Як говорити публічно ... Навіть якщо ви ненавидите публічні виступи

Назад до Записи
Як говорити публічно ...

Як говорити публічно ... Навіть якщо ви ненавидите публічні виступи

Незважаючи на ваш страх, Вам потрібно з'ясувати, як вписати публічні виступи в ваш розклад. Дозвольте мені розповісти вам, чому.

Багато підприємців вважають публічний виступ важливою частиною успіху свого бізнесу. Насправді, вони розглядають публічні виступи як машину, яка генерує лідерство для їх бізнесу.

Багато з них отримають безпосередні зв'язки від своїх розмовних завдань,  але більшість з цих відведень займе багато часу, щоб подорослішати.

Ось чому багато хто з них використовують якийсь тип засобів автоматизації маркетингу, Щоб підтримувати зв'язок з тими, кому не потрібен їх бізнес відразу.

Незважаючи на те, що публічні виступи - відмінний спосіб підвищити вашу популярність, багато підприємців ненавидять це робити і використовують всілякі виправдання, щоб уникнути цього.

Ви ненавидите говорити на публіці? Хочете дізнатися, як подолати страх перед публічними виступами і почати виступати з промовою, щоб розширити свій бренд і ідею?

Тоді це керівництво допоможе.

Як полегшити публічний виступ безболісно

Давайте спочатку подивимося, як ви можете увійти в світ публічних виступів і перейти від впевненого виступу один на один до головного центру на величезній конференції.

Ви готові почати свою кар'єруПішли!

 • Добровольці на співбесіду. У цьому немає ніяких сумнівів: для того, щоб стояти перед аудиторією і говорити ясно і переконливо, потрібно багато впевненості. Ви можете послабити свій страх перед публічними виступами, спочатку спробувавши щось котре не несе загрози. Наприклад, ви можете добровільно дати інтерв'ю. Знайдіть у своїй галузі блогера, який дає відео-інтерв'ю (два приклади - Writer Views і Сумішшю ) І пропонує виступити в якості експерта по темі. Немає гарантій, що він або вона прийме вашу пропозицію, але надайте блогеру досить переконливою інформації, яка ускладнить йому або їй сказати «ні» вам. ?? Іншими словами, станьте людиною, якого всі хочуть взяти інтерв'ю, Як тільки ви отримаєте запрошення, переконайтеся, що ви і блогер говорите про інтерв'ю. Якщо можливо, отримаєте список питань до інтерв'ю, щоб ви могли репетирувати. Чим більше ви підготовлені, тим комфортніше будете себе почувати.
 • Створіть віртуальну конференцію - вам також не доведеться стикатися з аудиторією, якщо ви створите віртуальний досвід, такий як вебінар. По суті, вебінар - це гарне місце для організації можливих слайдів, які ви можете використовувати під час виступу на конференції. Телесемінар, з іншого боку, більше схожий на сесію питань і відповідей, але він буде однаково корисний, щоб ви відчували себе комфортно, розмовляючи перед іншими людьми. Крім того, Google+ Hangout - це стриманий спосіб спілкування з людьми.
 • Сядьте за панель . Трохи далі по ланцюжку публічних виступів виступають за круглим столом або панеллю. Оскільки ви є експертом у своїй галузі, ви зможете пропонувати цінну інформацію і відповідати на питання. Це також прекрасна можливість дізнатися, що цікавить вашу аудиторію. Зверніть увагу на питання, які вони ставлять, і їх реакцію на певні відповіді. Дізнайтеся, ніж вони захоплені. Ви можете використовувати цю інформацію в майбутньому, коли будете готувати свою власну лекцію. Річ у тім, публічні виступи - це не тільки демонстрація для вас і вашого бренду. Це в рівній мірі пов'язано з вашою аудиторією. Чим краще ви зможете встановити емоційний зв'язок зі своєю аудиторією, тим краще ваше повідомлення буде резонувати з вашими слухачами.
 • Переходьте на локальний рівень - після того, як ви створили вебінар, провели співбесіду і сіли за одну або дві панелі, ви, ймовірно, готові піти далі і виступити на конференції або заході. Вам не потрібно йти дуже великий. Зробіть що-небудь маленьке в вашому районі. Візьміть копію вашого місцевого Бізнес журнал і перейдіть в розділ календаря. Ви знайдете список груп, які тільки і чекають, щоб ви виступили. Виберіть один у своїй галузі знань і відправте заявку. Не забудьте адаптувати свою промову до цієї конкретної аудиторії. Люди побачать крізь мова різака печива. Крім того, не робіть свою промову рекламою для вашого бізнесу. ви повинні поділитися чимось цінним зі своєю аудиторією.
 • Знайти конференцію. Після того, як ви поклали кілька місцевих конференцій, тепер ви готові до великого часу. Якщо ви ще не знаєте про великих конференціях в своєму регіоні, пошукайте в Google «конференції [ваша галузь]». ?? Що приємно в цих великих заходах і конференціях, так це те, що у них будуть свої власні PR і маркетингові машини, які будуть просувати цю подію, і ви, як доповідач, будете брати участь в цьому PR і маркетингу. Це безкоштовна реклама. Конкуренція за виступ на цих заходах жорстка,  тому подайте заявку на виступ з переконливою презентацією. Зверніться по телефону через тиждень.
Читайте також:  Що таке внутрішній діалог і як їм управляти?

Тепер, коли у вас є уявлення про те, як проникнути в світ публічних виступів, дозвольте мені поділитися з вами вісьмома порадами зі створення та проведення вашої кращої презентації за всю історію.

8 порад, як пережити свій перший публічний виступ

 1. Знайте свою аудиторію - Правило номер один, коли ви говорите публічно, - це розуміти вашу аудиторію навиворіт. Немає нічого більш незручного ... і здатного зруйнувати вашу репутацію швидше ..., ніж вимовляти недоречну мова. Переконайтеся, що ви вивчаєте фон аудиторії, потреби, рівень складності і очікування. У більшості щорічних конференцій будуть відео попередніх доповідачів. Перегляньте найпопулярніші з них і спробуйте включити їх вибір мови, гумору і наочне приладдя.
 2. випробувальне обладнання - це особливо актуально, якщо ви перший, хто говорить за день. Якщо у вас є людина або два, які ходили до вас, все, що вам, можливо, доведеться зробити, це просто перевірити мікрофон. Але з електрообладнанням може статися все що завгодно,  тому перевірте, щоб все обладнання працювало правильно . Крім того, якщо щось піде не так, наприклад, ваша PowerPoint не працює, люди будуть розчаровані.
 3. Хвилюйте свою аудиторію негайно - відмінна мова відкриється і закриється з тріском. Це важливо пам'ятати, так як більшість людей будуть пам'ятати тільки те, що ви сказали на початку і в кінці своєї промови. Ви можете привернути увагу своєї аудиторії за допомогою хорошої цитати, питання або статистики. І потім, як в хорошому повідомленні в блозі, ви хочете завершити переконливим закликом до дії. Заохочення людей робити щось сфотографувати ваше послання в пам'яті людей.
 4. Намагайтеся не говорити монотонно - під час розмови попрактикуйтесь в зміні висоти звуку, швидкості і гучності. Це не дасть людям заснути під час вашої презентації. Крім того, уникайте говорити занадто швидко або занадто повільно. Я знаю багато людей, які говорять дуже швидко, коли нервують. Постарайтеся отримати контроль і заспокоїтися.
 5. Уникайте жаргону. Одна з причин, по якій ви не хочете використовувати жаргон, полягає в тому, що не всі у вашій аудиторії можуть знати, про що ви говорите. Це може створити непотрібний бар'єр між вами і вашою аудиторією. Ще одна причина уникати використання жаргону в тому, що він просто нудний і надмірно використовуваний. Це також може змусити вас виглядати так, як ніби ви намагаєтеся бути розумним.
 6. Зосередьтеся на своїй аудиторії - переконайтеся, що ви ніколи не втратите зоровий контакт зі своєю аудиторією надовго. Якщо ви будете дивитися на свої слайди або вниз на свої замітки на кафедрі, то це буде відволікати людей. Крім того, якщо ви не дивіться на публіку, ви не можете сказати, чи стають вони неспокійними або нудьгуючим. Якщо ви бачите ознаки нудьги, скоректуйте свою промову і виступ, поки не повернете увагу людей.
 7. виглядаєте впевнено - Гарна постава повідомить вашої аудиторії, що ви є компетентним органом. Тримайте ноги на відстані шести дюймів один від одного, а стегна повинні бути витягнуті плечима. Ваш підборіддя повинен бути паралельний землі. Не соромтеся рухатися, так як це допоможе вам зв'язатися з аудиторією.
 8. Розслабся і будь собою - легше сказати, ніж зробити, вірно? Одна з технік, яку ви можете використовувати, щоб заспокоїтися і розслабитися, - це іноді робити глибокі вдихи. Ви також можете зосередитися на одному або двох осіб, які виглядають дружелюбно. І не забудьте просто повеселитися і бути собою . Не намагайся бути кимось іншим. Аудиторія може сказати, якщо ви вдаєте.
Читайте також:  Дизайн упаковки продукту

Висновок

Не бійтеся стрибати на публічні виступи. Насправді, я закликаю вас зателефонувати або написати кому-небудь прямо зараз і запитати про можливість виступити. Якщо ви не звернетеся, ви ніколи не будете знати, які можливості є.

Майте на увазі, що фінансові вигоди від публічних виступів можуть не стати реальністю відразу. Для того, щоб кулька свинцевого покоління почав обертатися, потрібно час.

Крім того, ви будете отримувати величезні особисті вигоди від публічних виступів. Це відмінний спосіб вчитися і рости ... чому пропустити ці уроки?

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська