Як контролювати свої емоції?

Назад до Записи
Як контролювати свої емоції

Як контролювати свої емоції?

Якщо ви ще не знаєте, ви швидко зрозумієте, що емоції погано поєднуються з бізнесом. Неважливо, сумні ви, щасливі або навіть сердиті, вам завжди потрібно приймати рішення, грунтуючись на логіці .

Я знаю, це звучить просто, але навіть після десяти років підприємництва мені все ще важко контролювати свої емоції. Здебільшого я тримаю свої емоції під контролем, але час від часу я проскакую.

Якщо ви хочете почати приймати кращі рішення і почати робити те, що краще для вашого бізнесу, Ось що ви можете зробити, щоб контролювати свої емоції.

Уроки № 1: Залишайтеся на зв'язку

Ви чули приказку: бути підприємцем - це все одно, що кататися на американських гірках? Є злети і падіння, і хоча бувають погані часи, є і великі.

Хоча американські гірки можуть бути забавними, вони змушують ваші емоції переходити від одного кінця спектру до іншого. В ідеалі, ви хочете, щоб ваші емоції були прямо посередині.

Коли я був молодший, мій діловий партнер навчив мене маленькому трюку, який допоміг мені зберегти свої емоції. Ось як…

Якщо з тобою трапиться щось погане або ти отримаєш погані новини, не переймайся. Завжди є хтось, у кого це набагато гірше, ніж у вас, так що підійміть настрій і продовжуйте рухатися вперед.

І коли з тобою трапляється щось хороше, і тобі хочеться хвилюватися, не турбуйся. Хоча ви можете думати, що у вас це добре, є набагато більше людей, які роблять набагато краще, ніж ви. Тому замість того, щоб зосередитися на тільки що досягнутої перемоги, продовжуйте рухатися вперед, щоб ви могли отримати більше перемог.

Використовуючи цей простий трюк, якому навчив мене мій діловий партнер, ви можете залишатися на землі і не допустити, щоб ваші емоції коливалися зліва направо.

Читайте також:  Конфлікти - як управляти і кроки по його вирішенню?

Урок № 2. Не спілкуйтеся виключно з емоційними людьми

На початку цього року я жив у Сан-Дієго. Протягом цього місяця я пережив більше перепадів настрою, ніж будь-коли в своєму житті.

Я оточував себе людьми, які були дуже емоційно нестабільні і мали в своєму житті масу драм. Немає нічого поганого в тому, щоб оточувати себе такими людьми, але, як і в усьому іншому, помірність важлива!

Це одна з причин, по якій я повернувся в Сіетл. Я не хотів оточувати себе людьми, які не були в емоційно здоровому стані. Роблячи це, я розвинув свій бізнес і зміг зосередитися на своїй роботі, а не відволікатися. Сіетл - працьовитий місто, і хоча Сан-Дієго сповнений успішних підприємців, безумовно занадто багато відволікаючих чинників.

Якщо у вас є схильність спілкуватися з емоційними людьми, почніть відділятися від них. І немає, це не означає, що ви повинні вирізати їх зі свого життя. Просто створіть більший рівень поділу.

Урок № 3: Досить нісенітниці

Одна річ, яку мій асистент показав мені за останні кілька місяців, це те, що з-за поганого спілкування з друзями відбувається багато перепадів настрою.

Якщо ви хочете зменшити кількість емоційних коливань, вам потрібно припинити нісенітниця собачу. Неважливо возитися, коли ви тусуєтеся з друзями, але ви повинні відокремити це від бізнесу.

Скорочуючи даремні конверсії, ви різко скоротите кількість нісенітниці. Люди зрозуміють, що ви зайняті, і перестануть турбувати вас, якщо у них не буде з вами чогось важливого для обговорення.

Урок № 4: Чи не вважайте своїх курчат до того, як вони вилупляться

як власник бізнесу, Ви схильні до нападів тривоги, коли чуєте хороші новини. Ви захочете відсвяткувати вечірки, і, можливо, ви докладете всіх зусиль і витратите багато грошей.

Читайте також:  Вибірковий УФ-лак і тиснення фольгою. Як налаштувати файли?

Навіть якщо ви знаєте про урок № 1, який полягає в тому, щоб залишатися заземленим, вам трапиться його переривати час від часу. Але те, що зазвичай трапляється, коли ви стаєте супер щасливими, це те, що в кінці у вас величезний збій.

Аварії не відбувається, тому що ви занадто сильно відстали. З мого досвіду, це відбувається тому, що хороші новини про те, що ви думали, що тільки-но пішли. Наприклад, якщо клієнт говорить, що він або вона збирається укласти угоду на мільйон доларів з вашою компанією, не хвилюйтеся, поки угода не буде закрита. Я маю на увазі, що контракт не має значення. Все, що має значення, це те, що у вас є гроші на вашому банківському рахунку.

Будьте обережні, вважаючи курчат до того, як вони вилупляться, так як вони будуть кусати вас в дупу. Якщо ви хочете перейти на наступний рівень, привчіть себе навіть не брати до уваги їх, як тільки вони вилупляться.

Висновок

важко вивести емоції з бізнесу. Незалежно від того, чи відчуваєте ви себе погано, тому що вас образили або ви щасливі, що закрили велику угоду, емоції можуть легко здолати вас. Але якщо ви зможете контролювати їх, ви, швидше за все, будете приймати логічні рішення і підняти свій бізнес на новий рівень.

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська