Як бути трудоголіком, а не згоріти

Назад до Записи
Як бути трудоголіком

Як бути трудоголіком, а не згоріти

Якщо ви досить довго працюєте підприємцем, ви в кінцевому підсумку обожгетесь. За останні десять з гаком років я був спалений один раз. Це було, коли мені було 21 рік, і я втратив мільйон доларів позичених грошей.

Я працював багато годин; Мені не подобалося те, що я робив, і я втрачав надто багато грошей. Багато шкодували мене, так як я був спаленим 21-річним, у якого був борг в мільйон доларів, але мені пощастило, що я відчув це.

Чому?  Потому что это научило меня, что мне нужно в личной жизни и в бизнесе, чтобы избежать выгорания во час роботи 24/7. Протягом останніх семи років я можу працювати 70 годин на тиждень без відпустки ...  але я не згораю .

Так в чому ж мій секрет?  Ось як можна уникнути вигоряння при роботі 70 годин на тиждень:

є оплески

Люди будут скептически относиться к вашим способностям предпринимателя и к вашему бизнесу. Люди будут вас обескураживать и рассказывать, как вы облажались …  особливо, коли ви починаєте .

Я ні в якому разі не кажу, що ви повинні ігнорувати цих людей, тому що час от времени они будут иметь хорошие отзывы для вас. Но в то же час вам потрібно створити свій власний розділ оплесків. Будь то ваші брати і сестри, батьки, друзі чи інші важливі люди, вам потрібні люди, які будуть підбадьорювати вас.

За ці роки я виявив, що якщо у вас є секція оплесків, це змусить вас працювати старанніше і спонукає вас продовжувати рухатися вперед ...  особливо у важкі часи .

Люблю те, що ти робиш

Я засвоїв цей важкий шлях ...  якщо ти ненавидиш те, що робиш, то в кінці кінців ти згориш . Я втратив мільйон доларів в поганому підприємстві, тому що був залучений в компанію, яку я не любив, а це значить, що я не вклав в неї 110%.

Коли ви відчуваєте, що багато працюєте, рано чи пізно ви виснажує, а потім, в кінці кінців, згораєте. Коли ви працюєте над чимось, що ви любите і чим захоплюєтеся, це не буде схоже на роботу. Коли ви насолоджуєтеся чимось, ви не будете заперечувати проти того, щоб витрачати час і зусилля, необхідні для успіху.

Переконайтеся, що ви не просто робите щось за гроші. Життя занадто коротке, щоб витрачати свій час на те, що ти ненавидиш, тому сосредоточься на те, що любиш.

Читайте також:  Керівництво для початківців по корпоративним особам

Створити велику культуру

Якщо ви постійно працюєте разом з людьми, які не захоплені компанією і не піклуються про свою роботу, це створить робочу середу, яка не буде захоплюючою.

Мне нравится ходить в наш офис из-за людей … Мне было наплевать на наши веселые льготы или на крутой дизайн офиса. Я люблю работать вместе с членами моей команды, потому что они веселые и умные, и они учат меня многому новому. Кроме того, у нас много общего, и мы не против бросить вызов друг другу, что заставляет нас всех улучшать себя.

Пільги як модний офіс і безкоштовна газована вода не зрівняються з тим, щоб бути поруч з великими людьми. Переконайтеся, що у вашій компанії є приголомшлива культура, така як Zappos, тому що це зробить роботу набагато веселіше.

І якщо вам цікаво, як в Zappos був складений штатний список співробітників, вони насправді пропонують всім піти, перш ніж кандидати навіть приступлять до роботи. Це допомагає їм відсіяти все погані яблука.

Розбий свої цілі

Как предприниматель, вы должны чувствовать, что вы что-то делаете. Если ваш бизнес не растет или даже не достигает ваших целей, вы в конечном итоге будете разочарованы. Когда вы чувствуете, что постоянно терпите неудачи и делаете все неправильно, это может легко привести к истощению.

Я обнаружил, что, разбивая свои цели на гораздо более мелкие, вы с большей вероятностью достигнете их. И по мере того, как вы выполняете больше из них, ваш бизнес будет расти, и у вас будет чувство выполненного долга.

Сосредоточьтесь на создании целей, которые могут быть достигнуты в течение недели. Убедитесь, что они не слишком легки, и не беспокойтесь, если вы не достигнете всех своих целей. Если вы бьете каждого, это означает, что вы не ставите достаточно большие цели.

Тренування щоранку

ЗЗнаєте ви, що тренування дають вам енергію? Ходити в спортзал щоранку перед роботою не тільки дасть вам більше енергії, а й допоможе боротися з втомою.

Мої друзі зазвичай висміюють мій план тренувань, але він дійсно працює, коли справа доходить до запобігання вигоряння. Щоранку я ходжу в тренажерний зал, роблю від 15 до 20 підтягувань, а потім 20 хвилин торгую на велосипеді, дивлячись телевізор. Потім я піднімаю вагу протягом 5 або 10 хвилин.

Читайте також:  Що таке механістична організація?

Я закінчую свою тренування відвідуванням спа. Так само, як я провів 30 хвилин в тренажерному залі, я проводжу 30 хвилин в парильні щоранку, перш ніж почати свій робочий день. Я виявив, що в парильні я можу розслабитися і не думати про роботу.

мабуть себе

Когда вы только начинаете, вам не нужно так много делать, но когда вы занимаетесь бизнесом 5 или 10 лет, вам нужно начать относиться к себе. Це не повинно бути з фінансової точки зору або ...

Це може бути так само просто, як піти в кінотеатр, щоб піти від реальності на кілька годин. Або це може бути щотижневий масаж, який повинен допомогти вам розслабитися.

Я винагородити себе щотижня з масажем рук годину, який фокусується на моїх пальцях, зап'ястях і руках ...  це щотижневе лікування усуває мою кистьовий тунельний біль .

Каким бы ни был ваш побег, время от времени относитесь к себе, потому что это сделает вашу жизнь намного лучше. Опять же, угощение не должно быть связано с финансами, это может быть что-то простое, что делает вас счастливым.

бушувати

Найбільший спосіб запобігти вигоряння - бушувати раз на місяць. Я і мої друзі зазвичай літаємо в Вегас ввечері в п'ятницю, дуже старанно розважаємося, а потім повертаємося на роботу в суботу.

Ключ до сказу полягає в тому, що ви повинні з усіх сил і не робити це занадто часто. Я виявив, що раз на місяць це солодке місце, так як воно змушує вас з нетерпінням чекати цієї події. Якщо ви будете бушувати щотижня, ви швидко втомитеся від вечірок, що також може негативно позначитися на вашій роботі.

Ваша версія люті не обов'язково повинна бути вечіркою в Вегасі ...  це може бути що завгодно . Просто сходіть з розуму раз на місяць, і ви опинитеся набагато більш продуктивним працівником.

Висновок

Я виявив, що навіть якщо я не роблю вищезгадані речі щомісяця, я справді не згораю. Причина номер один в тому, що я люблю те, що я роблю, і не вважаю це роботою.

Даже когда я провожу время со своими друзьями, я все еще говорю о своей работе, потому что я зависим от нее. И они говорят со мной о своих делах. Мы все работаем 24/7, и нам это нравится.

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська