Фальцювання створює привабливий вигляд брошури .

Фактор, який ви повинні враховувати перед розробкою брошури, - це згин брошури, Який ви хотіли б використовувати.

Згин листа може істотно вплинути на дизайн брошури.

Численні згини брошури можуть або доповнити дизайн, або перетворити Вашу брошуру в безлад. Кожен тип складки використовується для різних цілей.

Перш ніж відправити дизайн брошури для друку, подумайте про таких типах згину брошури і про те, як вони вплинуть на ваш дизайн.

фальцювання

види фальцювання буклету

 

фальцювання і варіанти використання

Фальцювання. Брошура з подвійним згином

Це дає дизайнеру чотири сторінки для роботи, одна з яких є титульною.

Такі брошури найкраще підходить для презентацій продуктів через обмежену кількість сторінок. Мінімальна кількість сторінок дозволяє підприємствам залучити потенційних клієнтів і перенаправити їх на цільову сторінку для отримання додаткової інформації.

 

Фальцювання. Брошура, складена втричі

Брошури, складені втричі, правий клапан складається під лівим. Це залишає шість сторінок, доступних для утримання.

Складається втричі розмір брошур є найбільш поширеним і ідеально підходить для загального використання.

 


Фальцювання. Брошура Gate-Fold

Брошури, що складаються в стулку, схожі на буклети, складені втричі, тому що у них є три лліста, в яких брошура складається сама по собі, залишаючи шість сторінок для утримання.

Якщо у Вас є презентація одного продукту або дизайн з великою кількістю графіки, ця брошура для Вас. Брошура Gate-Fold містить приблизно стільки ж інформації, що й брошура, складена в два рази.

Оскільки центральна панель більше, ніж бічні, коли ви відкриваєте брошуру, вона привертає увагу до центру. Якщо у Вас є один великий контент, який ви хотіли б відобразити з додатковою інформацією з боків, Gate-Fold має ідеальний дизайн.


Фальцювання. Брошура Z-Fold

Брошура Z-згину має три згину, як і брошура, складена втричі. Однак конструкція з Z-образним згином складається зигзагоподібно.

Як і брошура, складена втричі, Z-подібна форма зручна для загальних презентацій продуктів. Він має простий дизайн і містить чимало інформації.


Фальцювання. Брошура, складена гармошкою

Брошура з гармошкою має чотири або п'ять складок, які складають листок зигзагоподібно, як брошура з Z-образним згином. Це залишає вам вісім або десять сторінок для контенту і зображень, в залежності від необхідного вам розміру.

Оскільки брошура, складена гармошкою, має більше сторінок і більший стандартний розмір, ніж інші брошури, її найкраще використовувати для отримання докладної інформації.


Фальцювання. Брошура Roll Fold

Подібно брошурі «акордеон», брошура, складена в рулон, має чотири або п'ять складок, в залежності від кількості місця, яке ви хочете використовувати. Однак, на відміну від акордеона, ця брошура складається «перекочується» рухом. Почніть з додавання правого клапана, а потім два складених клапана знову загніть всередину.

Оскільки брошура, складена в рулон, складається так багато разів, вона може бути більше, ніж інші брошури. Як і брошура, складена гармошкою, цей тип згину має від восьми до десяти сторінок, доступних для утримання і зображень. Тому його краще всього використовувати для докладних, змістовних роздавальних матеріалів.


Фальцювання. Французька брошура

Брошура французькою мовою - одна з унікальних форм. Її двічі складають навпіл, розділяючи брошуру на чотири частини.

Замість чотирьох окремих сторінок на внутрішній стороні брошури, як в інших стилях згину, французька складка часто має одне велике зображення на внутрішніх чотирьох панелях. Тому він зазвичай використовується для графічних дизайнів, таких як запрошення на торгове захід або карту.


Брошура з подвійним паралельним згином

Брошура з подвійним паралельним згином має три згину, що становлять вісім панелей для утримання і зображень. Папір складається навпіл, утворюючи дві панелі для створення цього згину. Потім складена сторінка знову складається навпіл для створення двох паралельних складених удвічі брошур в одній.

Ця складка найкраще підходить для довідкових матеріалів. Макет ідеально підходить для списків продуктів, послуг і загальної інформації. У ньому більше змісту, ніж в брошурі, складеної втричі, але менше, ніж в згорнутому або паралельному буклеті.


паралельний буклет

Буклет з паралельним згином дуже схожий на брошуру з подвійним паралельним згином. Однак ця брошура тричі складається навпіл, щоб отримати шістнадцять панелей. Він удвічі збільшує розмір брошури, згинається в два паралельному напрямку.

Цей тип брошури має найбільшу кількість сторінок, доступне для складеної брошури. Тому використовуйте паралельний буклет тільки для великої кількості докладної інформації. Наприклад, довідкове керівництво, інформаційний буклет або великий список продуктів або послуг.


Багатосторінковий буклет в палітурці

Буклет з багатосторінковим палітуркою не складається як брошура. Проте, він підтримує стандартний розмір брошури. У вашій брошурі більш шістнадцяти сторінок, посторінковий стиль, ідеальним варіантом.

Цей стиль найкраще підходить для інформаційних цілей, наприклад, в якості керівництва.


Тепер, коли ви знаєте про різні згинах брошур, пора їх спроектувати і роздрукувати. Для цього Вам потрібно співпрацювати з досвідченою поліграфічною компанією АБЕТКА.

Так само друкарня Абетка виготовляє:

КНИГИ

БЛОКНОТИ

УПАКОВКА

Друкарня Азбука