Як написати резюме?

Назад до Записи
короткий виклад

Як написати резюме?

Резюме - це короткий документ, який є невід'ємною частиною більш важливого бізнес-пропозиції . Це огляд або короткий вступ в основні моменти бізнес-звіті, складений таким чином, що керівникам не потрібно читати повний звіт, щоб зрозуміти його мета. Він може бути призначений для внутрішнього використання вищими керівниками, такими як генеральний директор, а також може бути створений для зовнішнього використання для залучення банкірів або інвесторів.

Короткий виклад є важливим документом, бо дає змогу керівництву вирішити, чи продовжувати бізнес-пропозиція або відмовитися від нього. Він включає заяву, в якому міститься короткий аналіз, проблема, її рішення, цільовий ринок, основні фінансові показники і висновок.

гарне резюме має бути якомога коротшим. Люди намагаються тримати його менше двох сторінок, і тільки тоді документ можна розширити. Пам'ятайте, що у читача є обмежена час, Щоб прийняти рішення, тому короткий і точний документ - це вимога часу.

Що повинно бути включено в резюме?

Що повинно включати резюме

Резюме повинно включати наступні моменти:

1. Вступ 

= В першому розділі виконавчого резюме слід згадати мета документа і зміст, який буде слідувати. Інформація у введенні повинна привернути увагу читача.

У деяких резюме, таких як резюме некомерційної організації, не обов'язково вказувати на її бізнес-модель, але для деяких це стає необхідним. Згадайте, якщо вважаєте це актуальним, а якщо не проігноруєте.

3. Інформація про компанію 

Якщо ви пишете резюме для зовнішньої аудиторії, тоді стає необхідним включити назву вашої компанії, інформацію про вашу місію і цілі, Місцезнаходження, контактну інформацію, а також розмір і масштаб ваших операцій. При необхідності він може включати новини про інвесторів, засновників і корпоративному керівництві.

4. Опис товарів і послуг. 

Продукти та послуги є невід'ємною частиною бізнес-пропозиції, І читач повинен знати про це заздалегідь. Ось чому включите короткий опис послуги або продукту, яким буде займатися ваша організація.

5. Опис цільового ринку. 

У короткому викладі повинні бути розглянуті різні можливості на ринку для відповідного продукту або послуги, поряд з описом цільового ринку, якщо він шукає способи залучити інвесторів.

Коли читач звіту знає вашу основну аудиторію, він може легко зрозуміти пропозицію, і це допоможе йому прийняти рішення на вашу користь.

6. конкуренція 

У кожного підприємства є конкуренти, і ви повинні надавати щось ексклюзивне своїм кінцевим споживачам, щоб вижити в цьому конкурентному світі. Опишіть, як ваш бізнес буде диференціюватися і згодом боротися зі своїми конкурентами на ринку.

7. Фінансовий огляд 

Надайте фінансовий огляд в резюме, вказавши річне зростання і обсяг продажів за останній фінансовий рік чи прогноз продажів на наступний рік. Найкраще використовувати гістограму, яка буде прогнозувати продажу, а також валовий прибуток на наступні кілька років.

8. Члени команди 

Інвесторам цікаво знати про команду в організації, особливо якщо це починаюча компанія. Підкресліть, чому ваша команда підходить для вашої компанії та як їх кваліфікація і досвід можуть виявитися благом в майбутньому пустить.

також прочитайте   5 способів зарядити ваших співробітників енергією і підвищити рівень мотивації

Якщо ви намагаєтеся найняти потенційних учасників, коротко опишіть їх і те, як це вплине на ваш бізнес.

9. Потреби у фінансуванні 

У резюме має бути зазначено, як ваш бізнес буде задовольняти свої потреби у фінансуванні. Назвіть приблизну суму, яку ви шукаєте, заздалегідь, щоб інвесторам не довелося читати весь звіт, щоб дізнатися про це.

10. Ранній успіх 

Деякі резюме також містять короткий звіт про перші успіхи, яких ви досягли. Нові стартапи, які шукають інвесторів, повинні включати результати опитувань споживачів, попередні дані про продажі і попередні замовлення, щоб надати докази своїх досягнень на сьогоднішній день.

11. Майбутні цілі 

12. Фінансові дані 

Фінансові дані включають в себе поточні витрати, початкові витрати, продукти і послуги цін, а також ймовірний дохід протягом наступних трьох років.

Коли у вашому резюме буде вказана точна цифра про те, скільки грошей передбачається ввести в бізнес і вийти з нього, інвестори будуть готові розглядати його як основного кандидата для інвестицій.

Напишіть про свою фінансову історії, активах і чистої вартості, якщо ви складаєте резюме для отримання кредиту в банку або будь-який інший фінансової компанії.

13. висновки 

На закінчення напишіть про свої проблеми, рішеннях і висновках, щоб підкреслити ці моменти.

14. Вичитайте своє резюме 

Обов'язково віднімайте своє резюме гучним голосом і з особливою ретельністю перед аудиторією, якій ви довіряєте давати чесні відгуки. Переконайтеся, що вся відповідна інформація вказана точно. Це справить гарне враження на публіку.

Поради з написання резюме

Зробіть наступні кроки, щоб написати резюме

1. Думайте про це як про подачу 

Резюме - це короткий, але дуже потужний документ, оскільки він може просунути пропозиція або відкласти його на деякий час. Розглядайте це як презентацію для продажу решті частини вашого плану.

Читайте також:  Тенденції дизайну упаковки

Люди, які читають його, чекатимуть повного викладу вашого бізнес-плану і найближчих бізнес-метою. Таким чином, стає важливим охопити важливі аспекти бізнесу, Наприклад, фінанси, ринок, продукт, послуги і навіть конкурентів.

Керівники або інвестори, які читають ваше резюме, повинні розуміти, про що йде мова, і стає важливим задати ваш тон при продажу своєї історії.

2. Проведіть дослідження 

Один з важливих порад, який дає кожен експерт перед написанням резюме, - це провести ретельне дослідження. Це допоможе створити документ, який зможе адекватно охопити всі істотні аспекти.

3. Ознайомтеся з вихідним документом. 

Виконавче резюме, як випливає з назви, являє собою короткий виклад бізнес-звіту, тому уважно прочитайте цей звіт, перш ніж намагатися написати інформативне і кероване резюме.

4. Зробіть так, щоб він сяяв 

Верхній одяг має значення, і те ж саме у випадку з коротким викладом. Якщо цей документ не буде сяяти і справити враження, ніхто не буде витрачати час на читання бізнес-звіту. Важлива рада перед написанням резюме - зробити його особливим і вражаючим. Слід згадати той факт, що його необхідно прочитати.

також прочитайте   Планування проекту | Як управляти своїм планом проекту?

5. Розкажіть про потенціал ринку. 

Надайте важливу статистику і поговоріть про потенціал ринку, щоб показати ефективність вашого резюме.

6. Зверніть увагу на тон 

Саме тон вашого листа буде відігравати важливу роль в розповіданні і продажу вашої історії. Зверніть увагу на тон і тримайте його формальним, а також прямим, якщо ви шукаєте поради щодо створення відмінного резюме.

Пам'ятайте, що в кінці кінців резюме - це бізнес-документ, який представляє вашу компанію, її цілі, бажання, цільову аудиторію, завдання та задачі.

7. Уникайте кліше. 

Кліше мають звичку занадто багатообіцяючим, чого важко досягти. Це може нашкодити людям, особливо якщо ви не в змозі їх задовольнити. Уникайте кліше і дотримуйтеся основних фактів і правди, якщо ви шукаєте важлива порада для написання резюме.

8. Будьте короткими 

Життєво важлива порада при написанні виконавчого резюме - зробити його коротким і зрозумілим, не упускаючи жодної деталі. Ваша мантра повинна бути короткою і точною, і її слід дотримуватися однієї або двох сторінок резюме.

Іноді він збільшується майже до п'яти сторінок, але це повинно бути тільки у виняткових обставинах. Пам'ятайте, що резюме не замінює вихідний документ, і його довжина повинна складати від 5% до 10% від вихідного документа.

9. Будьте простіше 

Один з найбільш важливих порад при написанні резюме - не ускладнювати його. Ви хочете, щоб читач розумів, що ви говорите, а складні слова зроблять зміст важким для розуміння.

Ніяких різких слів і ніяких пояснень не повинно бути вашою мантрою.

10. Зробіть так, щоб документ легко проглядався. 

Пам'ятайте, що короткий виклад не є докладним матеріалом для читання. Якщо ви шукаєте рада, перш ніж писати його, переконайтеся, що він доступний для перегляду.

Графічна ілюстрація може донести думку більш ефективно, ніж будь-які слова, тому що зорові відчуття в будь-який день активніші, ніж наші аналітичні почуття. Зведене резюме повинно бути обмежено короткими текстами з підзаголовками і маркерами, а також столбчатой ​​діаграмою, щоб виділити дійсний момент.

11. Структурні принципи 

Дотримуйтеся структурних рекомендацій, якщо ви шукаєте підказку перед написанням резюме.

Абзаци повинні бути короткими і короткими, написаними простим і універсальним мовою, легким для розуміння і мати самостійний сенс.

13. Слід виділити проблеми 

Важлива рада при написанні резюме полягає в тому, що в ньому слід чітко і легко зрозуміти всі важливі питання.

14. Запропонуйте рішення

Уявіть своє рішення проблеми, про яку ви згадали, якщо ви хочете створити ефектне резюме. Якщо рішення не має сенсу, то проблема, про яку ви згадали в своєму резюме, стане доказом вашого провалу.

15. Розставте пріоритети 

Ділова пропозиція або звіт - це об'ємний документ, але короткий і зрозумілий - ключ до написання відмінного резюме. Організуйте свій звіт і розставте пріоритети для розділу або пунктів, які необхідно виділити. Запишіть його, виходячи з їх важливості, щоб ви могли використовувати його, щоб виділити дійсні моменти.

16. Використовуйте його як пам'ятку. 

Після того, як ви написали резюме, перегляньте його ще раз, думаючи, що ви збираєтеся використовувати його в якості резюме. Пам'ятайте, що це резюме передує бізнес-плану і може бути легко використаний як окреме резюме.

Подумайте про це як про зведеної записці з самого початку - це важливий рада, оскільки автор постарається коротко включити кожну важливу деталь, щоб вона виглядала якнайкраще. Цей документ легко відправити електронною поштою або прикріпити до електронного листа.

17. Напишіть останнім 

Документ розміщується на початку, але досвідчені підприємці вважають, що резюме має бути написано в самому кінці вашого бізнес-пропозиції. Це пов'язано з тим, що, коли у вас є звіт, стає легше виділити моменти, які ви хочете записати в своєму резюме.

Читайте також:  Символізм в дизайні

Невеликі справи в резюме

Деякі дрібниці, про які слід подбати при створенні резюме, такі:

 1. Використовуйте форму бала
 2. Використовуйте заголовки для таблиць
 3. Див. Кожну таблицю в аналізі
 4. Використовуйте не більше однієї сторінки
 5. Розмір шрифту повинен бути не більше 12.
 6. Зберігайте поля 1 дюйм з усіх чотирьох сторін.
 7. Перевірте правопис і граматику

Чого слід уникати при написанні резюме

Чого слід уникати при написанні резюме

Ось деякі з поширених помилок, яких слід уникати при написанні резюме:

 1. Резюме може займати від одного абзацу до двох сторінок. Переконайтеся, що він не дуже короткий і не дуже довгий.
 2. Не вмикати розширене зміст
 3. Не повторюйте зміст бізнес-звіту дослівно.
 4. Не вмикайте технічну мову або жаргон, тому що читач може не мати глибоких знань про технічні аспекти.
 5. Не вмикайте інформацію, яку не можна перевірити
 6. Чи не приводите передісторію в резюме, так як це не відноситься до даної статті
 7. Невідповідності в змісті бути не повинно. Основні моменти виконавчого резюме повинні бути представлені в бізнес-звіті.
 8. Резюме - це короткий звіт, тому подробиці не наводяться.
 9. Не використовуйте терміни у виконавчому резюме, які відрізняються від бізнес-звіту, наприклад, якщо в резюме йдеться про результати, тоді в звіті також повинні бути вказані результати, а не щось ще, наприклад, результати.
 10. Якщо бізнес-звіт включає висновок, не вмикайте дослівне резюме в якості висновку.
 11. Вичитування важлива, тому не забудьте вичитати своє резюме

шаблон резюме

Іноді перший крок виявляється найскладнішим, і саме тут вам на допомогу приходить шаблон. Нижче наводиться один з багатьох шаблонів, які можна використовувати для створення резюме.

ВСТУП
Бачення
Місія
Структура компанії
відповідна історія
Продукти та послуги
Опис товару
унікальне якість
Конкурентна перевага
статус розробки
Аналіз ринку
можливості ринку
Цільовий ринок
Географічний ринок або демографія
конкуренти
Фінанси
Бюджет
можлива ціна
прибутки
висновки
Компанія
Контактна інформація

Висновок

Короткий виклад служить першим введенням в ціль бізнес-плану, пропозиції або звіту. Це може бути перша сторінка, короткий зміст або добре написаний абзац з ясною метою.

Дуже важливо написати гарне резюме, так як воно може легко привернути увагу читача і в декількох словах дати йому зрозуміти, чи буде читання повного бізнес-звіту для нього плідним чи ні.

 

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська