Реклама LinkedIn. Як домогтися успіху? Реклама LinkedIn

Назад до Записи

Реклама LinkedIn. Як домогтися успіху? Реклама LinkedIn

Если вы обнаружите, что ваш B2B-бренд увеличился настолько, насколько это возможно с рекламой на Facebook, но вы хотите сделать больше с реклама LinkedIn.

Люди, как правило, проводят меньше времени и больше внимания уделяют LinkedIn, чем Facebook, где они, возможно, просто хотят наверстать упущенное или посмотреть, что происходит с их друзьями. Независимо от того, хотят ли пользователи LinkedIn вести конкретную беседу или по электронной почте им было предложено принять запрос на подключение, они, как правило, обращаются к сайту с определенной целью.

Это означает две разные вещи для рекламодателей LinkedIn. Ваша реклама в LinkedInдолжна быть прямо на месте. Нет необходимости писать длинные посты, чтобы привлечь людей в ваше объявление или копию. И ваша реклама не полностью насыщает вашу аудиторию всего через 3–10 дней. Если вы запускаете контент на LinkedIn, он может довольно неплохо там жить около месяца без необходимости обновления.

У той час как Facebook уже практически не доступен, LinkedIn – одна из немногих социальных платформ, которая на самом деле поощряет пользователей создавать и публиковать контент на своем сайте и гарантирует, что его увидят и передадут. LinkedIn не очень предвосхищает свои данные об активности пользователей, но сообщает, что в среднем люди тратят на 30–40% больше времени на новостную ленту LinkedIn в 2018 году, чем в предыдущие годы.

LinkedIn – самая легкая сеть в мире, в которой можно быстро распространяться. Это происходит потому, что каждый раз, когда кто-то комментирует, делится или связывается с публикацией LinkedIn , он немедленно отправляется в часть своей сети. Чем больше людей заинтересуются вашим контентом и вовлечены в него, тем дальше он будет достигаться органически.

ALT

Компанії, які повинні враховувати рекламу Linkedin

Реклама на LinkedIn не для всіх. Найбільша претензія до реклами в LinkedIn - це те, що вони дорогі - в середньому 6-9 доларів за клік. У деяких випадках ціна може доходити до 20 доларів за клік. Ви повинні мати дуже ефективну воронку або заробити багато грошей на бек-енді, щоб виправдати цю вартість. Вже один цей фактор позбавляє багатьох компаній реклами в LinkedIn. Це може бути марною тратою грошей.

Три різних сегмента є ідеальним рекламодавцем LinkedIn:

Веде з високою тривалістю життя

Оголошення LinkedIn відмінно підходять для компаній, які генерують потенційних клієнтів з високою тривалістю життя. Щоб проілюструвати це, укладення угоди з клієнтом на суму 15 000 доларів і більше вважається високою тривалістю життя. В основному це стосується брендів B2B, але для цього, безумовно, є варіанти використання B2C.

Фінансові послуги та бренди, такі як AmEx і Visa, два великих рекламодавця в LinkedIn, отримують вигоду від маркетингу на платформі. Я вважаю, що як комерційні, так і житлові бренди і послуги в сфері нерухомості, які приносять великі виплати і великі комісії, також можуть домогтися успіху на платформі.

В другом примере B2C Mercedes-Benz провел интересное исследование, в ходекоторого они доказали, что могут продавать автомобили руководителям с помощью медийной рекламы LinkedIn и спонсором InMail.

ALT

У той час как B2B является первым, что приходит на ум в LinkedIn, AJ выделяет рекрутинг как идеальный вариант использования B2C для рекламы LinkedIn.

За оцінками AJ, тільки 4% -8% користувачів готові поділитися своїми точними назвами посад і компаніями в своїх особистих профілях на Facebook. З іншого боку, вся ця інформація відразу ж передається, коли люди приєднуються до LinkedIn.

Нещодавно LinkedIn оголосила, що у неї 630 мільйонів членів, причому 200 мільйонів з одного тільки Північної Америки. 95% світової аудиторії LinkedIn - це професіонали, які мають високі оцінки. Інші статистичні дані показали, що більша частина населення відкрита для зміни кар'єри в будь-який момент часу, і LinkedIn - це мережа для тих, хто активно шукає нову роботу.

Будь-яка компанія, що бажає зайнятися вербуванням білих комірців, повинна розглянути можливість розміщення реклами LinkedIn. Навіть така проста річ, як націленість на всіх співробітників в вашому регіоні, які вже мають звання менеджера з маркетингу, на тому ж посту і посади у вашій компанії, може дати дуже гарні результати.

ALT

Інший приклад використання B2C для реклами LinkedIn - це утворення, особливо вищу освіту, таке як програма MBA, спрямована на набір нових кандидатів. Орієнтація на освіту в LinkedIn просто приголомшлива.

Початок роботи з рекламою LinkedIn

Принесіть свою AMO в LinkedIn Ads

Підхід AJ до всієї реклами в соціальних мережах може бути зведений до абревіатурі AMO. Він позначає вашу аудиторію, ваше повідомлення і вашу пропозицію.

Аудиторія - це ваш підхід, що дозволяє як визначити, хто ця людина, так і націлити його. Повідомлення стосується того, що бачить перспектива. Він включає в себе формат реклами, копію і оригінал або відео. Нарешті, пропозиція - це те, що ви використовуєте в якості свинцевого магніту, щоб залучити кого-то.

Після того, як у вас є всі ці три частини, ви готові приступити до запуску кампаній в LinkedIn.

Об'єктивна реклама в LinkedIn

Около 3 месяцев назад LinkedIn начал развертывать целевую рекламу в инструменте Campaign Manager. С помощью этой новой функции рекламодатели должны установить цели и задачи для своих кампаний, прежде чем они смогут настроить свои объявления LinkedIn.

В даний час LinkedIn предлагает следующие четыре цели кампании: посещение веб-сайта, участие, просмотр видео и генерация потенциальных клиентов. В какой-то момент они будут расширены и включают узнаваемость бренда, конверсии веб-сайтов, талантов и соискателей.

ALT

Якщо у вас немає відеореклами під рукою, і ваша мета - збільшити кількість переглядів, або ви просто хочете залучити потенційних клієнтів, AJ рекомендує почати з відвідин веб-сайтів в якості мети реклами. Ви можете відправити людей на будь-яку цільову сторінку, форму або пропозицію з вашого оголошення.

У поєднанні з самої ванільною версією ваших оголошень, відвідування веб-сайтів - це найпростіший і легкий тип діагностики для діагностики при пілотуванні реклами в LinkedIn. Це дозволяє усунути неполадки і переконатися, що ваша пропозиція резонує з вашою аудиторією.

Якщо у вас високий рейтинг кліків (CTR), ви знаєте, що ваше оголошення викликало резонанс. Високий коефіцієнт конверсії означає, що ваша цільова сторінка або вашу пропозицію сприйняв прихильно. В якості альтернативи, низький рейтинг кліків або інтенсивність розмов говорять вам, куди саме слід спрямувати свої зусилля.

Максимізація результатів кампанії

Цілі кампанії LinkedIn не впливають на те, які інші варіанти будуть вам доступні, оскільки ви продовжуєте налаштовувати свої рекламні кампанії LinkedIn. Вони просто змінюють спосіб ставок Linkedin для вас.

Читайте також:  Виписка по рахунку - Огляд, функції та компоненти

Якщо ви виберете відвідування веб-сайту в якості мети своєї кампанії, LinkedIn надасть максимальну ставку CPC або CPM. LinkedIn також пропонує автоматичні торги, які AJ попереджає маркетологів уникати.

ALT

З метою кампанії по залученню ви будете робити ставки, наприклад, слідувати за сторінкою компанії або коментувати.

Якщо ви виберете Lead Generation, ви будете робити ставки, використовуючи відкриту форму заявки або відправлену форму заявки.

При перегляді відео ви будете робити ставки за ціною за перегляд. AJ зазначає, що 2 секунди вважаються «переглядом відео» для реклами LinkedIn, в той час як 3 секунди для звичайних відео на платформі.

відстеження переходів

Как и Facebook, LinkedIn имеет пиксель, который можно разместить на странице благодарности или на мероприятии, чтобы отслеживать ваши переходы. Кроме того, параметры Google Analytics UTM можно настроить в качестве второго голос для відстеження конверсій в Google Analytics.

Орієнтація на аудиторію LinkedIn

Багато людей одночасно працюють на LinkedIn і Facebook. AJ визнає, що важко сказати, що ви знайдете більш якісну перспективу в LinkedIn. Проте, він відзначає, що орієнтація на LinkedIn дозволить вам знаходити високоякісні потенційні клієнти таким способом, який набагато складніше і складніше зробити в Facebook. Ви просто повинні бути більш хірургічними в своєму націлення на LinkedIn.

ALT

Розділіть кожну аудиторію на дві різні частини і трохи розберіться в обох. Перша частина - знайомство з індивідуальним професіоналом. Друга частина інтерпретує, в якій компанії вони знаходяться.

Якщо ваш цільовий ринок - фінансові директори, а ваш продукт коштує 1200 доларів на місяць, ви, ймовірно, не збираєтеся продавати що-небудь за цією ціною фінансовому директору компанії з двох чоловік.

Орієнтування за типом організації

ALTНа додаток до базових демографічними даними, таргетингу і інтересам користувачів, таргетинг оголошень LinkedIn дає вам можливість охоплювати людей в залежності від розміру їх організації. Ця цифра відноситься до числа співробітників, які компанія перераховує на сторінці своєї компанії, в діапазоні від 1, 2-10, 11-50, 51-200, 201-500, аж до 10 000+.

Рекламодавці також можуть широко орієнтуватися на загальну галузь і заглиблюватися в конкретні підрозділи і позначення в кожному з них. Рекламний таргетинг LinkedIn пропонує кілька варіантів для вибору. Ви можете почати з індустрії мистецтв, технологій або освіти і зосередитися на вищому, комерційного або некомерційному і багато іншого.

Єдиний виняток, зазначене AJ, - це те, що категорія «Маркетинг і реклама» залишається досить великий. Він підказує нам, що будь-яка компанія, що претендує на цю категорію, як правило, є агентством. Це досить корисно відзначити для тих, хто хоче продавати агентствам. Ви можете вибрати цю класифікацію або просто опустити її, якщо хочете виключити агентства з своєї аудиторії.

AJ зазначає, що географічне і географічне націлювання на LinkedIn в основному базується на зонах метро, ​​а не на країні або поштовому індексі. У той час як в Каліфорнії є 12 або 15 зон метро, ​​представлених на LinkedIn, в Юті (звідки AJ) є тільки Метро Солт-Лейк-Сіті і Метро Прово. Якщо ваші рекламні кампанії повинні бути орієнтовані на певне місто, географічний таргетинг LinkedIn не працюватиме для вас.

Орієнтування за назвою компанії

Те, кто занимается маркетингом на основе учетных записей, или кто заинтересован только в том, чтобы связаться с людьми в рамках конкретной компании, могут ориентироваться на название компании в LinkedIn . Рекламодатели LinkedIn могут загрузить список до 300 000 компаний в отрасли, на которую они рассчитывают ориентироваться, в Campaign Manager и использовать эти данные для таргетинга своих объявлений.

Полагаясь на свои данные, а не на использование собственных данных LinkedIn, вы снижаете цену за клик. Даже просто скопировав и загрузив Fortune 1000 или список Inc 5000 в качестве источника, вы, скорее всего, будете платить меньше за клик, чем если бы вы изначально предназначались для этих же людей в LinkedIn.

ALT

Таргетування за посадою, посади і стажу роботи

LinkedIn має широкий спектр аспектів таргетингу, заснованих на досвіді роботи і ролях в організації. Орієнтація на посаду, як правило, є першим типом, який намагаються використовувати маркетологи, оскільки він найбільш простий. Це також означає посилення конкуренції і більш високу ціну за клік.

ALTЩе один метод націлювання за ролями - об'єднати роботу і старшинство. Там, де пряме націлювання на людей зі званням «директор по маркетингу» або «директор по маркетингу» може бути недозволено дорожче, ви можете досягти цієї ж аудиторії, використовуючи свою функцію роботи «маркетинг» і стаж роботи «директора» у вашій Варіанти таргетингу на 1 долар менше за клік.

LinkedIn визначає старшинство на основі зовнішніх титулів, перерахованих на платформі. Але таргетинг, заснований тільки на назві, може бути складним. Наприклад, «директор» має інше значення в урядовій посаді, ніж для маркетингової ролі. В якості альтернативи старшинству, ви можете відфільтрувати аудиторію по роках досвіду. Це корисно для орієнтації на людей з певним терміном служби в кар'єрі, незалежно від їх зовнішнього звання, часу роботи в конкретній компанії або в певній галузі.

Орієнтування по навичкам і інтересам

База даних Skills через LinkedIn API містить більше 35 000 навичок в LinkedIn. Кожен навик може бути розбитий на кілька підкатегорій, і учасники можуть додати до 50 навичок в свій профіль. Незалежно від того, чи має член одне схвалення для певної навички або більше 100, будь-яка людина з досвідом, зазначеним в його профілі, включається в цю аудиторію.

У той час як LinkedIn в даний час не має можливості відокремити висококваліфікованих фахівців від тих, хто цього не робить, комбінація таргетингу, заснована на стажі роботи і навичках, які люди вказали в своїх профілях в LinkedIn, дає вам доступ до великого, самостійно обраним аудиторія . Орієнтація тільки на Навички може бути дуже широкою.

На відміну від орієнтування по навичкам в LinkedIn, таргетинг по інтересам є непрозорим, неспецифічним і заснований на контенті, яким користувачі діляться і взаємодіють з ним в LinkedIn. Категорії інтересів обмежені загальними темами, такими як AI, Android або Recruiting. Оскільки LinkedIn не поділили тим, що насправді дозволяє комусь бути пов'язаним з інтересами, його таргетинг на інтереси допомагає звузити аудиторію, але не так ефективно, як сам по собі аспект орієнтування.

Орієнтування по групам

Ще один спосіб залучити самостійно обрану, але дуже зацікавлену аудиторію в LinkedIn - це орієнтуватися на конкретні групи LinkedIn. Якщо люди з усіх сил намагаються приєднатися до групи LinkedIn, сфокусованої на певній темі або сфері інтересів, це, ймовірно, означає, що вони є активними користувачами LinkedIn і спеціалізуються в цій конкретній галузі. Це цільове підмножина дає меншу аудиторію, але має більш високий CTR і більше трафіку з нього.

Читайте також:  Що таке конструктивна критика і як її прийняти?

Перейдіть в категорію «Групи» та введіть галузь, наприклад «маркетинг». LinkedIn видасть список з 20 кращих груп, в назві яких є «маркетинг». Звідти виберіть, які з них мають відношення до вашої кампанії, і виберіть інший варіант націлювання, наприклад «Старшинство», щоб охопити оптимальну аудиторію.

ALT

Розмір аудиторії LinkedIn і ставки на рекламу

При ціні $ 6-9 за клік аудиторія LinkedIn повинна бути обмежена тільки тими людьми, які мають сенс і включають тільки найсильніші перспективи для вашого бренду. LinkedIn скаже вам, щоб переконатися, що у вас є по крайней щонайменше 300 000 на аудиторії. Проте, AJ настійно рекомендує тримати вашу аудиторію невеликий і цілеспрямованої. Десь між 20 000 і 80 000 ідеально підходить для будь-якої кампанії.

Коли справа доходить до призначення ставок, LinkedIn надасть вам діапазон, який, на його думку, повинен коштувати ваша реклама. У деяких випадках LinkedIn може сказати, що більшість людей пропонують ціну в $ 12-19 за клік, але це безглуздо і неможливо для більшості маркетологів.

Коли ви встановлюєте ставку, LinkedIn за замовчуванням включає автоматичну ставку. Негайно скиньте це значення до максимальної ціни за клік на початку вашої кампанії. Як тільки ви побачите, що оголошення успішно показало більш 1% CTR, переведіть ставку на більш низьку максимальну ціну за тисячу показів. Якщо ваш трафік низький, ви можете робити ставки вище. Якщо трафік високий або ви б'єте по бюджету на день, ви можете зробити ставку нижче.

Варіанти розміщення реклами в LinkedIn

спонсорований контент

Найбільш універсальний і поширений формат реклами LinkedIn - це спонсорований контент, який є нативной рекламою, яка з'являється в стрічці. Подібно рекламованим постам Facebook, рекламні тематичні оголошення на LinkedIn виглядають дуже схоже на звичайний, органічний пост на платформі. У рекламних блоках може бути зображення, відео або карусель, а також прикріплена форма залучення потенційних клієнтів. Різниця лише в тому, що під рекламою буде написано «Високий рівень» або «Спонсорований».

AJ згадує, що відео LinkedIn в стрічці відтворює приглушений звук так само, як і відео в Facebook, і насправді це немало. Настійно рекомендується мати субтитри в будь-якому Відеооб'ява, запущеному на LinkedIn.

ALT

текстові оголошення

Ще один формат реклами, який варто розглянути в LinkedIn, - це текстові оголошення, які знаходяться в правій частині настільної версії сайту. Насправді, вони призначені тільки для настільних комп'ютерів і ідеально підходять для цільових сторінок, які погано працюють на мобільних пристроях.

Оголошення в основному текстові, але поруч з ними є крихітне зображення розміром 50 x 50 пікселів. Зображення можуть вмістити особа або логотип, але не більше того.

Текстові оголошення - це найдешевший формат реклами LinkedIn, який коштує всього 3-5 доларів США за клік, але включає ті ж параметри орієнтування. Їх недоліком є ​​те, що у них дуже низький рейтинг кліків, і їм потрібно досить велика аудиторія, щоб дійсно управляти будь-яким обсягом.

ALT

Спонсорований InMail

Третій рекламний формат LinkedIn, спонсорований InMail, схожий на рекламні оголошення Facebook Messenger, але більше схожий на рекламні кампанії по електронній пошті. Ці пристрої ідеально підходять для вузькоспеціалізованих і дивовижних пропозицій, які нагадують особисті запрошення. Такі речі, як ранній доступ, приховані підглядання і VIP-запрошення на заходи, є одними з кращих прикладів використання. Sponsored InMail може включати ім'я, прізвище, назва компанії і галузь, але не набагато більше персоналізації.

На відміну від інших рекламних форматів LinkedIn, за які ви платите, тільки коли хтось взаємодіє з ними, спонсорська InMail оплачується за відправку незалежно від кількості відкриттів або кліків. В середньому спонсорується InMail генерує 50% відкритої ставки і 3% CTR, але варто 0,35-0,85 дол. За відправку. Це виходить 23 долара за клік, що дорого, якщо не використовувати правильні пропозиції або ефективні спокуси.

Іншим недоліком є ​​те, що спонсорується InMail має строгий межа частоти. Окремі користувачі LinkedIn можуть отримувати тільки одне з цих повідомлень кожні 45 днів, і вони не будуть отримувати ніяких повідомлень, коли воно приходить зі звичайним повідомленням InMail.

динамічна реклама

LinkedIn недавно добавила динамические объявления , которые будут включать в себя изображение профиля пользователя, чтобы привлечь их внимание. Однако эффект состоит в том, что они кажутся жуткими и инвазивными, что отражается на их низком CTR. Они также, как правило, стоят дороже, чем спонсируемый контент, и стоят где-то в диапазоне от 12 до 15 долларов за клик.

Поради щодо створення ефективної реклами в LinkedIn

Тримайте ваші оголошення на LinkedIn дійсно просто. Чи не ускладнюйте свою мову і не замислюйтесь над своїми пропозиціями. Зрозумійте, що люди в LinkedIn з певною метою і прямо до справи.

ALT

Найпершим у вашій рекламі повинно бути: «Ось чому ви повинні звернути на це увагу». Другим повинен бути заклик до дії, який швидкий і точний.

Зробіть ці дві речі, і у вас, швидше за все, буде CTR, який в два або три рази вище середнього значення LinkedIn - просто тому, що багато рекламодавців роблять це неправильно.

відкриття тижня

24FPS від Polarr - це додаток для iOS, яка дозволяє записувати і редагувати відео кінематографічної якості за допомогою iPhone. Ця програма має дивовижні фільтри з вбудованим AI, які рекомендують унікальні ефекти, засновані на естетиці вашого відео.

ALT

24 FPS можуть знімати відео в вертикальному, квадратному або будь-якому широкоформатному форматі з роздільною здатністю 4K зі швидкістю 24 кадри в секунду, як випливає з його назви, а також зі швидкістю 30 і 60 кадрів в секунду. Цей інструмент додає кінематографічну стабілізацію, щоб згладити мобільне відео з будь-якою частотою кадрів, навіть якщо ви збільшуєте або зменшуєте масштаб.

Ви можете знайти 24FPS в Система IOS App Store . Щоб отримати доступ до преміальних функцій, після 7-денної безкоштовної пробної версії параметри недоступні без передплати, яка може оплачуватися щомісячно (3,99 дол. США) або щорічно (28,99 дол. США).

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська