Інтерпретований мову.

Якщо ви коли-небудь програмували, ви, ймовірно, знаєте, що існує 2 різних типи мов програмування: компільовані й інтерпретовані мови. При використанні скомпільованої мови код скорочується до набору машинно-специфічних інструкцій перед збереженням у вигляді виконуваного файлу. У інтерпретованих мовах код зберігається в тому ж форматі, в якому він був введений, і він перетвориться в машинні інструкції у час виконання. Деякі мови, такі як Basic, доступні в компільованою і терпретованою версіях.

PostScript - це мова, що інтерпретується. немає компіляторів PostScript.

Дизайн для безперебійної роботи

Скомпільовані мови. інтерпретований мову

Мова програмування, який можна скомпілювати, перекладається в готові для машин інструкції в системі, де була написана програма. Як користувач, ви отримуєте скомпільовану програму, яка може працювати безпосередньо на ваших комп'ютерних системах. Скомпільовані програми працюють швидко, але вони створені для процесора певного типу і не можуть бути виконані іншою процесором. Щоб виправити помилки в них, вам також знадобиться вихідний код вихідної програми. Всі програми, які ви купуєте для свого комп'ютера, такі як ігри, офісні додатки і т. Д., є скомпільованими програмами.

Визначення і терміни веб-дизайну

Код PostScript інтерпретується

PostScript - це інтерпретована мова: коли ви створюєте сторінку в QuarkXpress і друкуєте її, QuarkXPress створює програму PostScript, Яка описує вміст вашого шедевра і відправляє її на вибране вами пристрій виведення. Це пристрій виведення, скажімо, лазерний принтер, має власний комп'ютер, на якому запущена програма, яка називається RIP. Ця програма RIP зчитує постштатние інструкції PostScript, а потім переводить їх у щось, що процесор цього RIP може обробити. інтерпретований мову

Той факт, що код PostScript завжди інтерпретується, має кілька явних переваг:

  • Оскільки код PostScript інтерпретується, він не орієнтований на конкретний процесор і може бути відправлений на різні пристрої виведення, можливо, з використанням процесорів абсолютно різних типів. Це робить PostScript незалежним від пристрою мовою.
  • Інша перевага PostScript, що є інтерпретується мовою, полягає в тому, що ви можете змінити код самостійно, якщо вам не подобається отриманий результат або він генерує якесь повідомлення про помилку. Звичайно, це можливо, тільки якщо ви знаєте, як програмувати на PostScript або що шукати. Хоча я сам ніколи не програмував на PostScript, в минулому я іноді переглядав код і виправляв його. Наприклад: в одному випадку я отримав сторінки, які були надруковані з програми CAD. Всі лінії на кресленнях були занадто тонкими, тому я змінив змінну, що визначає товщину ліній. Я також додав інструкцію по зміні масштабу сторінок і додав код для вибору правильного розміру сторінки. В даний час я використовую Acrobat для перетворення файлів PostScript в PDF, щоб я міг використовувати безліч модулів Acrobat для зміни аспектів коду. інтерпретований мову

Звичайно, інтерпретація також має свої недоліки:

  • Недоліком інтерпретується мови, такого як PostScript, є його недостатня швидкість. Додатковий переклад, який повинен мати місце, займає додатковий час. В даний час це не проблема, але десять років тому RIP могли витратити годинник на інтерпретацію коду PostScript, навіть якщо використовували більш потужне обладнання, ніж комп'ютер, на якому створювалися сторінки.

PostScript

Абетка