Виготовлення паперових пакетів Вашого бренду може миттєво перетворити будь-якого покупця в ходячу рекламу! У будь-якій сфері потрібен паперовий пакет. його використовують для упаковки або для перенесення, а також в якості рекламних матеріалів.

Все, що ми знаємо, це те, що пластикові пакети є забруднюють речовиною, тому вже скоро уряд не дозволить його використовувати, паперовий пакет є кращою заміною для пластикових пакетів, які є екологічно чистими і придатними для вторинної переробки (що складаються з 35% разлагаемого сировини).

Екосумки з логотипом

Деякі види упаковки:

Сумки для покупок : В цих сумках немає нічого незвичайного. Це Ваші продуктові сумки, і вони повинні бути важче, більший і довговічніше.

Харчова упаковка : Це більш спеціалізовані пакети, призначені для зберігання певних продуктів харчування. Паперові пакети використовуються для упаковки хліба, фруктів і всіх інших продуктів. Все більше і більше компаній переходять на папір в ці дні. Ці сумки в значній мірі налаштовані з точки зору форми, розміру і брендингу.

Паперові пакети медичного призначення . Ці пакети використовуються в лікарнях або аптеках для різних цілей. Сумки такого типу, можливо, повинні слідувати певним протоколам і вимогам - але здебільшого вони досить прості.

ювелірні сумки : Це одні з найякісніших паперових пакетів. Папір зазвичай досить тонка, але дуже дорога і приваблива. Як правило, ці сумки мають привабливі паперові ручки і декоративну забарвлення / брендинг.

Обробка пакетів для виробництва : Це дуже прості паперові пакети. Виробничі підприємства іноді використовують ці пакети для простої транспортування незакінчених продуктів з одного району в інший. Транспорт - єдина турбота тут, і немає ніяких вимог до брендингу або спеціальним вимогам.

Сумки загального призначення : Ці сумки не призначені для будь-якої конкретної цілі. Вони прості, довговічні й універсальні. Це відмінний варіант, якщо ви хочете звернутися до кількох ринків і аудиторіям.

Картонні кепки і козирки

Виготовлення паперових пакетів. Необхідно визначитися з наступними характеристиками:

  • Розмір
  • Кількість (тираж)
  • барвистість
  • Матеріал
  • Наявність ламінації.
  • Колір мотузок.
  • Колір пікколо.

Друкарня Азбука