Флексодрук

Назад до Записи

Флексодрук

Флексодрук - це процес комерційної друку, в якому гнучка друкована форма використовується для отримання високоякісних відбитків на різних типах матеріалів .

Він вважається сучасної високим друком і може витримувати великі обсяги пакувальної продукції, як і офсетний Друк .

Флексографія зазвичай використовується для друку на поверхні різних типів харчової упаковки , Так як вона відмінно підходить для друку на непористих поверхнях.

Приклад упаковки харчових продуктів Флексодрук
 

Харчова упаковка повинна бути непористій, щоб продукти залишалися свіжими і незабрудненими, тому упаковка для харчових продуктів часто є найкращим кандидатом для флексографічного друку.

Офсетний і цифровий друк, в чому різниця?

Процес друку на декількох носіях включає використання швидковисихаючих чорнила, і це вважається найшвидшим методом друку.

Для інших варіантів друку ви можете використовувати:  Офсетний друк  и  цифровий друк.

Основні процеси, пов'язані з флексографией, - це підготовка зображення, виготовлення форм, монтаж, друк і обробка.

Існують різні способи створення флексографських пластин, такі як фотохімічний метод, лазерний метод і фотомеханічний метод.

Для флексографии може використовуватися ряд різних друкованих машин, і вибір типу зазвичай залежить від того, що саме потрібно надрукувати.

Флексографічні чорнило мають низький рівень в'язкості і в процесі обробки лягають на поверхню основи до тих пір, поки не затвердіють.

Приклад висихання викрійки на упаковці
 

Процес обробки зазвичай включає такі операції, як складання, різання, плетіння й нанесення покриття.

Хоча це може здатися досить простим, флексография насправді складніша, оскільки в гру вступають різні типи флексографічного друку.

види флексопечать

Флексодрук за минулі роки швидко змінилася і стала працювати з безліччю різних варіантів друку.

Деякі з типів опцій друку включають в себе:

традиційна флексографская друк: в цьому процесі використовуються ракельні ножі для видалення надлишків чорнила і розподілу чорнила на основі розчинника на друкованих формах, щоб гарантувати, що колір рівномірно розподіляється по матеріалу, оскільки пластини знаходяться в прямому контакті з підкладкою.

Удосконалена флексографская друк : Вдосконалена версія традиційної флексографии, в якій використовуються центральні друковані циліндри для отримання чітких зображень з набагато більш високим рівнем якості. Це також більш економічно, ніж традиційна флексографская друк!

Що це таке ламінування? Друкарня Азбука.

Читайте також:  6 причин, за якими ви не досягнете успіху

Дизайн. Флексодрук.

З моменту її першої появи в 1890 році в флексографию було внесено багато поліпшень. Тепер у нас є широкий спектр можливостей за допомогою флексографії, як обговорювалося вище.

Однак, вибираючи флексографию як бажаного методу друку, необхідно враховувати особливі конструктивні особливості.

Ваш дизайн і підготовка файлу можуть вплинути на якість друку вашого готового продукту. Хоча це вірно для всіх процесів друку, важливо враховувати ці специфікації при проектуванні.

Наприклад, розмір шрифту грає роль в чіткості друку. При розробці упаковки необхідно враховувати пакувальні матеріали.

Гофрована крейдований папір і некрейдований крафт-папір - це лише кілька прикладів матеріалів, які необхідно враховувати при виборі розміру шрифту.

Приклад шрифту на упаковці
 

для більшості матеріалів мінімальний розмір шрифту становить від 4 до 10 пунктів.

Хоча це досить широкий діапазон розмірів, ваш тип шрифту також відіграє роль при виборі розміру шрифту.

Мати на увазі; Шрифти без зарубок в деяких випадках можуть бути надруковані меншого розміру, в той час як шрифти із зарубками повинні бути трохи більше для зручності читання.

 

Переваги і недоліки. Флексодрук

Переваги:

  • Друкує на всмоктуючих і невсмоктуючих підкладках: він може друкувати зображення на пластику, обгорткового паперу, ацетатної плівці, гофрованого картону, тканини, целофані і може ефективно друкувати блискучі безперервні візерунки з високою якістю.
  • Використовує широкий спектр чорнила: він може наносити чорнило на водній основі, УФ-отверждаемие чорнило і сольвентні чорнило, які неймовірно швидко сохнуть, що робить його стійким і економить час.
  • Процес дуже гнучкий: процес дозволяє друкувати мільйони відбитків і може обслуговувати величезний діапазон повторень довжини циліндра відповідно до вимог замовника.
  • Низька вартість і ефективність: цей процес також є більш економічним у порівнянні з його конкурентами, оскільки він призводить до більш швидкого виробництва завдяки швидковисихаючим чорнила.

Недоліки:

  • Звичайна друк: флексографская друк не може створювати ретельно продумані зображення, на які здатні інші форми друку, такі як офсетний друк.
  • Дороге обладнання та матеріали: Вартість тарілок також зазвичай дуже висока, так як окремі тарілки повинні бути придбані для різних кольорів. Вартість упаковки і спотворення зображень також виняткова.
  • недолік можливостей для коротких тиражів : цей тип друку зазвичай непридатний для коротких замовлень або вибірки, на відміну від цифрового друку, оскільки цифровий друк не вимагає форм для друку і настройки друкарських машин.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

Читайте також:  ВСЕ ПРО БІЗНЕСІ

Системи додрукарської підготовки

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська