Виготовлення плакатів. Друкарня Азбука.

Назад до Записи
Виготовлення плакатів А2

Виготовлення плакатів. Друкарня Азбука.

Виготовлення плакатів існує з початку 1800-х років і є найстарішою формою реклами. Плакати рекламували продукти і пропагували політичні партії. Те, що вони як і раніше популярні сьогодні, показує, наскільки добре вони працюють. Але як перетворити свою ідею в привабливий і ефектний плакат? Що ж, після ідеї приходить дизайн, і тут все може стати складним, якщо ви не будете слідувати декільком простим правилам.

Як створити плакат? Виготовлення плакатів.

Говоріть голосно і швидко. Ключ до хорошого дизайну плаката - це чітке і легко читається повідомлення. Часто буває досить короткого і яскравого заголовка. Хоча «ПРОДАЖ» є крайнім прикладом того, що часто можна побачити на вітринах магазинів, є ймовірність, що вам потрібно подумати над своїм плакатом. Пам'ятайте, що якщо ваше повідомлення читається довше декількох секунд, воно не буде прочитано. Час, витрачений на отримання відмінного заголовка, - це час, витрачений дуже не дарма.

М'яка палітурка. Термобиндер. виробництво книг

Як вибрати зображення і графіку для плакатів. Виготовлення плакатів.

Зображення, як і текст, повинні привертати увагу і кидатися в очі. Завжди зберігайте зображення в колірному режимі CMYK і використовуйте тільки фотографії з високою роздільною здатністю - в ідеалі 300 точок на дюйм при розмірі зображення. Для графіки по можливості намагайтеся використовувати векторні файли. Фотографії складаються з пікселів. Чим більше ви збільшуєте картинку, тим більше стають пікселі і тим більше розмитим буде виглядати ваше зображення. Векторна графіка займає невелику частину пам'яті, і ви можете збільшувати її скільки завгодно, без погіршення якості.

Друк плаката. Друкарня Азбука.

На чому друкувати плакат? Виготовлення плакатів. 

Плакати друкуються на різних матеріалах, від міцного паперу до вінілу, в залежності від того, де вони будуть використовуватися. Плакати для приміщень часто друкують на папері щільністю 170 г / м2. Більш щільна фотопапір використовується там, де ви хочете, щоб кольори дійсно виділялися, а зображення здавалися максимально різкими.

Вуличні плакати друкуються на водостійкою, стійкої до розриву папері, що забезпечує їх довговічність в будь-яких умовах.

Також є самоклеючі вінілові постери. 

Де використовуються плакати? Виготовлення плакатів. 

Плакати використовуються всюди. Проведіть вечір, прогуляйтеся по магазинам, катайтеся на машині або навіть відвідайте ванну кімнату в вашому районі, і ви, ймовірно, побачите плакати. Типові місця розміщення плакатів:

  • Рекламні щити
  • Вітрини і інтер'єри
  • Бари, клуби і ресторани
  • комерційні приміщення
  • Заходи та концертні майданчики

Саме чудове в плакатної реклами то, що люди бачать плакати, хочуть вони того чи ні. Їм не потрібно відкривати журнал або включати телевізор. Плакати вже всюди навколо нас.

Який типовий розмір плаката?

Простіше кажучи, немає типового розміру плаката. Вони варіюються від А4 до А0. Це залежить від Вас і того, де ви хочете розмістити свої плакати. Друкарня Азбука пропонуємо широкий вибір плакатів різних типів і розмірів. Всі вони чітко показані на нашому сайті.  

 

Читайте також:  10 кращих інструментів бухгалтерського обліку для вашого бізнесу в 2020 році

Кубарики. Листи для записів.

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська