженої кількості ресурсів, які можна вкласти в веб-сайт. Це означає, що ціна платформи електронної комерції буде основним моментом розгляду. Однак поверхневі ціни не завжди відображають всю картину.

Деякі варіанти, які здаються надзвичайно дешевими з дуже низькими ставками в місяць, можуть зажадати додаткових витрат в майбутньому, наприклад, доменні імена. Ці додаткові витрати також можуть включати:

 • Безпека: мінімуму, яка надається деякими платформами, може бути недостатньо. Належна захист може означати використання стороннього програмного забезпечення або додаткових інвестицій у внутрішню інфраструктуру.
 • Комісія за транзакцію: кредитні картки є основним продуктом у світі роздрібної торгівлі, але прийом платежів за кредитними картками не є безкоштовним. Багато типів платежів мають комісію за транзакцію, пов'язану з покупками. Як продавець, це ваша відповідальність.
 • теми: якщо вам потрібен індивідуальний дизайн, для деяких платформ буде потрібна додаткова оплата. У найпростіших редакторів DIY може бути тільки кілька стандартних тим, доступних безкоштовно. Для використання настроюється інтерфейсу може знадобитися платний доступ до тем преміум-класу або партнерство зі стороннім веб-дизайнером.
 • Аналітика: деякі платформи електронної комерції надають доступ до комплексної аналітиці, але інші можуть пропонувати обмежений набір або взагалі нічого. Через важливості аналітики для забезпечення високої продуктивності платформа без достатніх ресурсів може зажадати додаткових витрат.
 • Відповідність PCI: відповідність індустрії платіжних карт може бути складним завданням. Усі постачальники зобов'язані дотримуватися правові стандарти щодо збору та обробки платежів. Без правильних заходів ви можете зіткнутися з проблемами в майбутньому.

2. Масштабованість.

У більшості підприємств є цілі зростання, будь то через рік або десятиріччя. Незалежно від того, як ви бачите розвиток свого бізнесу, Вам буде потрібна підтримка платформи електронної комерції у міру зростання і змін вашого бізнесу. Це може означати місце для більшої кількості продуктів, можливостей розширення за кордоном, більшої кількості платіжних шлюзів або додаткових зображень і відеоконтенту.

Деякі платформи розроблені з урахуванням зростання, в той час як інші пропонують обмеження на те, що є. Якщо ви плануєте згодом розширювати або змінювати свій бізнес, Зосередьтеся на провайдера, який може розвиватися разом з вами. В іншому випадку ви можете опинитися змушені змінити платформу в невідповідний час.

3. Продуктивність.

Потенційному покупцеві потрібно менше секунди, щоб зробити висновки про веб-сайті, тому то, як ви уявляєте свій продукт, має бути продумано до дрібниць. Сайт, який завантажується повільно, з обтяжливою графікою або з переважанням реклами, відразу ж відключиться, відправляючи продажу вашим конкурентам.

Замість того, щоб сподіватися, що клієнти знайдуть вас тільки на основі якості вашої продукції, переконайтеся, що ви уявляєте відмінний сайт, який відповідає галузевим стандартам. Це може означати такі речі, як:

 • Швидка швидкість завантаження на головній сторінці та між сторінками
 • Мобільна чуйність
 • Легко ідентифікуються навігаційні підказки

4. Зручність використання.

Хороша платформа повинна бути, перш за все, простий у використанні. Чим складніше сайт в використанні, тим складніше вам буде переконатися, що жоден з етапів вашого процесу не залишиться непоміченим. Розглянемо платформи, які зосереджені на цих ключових областях.

Читайте також:  Як виростити свій бізнес?

процес настройки

Від реєстрації доменного імені до управління обробкою платежів - багато йде на новий сайт електронної комерції. Хороша платформа гарантує, що ви не пропустите жодної деталі.

Централізоване управління каналами

Управління вашим сайтом електронної торгівлі має бути максимально простим. Завдяки можливості організувати і контролювати всі канали одночасно, централізоване управління каналами є ключем до збереження організованості.

Управління продуктами і SKU t

Якщо у вас багато різних SKU і категорій продуктів, останнє, що вам потрібно, - це управляти цим вручну. Наприклад, можливість завантаження файлів CSV може спростити управління запасами.

5. Вбудовані функції.

успіх в електронної комерції досягається не тільки за рахунок виставлення ваших товарів на продаж. Фактично, функції, пропоновані сайтом електронної комерції, Можуть зіграти велику роль в результатах, які ви бачите. Вбудовані функції, які може запропонувати постачальник електронної торгівлі, повинні відігравати велику роль в процесі прийняття рішень, від таких речей, як легко автоматизовані рекламні акції і знижки до комплексної аналітики.

6. Маркетингові інструменти.

Щоб досягти успіху в онлайн-продажах, покупці повинні знати, що ви існуєте. Хоча можна робити такі речі, як управління відносинами з клієнтами, організація рекламних акцій, оптимізація для SEO і курирування повідомлень електронної пошти з використанням сторонніх постачальників, багато платформи електронної комерції можуть зробити це за вас. Ці види маркетингових і SEO-Інструменти можуть спростити результати і мінімізувати зусилля, заощадивши ваше час і заробляючи гроші.

7. Великий ринок додатків.

Хочете інтегрувати свої соціальні мережі в свій сайт? Потрібно підкреслити особливості рейтингів? Всі ці види інструментів електронної комерції можуть бути додані за допомогою додатків, надбудов і надбудов, але не всі платформи пропонують великі торговельні майданчики додатків, які можуть задовольнити різні потреби. Подумайте, що ви можете виділити на своєму сайті, і переконайтеся, що для цього є можливість.

7 платформ електронної комерції для власників малого бізнесу

В світі електронної комерції є безліч відомих гравців, у кожного з яких є свої плюси і мінуси. Ці огляди можуть допомогти вам оцінити стан ринку і вибрати те, що вам підходить.

1. BigCommerce.

BigCommerce - це платформа електронної комерції, Яку вважають за краще деякі великі компанії, такі як Skullcandy і Solo Stove. BigCommerce може похвалитися повним набором інструментів від маркетингу до аналітики, широкими можливостями дизайну і великою кількістю підтримки з боку професіоналів. Він вважається кращим вибором для компаній будь-якого розміру, і багато малих підприємств можуть отримати вигоду з того, що пропонує BigCommerce.

2. Shopify.

Shopify - ще один варіант для малого бізнесу, Що пропонує зручну платформу SaaS, що ідеально підходить для компаній з 100 SKU або менше.

3. Volusion.

Volusion - це рішення для електронної комерції, Яке ідеально підходить для невеликих компаній і любителів, з простим процесом підключення і доступними цінами.

4. 3dcart.

3dcart - один з невеликих гравців в електронної комерції, Що робить його гарним вибором для малого бізнесу з обмеженими потребами. Як платформа SaaS, 3dcart проста в доступі і проста у використанні.

5. WooCommerce.

WooCommerce - ще одне відоме ім'я в сфері електронної комерції. Він використовує відкритий вихідний код в поєднанні з сумісністю з WordPress, що дає компаніям простий спосіб почати роботу.

6. Prestashop.

Prestashop - це модель електронної комерції з відкритим вихідним кодом, яка працює на основі «freemium», що означає, що базові функції безкоштовні, а більш складні функції вимагають оплати.

7. Squarespace.

Squarespace - постачальник SaaS, орієнтований в першу чергу на творче співтовариство. Багато з них шаблонів демонструють твори мистецтва, відео або музику з обмеженими вимогами до продажу.

3 малих підприємства, що використовують платформу BigCommerce

Вибір першого конструктора веб-сайтів, який вам сподобається, може спрацювати, але може і ні. У деяких компаній є унікальні потреби, які краще задовольняються одним постачальником, ніж іншим. Погляньте на ці три успішних бренду і подивіться, що BigCommerce зміг запропонувати таке, чого не міг запропонувати ніхто інший.

1. Баварські годинникові механізми.

баварські годинник

Як виробник високоякісних сертифікованих годин з зозулею в Шварцвальді, Bavarian Clockworks займає нішевий ринок в нишевой галузі. Таким чином, бути поміченим в Інтернеті могло стати важкою битвою. Щоб гарантувати видимість без шкоди для бізнес-метою, власник Роберт Елліс вибрав BigCommerce.

У Роберта було багато мотивів при виборі BigCommerce, включаючи широкий вибір додатків і великий набір опцій налаштування. Він також оцінив чудове обслуговування клієнтів і можливості масштабування. Хоча деякі інші платформи могли впоратися з основами, ніщо не могло надати весь пакет, як BigCommerce.

2. Спортивний одяг Hincapie.

Hincapie

Компанії спортивного одягу Hincapie Sportswear потрібна була платформа, яка задовольняла б унікальні потреби B2B, Але при цьому відповідала цілям B2C. BigCommerce був ідеальним вибором для того, щоб перенести майже 20-річну компанію в сьогодення. На відміну від конкурентів, BigCommerce вдалося інтегрувати існуючу інфраструктуру компанії, щоб заощадити гроші і забезпечити більш швидкий і простий досвід.

BigCommerce вдалося оптимізувати середу магазину електронної комерції, Що дозволило компанії рости і розвиватися в позитивному напрямку. Результати говорять самі за себе: з моменту завершення редизайну сайту Hincapie Sportswear збільшила кількість потенційних клієнтів на 123%, коефіцієнт конверсії - на 67%, а виручка - на 19%.

3. Дитячі товари.

Приклад дитячих речей

Австралійська компанія з виробництва іграшок Kidstuff має довгу історію в світі дитячих іграшок. Однак стрімкий зростання продажів в останні роки залишив компанію без ресурсів для задоволення своїх нових потреб. Досягнувши межі можливостей Magento, Kidstuff вирішила перейти на BigCommerce.

Через зручних можливостей, турботливою команди підтримки клієнтів і присутності на австралійському ринку BigCommerce була очевидним вибором. На відміну від невеликих платформ, які не могли забезпечити такі речі, як швидке масштабування або диверсифікація платежів, включаючи використання PayPal, BigCommerce могла легко досягти цілей онлайн-бізнесу без значних інвестицій в нову ІТ-інфраструктуру. Завдяки переходу на нову продукцію, виручка Kidstuff виросла на 73% в річному численні, а продажу через Інтернет значно зросли.

Резюме

Електронна торгівля може бути відмінним способом виділитися малим підприємствам, пропонуючи спосіб стимулювати продажу, Підвищувати впізнаваність в Інтернеті і досягати цілей зростання таким чином, щоб досягти всього, що вам потрібно. Вибравши надійну платформу, яка може задовольнити поточні та майбутні потреби, і зосередивши увагу на найбільш цінних функціях для досягнення успіху, можна вивести свій бізнес на новий рівень.

 

За матеріалами: Guide To A Successful Ecommerce SEO Strategy

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська