Як написати і видати книгу?

Назад до Записи

Як написати і видати книгу?

Видання книг породило дві нові пристрасті: пристрасть писати все і пристрасть друкувати все.

Похвально, якщо у вас з'явилася ідея надрукувати книгу. В наше час читати електронно мало кого змусиш, а написати цілу книгу - це як подвиг).

Щоб ваша книга з'явилася на полицях в друкованому форматі, потрібно пройти 8 кроків. Вони йдуть від самої ідеї зародження книгу і до виходу в світ.


8 Кроків до друку

1. Вибрати тему. Це правда, що написання книги накладає на автора особливе натхнення і талант. Якщо тим кілька, їх потрібно розділити на підтеми. Вони повинні бути цікавими і великими широкому колу читачів. Максимальна концентрація ой як знадобиться!

2. Писати від себе. У всіх свій стиль спілкування, Викладу думок. Не потрібно підлаштовуватися під інших авторів. Будьте собою, висловлюйте свої слова, думки!

3. Вибрати назву книги. Чи не яке-небудь, а звучне і хороше! Це повинно бути щось ємне, звучне, захоплююче! ... Загалом, подумайте, чим і як можна зачепити увагу майбутнього читача.

4. Відредагувати і відкоригувати текст. Якщо ви не спец в російській мові, то довірте цю роботу професійному редактору та коректора. Спробуйте дати почитати вашу рукопис близьким і друзям. Вони можуть підказати слушні поради щодо поліпшення сюжету, казковості ...

5. Зробити верстку оригінал-макету і відформатувати текст відповідно до загальноприйнятих правил. Це виснажливе заняття, але ви повинні це пройти!

6. Зробити привабливий дизайн обкладинки. Знову краще скористатися допомогою дизайнерів. Про текст на задній стороні обкладинки теж не потрібно забувати. Він повинен «зачепити» людини прочитати цю книгу або її купити.

7. Опублікувати в інтернеті. Онлайн-ресурсів багато. Завантажуйте книгу будь-яку платформу і насолоджуйтеся, що більший етап шляху її опублікування пройдено).

Читайте також:  Підвищення статусу бренду за допомогою брендованих речей

8. Видати друковану версію. Це не так дорого. Щоб стати офіційним автором, потрібно мати міжнародний код ISBN і рубрикатори.


Власне сама друк

Друкарня «Азбука» в Україні завжди готова вас підтримати в написанні книги. Ми друкуємо малим, середнім тиражем. Замовник сам вирішує який спосіб вибрати: офсетний або цифровий.

У друкуванні книг у нас є великий досвід. За 20 років стабільної роботи працівники роблять все дуже якісно і оперативно. Щоб друкований проект був реалізований гідно, прислухаємося до ваших побажань і переваг. Є мрії? Здійснимо!

Зв'язати з нами можна зайшовши на сайт, написавши на електронну пошту або зателефонувавши по телефону. Якщо є час, Приїжджайте на екскурсію в друкарню. Подивіться як це все виконується своїми очима. Це безкоштовно!

Друк книг

9 рад авторів для блискучого дизайну обкладинки книги 

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська