Виготовлення бланків. Друкарня Азбука.

Назад до Записи
виготовлення бланків

Виготовлення бланків. Друкарня Азбука.

Виготовлення бланків - обов'язковий атрибут будь-якого бізнесу та іміджу компанії. Клієнти, потенційні замовники, важливі постачальники і інвестори або ділові партнери побачать ваш бланк, тому важливо, щоб він правильно відображав Ваш бізнес. Це маркетинговий інструмент, який підвищить впізнаваність бренду, тому варто добре продумати дизайн.

 

Залишайся на бренд. Виготовлення бланків. 

Хоча Ваш дизайн не повинен бути занадто завантаженим, він повинен точно відображати ваш бренд і узгоджуватися з іншими видами маркетингу. Він також повинен відображати характер вашого бізнесу. Ви можете проявити творчий підхід з незвичайним дизайном, якщо ваш бізнес продає забавний продукт або послугу. Очевидно, буде потрібно більш серйозний тон, якщо ви працюєте в сфері юридичних або фінансових послуг. Яким би не був ваш бізнес, пам'ятайте, що чистий дизайн краще підходить для вашого фірмового бланка, так як він не вплине на сам контент.

Блокноти. Друкарня Азбука 

Пам'ятайте інформаційну ієрархію. Виготовлення бланків. 

Якщо ви починаєте бізнес, може бути не відразу очевидно, де розмістити свою інформацію і логотип. Якщо ви використовуєте конверти з віконцями і вводите адресу одержувача на бланку, а не на конверті, залиште для цього місце в лівому верхньому кутку бланка. Ваш власний адресу і контактні дані зазвичай вказуються вгорі праворуч або внизу фірмового бланка.  

Подбайте про колір. Виготовлення бланків. 

Ви захочете, щоб дизайн відповідав Вашому бренду, але економно використовуйте кольору. Великі кольорові блоки або занадто багато квітів рідко працюють на фірмовому бланку і можуть затьмарити зміст листа.

Як оцінити якість логотипу?

Виберіть відповідний папір. Виготовлення бланків. 

Дешева або дуже тонкий папір буде виглядати непрофесійно і зробить ваш бізнес липким. Переконайтеся, що ви використовуєте папір преміум-класу або навіть розкішну або текстуровану папір. Попросіть у вашого принтера зразки. Добре оформлений професійний фірмовий бланк на якісному папері справить враження про вашому бізнесі.

Читайте також:  Обкладинка на клей. Чи підходить Вам?

Пам'ятайте юридичні вимоги.

Якщо у Вашої компанії є свідчення, номер рахунку і адресу офісу, вони повинні бути вказані на Вашому фірмовому бланку разом з країною, в якій Ваш бізнес зареєстрований. Вся ця інформація може бути надрукована дрібним шрифтом внизу сторінки, щоб вона не заважала вашому дизайну.

Професійні бланки.

У друкарні Азбука ми виготовляємо нашим бізнес-клієнтам професійні високоякісні фірмові бланки. Для нових підприємств ми пропонуємо стартовий пакет, що включає фірмові бланки, флаєра та візитні картки. Ви можете вибирати з різних типів паперу і щільності.  

Ціни друк на конвертах

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська