Друк бирок і ярликів.

 

Друк бирок і ярликов- хороший спосіб зміцнити Ваш бренд. Такий вид продукції служить Вашим особистим помічником, які ваші клієнти захочуть зберегти.

Повісьте бирки для рекламних акцій або подарунків

Правильна форма грає важливу роль в залученні уваги. Які форми вибрати? Ось пара ідей:

  • Прямокутні не дарма є класикою. Ця форма дає Вам велику область друку. Ви можете легко розмістити свій логотип, ціну. Прямокутні бирки ідеально підходять для одягу.
  • Квадратні ідеально підходять для подарунків, особливо на свята. Вони надають досить місця для друку Вашого бренду або святкового повідомлення.
  • Круглі форми акцентують увагу на логотипі. Це дає вам унікальну можливість додати брендинг до предметів.

Унікальність.
Висічені ярлики відмінно підходять для залучення уваги ваших клієнтів. На відміну від квадратних і прямокутних ярликів, вони мають унікальну форму, яка привертає більше уваги. Включіть інформацію про свою компанію і логотип для кращого брендингу.

АБЕТКА пропонує вирубні ярлики круглої, овальної, прямокутної, з закругленими кутами і бічними напівколами. Вони друкуються на картоні з глянсовою, матовою або глянсовою поверхнею і можуть бути з отвором.

Друк бирок і ярликів. Спеціальна обробка для особливих повідомлень

Ідіть проти течії і виходите за рамки звичайного. Підніміть свої бирки на новий рівень, додавши особливу обробку.

  • УФ-покриття. Він створює контраст для ваших робіт, роблячи їх більш привабливими.
  • Металева печатка дозволяє створювати бирки з додатковим відображає блиском. Зробіть свій дизайн більш яскравим, додавши шар сріблястих металевих чорнила під звичайні чорнило. Щоб зробити його ще більш цікавим, додайте також точковий UV.
  • Друк фольгою додасть вашим биркам елегантний вигляд. Виберіть один з варіантів кольору золотою, срібною або мідної фольги.
  • Оксамитові бирки мають м'який і вишуканий вигляд. Він додає поверхні відчуття розкішного пелюстки троянди, що миттєво додає новий рівень елегантності.

Так само в компанії АБЕТКА можна замовити:

Коробки

БЛОКНОТИ

Виготовлення папок меню для кафе і ресторанів

шелфтокера

Русский Українська