Як використовувати меми: керівництво для маркетологів

Назад до Записи
Як використовувати меми?

Як використовувати меми: керівництво для маркетологів

ассматрівалі ви використання меми в маркетингу?

У цій статті ви дізнаєтеся, як ваш бізнес може використовувати меми для взаємодії и спілкування з людьми.

4 причини для включення меми в ваш контент в соціальних мережах

У той час, Коли багато споживачів пропускають рекламу, коли це можливо, маркетинг з гумором і знайомими ЗМІ може залучити важкодоступних споживачів. Для професійних оповідачів - цифрових маркетологів, Підприємців, аніматорів і творчих професіоналів - мем-маркетинг може бути надзвичайно дешевим способом створення привабливого контенту, який привертає увагу.

У соціальних мережах меми зазвичай приймають форму GIF або статичного зображення, Відтвореного на знайомій темі, значенні або явище, часто з текстом, накладеним поверх або поверх зображення.

ALT

У різних галузях все більше маркетологів використовують меми для створення спільноти, спілкування зі своєю аудиторією і збереження пам'яті своїх послідовників. Ось чотири причини, за якими меми повинні бути частиною вашого контенту в соціальних мережах.

Меми - недорогий контент

Меми відтворюють контент, створений іншими людьми, тому вам не потрібно створювати оригінальне відео або фотографію самостійно. вони економлять час малих підприємств та фахівців з цифрового маркетингу, необхідне для виробництва оригінального контенту.

Замість цього ви можете видалити існуючі медіа, додавши новий заголовок або поворот. Крім того, мемери цінують DIY, контент з низьким дозволом, тому не турбуйтеся, якщо у вас обмежені дизайнерські навички.

Сторінка огляд замовлень

Меми підтримують почуття спільності

Міми забавні, і це допомагає розвивати співтовариство серед ваших послідовників. вони створюють почуття приналежності, Тому що ваша аудиторія може ставитися до ситуації, на яку ви посилаєтеся, і всі беруть участь в одній жарті.

ALT

Якщо ви можете змусити свою аудиторію сміятися, ви привернете послідовників і допоможете глядачам ставитися до вашого бренду. Якщо ваш мем включає в себе абсурдну візуальну або запам'ятовується мелодію, впізнаваність бренду поліпшується.

Контент на основі мемів включає акції

За визначенням, меми повинні бути загальними, тому контент часто розміщується і запам'ятовується через Інтернет, щоб охопити ще ширшу аудиторію. Коли люди посилають мем своєму другові для сміху, вони висловлюють відданість і пропагують ваш бренд.

Memes Створити / підтримати релевантність бренду

Оскільки меми часто пов'язані з поточною тенденцією або подією, вони роблять ваш бренд реальнішим, сучасним і людяним. Меми апелюють до сучасних або культурним подіям, про які знають ваші глядачі, які здаються справжніми і свіжими. Цей контент служить для об'єднання спільноти навколо загального критерію і робить ваш бренд більш привабливим.

# 1: переконайтеся, що мем відповідає вашому брендовому голосу

У той час як більшість маркетологів знають про мемах, які можуть сподобатися їх аудиторії, може бути складно включити їх при збереженні узгодженості бренду.

Але в міру того, як меми стають все більш популярними, навіть бренди високого рівня почали експериментувати з ними, щоб залишатися актуальними і розвивати своїх послідовників. Міми можуть значно розширити ваш охоплення, особливо якщо ваш цільовий покупець - Мілленіал або молодше.

Меми зазвичай використовують сатиру, коментарі в соціальних мережах або ностальгію, а це означає, що високоякісний мем одночасно забавний і проникливий. Оскільки меми також можуть бути грубими або образливими, маркетологи повинні пройти тонку грань, експериментуючи з маркетингом мемів. Вам потрібно буде вчитися на поточних мемів.

ALT

Ключ повинен бути справжнім і не дуже консервативним. Гострий контент демонструє, що ваш бренд володіє індивідуальністю і унікальним голосом, щоб відрізнити вашу компанію від простих комерційних конкурентів.

Читайте також:  управління завданнями

Хоча меми можуть викликати суперечки і не подобаються всім, вони допомагають підтримувати нішеве позиціонування і досягають певної спільноти. При уточненні свого тону, почніть з чіткого визначення вашої цільової персони:

  • Який контент споживає ваш клієнт?
  • Яка музика, телешоу або знаменитості їм подобаються?
  • Як ви можете радувати і розважати їх?
  • З якими проблемами вони стикаються, які є загальними для їх спільноти?

Як тільки у вас з'явиться уявлення про те, в чому зацікавлена ​​ваша цільова особистість, пошліть жарти і швидко переходите до коментарів з приводу модних тенденцій і культурних тенденцій. Прихильність субкультурі або ніші - мета, А не ворог хорошого маркетингу.

Рада для професіоналів: багато спроб мем-маркетингу не потрапляють в мета, Тому що вони в основному структуровані як звичайна реклама, а не як культурний коментар. Успішні меми не включають в себе предмет дії; в тілі немає ні «купити», ні «підписатися».

Але коли ваш контент в соціальних мережах захоплює і розважає тих, хто з ним взаємодіє, контент, швидше за все, буде поширений. Ваш бренд може охопити ширшу аудиторію, що полегшує отримання потенційних клієнтів і продажів в довгостроковій перспективі.

# 2: Розробіть свою бібліотеку мемів

Щоб створити бібліотеку контенту мемів, ви можете використовувати існуючі меми або створювати свої власні.

Перепризначити існуючі меми

Ви можете перевірити популярні колекції шаблонів мем, як ті, на imgflip або Giphy.

Перегляньте трендові шаблони мемів або вірусні відео, зображення або GIF-файли, а потім додайте оригінальний підпис.

ALT

Ви також можете переосмислити діалог з популярного GIF або фільму. Цей метод добре працює для початківців творців мемів, тому що формат дає схему для жарту.

Коли ви додаєте забавну підпис, ви обертаєте знайому частину ЗМІ, щоб говорити безпосередньо з вашим спільнотою, даючи вашим послідовникам чудовий момент. вірусні відео на YouTube часто закінчуються мемамі, тому стежте за яскравими моментами і кумедними моментами, починаючи з трендових відео і закінчуючи джерелом свіжого контенту.

Тут Netflix використовує існуючий розширюється мем-мозок для просування популярного шоу Riverdale.

ALT

Netflix часто називають одним з кращих прикладів використання мемів в маркетингу в соціальних мережах. У грудні 2018 року оригінальний фільм Netflix «Пташина коробка»Став вірусним після того, як меми з фільму почали з'являтися на популярних акаунтах мемів. маркетинговий маркетинг допоміг фільму отримати більше 70 мільйонів переглядів за перші 24 години.

Netflix продовжує використовувати суміш основних форматів мемів, які глядачі розпізнають, і оригінальні меми з використанням контенту Netflix. Меми створюють співтовариство для фанатів Netflix, перетворюючи відокремлену діяльність (перегляд телевізора) в соціальну діяльність (взаємодія з мемамі).

Створити оригінальні меми

Оригінальний контент трохи складніше, тому що вам потрібно знайти матеріал для мема, вибрати формат і накласти деякі релевантні коментарі. Це займе більше часу, енергії і творчості, але є велика ймовірність того, що ваш контент буде переданий.

Щоб проілюструвати це, ви можете перетворити кумедний кліп, який ви випадково виявили, в короткий зациклена відео або GIF. Для фізичного продукту спробуйте відобразити його в несподіваних випадках використання.

ALT

Якщо у вас є продукт, за допомогою якого клієнти можуть легко робити фотографії, Попросіть дозволу у вашої спільноти використовувати їх фотографії и відео. Крім того, ви і ваша команда можете знімати / знімати контент самостійно.

Читайте також:  Як почати роботу з ретаргетінгом

Ось кілька речей, які слід враховувати при створенні призначених для користувача мемів для вашого бренду:

Типи мемів. Існує безліч різних способів створення мемів в Інтернеті, будь то за допомогою фотографій, знімків екрану, відео або GIF-файлів. Експериментуйте з ними і подивіться, на що користувачі реагують найсильніше!
Шрифти: Montserrat або Helvetica Neue є стандартними мем-шрифтами, бо Twitter використовує цей стиль, Але творці також використовують Arial, Comic Sans і інші в різних контекстах. Незважаючи на те, що він був популярний 5 років тому, шрифт Impact вийшов з моди і має тенденцію змушувати меми виглядати застарілими.
Стиль : Подумайте про використання смайликів, закруглені кути і вбудованого тексту. Споживачі мемів звикли до цих візуальним елементам і відразу дізнаються їх.

Tooth & Honey - це компанія, яка використовує оригінальний мем-маркетинг. Ринок аксесуарів для домашніх тварин добре підходить для цього контенту, тому що меми собаки дуже популярні.

ALT

Тварини є популярним предметом в «корисною» інтернет-культурі, тому бренди, Пов'язані з собаками, можуть без суперечок взаємодіяти з цим співтовариством мемів. Крім того, люди, які володіють собаками, як правило, стежать за соціальними мережами, пов'язаними з собаками, так що кумедний, цікавий контент Tooth & Honey органічно залучає власників домашніх тварин.

# 3: Як включити меми в ваш контент в соціальних мережах

Для менеджерів соціальних мереж, погано знайомих з маркетингом мемів, ось список способів включення мемів в контент соціальних мереж:

Реагувати на недавній момент або культурний феномен

Опублікуйте реакцію на те, що відбувається в режимі реального часу, наприклад, на випадковий свято (безкоштовний день буріто від Chipotle) ​​або на пряму трансляцію, наприклад, чемпіонат світу серед жінок.

ALT

Беріть участь у викликах в стилі мема

Castaway Clothing перетворили Facebook # 10YearChallenge в свою користь, порівнявши новий логотип зі старим.

ALT

Скріншот твіти

Менеджери в соціальних мережах можуть швидко пожартувати, перепрофілювавши контент Twitter для Instagram, щоб створити мем, пов'язаний з брендом, Як я, коли я ... мемілі то почуття, коли ... мем. Переконайтеся, що ви включили ім'я облікового запису та ручку Twitter оригінального творця до свого скріншот.

Репост релевантних для користувача мемів

Оскільки меми по визначенню призначені для спільного використання, творці мемів зазвичай приймають або навіть заохочують інших розміщувати свої матеріали. Маркетологи можуть перепрограмувати і повторно ділитися мемамі безпосередньо, хоча двічі перевірте, щоб переконатися, що ви ділитеся легально!

«Той, що біжить світ» (298 000 передплатників в Instagram) розмістив лайливий мем з невеликих поточних акаунтів із зазначенням авторства в заголовку, що дало невеликим видавцям більше інформації, а бренду - більше хорошого контенту.

ALT

Висновок

Міми продовжують рости в популярності; Контент, пов'язаний з мемами, виявляється на платформах візуального контенту, таких як Tumblr, Pinterest, IGTV, LinkedIn і Twitter. Є більше людей, ніж будь-коли, створюючи і споживаючи меми онлайн.

Багато бренди використовують меми як ефективний інструмент для своєї маркетингової стратегії. Як і більшість творчих процесів, довіряйте своїм інстинктам на гумор. Якщо ви не вважаєте створений вами мем смішним, цікавим або проникливим, ваші клієнти, Ймовірно, теж не будуть. Прислухайтеся до своєї думки і знайте, що чим більше мемів ви споживаєте, тим краще ви будете створювати їх. Іди і мем!

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Назад до Записи
Русский Українська