Ескіз логотипу для професіонала. Як накидати логотип?

Назад до Записи
ескіз логотипу

Ескіз логотипу для професіонала. Як накидати логотип?

ескіз логотипу - як намалювати? Керівництво по створенню ескізу логотипу.

Якщо задуматися, логотипи - це парадокс: вони не більше ніж простий маленький знак, але в той же час вони шалено складні через значення і символіки, які вони несуть. І це те, що робить дизайн логотипу і його начерки таким захоплюючим!

Реєстрація логотипу

У логотипах є щось настільки інтригуюче: як прості літери або значки несуть в собі стільки сенсу, енергії та емоцій? Як розробник логотипів дізнається, що * цей * тип зображень працює краще, ніж трохи інший? Хіба не було інших варіантів для розгляду? як дизайнер вибрав саме ці форми? Коротка відповідь: через багато-багато досліджень і начерків логотипів.

І це підводить нас до того, про що ми збираємося поговорити в цій статті: замальовці логотипу! Але ви можете запитати, хіба не начерк чогось базового? Навіщо йому окрема стаття? Що ж, створення ескізу логотипу набагато складніше, ніж можна було б подумати. Нескінченно весело, але складно і надзвичайно важливо.

Річ у тім, кроки, які ви робите, перш ніж зануритися в розробку логотипу, Є найбільш важливими, оскільки вони дають вам правильний напрямок і не змусять вас блукати в темряві. Фаза створення ескізу логотипу - це всесвіт, де все можливо, і кожна ідея починає втілюватися в життя.

Підготовка до процесу створення. ескіз логотипу
-

Добре, можливо, ви були в захваті від начерків, але насправді це не найперший крок у процесі розробки логотипу - або в процесі розробки чого-небудь, якщо на те пішло.

Зустрітися з типами логотипів

Знайомство з усіма існуючими типами логотипів означає, що ви можете вибрати той, який найкраще підходить для вашого проекту. одному бізнесу може бути вигідна наявність значка, в той час як іншому може стати в нагоді сильне словесне позначення - іноді потрібно їх поєднання.

Читайте також:  EAT проти YMYL: що потрібно знати для SEO і контент-маркетингу

Коли справа доходить до розробки логотипу, Необхідно приділяти першочергову увагу зручності використання. Як і де буде використовуватися логотип? Будуть потрібні чи коли-небудь різні версії одного і того ж логотипу для різних матеріалів? Чи можете ви отримати елемент з словесного знака для використання в якості окремого значка / аватара? Чи є якась конкретна історія бренду, Яку можна уявити за допомогою символу?

Погляньте на цю статтю про різні типи логотипів, яка прекрасно пояснює все, що потрібно знати, щоб допомогти вам прийняти правильне рішення.

словесний знак

абстрактний логотип
абстрактний логотип

монограма. ескіз логотипу
монограма

Розбір польотів з клієнтами. Ескіз логотипу.

Як дизайнер, Ви повинні бути майстром спілкування. Спонукайте до продуктивного спілкування зі своїми клієнтами і відправте їм належне брифінг, який ви раніше створили для себе, або проведіть зустріч, щоб обговорити всі деталі. В обох випадках ваша задача - поставити всі питання, які можуть у вас виникнути про бізнесі - його історії, Баченні, цілі та естетиці. Це може зайняти деякий час, Оскільки деякі клієнти поняття не мають, чого саме вони хочуть. Але ваша робота - спробувати зрозуміти це, задавши правильні питання.

Якщо ви зробили це правильно і звернули увагу на те, про що говорив клієнт, тепер ви зможете скласти досить довгий список ключових слів, що описують бренд, Який буде направляти вас, коли ви почнете малювати. Цей список призначений тільки для вас, тому не зосереджуйтесь на те, щоб зробити його красивим. Просто запишіть все, що приходить вам в голову, коли ви думаєте про проект.

Анімація логотипу.

Дослідження перед створенням. Ескіз логотипу.

Тепер перейдемо до найцікавішого: дошках настрою! Вони будуть багато в чому покладатися на список ключових слів, який ви тільки що створили, і, в залежності від того, скільки напрямків ви вибрали для своїх клієнтів, ви створите 1 або 2 з них.

Якщо ви не знаєте, що таке мудборд, і вам потрібна допомога в його концептуалізації, мудборд - це набір зображень, які чітко показують графічне напрямок. Сюди можна включати зображення практично все: людей, квітів, рослин, дизайну інтер'єру, логотипів, ілюстрацій, візерунків, книг і т. д Все, що має стиль того напрямку, який ви хочете показати. такі зображення и посилання можна знайти в багатьох місцях: від Google Images, Pinterest, Design Inspiration або Unsplash до книг або навіть вашої власної фотоплівки.

Просто зберігайте неупередженість і уважно дивіться на деталі, оскільки це дослідження дійсно дуже допоможе вам у правильному визначенні візуального напряму, якому потрібно слідувати.

Дошка настрою повинна бути різноманітною і відображати візуальне напрям, в якому ви плануєте рухатися. ескіз логотипу
Дошка настрою повинна бути різноманітною і відображати візуальне напрям, в якому ви плануєте рухатися. автор: Mky

Очисти свою голову.

Я знаю, що зараз досить легко загубитися у всіх цих образах і думках. Заманливо йти в новому напрямку кожні 15 хвилин, як тільки перед нами з'являється новий, трохи інший образ.

Залишатися. Зосереджений.

Виберіть 1 або 2 чітких вказівки і дотримуйтесь їх. Ви побачите, що навіть в рамках цих обмежень буде ще багато місця для дослідження.

Поради професіоналів за образом мислення. Ескіз логотипу.
-

1. Виберіть середу, яка вам найбільше підходить.

Створення начерків - це все, щоб досліджувати і отримувати задоволення, тому вам потрібно робити це за допомогою інструментів, з якими ви можете весело провести час. Якщо ви намагаєтеся зрозуміти, як працює певний додаток або програма, це відволікає від створення ескізів.

Ви можете вибрати класичну ручку і папір. Або, може бути, ви віддаєте перевагу Procreate для iPad. Може бути, планшет Wacom і Photoshop? Яким би він не був, переконайтеся, що ви досить знайомі з ним, щоб вам треба було зосередитися тільки на ескізі, а не на самому інструменті.

Подарунковий сертифікат. Як створити?

2. Ні правильного чи неправильного способу малювання.

Ще одна чудова річ в створенні ескізів логотипу полягає в тому, що це не єдиний спосіб зробити це. У кожного креативу є свій спосіб малювання, і жоден з них не може бути кращий за інший.

Проте, можуть бути методи, які найкраще підходять вашому стилю і робочому процесу, але ви можете дізнатися це, тільки багато вивчивши. У вас може бути дуже брудний альбом для малювання, в той час як всі ваші колеги тримають свій альбом в чистоті і порядку. Або ви можете швидко перейти від одного ескізу до іншого, поки ваші товариші не поспішають з одним, перш ніж рухатися далі.

Не лякайтеся і не втрачайте мотивацію, якщо у інших інший процес, ніж у вас. Кожен з нас унікальний, як і наші процеси. Але давайте розглянемо деякі з цих технік малювання та рекомендації.

Приклад досить чистою і гладкою сторінки ескізу. ескіз логотипу
Приклад досить чистою і гладкою сторінки ескізу. автор: Mky

3. Не втрачайте в деталях. Ескіз логотипу.

створення ескізу логотипу - це вивчення різних стилів і напрямків. На цьому етапі вам слід зосередитися тільки на загальній, приблизною формі логотипу. Застрягти на одній версії і почати її шліфувати може бути величезною тратою часу, оскільки ця версія може бути навіть не кращим вибором. У вас буде достатньо часу, щоб зосередитися на деталях на наступному етапі!

4. Швидке малювання.

Як я щойно згадав, кращий спосіб не загубитися в деталях - це швидко накидати ескіз. Чи не занадто швидко, щоб бездумно проходити повз кожної версії, але досить швидко, щоб дозволити вашому мозку винести всі ідеї. Коли ви досліджуєте версії за допомогою начерків, ваш розум має тенденцію стрибати від однієї до іншої ... так що дозвольте йому робити саме це.

5. Створення ескізів логотипів не є лінійним

Говорячи про перехід від ідеї до ідеї, можна залишити ескіз незавершеним, якщо виникне нова ідея. Ви завжди можете повернутися до нього пізніше. Не соромтеся робити кроки вперед і назад, йти наліво, потім направо і знову назад. Не встановлюйте для себе кордонів, а дайте собі повну свободу досліджувати.

6. Будьте безладними. Ескіз логотипу.

Один з найпоширеніших побоювань у творчому співтоваристві - боязнь мати брудний альбом для малювання. Але знаєте що? Скетчбук (або файли Photoshop або Procreate) повинні бути безладними і безглуздими.

Секрет успішного копірайтера

Моя теорія полягає в тому, що чим заплутаніше альбом для малювання, тим ясніше буде кінцевий результат. Людський розум супер абстрактний, і якщо ви дасте йому необхідну свободу влаштовувати безлад, він в кінцевому підсумку знайде ясність. Ваш альбом для малювання належить тільки вам, так що не хвилюйтеся, якщо він хаотичний!

Приклад хаотичною і безладної сторінки ескізу. ескіз логотипу
Приклад хаотичною і безладної сторінки ескізу. автор: Mky

7. Ще не працюйте з квітами.

Я знаю, кольору красиві. Але малювання ескізів і одночасне використання кольору насправді досить непродуктивний спосіб робити щось.

Річ у тім, коли ви починаєте вводити кольору, ви фактично даєте своєму мозку додатковий рівень інформації, з яким потрібно працювати. У той час як на цьому етапі ви повинні зосередитися тільки на одному: на загальному стилі і формі логотипу. Колір має таку силу, і з цією силою він, безсумнівно, вкраде вашу увагу. Пізніше у вас буде цілий крок, щоб мати справу виключно з квітами.

8. Критикуйте свою роботу. Ескіз логотипу.

Навчіться бути критиком самого себе. Постарайтеся об'єктивно поглянути на свої начерки. Поверніться до списку ключових слів і подивіться, який ескіз йому відповідає, а який ні.

Погляньте на свої ескізи з технічної точки зору. Запитайте себе: який ескіз найкраще підходить для вашого проекту і чому? Який ні і чому? який логотип найбільш розбірливий, а який - найменш розбірливий? Якби ви закінчили ці начерки, чи всі вони працювали б в невеликих розмірах? Чи мають вони сенс для цього конкретного проекту? Чи правильні вони анатомічно?

Погляд на свою роботу з точки зору критика - важлива частина процесу.

9. Справа не в тому, що подобається особисто вам.

Звичайно, в кінці дня всі, що ви створюєте, буде відфільтровано з урахуванням ваших власних уподобань. Але постарайтеся відсторонитися від версій, які вам подобаються найбільше, і знайдіть версії, які мають сенс для проекту. Спробуйте поставити себе на місце клієнта (і його аудиторії). Що б вони хотіли?

Вибір і доопрацювання. ескіз логотипу
-

Виберіть до 3-х ескізів.

Кількість представлених ескізів зазвичай варіюється від контракту до контракту, але 3 зазвичай є магічним числом. Ви можете піднятися вище, але в ідеальному світі це означатиме додаткові витрати. Який би номер ви не погодили з клієнтом, переконайтеся, що він чітко вказано в контракті або угоді, щоб уникнути додаткової неоплачуваної роботи.

Пам'ятаючи про вимоги та потреби бренду, Перегляньте все створені вами ескізи. Виберіть ескізи логотипів, які найкраще відповідають цілі проекту, на основі вашого брифінгу, ключових слів і досліджень.

Зробіть начерк презентабельним

Пам'ятайте, що на даний момент ви уявляєте тільки начерк. Однак ви повинні знати, що не у кожного клієнта є можливість поглянути на чорновий начерк і побачити остаточний результат.

Отже, почніть шліфувати цей ескіз: зробіть його контури гладкими, позбудьтеся від будь-яких серйозних невідповідностей і вирівняйте інтервали і сітки. Вам не потрібно робити все до пікселя ідеальним, вам просто потрібно зробити свій начерк досить близьким до остаточного результату.

На цьому етапі ви все ще можете залишатися в обраному вами додатку для створення ескізів, поки немає необхідності переносити ескіз в Illustrator - ви хочете зробити це тільки після того, як ескіз буде схвалений.

Ескізи готові до подання.
Ескізи готові до подання.

Будьте терплячі і уважні до відгуків.

прийшов час уявити ескізи вашого логотипу і зібрати відгуки.

Іноді нам всім потрібно час, Щоб щось обробити, тому не поспішайте з клієнтом і дайте йому час витратити деякий час на начерки. Крім того, на цьому етапі можуть бути деякі раунди зворотного зв'язку і перегляду. Будьте відкриті до цих запитах на перегляд, але будьте готові пояснити свою власну роботу і рішення, які ви прийняли.

Говорячи про переглядах, ви хочете переконатися, що ваше кількість раундів перегляду чітко вказано в контракті або угоді. Зазвичай в початкову ціну входить близько 3 раундів, але це багато в чому залежить від початкового бюджету, типу проекту і навіть від характеру перегляду. Зверніть увагу на ці дрібні деталі і постарайтеся уникнути зайвої безкоштовної роботи. Звучить страхітливо і лякаюче, але після декількох проектів ви у всьому розберетеся і опануєте мистецтвом виправлень.

Креативні листівки - про що слід пам'ятати

Ви закінчили малювати - що далі?
-

Як тільки ви освоїте свої начерки логотипу, саме час перетворити їх в готовий файл логотипу, Готовий до використання.

ескіз логотипу - це дуже захоплюючий і в той же час серйозний процес.

Насолоджуйтесь процесом, вся справа в грі з формами і стилями. Чого ще можна хотіти?

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Альтернатива Google Analytics

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська