Якості потужної маркетингової стратегії з вуст в уста

Назад до Записи
маркетинг з уст в уста

Якості потужної маркетингової стратегії з вуст в уста

Стратегія з вуст в уста.Многіе компанії вважають, що якщо їх продукт або послуга вражають, це говорить сама за себе; їм потрібно дуже мало маркетингових зусиль, щоб це почалося.

Але насправді у будь-яких компаній, які, схоже, досягли значного зростання таким чином, дійсно є феноменальні продукти. Але це, здається, було досягнуто тільки з невеликими або ніякими маркетинговими зусиллями, тому що їх популярність і багатство були виграні за допомогою маркетингу з вуст в уста .

Крім того факту, що компанії, які отримують вигоду від усного маркетингу, Схоже, катапультуються з небуття в славу і багатство, ця маркетингова стратегія приваблива, тому що вона відносно недорога.

Але успішний сарафани маркетинг вимагає роботи і серйозного маркетингового досвіду, Використовуючи багато компонентів вхідного маркетингу, такі як маркетинг продуктів, створення контенту і маркетинг в соціальних мережах .

Якщо ви намагаєтеся досягти успіху для свого продукту або послуги за допомогою усного підходу, переконайтеся, що ваша кампанія включає в себе ці якості, щоб ви могли ефективно створювати шум навколо вашого продукту з нуля.

102 спосіб збільшити продажі в Інтернеті

З вуст в уста маркетингова стратегія

Створіть персонажів, щоб дізнатися про вашу аудиторії.

Створіть персон, які ілюструють, хто ваша цільова аудиторія. Це повинно бути сміховинно конкретним. Вам більше пощастить, якщо ви почнете рух з нуля, якщо будете говорити про дуже специфічній проблемі, що стоїть перед демографічною нішею.

Чим конкретніше проблема, тим більше вона індивідуальна для вашої цільової аудиторії. Це означає, що ви вирішуєте проблему, яка викликає відгук у вашій аудиторії, привносить вас в їхнє життя і розпалює пристрасть, необхідну для створення бренд-евангелістов.

Щоб було ясно, ця проблема не повинна бути особливо емоційної, щоб бути особистою. Вам не потрібно вирішувати глибокі психологічні проблеми, які переслідують ваших клієнтів з дитинства.

Рішення особистої проблеми просто означає звернення до чогось, що є настільки специфічним для вашої аудиторії, що легко не береться до уваги більшістю людей, які не можуть так чи інакше ставитися до цього.

Знайте свій продукт, послугу, компанію і галузь.

Знайте всі тонкощі вашої галузі та вашого продукту / послуги, як ти знаєш. Це означає залучення вашої маркетингової команди, допоміжного персоналу та інженерів до ваших усним маркетингових кампаній. Крім того, вам потрібно дійсно «отримати» свою компанію і її місію. Ви встановили позицію свого бренду зі складних питань, які переслідують вашу галузь? Чи знаєте ви ваших конкурентів і їхню точку зору на питання і суперечки, які зазвичай виникають?

Будьте готові говорити буквально з будь-яким аспектом вашого продукту, послуги, компанії або галузі, який може виникнути в результаті розмов з вашими потенційними клієнтами і клієнтами. Це риси розумового лідера; це якості, які викликають почуття довіри, яка необхідна для створення чуток з вуст в уста. Ви просите людей поставити свою репутацію за вас, і ніхто не зробить цього, якщо вони не довіряють вам і знають, що ви кращі в своїй області.

Читайте також:  Маркетинг для сантехнічних компаній

Створіть дуже тісний соціальну мережу.

Це вимагає глибокого розуміння вашої цільової аудиторії (добре, що ви зробили цих персонажів!) І як їм подобається спілкуватися. Які соціальні мережі вони використовують? Ви можете виявити, що це не те, що ви думаєте. Проведіть невелике дослідження і з'ясуйте, чи привертає ваша соціальна мережа меншого розміру, наприклад Quora, більше, ніж, скажімо, Facebook.

Однак створення тісного спільноти соціальних мереж залежить від нюансів. встановіть правильний голос для користування; як з цими людьми подобається розмовляти? Яке їхнє почуття гумору? Чи всі вони постійно зайняті і хочуть, щоб ви були прямо до справи? Або вони там для розмови? моніторинг і взаємодія з вашим спільнотою в соціальних мережах має стати регулярною частиною вашого життя, тому ви і ваше співтовариство насправді ... ну, друзі. їх успіх повинен бути пов'язаний з вашим успіхом, і навпаки. Так ви створюєте передплатників, які будуть не тільки говорити від вашого імені, а й кричати.

Визначити вплив спільноти.

Якщо ви створили тісний соціальну спільність, ви знаєте їх досить добре, щоб знати, хто з них є впливовою особою. Але не забудьте також шукати впливових людей за межами вашої спільноти.

У світі є впливові люди, які можуть отримати вигоду з того, що ви можете запропонувати, і ваша робота - уявити себе цим людям. Деякими загальними якостями впливових осіб є раннє прийняття і велика кількість послідовників в соціальних мережах, і вони, ймовірно, є блогерами або творцями оригінального контенту в деякому як і завжди в перших рядах новин. Залучіть цих людей на свою сторону і використовуйте їх можливості для просування вашого продукту або послуги.

Хто впливає на ваших авторитетів?

Ваші впливові люди - незалежні мислителі, але вони отримують інформацію десь . В які новинні агентства вони звертаються за інформацією? Які публікації вони читають релігійно? З якими спільнотами вони взаємодіють? які подкасти вони слухають?

Переконайтеся, що ви не тільки в курсі того, що говорять ці впливові особи, а й що ви також продаєте їм свій бренд і встановлюєте зв'язку в цих спільнотах. Ви повинні бути учасником або гостем, і регулярно взаємодіяти з цими групами, щоб ваш бренд дізнався про себе, що необхідно для того, щоб створити з уст в уста.

Не піддавайте цензурі негативні коментарі.

Якщо ви присвятили себе маркетингу з вуст в уста, вам повинно бути зручно відмовитися від контролю над розмовою навколо вашого бренду. В усному маркетингу вся суть в тому, щоб змусити людей говорити про вас. Але вони можуть сказати все, що хочуть, кому б вони не захотіли.

Читайте також:  Планування робочої сили - визначення і цілі

Ви можете, однак, вести розмова. По-перше, переконайтеся, що у вашій шафі немає скелетів. Будьте попереду будь-якого потенційно поганого піару, будучи тим, хто повідомить погані новини. Ви також можете вибрати аспекти вашого продукту або послуги, які ви хочете виділити, і просувати їх більш активно, ніж інші. Але пам'ятайте, у людей є спосіб дізнатися соковиті деталі, тому постарайтеся переконатися, що позитивна інформація переважує негативну.

Подумайте про використання ексклюзивності.

Я просто сказав вам не обмежувати людей, і тепер я кажу вам, щоб бути винятковим. Звучить досить суперечливо, чи не так? Дозволь мені пояснити.

Google+ був найбільш широко відомим прикладом використання тієї винятковості, про яку я говорю, але її також можна віднести до таких компаній, як Rue La La, Gilt Groupe, Spotify і безлічі інших сайтів, призначених тільки для запрошень.

Не дозволяйте всім використовувати ваш продукт або послугу, коли вони будуть представлені. Якщо ви перебуваєте в бета-версії (в момент, коли його можна використовувати, звичайно ж, для того, щоб тримати користувачів поруч), запросіть впливових людей і людей з великою кількістю зв'язків у вашому співтоваристві, які дадуть вам значущі відгуки.

Потім вони можуть запросити свою спільноту впливових людей і допомогти йому стати вірусним. Люди хочуть того, чого не можуть мати, тому, навіть якщо це з цікавості, ваш продукт буде розповсюджений серед вельми доречним аудиторії. Крім того, ця аудиторія отримає його від члена сім'ї, друга або колеги, який порекомендував це своєю печаткою схвалення.

Приклад маркетингу з вуст в уста

GFuel, компанія, що виробляє спортивні напої, і клієнт HubSpot, хотіли посилити свою маркетингову стратегію. Оскільки у них було багато щасливих клієнтів, вони використовували їх через стратегію «з вуст в уста». Після чотириразового замовлення напою клієнтам було запропоновано написати онлайн-огляд напою.

GFuel Кампанія "З вуст в уста"

Після цього на сторінці бренду Google My Business було від чотирьох до 1500 відгуків, а їх рейтинг виріс до 4,9-зіркового рейтингу.

Маркетингова кампанія «Ключ до уст»

Успіх маркетингової стратегії «з вуст в уста», в кінцевому рахунку, залежить від наявності відмінного продукту або послуги - і, чесно кажучи, відмінною компанії - від якої люди можуть відстати. Запитайте себе: чи готові люди поставити мою шию на лінії для мене? Чи готові вони не просто використовувати продукт або послугу, які я пропоную, але люто проповідувати їх своїм друзям, родині та колегам? Якщо ви не можете сказати з 100% упевненістю, що вони це зроблять, поверніться до роботи над вашим продуктом або послугою і відмовтеся від усного маркетингового підходу, поки не вирішите проблеми, які підривають вашу впевненість.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська