Як використовувати соціальні мережі для збору інформації про потенційних клієнтів

Назад до Записи
соціальні мережі для збору інформації

Як використовувати соціальні мережі для збору інформації про потенційних клієнтів

Соціальні мережі - це не просто відмінне місце, щоб поспілкуватися з сім'єю, подивитися нові дитячі фотографії вашого шкільного друга або взяти участь в гарячих політичних суперечках.

При вдумливої ​​реалізації маркетологи, які зосереджені на пропозиції цінності і побудові відносин зі своєю аудиторією, можуть легко отримати доступ до золотого рудника, який є соціальною мережею для генерації лідів.

Існує багато способів отримання потенційних клієнтів по соціальних каналах. Як правило, генерація свинцю ділиться на три групи:

  • Переслідуючи окремі веде
  • Просування закритого контенту
  • Просування товарів і послуг

Майте на увазі, що люди частіше купують у компаній і приватних осіб, яких вони знають і яким довіряють. Пропонувати цінність, давати поради і будувати відносини - це ключ до створення потенційних клієнтів в соціальних мережах.

У цій статті ми розповімо про восьми радах по трьом великим платформ для генерації лідів - Facebook, Linkedin і Instagram.

facebook

Генерація лідів через Facebook часто здійснюється за допомогою платної реклами. Таким чином, ви можете вибрати саме ту аудиторію, яка вам потрібна. Якщо ви хочете відправити оголошення про ретаргетінге комусь, хто щойно відвідав ваш сайт, або відправити оголошення новим клієнтам в залежності від місця розташування або інших демографічних показників, Facebook дозволяє вам точно визначити вашу ідеальну аудиторію. Якщо ви вирішите зайнятися платним або органічним, ось кілька способів, якими ви можете використовувати Facebook, щоб привернути потенційних клієнтів на свою сторінку або веб-сайт.

Оптимізуйте свою сторінку як веб-сайт

Сторінки Facebook безкоштовні, як і параметри налаштування. Важливо заповнити все можливе, щоб ваша аудиторія знала, чого очікувати від вашого бізнесу. Ось кілька порад.

  • Вставте форму реєстрації в список адрес електронної пошти прямо на вашій сторінці. наприклад, ось як це зробити, якщо ви використовуєте JotForm.
  • Оптимізуйте сторінку з інформацією про себе, щоб розповісти свою історію і розповісти людям, що ви робите.
  • Зосередьтеся на додаванні привабливих візуальних елементів, таких як організовані фотоальбоми, щоб залучити аудиторію. Розглядайте свою сторінку як свій веб-сайт.
  • Переконайтеся, що ваш бренд відчуває себе зв'язковим між вашою сторінкою Facebook і веб-сайту. Наприклад, якщо ваш веб-сайт темно-синій, а сторінка Facebook використовує світло-синій, хоча обидва вони мають відтінки синього, він буде виглядати розрізненим. Ви навіть можете втратити авторитет або виглядати менш професійним, якщо клієнт переходить з вашого веб-сайту зі сторінки Facebook, особливо якщо він був спрямований по платній рекламі без попереднього досвіду роботи з вашою компанією.

Створити групу в Facebook

Facebook заохочує використання груп, і вони є відмінним місцем для залучення нових клієнтів. На щастя для маркетологів, Створити групу з існуючої сторінки просто. Просто натисніть точки поруч з кнопкою «Поділитися» і виберіть «Створити групу».

Читайте також:  Плагін аналітики WordPress

створити групу на фейсбуці

Групи можуть бути зосереджені навколо чого завгодно: від розширеної підтримки HTML до любителів риболовлі нахлистом. Небо це межа при створенні групи для однодумців, яка дає їм простір для обговорення теми, обміну порадами та підтримкою. Якщо ви розміщуєте групу для своєї цільової аудиторії, ви можете почати бесіди і дізнатися їх, перш ніж пропонувати свої послуги. Вони також можуть природним чином перейти на ваші послуги або продукти після того, як ви встановили відносини.

Якщо ви вирішили створити свою власну групу в Facebook, виберіть тему, яка ширше, ніж ваш фактичний бізнес, І додайте цінність для споживача. Наприклад, замість групи, зосередженої навколо бухгалтерських рішень SaaS для високотехнологічних компаній з обсягом продажів понад 1 млн. Доларів США, ви можете створити групу для компаній SaaS, які звертаються за податковою консультацією.

Вступати в розмови

Органічний охоплення може бути утруднений через останніх оновлень алгоритму Facebook. Платформа орієнтована на взаємодія и взаємодія, Тому вам потрібно звернутися до аудиторії, щоб її побачили.

Всякий раз, коли хтось коментує вашу сторінку або відправляє вам повідомлення, обов'язково відповідайте швидко. Алгоритми воліють активні компанії, а не ті, які не взаємодіють зі своєю аудиторією. Крім того, ви можете ініціювати обговорення через ваш контент і повідомлення. Задайте питання і думки.

Наприклад, скажімо, ви продаєте свої послуги графічного дизайну. Ви можете почати публікацію рад за базовим графічного дизайну або попросити людей поділитися своїм улюбленим логотипом. Примусьте людей поговорити на тему вашого бізнесу, Щоб вони могли висловити свою думку, стати експертом в своїй області або почати обговорення.

Linkedin

LinkedIn - це місце, де збираються професіонали і професіонали своєї справи. Більше не сайт цифрового портфоліо, Це центр бізнес-Консультація, мереж і професійного контенту. Це відмінне місце для цільових підприємств і приватних осіб з вашими послугами. Багато людей там з метою пошуку ділових контактів.

почати розмову

Як і Facebook, LinkedIn воліє, щоб користувачі вступали в розмова. Чим більше людей взаємодіє з вашим постом, тим більше його публікують. Задавайте вдумливі питання, звертаючись за порадою з певних питань.

Просто будьте впевнені в актуальності вашого бренду. Наприклад, початок розмов про SEO відмінно підходить для SEOагенцій, але не підходить для юридичної фірми. Ви хочете задати питання, які відносяться до вашого бізнесу, Щоб привернути потрібну аудиторію.

Запропонувати корисні поради та рекомендації

Багато людей на платформі готові вчитися і рости як професіонали. Чим щедріше ви пропонуєте ідеї і діліться своїм досвідом, тим більше користі ви отримуєте від участі в Linkedin.

Читайте також:  10 принципів SEO

Instagram

Instagram особливо добре працює для брендів електронної комерції и стилю життя, а також для компаній, які хочуть звернутися до Millennials і GenZers.

Майте на увазі, що посилання не можуть бути опубліковані у вхідних повідомленнях, тому вам потрібно сказати щось на кшталт «посилання в біо», щоб направити людей на посилання вашого сайту в вашому профілі.

профіль Instagram

Використовуйте хештеги стратегічно

Додавання відповідних хештегов в ваш пост може допомогти збільшити органічний охоплення. Люди активно шукають хештеги, особливо якщо вони в тренді. Тільки включайте кілька хештегов за раз, оскільки більше, ніж це починає виглядати спамом.

І найголовніше, переконайтеся, що хештег дійсно застосовується до вашого контенту. Якщо ваш пост негласний погляд на фотосесію вашої компанії, ви можете використовувати відповідний і популярний хештег, такий як #PhotoOfTheDay.

фото дня

Досліджуйте свій власний продукт

Ви повинні розуміти, як ваш продукт або послуга проглядається в Instagram. Це схоже на дослідження ваших конкурентів.

Наприклад, якщо у вас є бар, знайдіть інші бари в Instagram. Черпайте натхнення з типу контенту, яким вони діляться, і дивіться, що приваблює найбільше симпатій і участі. Це рецепти коктейлів? Фотографії людей, які співають караоке? Випити спец?

Робіть скріншоти або діліться посиланнями на ідеї, які вам подобаються, і які можна застосувати до вашого бізнесу. Зверніть увагу на хештеги, які використовують ваші конкуренти. Збережіть їх у файлі смахивания, на який ви можете посилатися при створенні контенту для свого облікового запису.

Використовуйте історії з Instagram

Люди люблять споживати контент за допомогою відео, І Instagram не є винятком. Люди витрачають більше часу на перегляд історій, ніж на прокрутку каналів, тому це відмінна можливість привернути їхню увагу. Є два підходи до використання історій.

  • Проявіть творчий підхід і робіть короткі відеоматеріали про ваші продукти і послуги. Ви хочете бути впевнені, що це цікаво і візуально разюче. Потрібно змусити людей припинити прокручування, щоб продовжувати дивитися.
  • Будь справжнім. Це може бути обмін прихованим контентом, обговорення того, над чим ви працюєте, пропозиція рад і т. Д.

**

Соціальні мережі стали для компаній набагато більше, ніж місцем, де можна зосередитися на брендінгу. Якщо ви знаєте, хто є вашою цільовою аудиторією, ви можете звернутися до них і взяти участь в змістовних бесідах, що сприяють встановленню взаєморозуміння, які в кінцевому підсумку перетворюють розмови в соціальних мережах в реальних клієнтів.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська