Виготовлення візиток. Як оформити візитку?

Назад до Записи
виготовлення візиток

Виготовлення візиток. Як оформити візитку?

Виготовлення візиток знадобиться всім, якщо ви займаєтеся бізнесом або керуєте власною компанією. Навіть якщо Ваш бізнес  в Інтернеті, ви всюди зустрінете потенційних клієнтів. Візитні картки безцінні незалежно від Вашого сектора.

Офісна поліграфія для бізнесу .

Для чого використовуються візитки? Виготовлення візиток.

Хороша візитна картка не лише знайомить Вас, але і є цінним маркетинговим елементом, який може генерувати продажу або потенційних клієнтів ще довго після того, як ви її роздали. Є багато способів показати свою візитну картку, і ви ніколи не знаєте, коли натрапите на потенційного клієнта. наприклад:

  • Мережеві заходи
  • Виставки, конференції та корпоративи
  • При використанні інших підприємств або постачальників
  • громадські заходи

Якщо ви відправляєте якусь кореспонденцію, наприклад рахунки-фактури, Квитанції або продукти, прикладіть свою візитну картку. Навіть випадкова зустріч на вулиці може стати чудовою можливістю подарувати листівку. І пам'ятайте, що ваша візитна картка може бути першим враженням про вашому бізнесі, Тому вона повинна бути добре оформлена і ідеально надрукована.

Виготовлення паперових пакетів

Яку папір використовувати для візиток? Виготовлення візиток.

Ви можете використовувати будь-який папір, але ніколи не економте на якості. Наполягайте на папері преміум-класу, будь то шовкова, глянсова або некрейдований. Є також елітна папір з лляної, гладкою текстурою і імітацією молотка, а також листівки з металевої і перламутровою обробкою. Вони можуть коштувати трохи дорожче, але ваша візитка буде відображати чисте якість.

Щільність паперу візитки.   

Товщина візитки так само важлива, як якість друку і паперу. Ніхто не любить тонкі, гнучкі візитки. В Абетці ми рекомендуємо мінімальну вагу 300 г / м2, хоча багато клієнтів вважають за краще використовувати 450 г / м2.

Якого розміру візитка? Виготовлення візиток.

Найбільш поширені розміри - 85 x 55 мм, 90 x 50 мм і 90 x 55 мм. Однак у вас також може бути квадратна картка або картка подвійної довжини, яка складається навпіл. Насправді все залежить від вас. На більшості карток є тільки логотип, Ім'я та контактні дані. Ви можете використовувати зворотний бік списку важливих послуг або, якщо ви хочете ще щось сказати, вам може підійти складена картка.

Читайте також:  Поліграфія для виставки. Сім кроків до успіху

Скільки коштує візитки?

Вартість залежить від кількості, типу, розміру, товщини паперу і від того, друкуєте ви на одній або двох сторонах. Як правило, ціна за карту знижується зі збільшенням кількості замовлених вами візиток, Але при цифрового друку мінімальної кількості не існує, тому ви можете почати з невеликого кількості.

Як роздрукувати візитні картки?

Все починається з дизайну. Просто завжди краще. Переконайтеся, що ваші шрифти чималі, щоб їх було легко читати. Розмір шрифту повинен бути не менше 8 пунктів (абсолютний мінімум) і не менше 12 пунктів для назви вашої компанії. Для друку переконайтеся, що ви описали контуром шрифти і не забудьте додати мітки обрізки.

 

Візитні і пластикові картки

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська