Історія логотипу Pepsi

Назад до Записи
Історія логотипу Pepsi

Історія логотипу Pepsi

Багато бренди поза часом вічні, тому що вони зберігають логотипи, Які люди знають і яким довіряють. Pepsi - блискуче виняток. Історія логотипу Pepsi - це історія постійного уяви. За свою 122-річну історію логотип зазнав 12 редизайнів. І це навіть не рахуючи менших змін смакових варіацій, таких як Diet Pepsi і Pepsi Max.

Незалежно від того, скільки разів змінюється їх логотип, Pepsi продовжує надавати смаки і брендів, які очікують люди.

різні етапи історії логотипу Pepsi
Давайте вирушимо в подорож по пам'яті і подивимося, як з часом еволюціонував логотип Pepsi.

Як виглядає історія логотипу Pepsi? І як це залишається таким впізнаваним при кожному радикальному редизайне? Давай з'ясуємо!

1893: напій Бреда
-

До того, як Pepsi була Pepsi, вона була відома як напій Бреда, створений фармацевтом Калеб Бредхем в Нью-Берні, Північна Кароліна, в 1893 році. В ту ж епоху фармацевти створили безліч газованих напоїв, які ми знаємо і любимо сьогодні. У 1886 році була створена Coca Cola, щоб допомогти своєму винахідникові послабити його залежність від морфіну. Пізніше, в тому ж десятилітті, фармацевт Чарльз Олдертон винайшов доктора Пеппера, щоб допомогти травленню і як альтернатива лимонів, мускатному горіху, карамелі зі смаком соди того часу.

початок історії логотипу Pepsi з логотипом Brad's Drink

Логотип Brad's Drink був синім написом на білому тлі. Шрифт був жирним і досить хитромудрим, характерним для логотипу Pepsi, який зберігався б деякий час, Навіть після зміни кольору і становлення відомим як Pepsi-Cola.

1898-1940: червоний і кружляють
-

У 1898 році напій Бреда став відомий як Pepsi-Cola, назва походить від слова «диспепсія», ще одне слово від розладу шлунка. (Пам'ятаєте, це були дні, коли безалкогольні напої вважалися лікарськими засобами.)

Звідти компанія Pepsi-Cola швидко росла. У 1903 році Бредхем офіційно зареєстрував торгову марку, і всього за рік він продав 20 000 галонів сиропу пепсі-коли. До 1910 року в 24 штатах було 240 розливних франшиз Pepsi-Cola. У міру того, як компанія знаходила своє підставу і росла, її логотип змінювався три рази.

Спочатку був тонкий, червоний і гострий логотип Пепсі-кола.

найраніший логотип Pepsi зі помахом і шипами

Коли Brad's Drink став Pepsi-Cola, основний колір логотипу змінився на привабливий червоний. Шипи із зарубками і буквами середньої висоти, які прикрашали первісний шрифт, Стали довшими, шипи, схожі на ікла, стирчали з верхньої та нижньої частини букв, а остання буква «А» витягувалася і згорнулася вгору, як хвіст. Єдине, що не змінилося, це брендинг Pepsi-Cola в якості медичної допомоги. В це час слоган Pepsi-Cola звучав так: «бадьорить, що бадьорить, сприяє травленню».

У 1905 році логотип став трохи м'якше. Шипи відсунулися, і букви стали трохи ширше. В цілому, логотип зберігав свою хвилясту форму, а остання буква «А» зберігала вигин хвоста. У цій версії логотипу довгий кілочок простягається від вершини літери «С» в Cola, що робить цю версію логотипу трохи ближче до симетричної, ніж в першій версії.

Червоний, ширяє логотип Pepsi-Cola

Через рік логотип знову змінився. Це було все ще червоним, це було все ще хвилястим, і це все ще дуже схоже на емблему деякого іншого бренду коли (про це через хвилину). ітерація логотипу Pepsi-Cola в 1906 році знову зробила букви товщі і стиснула слово, роблячи букви «P» і «C» трохи вище за інших букв.

Pepsi внесла кілька інших істотних змін:

  • Колючі зарубки повернулися
  • Слово «Pepsi» змістився у бік, надавши логотипу більше енергії.
  • Слово «напій» було додано до верхнього банеру C, додавши заклик до дії в логотип

Це був також останній раз, коли між словами Pepsi і Cola була двокрапка.

Червоно-білий логотип Pepsi-Cola

Давайте трохи поговоримо про подібність Pepsi і Coca-Cola в цей період часу. Pepsi все ще залишалася десятиліттям від того, щоб бути названим молодий, модною альтернативою кока-колі. Обидва напої продавалися як корисні для здоров'я напої, і обидва були хвилястими, повзучими, напівкруглими логотипами з написами червоного і білого кольорів.

Логотип Coca-Cola і дві вантажні реклами Coca-Cola

1920-і і 1930-і роки були непростим часом для Pepsi-Cola, і часом здавалося, що вони будуть програли в зростаючих війнах з колою. Оскільки Coca-Cola відкрила заводи по розливу в Європі та перейшла під керівництво Роберта Вудраффа, який буде керувати компанією протягом наступних 60 років, Pepsi-Cola оголосила про банкрутство, а потім була куплена Craven Holdings Corp. У 1930 році Pepsi-Cola подала позов для банкрутства вдруге.

До 1933 року Pepsi-Cola знайшла свій перший спосіб диференціювати себе від Coca-Cola, просто збільшивши розмір своїх пляшок до 12 унцій, зберігаючи при цьому свою ціну в п'ять центів. Поставте поруч з пляшкою Coca-Cola за 6,5 унції, марка якої принесла кращу цінність, це було очевидно. І якщо це не було достатньо очевидним, їх дзвін 1930-х років зробив їх унікальну точку продажу абсолютно ясною:

«Пепсі-кола потрапляє в точку
Дванадцять повних унцій, це багато.
У два рази більше за нікель теж.
Pepsi-Cola - це напій для вас,
нікель, нікель, нікель, нікель,
Трікл, цівка, цівка, цівка ... »

Незважаючи на те, що у брендів дуже схожий зовнішній вигляд, Pepsi-Cola залишалася з логотипом з червоно-білою стрічкою до 1950 року, оновивши його ще раз, щоб в 1940 році його зовнішній вигляд був ще більш обмеженим.

Історія логотипу Pepsi: логотип Pepsi-COla 1940 року

Логотип 1940 року, як і більш ранні логотипи Pepsi-Cola, був виконаний за допомогою класичних букв. версія логотипу Pepsi-Cola, випущена в 1940 році, характеризується тим, що зарубки на маленьких буквах слова знову зменшуються, стають майже невидимими, а великі літери слова стають вище і ширше. В цілому текст тоншає, надаючи логотипу менш стислий вигляд.

Читайте також:  Псіхографія

1950: третій колір змінює все
-

Сьогодні ми думаємо про Pepsi як про синьому. Це «блакитна команда» для «червоної команди» Кока-Коли. Але до 1950 року Pepsi і синій колір не мали ніякого відносини - поки вони не представили свій логотип на пляшкової кришці. Слово залишилося колишнім, але тепер воно було на відчутному полотні, а не в просторі. В хвилі патріотизму, що послідувала за Другою світовою війною, надання логотипу червоного, білого і синього кольорів мало сенс.

Історія логотипу pepsi: 1950-ті роки Логотип Pepsi-Cola Bottlecap

У 1950-х Pepsi-Cola продовжувала рекламувати себе як газовану воду, яка забезпечує кращу цінність. «Більше відмов до унції» - такою була слоган дня, який обіцяв більше, ніж просто більше соди на пляшку, ніж Coca-Cola. Це обіцяло більше веселощів.

Реклама Pepsi-Cola 1950-х років, показує групу людей, що насолоджуються Pepsi під час відпочинку в лижному будиночку
Реклама Pepsi-Cola 1950-их, що показує жінку, що влаштовує завод, оскільки чоловік дивиться на

Рекламні оголошення Pepsi-Cola дня також показали Pepsi як ідеальний напій для дня на пляжі або вечірнього спілкування з друзями. Зокрема, це був ідеальний напій для красивих молодих жінок, які хотіли зберегти свою струнку фігуру - він був оголошений як легке освіжаюче і газована вода, яка освіжає, що не наповнюючи вас.

1962: більше немає коли
-

Це був ключовий рік для всього бренду Pepsi. Відбулися дві важливі речі: кришка від пляшки з логотипом тепер лежала плоско, і Pepsi-Cola викинула слово «кола» З цього моменту це був просто Pepsi.

Історія логотипу Pepsi: 1962 р Логотип Pepsi з жирним шрифтом

На додаток до відмови від слова «кола», Пепсі відмовилася від яскравого, яскраво-червоного шрифту, який вони використовували останні 64 роки. Тепер Пепсі розповіла світу, ким вони були, з жирною чорною міткою без зарубок на кришці пляшки. З 1958 року Pepsi став напоєм «для тих, хто мислить молодим», маючи на увазі, що Coca-Cola була для тих, хто цього не робив, для тих, хто застряг в старому мисленні і не був пов'язаний з молодіжною культурою того часу.

У 1960-х логотип Pepsi придбав більш симетричний вид. За допомогою цього більш сучасного логотипу з геометричними відчуттями і мінімалістського, навіть бруталістского шрифту Pepsi знизила свою цільову демографію і відкрито рекламувала себе серед більш молодих споживачів, називаючи їх «Поколінням Pepsi» в рекламній кампанії 1961 року.

Рекламне оголошення Pepsi Generation 1964 року про молоду жінку, що тримає пляшку Pepsi

1964 був роком, коли Pepsi представила Diet Pepsi, надавши питущих ще більш легкий варіант содової без цукру.

1973: від кришки від пляшки до кулі
-

Pepsi прийняла мінімалізм 1970-х років, коли в 1973 році вони переключилися на логотип земної кулі. Це було досить простим зміною; кришка від пляшки просто опустилася.

сучасний етап історії логотипу Pepsi: 1970-ті роки логотип Pepsi

Але Pepsi зробила більше, ніж просто зняла гребені кепки. вперше в історії бренду логотип мав кольоровий фон. З червоним кольором зліва і блакитним справа, білий був зарезервований для контуру земної кулі і смуги по його середині, яка служила фоном для слова «пепсі». Шрифт залишився незмінним у порівнянні з попередньою итерацией логотипу, Але стиснувся, щоб уміститися в периметрі земної кулі. І це стало синім.

Вінтажна жовта футболка Pepsi Challenge

У 1975 році Pepsi вирішила, що настав час скоротити домінування Coke на ринку за допомогою Pepsi Challenge. Pepsi Challenge - це кампанія, яку Pepsi початку в 1975 році, щоб довести світові, що їх газована на смак краще, ніж Coca Cola. У торгових центрах та інших пішохідних зонах з інтенсивним рухом перехожих попросять зробити сліпі тести на смак кока-коли і пепсі і сказати, що вони вважають за краще. За словами Пепсі, люди воліли газовану воду своєму конкуренту.

1980-е: Війни Коли вирують на
-

Але Війни Коли на цьому не закінчилися. Вони просто наростали. До початку 1980-х Pepsi завоювала високий статус, оскільки споживачі віддавали перевагу пити, оскільки вона перевершувала Coca-Cola в супермаркетах. кінець історії, Пепсі перемогла, вірно? Ні.

Щоб не бути побитої солодкої газованою водою, кока-кола змінила свій рецепт і представила світу нову колу. І люди ненавиділи це. Але це не змусило їх ненавидіти колу. І це не зробило Pepsi маркою содової № 1. Після того, як New Coke зіткнулася з величезною негативною реакцією споживачів, Coca-Cola повернула оригінальний рецепт у вигляді Coke Classic, а потім тихо припинила випуск New Coke, щоб Coke Classic знову стала Coca-Cola .

І це саме те, чим була Coca-Cola: класика. Стара школа. Схвалено Дідом Морозом. Навпаки, Pepsi підтримували Майкл Джексон і Майкл Дж. Фокс. Pepsi була сучасною і енергійною; Пепсі не потрібно було переглядати свій рецепт, щоб дати сучасним п'є те, що вони хотіли.

У 1987 році Pepsi трохи підтягла логотип земної кулі. І хоча підтяжка обличчя виглядає відносно незначною, насправді з цим оновленням відбулися величезні зміни (і кілька менш значних).

1987 XNUMX Pepsi логотип
Банку Pepsi Throwback

З 1962 року Pepsi використовувала базовий шрифт sans serif. У 1987 році бренд представив власний унікальний шрифт. Це було все ще жирним шрифтом і без зарубок, але замість звичайних друкованих букв, ці букви мали футуристичний, майже цифровий вигляд. Букви «P» були витягнуті, а ліві кути «E» округлені, а «S» став довшим, трохи більше плоским і трохи схожим на «S» в логотипі «Зоряних воєн». Бренд буде продовжувати використовувати цей шрифт більше десяти років.

Це не все, що змінилося, хоча. Білий круг, який становить контур земної кулі, став трохи товщі, а червоний на логотипі трохи фіолетового.

Читайте також:  SWOT-аналіз Voot

Протягом декількох років Pepsi відмовилася від цього логотипу, Але світ не в останній раз бачив його. У 2009 році Pepsi представила Pepsi Throwback, різновид содової, приготовленої з цього цукру замість кукурудзяного сиропу з високим вмістом фруктози.

1991: розпад
-

У 1991 році Pepsi знову різко змінила свій логотип . Вони тримали слово, вони тримали земну кулю, але вперше вони були розділені. Глобус попрямував до нижнього правого краю логотипу, А слово «Pepsi», виділене курсивом, розтягнулося по верху логотипу синім кольором. У негативному просторі під текстом і поруч із земною кулею ми бачимо червону смугу, що нагадує червоний прапор на попередніх версіях логотипу.

1991 XNUMX Pepsi логотип

нахиливши шрифт вперед, ми дізналися, що Pepsi - це далекоглядний, далекоглядний бренд содової. До 90-х років війни в Колі закінчилися, і територія кожної зі сторін була чистою. Суперництво було не тільки з американськими культурними іконами Pepsi і Coke. Біллі Джоел навіть гукнув Війни Коли в своїй пісні 1989 року «Ми не запалили вогонь».

1998: Додати зміна ролей
-

У 1998 році Pepsi показала, як вони використовували кольори в своєму логотипі. Замість синього тексту на білому фоні тепер логотипом був синій фон зі словом «пепсі» білого кольору.

1998 XNUMX Pepsi логотип

тепер червоний колір зник з фону, і куля перемістився вгору і знову, щоб сісти трохи нижче слова. І на відміну від інших версій логотипу, Видання 1998 року мало глибину . Метод найшвидшого фон створював відчуття, ніби сам глобус випромінював світло, а тіні позаду тексту створювали тривимірний ефект. Вперше з тих пір, як Pepsi почала використовувати глобус, глобус ні обведений білим. Це було тільки там, проливаючи світло на синьому тлі.

У 1999 році Pepsi запустила новий слоган і бренд-кампанії «Радість коли». З абсолютно новим джинглом і серією рекламних роликів бренд був готовий до нового тисячоліття.

Всього за два роки «Радість Коли» стала «Радістю Пепсі» і в істинному стилі «Пепсі» була представлена ​​не ким іншим, як одним з найяскравіших артистів дня, Брітні Спірс.

2003: Додати Going 3D
-

У 2003 році новий логотип Pepsi отримав деякі зміни. Глобус був перепроектований так, щоб мати великі помітні білі «блискучі» плями, завдяки яким він виглядав так, як ніби він був запечатаний в пластиковому вакуумі, надаючи логотипу більш плоский вигляд.

Фоновий градієнт був зміщений, щоб зробити лівий нижній кут джерелом світла, а не глобусом, а й мітка, і глобус були виділені блакитним кольором, що дозволило їм візуально відображатися на тлі.

Текст також отримав невелику підтяжку обличчя. Крихітні зарубки були додані назад на шрифт, І букви придбали світло-сірий відтінок, посилюючи їх тривимірний вигляд.

Логотип Pepsi 2003

2006: Pepsi стає крутіше
-

У Cola Wars Pepsi зайняла своє місце як крута марка газованої води. І вони ніколи не переставали бути крутими. Але в 2006 році логотип буквально виглядав круто.

Версія логотипу Pepsi 2006 року

ця ітерація логотипу перетворила тепер повністю тривимірний глобус в холодний склянку содової з блискучими краплями конденсату, котрі збираються на його поверхні. Шрифт залишився таким же, як і в версії 2003 року, жирним і похилим вперед.

2008: Додати світовий лідер коли
-

Версія 2006 року була крутий, але до 2008 року прийшло час для інших змін. На цей раз Pepsi повинна була змінитися. Відомо, що Pepsi заплатила Arnell Group більше 1 мільйона доларів за розробку наступного логотипу, в результаті чого:

Логотип Pepsi 2008

3D куля знову став плоским. Шрифт Pepsi, який полюбив світ, зник, і на його місці з'явився Pepsi Light від Gerard Huerta. Більше ніяких зарубок, ніяких великих літер і, можливо, найбільш революційних, навіть більш симетричних смуг по всій земній кулі. Тепер, куля була нахилений на його стороні, показуючи смугу, яка широка, де куля повернутий догори і тонше до основи.

Пляшки Pepsi, Diet Pepsi і Pepsi Max з логотипом 2008 року

Новий логотип викликає посмішку. Ця Pepsi була ще молода і весела, але вона також була доброзичливою. Це було приземлено, привабливо і рішуче невибагливо. А іноді навіть трохи бурчати.

Рекламний щит Pepsi від Super Bowl LIII
Починаючи з Cola Wars, Pepsi завжди була першою, хто вистрілив першим. через рекламну тиждень .

Не всі посміхалися. Багато назвали його занадто простим і навіть ледачим, порівнюючи його з іншими схожими логотипами, такими як Обама і Korean Airlines.

Інші назвали це дешевим і бездушним. Після того, як Arnell Group публічно обговорила науку, що стоїть за логотипом, таку як використання Золотого перетину для визначення ідеального кута для земної кулі і порівняння його з Мона Лізою, критики назвали його претензійною і смішним. Незважаючи на в значній мірі негативну реакцію громадськості на редизайн, Pepsi вирішила зробити ребрендинг і в 2014 році злегка допрацювала логотип, Видаливши сині обриси навколо земної кулі.

поточний етап історії логотипу Pepsi: логотип Pepsi 2014 року

Майбутнє бренду Pepsi
-

Хто знає, як буде виглядати логотип Pepsi через 10, 20 або 50 років? Незважаючи на те, що ми можемо досить точно здогадатися, як буде виглядати логотип Coke, Pepsi постійно оновлює себе - і повертає свої старі логотипи новими способами - ключову частину свого бренду.

Кафе Пепсі і кафе Пепсі Ваніль

Незалежно від того, як змінюється світ або що відбувається в сфері напоїв, Pepsi присутній там, перебудовуючи себе, щоб задовольнити смакові рецептори своїх шанувальників.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська