Інтернет магазини. 25 найпопулярніших інтернет-магазинів

Назад до Записи

Інтернет магазини. 25 найпопулярніших інтернет-магазинів

Інтернет-магазини - ключова частина сектора роздрібної торгівлі. Найбільші роздрібні магазини світу першими виходять в Інтернет. Amazon, інтернет-магазин з обмеженим присутністю на ринку звичайних товарів, приносить більше доходів, ніж Walmart. Це величезний зсув в галузі.

У цьому керівництві ви знайдете список найпопулярніших інтернет-магазинів в світі. Ми використовували дані з SimilarWeb.com для створення цього короткого списку. Давайте перейдемо до керівництва.

1. Amazon. Інтернет магазини

Amazon - найпопулярніший сайт онлайн-покупок. головний сайт Amazon.com відвідує близько 2,6 мільярда чоловік в місяць. Домени для конкретних країн, наприклад amazon.co.uk або amazon.jp, залучають більше мільярда відвідувачів.

У магазині електронної комерції представлена ​​величезна колекція товарів. На сайті можна купити практично все, що завгодно. У ньому легко орієнтуватися, і ви можете бачити продукти з найвищим рейтингом. Він також пропонує швидку доставку. Багато продуктів доступні з доставкою в той же день. У Amazon також є популярна партнерська програма, яку використовують партнерські маркетологи. Якщо ви хочете брати участь в партнерському маркетингу , Вам слід приєднатися до програми.

Це більше, ніж просто один з найпопулярніших інтернет-магазинів. Компанія займається хмарними обчисленнями і логістикою. Засновник Джефф Безос зараз керує компанією Blue Origin, що займається космічними кораблями.

eBay. Інтернет магазини

2. eBay. Інтернет магазини

eBay - це інтернет-аукціон і сайт покупок. Компанія працює в 32 країнах і щомісяця обслуговує 941 мільйон користувачів. Це один з найпопулярніших інтернет-магазинів. eBay приносить понад 10 мільярдів доларів річного доходу.

Ви можете заробити багато грошей як продавець на eBay. Багато дропшіппери продають товари, яких немає на сайті. Це відносно проста бізнес-модель.

Rakuten. Інтернет магазини

3. Rakuten. Інтернет магазини

Можливо, ви чули про Ракутен раніше. Він є спонсором футбольних клубів «Барселона» і «Голден Стейт Ворріорс». Rakuten також є найбільшим інтернет-магазином в Японії. У 2020 році Rakuten.co.jp відвідали близько 530 мільйонів чоловік. У магазині продаються дизайнерські бренди, косметика, електроніка та багато іншого.

Інтернет-магазин має невелику присутність в Європі і США. оптимістичний намагається розширити свою присутність в цих регіонах, пропонуючи торгові угоди. Ви можете завантажити їх розширення для Chrome, щоб отримати Кешбек і знайти купони на знижки на товари.

Taobao. Інтернет магазини

4. Taobao. Інтернет магазини

Taobao - один з найбільших інтернет-сайтів. Він обслуговує кітайскоязичний ринок. Сайт трохи схожий на eBay і використовується безліччю малих підприємств. Фактично, eBay більше не працює в Китаї, тому що Taobao замінив їх.

Веб-сайт Taobao доступний на мандаринській і кантонським діалектах. Щомісяця сайт відвідують близько 450 мільйонів чоловік. В основному він працює в материковому Китаї, Гонконгу, Макао, Тайвані.

Walmart. Інтернет магазини

5. Walmart. Інтернет магазини

Walmart - гігант роздрібної торгівлі в США. Це одна з найбільших роздрібних мереж в світі. Компанія запустила Walmart.com в 2000 році. Інтернет-магазин пропонує «повсякденні низькі ціни» для онлайн-покупців. Сайт відвідують 450 мільйонів осіб на місяць. Це один з найпопулярніших інтернет-магазинів.

У 2019 Walmart заробив 19 мільярдів доларів від своїх онлайн-операцій. Компанія отримує більшу частину своїх доходів від своїх звичайних магазинів на всій території США.

AliExpress. Інтернет магазини

6. AliExpress. Інтернет магазини

AliExpress - це сайт роздрібної торгівлі. Він знаходиться в тій же холдингову групу, що і Alibaba. Сайт пов'язує китайських роздрібних продавців зі споживачами по всьому світу. Щомісяця його відвідують більше 440 мільйонів чоловік. Ви можете отримати доступ до сайту англійською, німецькою, французькою та іншими мовами.

AliExpress - відмінний варіант для споживачів, які шукають дешеві промислові товари з Китаю. Тут продається багато товарів місцевих виробників. Сайт дуже популярний серед дропшіпперов, які купують через AliExpress і продають через інші канали.

Craigslist. Інтернет магазини

7. Craigslist. Інтернет магазини

Craigslist - це скоріше дошка спільноти, ніж інтернет-магазин. Крім усього іншого, на сайті можна знайти багато старих товарів. Наприклад, ви можете купити старі автомобілі, товари для мистецтва і багато іншого.

Зовнішній вигляд Craigslist не сильно змінився з моменту його запуску. У цього сайту немає бездоганного зовнішнього вигляду, як у таких сайтів, як Amazon. Проте, Craigslist - популярний сайт. Щомісяця його відвідують близько 420 мільйонів чоловік. Це відмінний сайт для продажу дешевих старих товарів або покупки дешевих товарів.

Etsy. Інтернет магазини

8. Etsy. Інтернет магазини

Такі сайти, як Amazon, можуть відчуватися як величезні універмаги онлайн. Etsy більше схожа на місцевий ярмарок ремесел. Це один з найбільших сайтів електронної комерції, присвячених декоративно-прикладного мистецтва. Etsy використовують багато невеликих ремісничі підприємства, що належать власникам. Це місце, де можна купити товари ручної роботи, товари для рукоділля та багато іншого.

У продуктів, що продаються на Etsy, є народна симпатія. А платформа Etsy сучасна і проста в навігації. Він пропонує відмінний досвід покупок в Інтернеті. Платформа використовує технологію штучного інтелекту, щоб допомогти користувачам знайти те, що вони хочуть.

Etsy - один з найпопулярніших інтернет-магазинів. Річна виручка компанії перевищує 600 мільйонів доларів. Щомісяця сайт відвідують більше 350 мільйонів чоловік.

Авито. Інтернет магазини

9. Авито. Інтернет магазини

Avito - це російська відповідь Craigslist. Тисячі людей щодня розміщують на сайті рубричной оголошення. Як і Craigslist, у Avito мінімалістичний інтерфейс. На сайті розміщена реклама таких товарів, як старі автомобілі, одяг і сільськогосподарська техніка.

Avito - ключовий гравець в секторі електронної комерції Східної Європи. Щомісяця сайт відвідують 285 мільйонів осіб з регіону. На відміну від інших інтернет-магазинів в цьому списку, він не представлений на англомовному ринку.

Фліпкарт. Інтернет магазини

10. Фліпкарт.

Індія - це поле битви для електронної комерції. Це другий за величиною внутрішній ринок в світі. Flipkart - один з найбільших інтернет-магазинів країни. Сайт відвідують понад 206 мільйонів чоловік в місяць.

Flipkart має великий асортимент продукції. Ви можете купити модний одяг, побутову електроніку і багато іншого. Він також є одним з найбільших продавців мобільних телефонів в країні. На сайті діють ексклюзивні пропозиції від великих брендів, таких як Nokia і Nautica.

Алегро. Інтернет магазини

11. Алегро. Інтернет магазини

Східна Європа - один з найбільших світових ринків онлайн-покупок. Інтернет-продажу в регіоні перевищили 33 мільярди євро в 2018 році. Польща є одним з ключових ринків в цьому регіоні. В країні домінує власна платформа електронної комерції Allegro.

Алегро відвідують понад 205 мільйонів чоловік в місяць. Люди відвідують сайт, щоб купити електроніку, предмети домашнього вжитку, одяг, шкільне приладдя та меблі. 

Target. Інтернет магазини

Офісна поліграфія для бізнесу від друкарні Азбука.

12. Target. Інтернет магазини

Цільові запаси широкого асортименту товарів народного споживання. Тут продається все, від одягу до садових меблів. Компанія прагне пропонувати висококласні товари за доступними цінами. Наприклад, в сфері моди у нього є партнерські відносини з такими брендами, як Converse і Marimekko.

10 провідних дисконтних магазинів

Орієнтація на надання високоякісної продукції за низькими цінами робить його популярним магазином. Сайт відвідують більше 200 мільйонів чоловік в місяць. Більшість відвідувачів сайту з США.

Алибаба. Інтернет магазини

13. Алибаба.

Якщо ви плануєте купувати промислові товари з Китаю, вам слід використовувати Alibaba . Це провідний сайт електронної комерції B2B в Китаї і, можливо, в світі. Зрештою, Китай - це світова фабрика. Alibaba пропонує простий спосіб отримувати товари від виробників. Ви можете шукати товари, переглядати рейтинги споживачів і робити запити. Єдиний нюанс - купувати потрібно оптом.

Як і слід було очікувати, у Alibaba менше відвідувачів, ніж у онлайн-сайтів, орієнтованих на споживачів. Тим не менш, він як і раніше залучає багато відвідувачів. Сайт відвідують близько 180 мільйонів чоловік в місяць.

Wayfair. Інтернет магазини

14. Wayfair. Інтернет магазини

Wayfair - це інтернет-магазин меблів, декору та інших товарів для дому. Мало хто бренди електронної комерції можуть похвалитися асортиментом продукції Wayfair. Сайт онлайн-покупок в США стверджує, що пропонує 14 мільйонів товарів. У них є товари понад 5000 постачальників з усього світу.

Сайт пропонує відвідувачам «втілити в життя будинок своєї мрії». Мільйони клієнтів використовують сайт, щоб прикрасити свої будинки. Сайт відвідують більше 100 мільйонів чоловік в місяць.

Lazada. Інтернет магазини

15. Lazada. Інтернет магазини

У Південно-Східній Азії знаходяться одні з найбільш швидкозростаючих економік світу. У регіон входять багато великих країни. Наприклад, в Індонезії проживає більше 270 мільйонів чоловік. Це третя за величиною країна в світі.

Один з найбільших інтернет-магазинів в регіоні - Лазада . Ви можете створити на сайті власний магазин для продажу товарів. Домени для конкретних країн отримують понад 130 мільйонів відвідувачів на місяць. Lazada належить Alibaba Group.

Ще один важливий сайт електронної комерції в регіоні, якого немає в цьому списку, - це Tokopedia. Платформа електронної комерції Індонезії багато в чому схожа на Tokopedia.

Wish. Інтернет магазини

16. Wish. Інтернет магазини

Wish схожий на візуальний пошуковик. У нього багато спільного з Pinterest. Ви використовуєте панель пошуку для пошуку товарів, а потім переглядаєте зображення. Це інший підхід до електронної комерції в порівнянні з іншими сайтами покупок в цьому списку.

Бажання використовує Гейміфікація для залучення відвідувачів сайту. Наприклад, є гра Blitz Buy, в якій споживачі можуть отримати знижки на товари. Поєднання візуального пошуку і Гейміфікація зробило Wish одним з найбільш завантажуваних додатків для покупок.

Інтернет-магазин відвідують більше 100 мільйонів чоловік в місяць. Трохи більше чверті цих відвідувачів сайту з США.

17. Costco. Інтернет магазини

Costco найбільш відома своїми членськими складськими клубами. Це другий за величиною рітейлер в світі. Веб-сайт починався як служба оптових покупок B2B з великим асортиментом товарів. Сайт популярний серед малих підприємств, які зазвичай купують витратні матеріали оптом. 

CostCo добре відома своїми низькими цінами і ексклюзивними онлайн-продажами. Інтернет-магазин відвідують понад 80 мільйонів чоловік в місяць. Більшість відвідувачів приїжджають з США. Costco має національні веб-сайти в Великобританії, Тайвані, Японії, Кореї, Мексиці і Канаді. Ці сайти відвідують близько 40 мільйонів чоловік в місяць.

18. Kohl's. Інтернет магазини

Коля - найбільша мережа універмагів в США. Він має фізична присутність в 49 з 50 штатів. Компанія відома своєю плануванням магазинів «іподром». Макет імітує ті, які можна знайти в дисконтних магазинах.

Інтернет-магазин Kohl's відвідують понад 50 мільйонів людей в місяць. У них представлений широкий асортимент товарів від модних лейблів до меблів. Компанія відома тим, що продає елітні бренди за доступними цінами. У Kohl's також є доступні власні бренди, такі як Sonoma Goods For Life.

19. ASOS

ASOS - це інтернет-магазин одягу та косметики. В асортименті компанії більше 800 модних і косметичних брендів. Вони також продають аксесуари та одяг під брендом ASOS.

Компанія підкована цифровими технологіями. ASOS відносить 10% своїх продажів до поштової маркетингу. Працює по всьому світу. Його центри виконання розташовані в Великобританії, США і Європі. Швидка доставка і знижки роблять його популярним серед покупців.

ASOS привертає близько 50 мільйонів відвідувачів в місяць на свій веб-сайт. Це відразу після Amazon і eBay в Великобританії.

20. Overstock.

Зависока продає як розпродажі, так і нові товари. Якщо ви ніколи раніше не чули цю фразу, розпродаж товарів - це надлишки і повернуті товари. Деякі товари, які він продає, виробляються виключно для компанії.

Overstock присутній у всьому світі. Компанія відправить товар в будь-яку точку світу.

Магазин Overstock відвідує близько 50 мільйонів чоловік в місяць з США. Людей приваблює великий асортимент товарів і невисокі ціни.

21. QVC.

QVC була одним з піонерів індустрії телеканалів. У них транслюються чотири телеканали. Є канал, присвячений новинкам, яка нещодавно вийшла рекламі, класиці і косметичним товарам.

Тепер у нього сильне присутність на телебаченні і в цифрових мережах. Компанія проводить безліч рекламних акцій в соціальних мережах. У нього багато передплатників в Facebook, Instagram і Twitter. Інтернет-магазин QVC щомісяця відвідують близько 30 мільйонів чоловік. Компанія має широку популярність і молоду аудиторію.

22. Newegg

Можливо, ви раніше не чули про Невегг . Інтернет-магазин, заснований в 2001 році, спеціалізується на електроніці і комп'ютерах. Це один з найпопулярніших інтернет-магазинів в своїй ніші. Він присутній у всьому світі, але більшість його клієнтів з США.

Інтернет-магазин відвідують близько 30 мільйонів чоловік в місяць. Показники виручки також вражають. Валова виручка компанії в 2016 році склала 2,7 мільярда доларів.

23. Instacart

Instacart - Це продуктовий інтернет магазин. Фактично, це найбільший в світі продуктовий онлайн-сервіс. Компанія базується в США. Сайт працює з такими компаніями, як Aldi, Costco, Walmart і Target, щоб доставляти свіжі продукти клієнтам по всій країні.

Веб-сайт Instacart відвідують близько 25 мільйонів чоловік в місяць. За останні кілька років бізнес швидко виріс.

24 Заппос

Заснована в 1999 році, Zappos починала як інтернет-магазин взуття. Первісне доменне ім'я було Shoesite.com. Компанія була придбана Amazon в 2009 році. З моменту придбання компанія поступово розширювала свою колекцію. Zappos тепер пропонує одяг, спортивний одяг, сумки та багато іншого. Однак в основному це взуттєвий магазин.

Брендинг веб-сайту. Що робить хороший веб-сайт?

Веб-сайт Zappos відвідують більше 15 мільйонів чоловік в місяць. Цифри досить вражаючі для сайту електронної комерції, що спеціалізується на взутті та одязі. 

Sears. Інтернет магазини

25. Sears. Інтернет магазини

Sears колись був одним з найбільших звичайних універмагів в США. Це вже не так. Компанія була змушена закрити багато зі своїх магазинів. Проте, ім'я компанії, як і раніше загальне. Його сайт також дуже популярний.

В інтернет-магазині Sears представлений широкий асортимент товарів. Сюди входять модні лейбли, аксесуари, електроніка та товари для дому. У 2019 виручка веб-сайту склала близько 1,3 мільярда доларів. В середньому його відвідують трохи менше 10 мільйонів чоловік в місяць.

Висновок. Інтернет магазини

У цьому керівництві представлений короткий список з 25 кращих інтернет-магазинів. У списку представлені деякі з найбільш популярних магазинів з усього світу. Деякі сайти мають всесвітній охоплення і пропонують все, інші обслуговують певні території або галузі.

Ніші для Вашого онлайн-бізнесу

Читайте також:  Кращі і гірші шрифти

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська