Facebook ThruPlay для відеореклами Facebook: що потрібно знати маркетологам

Назад до Записи
Facebook ThruPlay для відеореклами Facebook

Facebook ThruPlay для відеореклами Facebook: що потрібно знати маркетологам

Що таке оптимізація реклами в Facebook через ThruPlay?

У вересні 2018 року Facebook представила оптимізацію реклами ThruPlay для кампаній по перегляду відео. Facebook вважає ThruPlay, коли ваше відеооб'ява проглядається до кінця або як мінімум 15 секунд (якщо ваше відео довше 15 секунд). Оптимізація «доступна для аукціонів або кампаній з охопленням і періодичністю».

Facebook тепер використовує ThruPlay як оптимізації за замовчуванням для всіх кампаній по перегляду відео , Замінивши звичну 10- секундну оптимізацію перегляду відео.

Починаючи з 31 липня 2019 року, Facebook буде припиняти існуючі кампанії, які були налаштовані з 10-секундною оптимізацією перегляду відео. Рекламодавцям необхідно налаштувати ці кампанії для використання оптимізації ThruPlay.

Facebook ThruPlay Оптимізація.

При створенні нових кампаній з метою перегляду відео у вас буде два варіанти оптимізації показу оголошень:

 • ThruPlay : Відео проглядається до кінця або не менше 15 секунд. Це значення за замовчуванням.
 • 2- секундні безперервні перегляди відео : Відео проглядається не менше 2 секунд поспіль.

Facebook ThruPlay Оптимізація.

На додаток до зміни оптимізації реклами, Facebook дозволяє вам вирішувати, як ви хочете виставляти рахунки за перегляди відео: По показам (кожен раз, коли показується ваше оголошення) або ThruPlays (коли ваше відео проглядається до кінця або не менше 15 секунд). , Опція показів за замовчуванням.

Оплата за оптимізацію Facebook ThruPlay.

У чому різниця між ThruPlay і 10-секундної оптимізацією перегляду відео?

На перший погляд оптимізація ThruPlay звучить так, як ніби Facebook оптимізує вашу рекламу, щоб охопити людей, які будуть дивитися відео до кінця, і це так, якщо ваше відео на 15 секунд або менше. Однак для відео тривалістю понад 15 секунд Facebook буде використовувати оптимізацію ThruPlay, щоб показувати ваші оголошення людям, які з більшою ймовірністю будуть дивитися відео не менше 15 секунд.

Для рекламодавців, які просувають відео тривалістю понад 15 секунд, невеликий зсув від оптимізації для 10-секундного перегляду відео до 15-секундному ThruPlays може здатися не таким вже й великим зміною, але в залежності від чисел він може бути значним.

Коли справа доходить до утримання уваги глядача на вашому відео, Важлива кожна секунда. Щоб уявити це в перспективі, рекламодавці, як правило, бачать різке зниження кількості переглядів відео з 3-секундних переглядів до 10-секундних переглядів.

Подивіться на відео нижче в якості прикладу. Він має 2494 3-секундних перегляду відео, Але їх кількість різко падає при перегляді 10-секундного відео. Тільки 27% переглядів відео пройшли через 10 секунд.

Facebook ThruPlay Оптимізація відео об'яви.

Якщо кількість переглядаються секунд продовжить погіршуватися з тією ж частотою, то можна очікувати ще одного різкого зниження числа людей, які досягли 15-секундної позначки перегляду відео.

Якщо ви робите відео тривалістю 15 секунд або менше, оптимізація відео, Яке буде проглядатися до кінця, може дати кращі результати, особливо якщо ви розглядаєте рекламу в Facebook і Instagram Stories, на яку йде максимум 15 секунд рекламний кліп.

В цьому оголошенні SquareSpace Stories заклик до дії (CTA) Представлений в останні 5 секунд відео. Відповідно до старої 10-секундної оптимізацією перегляду відео, Facebook оптимізував би рекламу, щоб показувати її людям, які можуть переглядати відео протягом 10 секунд, але можуть не завершити його. Це означає, що не всі люди, для яких оптимізовано оголошення, дивляться до кінця, і тому їм не вистачає CTA.

Оптимізація Facebook ThruPlay Приклад відео об'яви в Instagram.

Однак завдяки оптимізації ThruPlay Facebook показуватиме рекламу більшій кількості людей, які, швидше за все, до кінця подивляться відео і, в свою чергу, дійдуть до CTA. Це може бути дуже корисно для рекламодавців, особливо для тих, хто використовує розміщення історій в своїх оголошеннях.

Чи можу я використовувати ThruPlays в якості опції ретаргетінга в призначених для користувача аудиторіях Video Engagement?

Результати ThruPlay і 2-секундного безперервного перегляду є оптимізаціями, які застосовуються до вашим оголошенням і недоступні в якості вимірювання для ваших звичайних повідомлень. Але 3-секундні перегляди відео і 10-секундні перегляди відео вимірюються як для звичайних постів, так і для реклами.

Читайте також:  8 кращих безкоштовних API Shortener короткий URL 

Ваші призначені для користувача аудиторії, які беруть участь в відео , Накопичуються як в звичайних публікаціях, так і в рекламі, тому метрики 3-секундного і 10-секундного перегляду відео можна використовувати для своїх користувальницьких аудиторій, а ThruPlays - немає.

Facebook ThruPlay Оптимізація відео об'яви залучення замовників.

# 1: Як налаштувати кампанію в Facebook за допомогою оптимізації ThruPlay

Щоб налаштувати кампанію з оптимізацією ThruPlay, почніть зі створення нової кампанії в Facebook Ads Manager. Виберіть «Перегляд відео" в якості цілі кампанії, назвіть свою кампанію і натисніть «Продовжити».

Оптимізація Facebook ThruPlay для відеореклами, крок 1.

На рівні набору оголошень ThruPlays автоматично вибирається в якості оптимізації за замовчуванням для вашої кампанії перегляду відео. Ви можете прокрутити вниз до розділу «Бюджет і розклад», якщо хочете змінити його на 2-секундні безперервні перегляди. Також вирішите, чи хочете ви отримувати рахунки за свої оголошення на основі показів або ThruPlays.

Примітка. Якщо ви не бачите ThruPlay в якості опції і замість цього бачите 10-секундні перегляди відео, Ваш обліковий запис ще не отримала оновлення, яке поширюється на всі облікові записи.

Оптимізація Facebook ThruPlay для відеореклами, крок 2.

Внесіть будь-які інші зміни в свій набір оголошень, включно з вибором таргетингу і місць розміщення реклами. Ось доступні місця розміщення оголошень для оптимізації ThruPlay:

 • Facebook : Канали, потокове відео, миттєві статті, рекомендовані відео, історії та торгова площадка
 • Instagram : Стрічка новин та оповідань
 • аудиторія : Відео в потоковому режимі, нативное, баннерное і рекламне відео, а також відео з винагородою

ThruPlay недоступний для Messenger або місць розміщення в правій колонці.

Оптимізація Facebook ThruPlay для відеореклами, крок 3.

На рівні оголошення вирішите, який тип реклами використовувати. За допомогою оптимізації ThruPlay ви можете вибрати один з трьох форматів реклами:
 • одиночне відео
 • Слайд шоу
 • Миттєвий досвід (виключаючи можливість білінгу через ThruPlay)

Завантажте своє оголошення чи виберіть відповідне існуюче повідомлення, а потім опублікуйте свою кампанію.

Оптимізація Facebook ThruPlay для відеореклами, крок 4.

# 2: Як редагувати існуючу кампанію перегляду відео на Facebook

Якщо у вас є активні рекламні кампанії з метою перегляду відео, Вам необхідно налаштувати ці кампанії для використання оптимізації ThruPlay.

Це не означає, що ви повинні відключити існуючі кампанії перегляду відео або створювати абсолютно нові. Замість цього вам необхідно відредагувати існуючі кампанії перегляду відео до 31 липня, щоб оптимізувати їх для ThruPlays; в іншому випадку Facebook автоматично призупинить ці кампанії.

Оптимізація ThruPlay встановлюється на рівні набору оголошень в ваших кампаніях. Щоб змінити оптимізацію своєї кампанії, виберіть кампанію перегляду відео, Яку ви хочете змінити, і натисніть кнопку Змінити.

Оптимізація Facebook ThruPlay для редагування кампанії за 10 секунд, крок 1.

Потім виберіть набір оголошень, який ви хочете змінити. Потім перейдіть параметри свого набору оголошень праворуч, щоб знайти розділ «Оптимізація і доставка». Виберіть, чи хочете ви оптимізувати свої оголошення для ThruPlay або для 2-секундних безперервних переглядів відео.

Нарешті, опублікуйте ваші зміни.

Оптимізація Facebook ThruPlay для редагування кампанії за 10 секунд, крок 3.

# 3. Як переглядати перегляди відео та результати ThruPlay в Менеджері реклами

для цілі кампанії «Перегляд відео»У вас є тільки два варіанти оптимізації оголошень: 2-секундні безперервні перегляди і ThruPlay. Так чому ж ми до цих пір говоримо про 3-секундному і 10-секундному перегляді відео?

Незважаючи на те, що у вас є тільки два варіанти оптимізації оголошень про перегляд відео, Всі чотири з цих показників і раніше розраховуються для залучення реклами і доступні в ваших звітах через Facebook.

Щоб переглянути ці дані, відкрийте вкладку «Кампанії» в Менеджері реклами. Потім клацніть спливаюче меню «Стовпці» і виберіть «Участь в відео».

Читайте також:  Як видавці вирішують, на які книги робити ставку?

Метрики оптимізації ThruPlay Facebook, крок 1.

Тепер ви можете порівняти утримання аудиторії ваших переглядів відео за всіма чотирма показниками реклами: 2-секундні безперервні перегляди відео, 3-секундні перегляди відео, 10-секундні перегляди відео і ThruPlays.

Метрики оптимізації ThruPlay Facebook, крок 2.

Чи означає це, що ваші рекламні витрати ростуть? Коротше немає. Це означає, що спосіб розрахунку результатів кампанії по перегляду відео в звітах за замовчуванням змінився, і може здатися, що ваша ціна за результат зросла.

Давайте розглянемо приклад однієї і тієї ж групи кампаній, розрахованих двома різними способами.

Спочатку подивіться на ціну за результат для 10-секундного перегляду відео. Раніше це показник результатів за замовчуванням, розрахований в ваших звітах для кампаній по перегляду відео.

Метрики оптимізації ThruPlay Facebook, крок 3.

А ось ціна за результати для оптимізації ThruPlay. Це поточна метрика результатів за замовчуванням, розрахована в ваших звітах для кампаній по перегляду відео.

Метрики оптимізації ThruPlay Facebook, крок 4.

Схоже, що для тих же кампаній кількість результатів зменшилася, а вартість за результат збільшилася з ThruPlays в порівнянні з 10-секундним звітом про перегляди відео. Але ThruPlays не варто вам більше за результат. Результати просто розраховуються по-різному, щоб відобразити кількість переглядів відео, Відтворюваних до завершення, або 15-секундних переглядів відео.

Розуміння цілей і оптимізацій кампанії Facebook

Щоб зрозуміти, як ThruPlay впливає на рекламодавців, важливо розуміти цілі кампанії Facebook і оптимізацію реклами.

Мета кампанії - це загальна мета рекламної кампанії і ваш спосіб інформувати Facebook про те, що ви хочете, щоб люди зробили, коли побачать ваші оголошення. В якості ілюстрації: Якщо ви хочете, щоб люди, які переглядають ваше оголошення, переходили на ваш веб-сайт, виберіть мета "Трафік". Або, якщо ви хочете, щоб людям сподобалися, прокоментували або поділилися вашим оголошенням, виберіть мета залучення.

Цілі рекламної кампанії в Facebook.

Оптимізація реклами - це спосіб додатково позначити подія, для якого ви хочете оптимізувати свої оголошення, щоб отримати максимально ефективні результати для обраної вами цілі. Які варіанти оптимізації ви побачите, залежить від обраної вами цілі кампанії.

У наведеному нижче прикладі «Враження», «Після залучення» і «Щоденний унікальний охоплення» - три варіанти оптимізації, які ви можете вибрати. Кожен варіант оптимізації впливає на те, кому Facebook показуватиме ваші оголошення в цільової аудиторії:

 • Враження : Показуйте свої оголошення людям якомога частіше.
 • Участь в публікації : Спілкуйтеся з людьми, яким більше подобається, коментуйте або діліться публікацією.
 • Щоденний унікальний охоплення : Покажіть своє оголошення якомога більшій кількості людей.

Цілі рекламної кампанії в Facebook.

Висновок

Facebook постійно розвиває свою рекламну платформу, а разом з нею і процес покупки реклами. ThruPlay - це оптимізація реклами, яку Facebook розгорнув в якості опції для рекламодавців, щоб збільшити кількість переглядів відео до завершення або до 15 секунд, в залежності від того, що настане раніше.

Ця оптимізація виявилася ефективною для рекламодавців для отримання результатів, тому Facebook тепер робить її оптимізацією за замовчуванням для кампаній з переглядом відео, Замінивши колишню 10-секундну опцію оптимізації перегляду відео.

Якщо у вас є кампанії перегляду відео, В яких використовується 10-секундна оптимізація перегляду відео, Вам потрібно відредагувати свої кампанії і змінити оптимізацію на ThruPlays або 2-секундні безперервні перегляди до 31 липня, або ці кампанії будуть автоматично припинені. ,

Facebook стверджує, що «на кожен долар, витрачений на кампанію, оптимізація ThruPlay виконує приблизно 10-секундну оптимізацію перегляду відео, Що сприяє збільшенню числа переглядів реклами та впізнаваності бренду». Facebook вважає, що цей крок спростить покупку реклами та дозволить краще узгодити свої пропозиції з тим, що цінують рекламодавці. ,

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська