Спілкування в команді. Як зробити ефективно?

Назад до Записи
спілкування в бізнесі і в команді

Спілкування в команді. Як зробити ефективно?

Спілкування в команді. Як зробити ефективно?

Навчання ефективно спілкуватися в команді може бути приголомшливим.

Зрештою, існує безліч книг, В яких стверджується, що можуть запропонувати кращі практики. Цілі університетські ступеня доступні по темі.

Маючи так багато інформації, чи реально для будь-якої команди навчитися спілкуватися найбільш ефективним способом?

Як і багато речей в світі бізнесу, Вам не потрібно знати все, що є зв'язок. Вам просто потрібно знати достатньо, щоб прийняти ефективні заходи.

Щоб спростити принципи ефективного командного спілкування, Ми опустили їх до «3 Вт». Це три прості питання, які ви можете використовувати, щоб сфокусувати підхід вашої команди до спілкування, забезпечуючи максимальну продуктивність і мінімум плутанини.

Хоча конкретні методи спілкування можуть приходити і йти, ці три питання завжди будуть в силі.

Призма ідентифікації бренду: що це таке і як її використовувати

Коли ми будемо спілкуватися? Спілкування в команді

Однією з перших речей, про які потрібно домовитися, є частота спілкування всередині команди.

Не думайте, що це буде гаразд. Різні члени команди можуть мати різні очікування щодо частоти спілкування . Якщо є невідповідність між очікуваннями члена команди, може виникнути розчарування. Деякі члени команди будуть відчувати себе пригніченими частотою спілкування, В той час як інші можуть відчувати себе зігнорованими.

Щоб у всіх був загальний набір очікувань щодо спілкування, Домовилися про наступне в самому початку проекту:

 • Годинники. В котрій годині члени команди повинні відповідати протягом? Коли допустимо припинити перевіряти додаток командної комунікації? Це питання особливо важливе для віддалених команд, що працюють в різних часових поясах.
 • днів . Чи очікується, що команда буде спілкуватися по вихідним? Якщо це так, чи є це загальним правилом або винятком, яке повинно відбуватися тільки в надзвичайних обставинах? Кожний повинний погодитися з цим. Якщо деякі члени команди очікують спілкування по вихідним, а інші ні, продуктивність і моральний дух можуть серйозно постраждати.
 • ситуації . Занадто багато спілкування може дратувати і може викликати розумову відстороненість співробітників і перестати звертати увагу на спілкування в команді. Щоб уникнути цього, домовтеся про ситуаціях, які доречні для спілкування. Спробуйте знайти той рівень спілкування, з яким всім зручно, щоб вся команда відчувала, що їхні потреби вислухані.

Хоча важливо встановити вищезгадані концепції на початку проекту, це не означає, що вони повинні бути закладені в камені, а також негнучкими або незмінними для іншої частини проекту.

Замість цього використовуйте керівні принципи, які ви придумали в якості основи, але подумайте про те, як йдуть справи в ході реалізації проекту. Реальне життя рідко відповідає нашим прогнозам і очікуванням, і неминуче, що деякі речі не будуть працювати як задумано, і зміни повинні будуть бути зроблені.

Подарунковий сертифікат. Як створити?

Регулярно і активно реєструйтеся з усією командою, щоб переконатися, що всі задоволені тим, як йдуть справи. Наступні питання можуть бути корисні, якщо ви хочете оцінити, наскільки добре працює ваш план спілкування в команді:

 • Що добре працює в нашому поточному спілкуванні? Ставлячи це питання, ви отримуєте реальну зворотний зв'язок про те, що подобається членам команди. Завдання цього питання також допомагає вибудувати обговорення в позитивному і конструктивному контексті. Може бути легко зосередитися на тому, що не працює, тому не забудьте зосередити увагу людей на хороше і погане.
 • Що б ви змінили в нашому поточному спілкуванні? Іноді у членів команди можуть виникнути проблеми або проблеми, пов'язані зі спілкуванням, але вони соромляться або не впевнені, щоб говорити про них. Беручи ініціативу і задаючи питання, ви даєте людям дозвіл і простір для пошуку областей для поліпшення.
 • Чи можете ви навести конкретну ситуацію, коли ви були задоволені або розчаровані нашим процесом спілкування? Може бути важко точно уявити, про що говорять члени команди, без конкретних прикладів для роботи. Замість того, щоб шукати спільну зворотний зв'язок, спробуйте отримати конкретні приклади, які ілюструють висловлені зауваження.
Читайте також:  Як направити емоції людей, щоб стимулювати продажі?

Встановлення основних правил щодо частоти контакту зі зміщенням ефективно вирішує подвійні проблеми: надто багато і занадто мало спілкування. Дотримання балансу необхідно для отримання максимальної віддачі від вашої команди. Пошук попереджувальних областей для поліпшення в ході реалізації проекту дозволяє налаштувати ваше спілкування і поліпшити його на основі реальних обставин.

форма логотипу

Де ми будемо спілкуватися? Спілкування в команді

У наші дні існує величезна різноманітність методів, за допомогою яких команди можуть спілкуватися. Варіанти нескінченні - від застарілої електронної пошти до новітніх додатків з зашифрованими повідомленнями.

Однак занадто великий вибір може бути поганою річчю. Команди повинні чітко визначити, які методи комунікації слід використовувати і з якою метою.

Якщо ви не поставите чітких вказівок в цій області, ви ризикуєте, що частина команди спілкуватиметься одним способом, а інша - іншим. Це може привести до перехрещуванню проводів, пропущеної інформації, а також до загальної плутанини і неефективності.

Отже, які ідеї допоможуть вам вибрати найбільш підходящі методи спілкування для потреб вашої команди? Зрештою, немає єдиного розміру, відповідного для будь-якого рішення. Різні ситуації мають різні вимоги. Врахуйте наступне:

 • придатність . Різні засоби комунікації мають різне використання. Наприклад, для швидкої і короткої внутрішньої зв'язку не потрібно відеодзвінок. Обмін миттєвими повідомленнями для бізнесу краще підходять. Однак для глибоких особистих зустрічей, таких як повчальні заняття, обмін миттєвими повідомленнями буде занадто неформальним і безособовим. Телефонний дзвінок, відеодзвінок або зустріч лицем до лиця підійде краще. Подумайте про різні типи спілкування, які ваша команда буде виконувати, і виберіть найбільш підходяще рішення для кожного з них.
 • легкість . Вивчення нового комунікаційного програми не обходиться без витрат. Існує потенційна вартість самого додатка, а також час і енергія, необхідні команді для його вивчення. Тому добре, щоб все було так просто, як потрібно. Час, заощаджений на виборі простого в освоєнні програми, - це час, який можна присвятити важливій роботі. Чи не ускладнюйте спілкування.
 • купити в . Було показано, що зміни ефективніше справляються, коли люди купують їх. Якщо ви міняєте методи спілкування, постарайтеся заздалегідь проконсультуватися з вашою командою. Якщо люди відчувають, що вони внесли свій вклад і були почуті, вони, швидше за все, нададуть менший опір при впровадженні нового інструменту комунікації.

Важливо уникати помилки, вважаючи, що правильний інструмент або технологія вирішать глибші проблеми з командним спілкуванням. Кошти комунікації, Які ви виберете, полегшать ситуацію, але не замінять позитивну і підтримуючу організаційну культуру.

Крім того, вкрай важливо уникати пошуку ідеального рішення, коли адекватне рішення є досить хорошим. Майже завжди буде якийсь інший інструмент з більш яскравими функціями або легіон фанатів, які в захваті від нього. Однак з перемиканням методів зв'язку пов'язані реальні витрати.

Причини, за якими слід уникати занадто частого перемикання методів зв'язку в пошуках ідеального рішення, включають наступне:

 • Фінанси . Перемикаючись між багатьма програмами та інструментами, ви втрачаєте гроші. Це може приймати форму підписок на додатки, які не використовуються в повній мірі, одноразові витрати на покупку, які не можуть бути відшкодовані, і покупку методів навчання для вже не існуючого програмного забезпечення.
 • Час . Час є життєво важливим ресурсом для управління організаціями. Всякий раз, коли ви перемикаєте комунікаційне додаток, час витрачається даремно різними способами. Потрібен час, щоб вивчити новий додаток, час, щоб виконати установку і інші технічні аспекти перемикання, і час, щоб обговорити і підтвердити перемикання між методами.
 • Знання . Оскільки члени вашої організації використовують певні засоби зв'язку, вони підвищують свій рівень знань і досвіду. Люди з часом набувають рівень знайомства і компетенції з будь-яким конкретним інструментом комунікації. Кожен раз, коли ви вибираєте підключитися і вибрати новий інструмент для вивчення, всі накопичені організаційні знання губляться.

Вибір відповідних комунікаційних додатків для вашої команди може привести до підвищення морального духу, підвищення продуктивності та збереження організаційних знань. Коли на карту поставлено так багато, важливо зробити правильний вибір і переконатися, що все знають, який інструмент слід використовувати в будь-якої конкретної ситуації.

Читайте також:  8 психологічних принципів, які подвоять ваші продажі

З ким ми повинні спілкуватися? Спілкування в команді

Що таке спілкування?

Немає нічого гіршого, ніж бути частиною команди, але не знати точно, яку роль відіграють всі інші, які повноваження щодо прийняття рішень вони мають, і коли ви повинні спілкуватися з ними.

Плутанина щодо того, з ким розмовляти в разі виникнення певної ситуації, є одним з найшвидших способів викликати плутанину і неефективність. Якщо люди не зовсім розуміють, як правильно спілкуватися, вони ризикують мовчати, коли щось не так, або повідомляти про це не тій людині, що призводить до відсутності дій, що робляться.

Ця проблема посилюється сучасної поширеністю досить рухливих віддалених команд, які ніколи не можуть бути фізично в одному місці. З огляду на ці проблеми, як ви можете допомогти вашій команді знати, з ким можна поговорити в конкретній ситуації?

 • організаційні схеми . Може бути корисно мати візуальний графік, який показує, хто чим займається у вашій команді. Це не повинно бути складним і таким, що лякає. Він може просто показати, хто за що відповідає, коли з ними слід зв'язатися, а також час і кошти для їх досягнення. Це повинно бути доступно десь, наприклад, в корпоративної мережі.
 • Культура. Одна з найгірших речей для ефективності команди - це коли люди мовчать. Створіть культуру, в якій люди почувають себе здатними говорити і протягувати руку. Якщо люди отримують позитивні відгуки, коли вони звертаються, це спонукає їх робити це знову, створюючи комунікативну культуру з плином часу.
 • Навчання. Ваша команда повинна бути належним чином навчена у всіх аспектах своєї роботи, включаючи інструменти комунікації, які вони будуть використовувати. Зробіть так, щоб люди правильно зверталися до основної частини командного навчання. Це забезпечить його другий характер для вашої команди, коли виникне така необхідність.

Поряд з встановленням правильного способу спілкування, Важливо також встановити деякі речі, яких слід уникати. Не робіть помилку, вважаючи, що люди автоматично будуть знати, чого не слід робити. Різні люди мають різні очікування, і це особливо вірно, коли команда складається з людей різних культур і походження.

Деякі ключові міркування в цій області включають в себе:

 • Мова . Деяким командам подобається неформальний мову, такий як лайка і сленг, а іншим ні. Будьте ясні про те, що заборонено, щоб уникнути подальших невдач в подальшому.
 • теми . Дозволено чи неробочий чат чи ні? Чи є якісь чутливі області обговорення, такі як політика або релігія, які ви хочете, щоб люди уникали? Будьте дуже відверті з цим, щоб люди не відчували себе залишеними в невіданні щодо того, що є і не є прийнятним.

Нездатність дати людям можливість говорити з потрібною людиною може завдати шкоди продуктивності команди. Люди роблять свою кращу роботу, коли вони можуть вільно обмінюватися ідеями і шукати рішення проблем. Зробіть так, щоб їм було легко зробити саме це.

Спілкування в команді не повинно бути складним

Сподіваюся, ви бачите, що ефективне командне спілкування не повинно бути складним. Насправді, робити речі більш складними, ніж вони повинні бути, є рецептом невдачі.

Тримайте речі простими. Встановіть чіткі і короткі відповіді на 3 Вт. Слухай свою команду. Увімкніть зворотний зв'язок про організаційну комунікації, Щоб поліпшити ситуацію з плином часу

В кінцевому рахунку, інструменти і додатки є відмінним засобом поліпшення командної роботи, але тільки в тому випадку, якщо вони використовуються правильно. Об'єднавши вашу команду за відповіді на ці питання, ви гарантуєте, що додатки будуть заряджати, а не шкодять, комунікація і продуктивність вашої команди.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська