Як використовувати історію вашого бренду для стимулювання продажів

Назад до Записи
Макдональдс

Як використовувати історію вашого бренду для стимулювання продажів

У кожного є історія. Що твоє?

Я не маю на увазі історію вашого життя, хоча бувають випадки, коли це теж може бути інтригуючим. Замість цього я кажу про те, як ви почали свій бізнес.

Яка була ваша мотивація?

Звичайно, всі починають займатися бізнесом, щоб заробляти гроші, але в цьому має бути щось більше. Історії - це потужний спосіб зв'язатися з вашою аудиторією.

Це тому, що вони можуть викликати різні типи емоцій. Ключ у тому, щоб знайти спосіб стимулювати продажу, Керуючись цими емоціями.

Один з моїх улюблених способів зробити це - використовувати історію вашого бренду.

Я знаю, про що ти думаєш. Історія вашого бренду не так цікава і не варто того, щоб їй ділитися. Або, може бути, у вас є хороша історія, але ви просто не знаєте, як її розповісти.

Але якщо ви навчитеся опановувати мистецтво оповідання, це допоможе вам збільшити дохід від продажів.

Не впевнений, як підійти до цього? Не турбуйся Я навчу вас, як використовувати історію вашого бренду, щоб заробити більше грошей. Ось що вам потрібно знати.

Ваша історія повинна бути простою

Для початку важливо, щоб все було просто.

Ми не намагаємося написати фільм Мартіна Скорсезе тут. Тримайтеся подалі від сюжетних поворотів, загадок або змушують задуматися кінцівок з відкритою інтерпретацією.

Ваша історія повинна мати чіткий початок, середину і кінець. Перш ніж поділитися своєю історією, знайдіть час, Щоб розібратися в цих компонентах.

Ось деякі з найбільш поширених елементів, які повинні бути включені в історію вашого бренду:

image1

Хоча ви хочете включити якомога більше інформації, вам також потрібно переконатися, що людям легко зрозуміти.

Найпростіший спосіб зробити це - почати свою історію з якоїсь проблеми, яку ви визначили. Ваша аудиторія визнає це як причину для вашого бізнесу.

Незабаром після того, як ви поділилися проблемою, яку визнав ваш бренд, вам потрібно поговорити про своє рішення.

Ви щось винайшли? Як ви внесли поліпшення в уже існуючий продукт?

Ця частина вашої історії допоможе показати, чим ваш бренд відрізняється від конкуруючих компаній в цьому сегменті ринку. Тепер у тебе є шанс сяяти.

Нарешті, історія повинна закінчитися вашим успіхом. Ухвалення рішення сильно відрізняється від пошуку успішного методу.

Ось відмінний приклад цього від нижньої білизни SAXX:

image2

SAXX виробляє і продає чоловіча нижня білизна з унікальним мішечком. Їх історія розповідає про те, як вони потрапили на цей дизайн.

Це пояснює, як їх засновник був на рибалці і відчував дискомфорт від того, що він носив у той час. Це проблема.

Його рішенням було створити мішечок, схожий на гамак, який призначений для того, щоб чоловікам було комфортно і сухо. Це рішення.

Але він ще не зовсім в успішній частині історії. Вони продовжують пояснювати, що треба було 14 прототипів, щоб завершити їх перший продукт. Це історія успіху.

Також важливо, щоб закінчення вашої історії не звучало так, як ніби все скінчено. Дайте зрозуміти, що ваш бізнес все ще працює. Ви намагаєтеся рости, процвітати і продовжувати йти по шляху успіху.

SAXX робить це добре. Вони закінчують історію, підкреслюючи, що всі ці роки по тому їх фокус залишається колишнім.

Використовуйте цей приклад як шаблон для того, як розповісти унікальну історію вашого бренду.

Розкажіть історію, до якої ваші клієнти можуть ставитися

Залежно від того, де в даний момент знаходиться ваша компанія, ви можете подумати, що ваші клієнти можуть бути не в змозі спілкуватися з вами.

Ваша компанія може заробляти сотні тисяч доларів на рік, що звичайна людина не зможе обернути навколо себе.

Це прекрасна можливість для вас озирнутися назад, з чого ви почали. Вам було важко домогтися успіху?

Боротьба за успіх - це те, до чого люди можуть ставитися. Більшість людей мають справу з цим щодня. Просто переконайтеся, що ви робите все просто, як описано вище.

Вкрай важливо, щоб ви дотримувалися важливих деталей. Наприклад, ніхто не дбає про ваші переговори з банкіром, коли ви намагаєтеся отримати стартовий кредит.

Якщо ви хочете поділитися історією з грязі в князі, ви можете просто сказати щось на кшталт: «У нас було 100 доларів в банку», і це намалює відповідну картину, що не втомлюючи вашу аудиторію дрібними деталями.

Читайте також:  Поєднання кольору логотипу

Подивіться, як Mush Oatmeal  ділиться історією свого бренду:

image3

Замість того, щоб писати це, що є більш традиційним маршрутом, вони використовували відео, щоб пояснити мотивацію свого бренду. Це чудова ідея, тому що тактика відео маркетингу збільшує продажу .

Фактично, 43% споживачів кажуть, що вони хочуть, щоб маркетологи надавали більше відеомаркетінгового контенту.

Але крім творчості в тому, як вони ділилися своєю подорожжю, Муш також зробив історію цікавою.

Вони розповідають про те, як сім'ї купують великі пакети вівсянки з додаванням цукру і консервантів в таких магазинах, як Costco.

Співзасновники цієї марки обидва пристрасно бажали здоров'я і гарного самопочуття. Вони відчували, що великі корпорації керувалися тільки прибутком, але Муш керувався забезпеченням споживачів харчуванням.

Саме тоді у них виникла ідея пропонувати свіжу і холодну вівсянку, яка відрізняється від того, що більшість людей чекають від традиційної гарячої миски вівсянки.

Вони визначили проблему, до якої люди можуть ставитися, і знайшли унікальне рішення. Це компоненти великої історії бренду, які спонукають споживачів купувати ваші продукти.

Відповідні історії можуть показати людську сторону вашої компанії. Ти не просто бренд без обличчя.

Покажіть своїм клієнтам, що у вас більше спільного з ними, ніж вони можуть подумати, що в кінцевому підсумку може змусити їх підтримати вас.

Встановити довіру і довіру

Що змушує вас робити те, що ви робите?

Ось де ваша історія може допомогти вам підвищити авторитет вашого бренду.

Наприклад, скажімо, ваша компанія продає дошки для серфінгу. Ну, якщо ви були професійним серфером протягом 20 років, ви, ймовірно, кваліфіковані в цій області.

Ви можете розповісти про свій перехід від серфінгу до створення власних дощок.

У вас є ступінь в області, яка пов'язана з вашим бізнесом? Що ти вчиш? Поговоріть про деякі з ваших минулих робочих місць і досвіді, які зробили вас кваліфікованим для створення і управління вашої поточної компанією.

Якщо ви зможете ефективно відповісти на ці питання і позиціонувати себе як заслуговує на довіру джерела, клієнти з більшою ймовірністю будуть купувати ваші продукти на основі унікальних характеристик вашого продукту, які відрізняють його від конкурентів.

Ось відмінний приклад цієї стратегії від EO Products:

image6

Історія розповідає про їх скромному початку приготування мила в трилітровому горщику в їх гаражі. Але потім це перетворюється в казку про двох піонерів в косметичної індустрії.

EO Products було доручено створити дезінфікуючий засіб для рук з не містить ГМО інгредієнтами. Тому вони знайшли спосіб використовувати органічний спирт з цукрового очерету.

Цей бренд отримав схвалення FDA як сертифікований позабіржовий виробник цих продуктів.

Вони також були першим брендом засобів особистої гігієни, який був сертифікований Проектом без ГМО .

Після того, як їх бренд завоював довіру і довіру, EO Products запустила лінію розширення продуктів під назвою Love Everyone. Ці продукти були розроблені для людей і сімей, які хотіли високоякісні натуральні продукти за бюджетною ціною.

Подібні історії роблять бренд привабливим для споживачів, підвищуючи ймовірність покупки його товарів.

Викликати емоційний відповідь

Кращі історії емоційні.

У вас може не бути історії, до якої ваші клієнти можуть ставитися, але це не означає, що ви не можете змусити їх відчувати себе певним чином.

Одним з кращих прикладів такого роду історії бренду є історія  TOMS Shoes:

image4

Їх засновник, Блейк Мікоскі, створив бренд, щоб допомогти нужденним людям.

Коли він подорожував по Аргентині, він бачив, скільки дітей живе там без взуття. Він хотів змінити це. Це було натхненням для його компанії.

Його бізнес-модель проста. На кожну куплену пару взуття комусь потрібна пожертвувана пара взуття.

Хоча у потенційних клієнтів може не бути схожою або відповідної історії, вони все одно будуть хотіти купувати продукти, щоб допомогти цьому, грунтуючись на своїх емоційних реакціях.

Цей тип історії викликає відповідь, який стимулює продажі. Ці емоції можуть варіюватися в залежності від людини.

Наприклад, хтось може відчувати співчуття до нужденних людей, в той час як інші можуть бути змушені купувати через свого захоплення брендом, який допомагає. Треті можуть відчувати радість і задоволення при покупці, знаючи, що їхні гроші допоможуть гідного справі.

Незалежно від причини або емоцій, пов'язаних з нею, ви можете використовувати подібну стратегію в своїй історії, щоб допомогти збільшити ваші продажі.

Читайте також:  PPC. Установка правильної стратегії бюджетування для платного пошуку

Заохочуйте клієнтів розповідати свої історії

Ваша історія важлива для вашого бренду.

Тим не менш, не у всіх буде одна і та ж історія. Ваші продукти і послуги можуть надати унікальне вплив на ваших клієнтів.

Дозвольте їм ділитися такими історіями з іншими, створюючи, таким чином, призначений для користувача контент. Історії, надані вашими клієнтами, можуть в кінцевому підсумку допомогти сформувати спільну історію вашого бренду.

Як ваш продукт змінив їхнє життя або полегшив їм життя?

У вашого клієнта була проблема, і ваш продукт вирішив її. Нехай вони поділяться цією історією. Один з кращих способів зробити це - залишатися активним в соціальних мережах.

Проводьте конкурси або рекламні акції, які спонукають людей ділитися своїми історіями.

Ви навіть можете поділитися ними на своєму сайті. Присвятіть певний розділ вашого сайту призначеним для користувача історіям.

Ось відмінний приклад того, як Тесла  використовує цю стратегію на своєму сайті:

image5

Тесла виробляє і продає електромобілі, що є революційним в автомобільній промисловості.

Історії, розказані їх клієнтами, пояснюють, як ці електромобілі допомогли поліпшити їхнє життя. Як видно з наведених вище прикладів, на цій сторінці представлений широкий спектр різноманітності.

Одна історія пояснює, як два хлопця змогли встановити вісім пивних кег в позашляховик, а інша розповідає про те, як мати використовує свій Тесла для своєї сім'ї з п'яти чоловік.

будь справжнім

Ви не хочете здаватися фальшивим або фальшивим, коли розповідаєте історію свого бренду.

Чи не вигадуйте і не прикрашайте правду, щоб змусити себе звучати краще. Якщо вас зловлять на брехні, це може мати неприємні наслідки і потенційно зруйнувати вашу компанію.

Ви не хочете проходити через це. Я тільки що закінчив говорити про те, як важливо встановити довіру і довіру, так що не руйнуйте це.

Проте, бути справжнім набагато більше, ніж просто говорити правду.

Нехай ваша особистість сяє. Якщо ти смішний, будь смішним у своїй історії.

Якщо ви були емоційні, коли створювали свою компанію, поділіться цими емоціями зі своєю аудиторією.

Просто переконайтеся, що всі, що ви говорите, є точним поданням як вас, так і вашої компанії.

Продай свою історію

Коли покупець щось купує, він повинен відчувати, що він купує більше, ніж просто продукт.

Якщо ви правильно просуваєте свій бренд, клієнти будуть купувати частину вашої історії і робити її частиною своєї.

Це може здатися складним, але це може бути зроблено. FFTOB  - прекрасний приклад того, як використовувати цю стратегію:

image7

Після певного часу пожежні повинні зняти свої костюми.

Але замість того, щоб ці старі костюми губилися, ця компанія перетворює їх в унікальні сумки ручної роботи.

Люди, які купують ці сумки, купують більше, ніж просто історію бренду. Вони купують історію реального героя.

Цю форму носили відважні чоловіки і жінки, які щодня ризикували своїм життям, щоб забезпечити безпеку своїх громад. Ідея перетворити цю уніформу в сумки дуже креативна, і клієнтам важко чинити опір, щоб стати її частиною. Ось чому вони купують ці продукти.

Куди б вони не пішли зі своїми сумками, їх історія йде разом з ними.

Деякі з сумок навіть обесцвечени, тому що вони піддавалися впливу вогню. Якщо у вас є унікальна історія, ви повинні поділитися нею зі світом.

Висновок

Якщо ви шукаєте новий спосіб отримати більше продажів, дивіться не далі себе.

Подумайте про те, як ваш бренд з'явився і що надихнуло вас на бізнес. Це був довгий шлях, і їм варто поділитися.

Просто переконайтеся, що ваша історія проста і зрозуміла.

Знайдіть спосіб для ваших клієнтів ставитися до історії вашого бренду. Використовуйте це, щоб допомогти вам встановити довіру і авторитет у вашій галузі.

Відмінна історія викличе емоції у вашій аудиторії. Використовуйте ці потужні емоції, щоб направляти клієнтів в ухваленні рішення про покупку.

Ви також повинні заохочувати своїх клієнтів розповідати свої історії. Ці унікальні фрагменти користувацького контенту допоможуть сформувати спільну історію вашого бренду.

Продайте свою історію на додаток до вашої продукції. Але незалежно від того, що ви робите, обов'язково, щоб ви завжди залишалися справжніми.

Дотримуйтесь цих порад, якщо ви хочете збільшити продажі, використовуючи унікальну історію вашого бренду.

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська