Індивідуальна упаковка. Як виділитися?

Назад до Записи

Індивідуальна упаковка. Як виділитися?

індивідуальна упаковка. Як виділитися? Ви потрапили в потрібне місце!

Наскільки багато уваги ви приділяєте упаковці свого бренду? оскільки веб-сайти електронної комерції демонструють зростаючу тенденцію за часів covid, все більше і більше пакетів потрапляють до нас на поріг, ніж будь-коли. Але що ви робите, щоб зробити свою особливу?

Як почати бізнес електронної комерції за 7 простих кроків

добре продумана упаковка може означати різницю між разовою угодою і постійним покупцем. Від кількох додаткових прикрас подарункової коробки до персоналізованої замітки або пропозиції - Ви можете зробити безліч речей, щоб додати блиску своїм поштовими переказами.

Якщо ви думаєте про перенесення свого магазину в Інтернет або хочете вразити печаткою для електронної комерції, Ознайомтеся з нашими кращими ідеями індивідуальної упаковки нижче.

Деталі. Індивідуальна упаковка.

індивідуальна упаковка

оформлення упаковки

Коли справа доходить до виділяється  упаковки - вся справа в деталях! Кілька невеликих прикрас дійсно можуть зробити Ваші посилки запам'ятовуються.

Для яскравого сплеску кольору, чому б не спробувати фірмову пакувальний папір? Химерна наклейка - також відмінний спосіб додати трохи блиску до Вашої індивідуальної упаковці ).

Головна порада: якщо ви використовуєте конверти для розсилки, чому б не поекспериментувати з вкладишами для конвертів, щоб отримати щось додаткове. Це може бути простий фірмовий дизайн або навіть повідомлення «Привіт». Кожна деталь додає враження одержувачам від Вашого бренду - так що не бійтеся викладатися щосили!

Листівки з вдячністю. Індивідуальна упаковка.

Листівки з вдячністю. Індивідуальна упаковка.

Чемно подякувати Вам, тому включення цього повідомлення в подячну листівку - це реальний спосіб змусити Ваших клієнтів відчути себе цінними. Це просте рішення для друку, але забезпечує відмінний спосіб виділитися. Зрештою, всім подобається індивідуальний підхід!

Читайте також:  POS матеріали для роздрібної торгівлі

Незалежно від того, друкуєте ви своє подяки повідомлення на візитній картці, вітальній листівці або буклеті - у нас є величезний вибір паперу і спеціального оздоблення на вибір, тому подяку в вашої індивідуальної упаковці дійсно сяє.

Пропозиції. Індивідуальна упаковка.

Ще один спосіб поліпшити свою упаковку - повідомити про ексклюзивні пропозиції. Для нових клієнтів одноразове пропозиція на наступну покупку - відмінний стимул повернутися. Спробуйте вкласти листівку або флаєр в товар, щоб одержувач побачив це в першу чергу.

Якщо у Вас є коло цінних клієнтів, подумайте, як ви можете утримати їх. Пряма поштова розсилка - відмінний інструмент для утримання, який ви можете комбінувати з пропозиціями і спеціальними знижками. Чому б не приготувати спеціальне частування на день народження ваших клієнтів? Хто не любить несподівані подарунки?

Ретаргетінг. Індивідуальна упаковка.

індивідуальна упаковка повинна говорити ...

Будь то записка, нова угода або просто привітання. Повідомте своїм клієнтам, що ви все ще думаєте про них. Якщо це перше замовлення, обов'язково повідомте їм, що змінилося з моменту останньої покупки. Виділіть будь-які нові продукти і послуги, які у вас є, і навіть покажіть їм, що їх чекає найближчим час.

Підключіть інші канали!

Ви також можете додати додаткову інформацію про себе і своє бізнесі в індивідуальна упаковка. Вони можуть включати в себе: коротку історію компанії, невеличкий каталог інших продуктів.

Не забудьте також додати візитну картку до своєї упаковці для електронної комерції! Маленькі, але потужні, вони, як правило, залишаються, тому є відмінним способом тримати ваш бізнес в центрі уваги.

Чи готові отримати упаковку?

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська