Як використовувати рекламні сумки для просування вашого бренду

Назад до Записи
рекламні сумки для просування Вашого бренду

Як використовувати рекламні сумки для просування вашого бренду

Ви шукаєте нові способи просування вашого бренду- спробуйте рекламні сумки

Рекламні продукти є відмінним і відчутним способом реклами в світі, перенасиченому інтернет-маркетингом.

Клієнти можуть легко прокручувати повідомлення в соціальних мережах або ігнорувати рекламу в пошукових системах, але наявність корисного фірмового предмета, наприклад, сумки, допоможе їм згадати вашу компанію.

6 Помилки в рекламі на Facebook, які роблять маркетологи і як їх уникнути

Насправді, дослідження показують, що показник відкликання деяких рекламних продуктів складає вражаючі 85%. Це робить тоталізатори одним з кращих способів вплинути.

Не знаєте точно, як використовувати рекламні сумки як частина вашої маркетингової стратегії?

Продовжуйте читати, щоб знайти безліч розумних і надихаючих ідей - від створення відмінної сумки до використання промо-сумок в якості подарунка в соціальних мережах.

Каталог одягу. Навіщо друкувати?

 РЕКЛАМНА СУМКА, ЯКА ЧІТКО ПРЕДСТАВЛЯЄ ВАШ БРЕНД

Перший крок до успіху з рекламними сумками - це хороший дизайн, Тому не поспішайте створювати погано виконаний продукт.

Добре продумана сумка швидко стане бажаною серед шанувальників вашого бренду, І клієнти, швидше за все, будуть використовувати її набагато довше.

З іншого боку, погано спроектована сумка, ймовірно, буде кинуто прямо в задню частину шафи, де вона взагалі не принесе користі вашому бренду.

Гірше того, це може створити у покупців погане враження про вашу компанію.

Стратегії B2B в соціальних мережах, які працюють для будь-якої галузі

На щастя, не складно спроектувати класну сумку.

Якщо у вас вже є власний дизайнер, Попросіть його створити щось, що відповідає вашим поточним правилам бренду і включає ваш логотип. Переконайтеся, що це привертає вашу цільову аудиторію, І не бійтеся мислити нестандартно.

Дослідження показують, що використання гумору - відмінний спосіб зробити кампанії більш ефективними, тому поекспериментуйте з кумедними гаслами, якщо це здається доречним.

Уявіть, що ваш цільовий покупець використовує вашу сумку для прийняття рішень.

ВИБЕРІТЬ ЯКІСНІ СУМКИ, ЯКІ ШВИДКО не зношується

В ідеальному світі ваші клієнти використовуватимуть вашу фірмову сумку протягом декількох місяців або навіть років, надаючи вам масу безкоштовної реклами.

Тому має сенс вибирати якісні сумки, які не будуть занадто швидко зношуватися. Довговічна сумка отримає багато користі від клієнтів, які лояльні до бренду і навіть можуть стати предметом колекціонування.

Високоякісна сумка також буде корисна людям, яким необхідно нести багато важких предметів. побийте бренди, Які роздають тендітні сумки, які згинаються під тиском, і вибирайте міцні, довговічні продукти для вашої роздачі.

Точний стиль сумки, яку ви виберете, буде залежати від вашого цільового клієнта і його потреб.

Намагаєтеся вивести на ринок екологічно свідомих споживачів? Виберіть сумку з натуральних волокон.

Хочете звернутися до зайнятих батькам? Пропонуємо великі сумки з великою кількістю відділень.

Запуск спортивного або пригодницького бренду? Виберіть швидковисихаючу сумку в спортивному стилі.

Не економте на якості при створенні рекламної продукції - вони представляють ваш бренд так само, як ваші реальні продукти.

Продавати ФІРМОВІ СУМКИ ДЛЯ ПОКУПОК У МАГАЗИНІ

Ви в даний час даєте клієнтам дешеві сумки з покупками в магазині?

Пропозиція фірмових сумок за розумною ціною - відмінний спосіб отримати додатковий прибуток, просунути свій бренд і допомогти навколишньому середовищу, скоротивши одноразовий пластик.

Екологічні вигоди важливі, так як дослідження показують, що 81% людей твердо переконані, що компанії повинні допомогти поліпшити навколишнє середовище.

Фірмові сумки також роблять вашу компанію більш законною, що відмінно, якщо ви маленький бізнес або тільки що відкрили. Привабливі фірмові сумки можуть легко створити шум у вашому районі, що призведе до більшої кількості відвідувань вашого магазину.

Якщо ваш перший запуск фірмових сумок йде добре, подумайте про створення варіацій для спеціальних заходів протягом багатьох років.

Наприклад, ви можете створити веселий святковий дизайн для грудня і моторошний Хеллоуїн дизайн у жовтні.

Еко-сумки

Роздає ЕКСКЛЮЗИВНІ СУМКИ НА РАЗОВИХ ЗАХОДАХ

Чи регулярно ви проводите або відвідуєте разові заходи зі своїм бізнесом?

Як тільки ваш бренд починає набирати популярність, роздавати ексклюзивні рекламні пакети - відмінний спосіб викликати ажіотаж. Особливо гостро це працює, якщо ви працюєте в індустрії краси або моди, але може бути ефективним для будь-якого бізнесу з постійними клієнтами.

Читайте також:  Принципи дизайну гештальт: як психологія впливає на сприйняття.

Якщо ви керуєте компанією з йоги, ви можете створити одноразову сумку, призначену тільки для відвідувачів певного ретріта. Це змушує клієнтів відчувати себе особливими і дає їм відмінний сувенір, заохочуючи їх відвідувати майбутні заходи.

Якщо ви відкриваєте новий магазин, приготуйте одноразові пакети з смакотою для перших 100 покупців. Продвигайте це в соціальних мережах, щоб люди хвилюються вашим відкриттям і збільшили цифри в перший день.

Емоційний брендинг - визначення, значення, етапи та приклади

Люди люблять відчувати, що вони отримують щось ексклюзивне чи рідкісне, тому використовуйте це в своїх інтересах.

ЗРОБІТЬ СВОЇ РЕКЛАМНІ СУМКИ TOЖЕ колекційні предмети БРЕНДА

Перетворення ваших фірмових сумок в колекційні речі - відмінний спосіб збільшити покупки і викликати хвилювання.

Це може бути так само просто, як роздрукувати один популярний дизайн сумки в чотирьох різних кольорах, а потім спонукати покупців «зібрати їх все».

Крім того, ви можете створити варіанти, які допоможуть клієнтам виразити себе.

Наприклад, якщо ви займаєтеся спортивним бізнесом, Ви можете запропонувати сумки, призначені для різних видів діяльності, що дозволить клієнтам придбати сумку, яка їм підходить найкраще.

Ви також можете мати один популярний дизайн, Надрукований на сумках різних стилів - наприклад, сумка для ланчу , Велика сумка і спортивна сумка.

Проявіть творчий підхід і подумайте про те, що сподобається вашим клієнтам.

В останні роки маркетинговий маркетинг став масовим, і 87% покупателейпрізналі, що їм було запропоновано зробити покупку впливовою особою.

Використання впливовими людьми ваших фірмових сумок в соціальних мережах - це дійсно крутий спосіб підвищити впізнаваність бренду і привести вашу компанію у відповідність з певним способом життя.

Якщо ви вже працюєте з впливовими особами або послами бренду, Надішліть їм безкоштовну сумку і попросіть показати її на фотографії - відмінна тактика.

Робота з великими впливовими особами може бути дорогою, тому розгляньте можливість використання мікро-які впливають, якщо у вас менший бюджет. Це користувачі, які активні в мережі і мають кілька тисяч передплатників в певній ніші.

Відправка елементів мікро-впливає, швидше за все, призведе до публікації в їх сітці, без пов'язаних з цим витрат. Наповніть свої сумки іншими безкоштовними речами, щоб збільшити ваші шанси бути показаними.

Якщо ваша сумка добре спроектована, вона може незабаром стати популярним серед впливових людей і їх послідовників.

ВИКОРИСТОВУВАТИ РЕКЛАМНІ СУМКИ ЯК ЧАСТИНА ПІДПИСКИ АБО стимулом для ПОПЕРЕДНЬОГО ЗАМОВЛЕННЯ БРЕНДА

Ви пропонуєте пакети підписки або попередні замовлення як частина вашого бізнесу?

Перетворення ваших фірмових сумок в ексклюзивний подарунок, який покупці отримують в обмін на реєстрацію або замовлення, - відмінний спосіб збільшити продажу.

Фірмові сумки відносно доступні, тому окупність інвестицій буде величезною, якщо вони допоможуть покупцям прийняти рішення про покупку.

Обов'язково вказуйте свої сумки в рекламних оголошеннях для пакетів підписки або попередніх замовлень, або попросіть співробітників повідомити про цю акцію на касі.

ДАЙТЕ НОВИМ СПІВРОБІТНИКІВ РЕКЛАМНІ СУМКИ ЯК ЧАСТИНА вітальним ПАКЕТИ ВІД ВАШОГО БРЕНДА.

Хто сказав, що ваші кращі посли бренду повинні бути клієнтами?

дарувати новим співробітникам красиву фірмову сумку, повну бажаних подарунків, - це розумний спосіб просунути ваш бренд і надихнути їх працювати на вас.

Якщо ви вже проводите навчальні заходи для нових співробітників, роздайте сумки в кінці занять. Увімкніть інші фірмові предмети, такі як блокноти, ручки і пляшки з водою, якщо хочете.

Якщо ви наймаєте фрілансерів або віддалених працівників, розгляньте можливість відправки їм аналогічного пакета. Це допомагає зміцнити ваші відносини і підвищує ймовірність згадки вашого бізнесу друзям і родині.

Ви також можете роздавати фірмові сумки як частина подарунків або стимулів для співробітників. Наприклад, ви могли б давати своїм десяти найрезультативнішим співробітникам безкоштовну сумку і подарунковий сертифікат щомісяця.

Ця стратегія підвищить мотивацію і продуктивність, а також зміцнить імідж вашого бренду, Так що це безпрограшний варіант.

Читайте також:  SWOT-аналіз Voot

ВИКОРИСТОВУВАТИ РЕКЛАМНІ СУМКИ ДЛЯ РОЗДАЧІ БЕЗКОШТОВНИХ ПОДАРУНКІВ НА ВИСТАВКАХ ВІД ВАШОГО БРЕНДА

Чи пропонуєте ви продукт або послугу, яку ви відвідуєте на виставках для просування?

Швидше за все, ви вже роздавали якусь халяву на цих заходах, але чи замислювалися ви про пропозицію сумок?

Незважаючи на те, що рекламна флешка або ручка USB будуть кинуті прямо в кишеню і приховані від очей, є велика ймовірність, що учасники будуть використовувати свою безкоштовну сумку до кінця дня. Адже їм потрібно десь зберігати всі свої халяви і листівки!

Якщо вам пощастить, ваша фірмова сумка приверне увагу інших людей, які переглядають шоу, що призведе до більшої кількості відвідувань вашого стенду.

Як би безглуздо це не здалося, на виставках найбільшу увагу привертають експоненти з кращими халяву.

Замість того, щоб збирати сумну добірку безкоштовних олівців і візиток, Зробіть велику сумку з фірмовою сумкою, наповненою корисними безкоштовними речами. Ви гарантовано отримаєте більше інтересу, ніж будь-коли раніше, що має збільшити кількість потенційних клієнтів и продажу.

Якщо ви намагаєтеся створити список адрес електронної пошти або збирати дані, попросіть учасників зареєструватися в обмін на безкоштовне виконання цих робіт. Більшість людей будуть раді зробити це, і ви легко зможете зв'язатися після закінчення шоу.

НЕХАЙ ПОСЛІДОВНИКИ ВИГРАЮТЬ ВАШІ СУМКИ В ОНЛАЙН-ЗМАГАННЯХ

Онлайнові конкурси та роздачі подарунків - відмінний спосіб підвищити впізнаваність бренду і підвищити свою популярність в соціальних мережах.

Роздача фірмових сумок на ваших змаганнях - розумний хід. Ви робите сумки привабливішими, розвиваєте свій бренд і розширюєте свою участь в Інтернеті.

Якщо ваші сумки добре продумані і корисні, їх повинно бути досить, щоб викликати значний інтерес до вашої роздачі, особливо якщо ваш бренд вже досить відомий.

Проте, для максимального залучення, підійміть ставки і роздайте сумки, повні додаткових призів.

Наприклад, якщо ви працюєте в онлайн-веганські супермаркеті, ви можете заповнити сумку в стилі обіду безліччю веганських частувань.

Якщо у вас є магазин одягу, ви можете віддати сумку з відповідним нарядом або набором аксесуарів.

Якщо ви продаєте товари для творчості, наповніть сумку найпопулярнішими хитрими продуктами.

Продвигайте свій конкурс з допомогою реклами в соціальних мережах, якщо у вас ще мало передплатників. Виконайте вимога для участі в конкурсі, і ви скоро збільшите свої номери.

Це відмінний трюк, якщо ви тільки почали використовувати соціальні мережі для просування свого бренду.

ДОДАЙТЕ НА СВІЙ ВЕБ-САЙТ АДРЕСА БРЕНДА У ВАШИХ рекламні сумки

Вивести свої речі в світ - це тільки півсправи. Ви також повинні переконатися, що люди, які їх бачать, звертаються в клієнтів.

Незважаючи на те, що ваш логотип або назва компанії видно, це хороший початок, але зазвичай цього недостатньо, щоб спонукати клієнтів зв'язатися з вами.

якщо ваш веб-адреса чітко відображається на ваших сумках, він показує покупцям, де саме вас знайти. Ви можете навіть додати QR-код, який потенційні клієнти можуть сканувати, щоб перейти безпосередньо на ваш сайт.

Якщо ви хочете спілкуватися з клієнтами в соціальних мережах, додайте свої ручки для платформ, на яких ви найбільш активні. Якщо у вас є фізичне приміщення, додайте адресу або навіть невелику карту із зазначенням вашого місця розташування.

Чим простіше ваші сумки, щоб покупці могли вас знайти, тим більша ймовірність того, що вони конвертуються.

ЧОМУ ВИ ПОВИННІ ІНВЕСТУВАТИ В РЕКЛАМНІ СУМКИ ДЛЯ РОЗВИТКУ БРЕНДА СЬОГОДНІ?

Персоналізовані сумки - відмінна інвестиція для вашого бізнесу. Вони можуть бути використані для підвищення впізнаваності бренду безліччю різних способів, тому легко вибрати метод, який підходить вашому бізнесу.

Брендові сумки можна роздавати на заходах, використовувати в якості призів для конкурсів в Інтернеті, вручати впливовим особам в соціальних мережах і дарувати новим співробітникам.

Вибір пакетів високої якості означає, що ви можете отримати безкоштовну рекламу роками від одного простого подарунка.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська