Як опублікувати книгу на Amazon?

Назад до Записи
організаційна комунікація

Як опублікувати книгу на Amazon?

Самостійна публікація на Amazon набирає обертів

Але якщо ви допустите деякі помилки при публікації на Amazon ... скажімо так, ваші результати як автора будуть менш ніж задовільними.

Зрештою, індустрія самоізданія дуже чутлива до тих, хто робить помилки.

 

Традиційне видавнича справа йде. Це було реальністю протягом деякого часу і не дарма.

У той час як традиційна публікація мала свого часу і колись була  єдиним варіантом для публікації книги, існуюча нині система призначена для наступного Стівена Кінга, а не для тих, хто має цінність, якою можна поділитися зі світом.

Чому Amazon Self-Publishing - кращий варіант

Хоча традиційна публікація як і раніше є життєздатним варіантом для деяких, самостійна публікація Amazon - кращий варіант, і ось чому:

 • На Amazon продається понад 70% книг.
 • 310 мільйонів покупців книг через Amazon в минулому році
 • Продажі цих покупців склали понад 178  мільярдів доларів.
 • З самостійної публікацією на Amazon це простіше і швидше

Існують серйозні відмінності між традиційною і самостійної публікацією: більшість авторів вважають за краще використовувати свої таланти в Амазонка, А не через одне з видавництв Великої п'ятірки.

 

Що таке Kindle Direct Publishing (KDP)?

У цьому керівництві ви прочитаєте термін Kindle Direct Publishing або KDP. Це може здатися очевидним, але ми розглянемо деякі основи.

Це платформа для самостійної публікації Амазонка, Яка дозволяє вам створювати і управляти своїми електронними книгами Kindle, книгами в м'якій обкладинці і навіть аудіокнигами в одному місці. Він широко використовується для створення книг з нуля.

На щастя, налаштувати обліковий запис KDP дуже просто, і це повинно бути вашим першим кроком.

Ваш путівник по самостійній публікації на Amazon

Звичайно, будь-хто може технічно самостійно публікувати на Амазонка, Але це не означає, що він буде добре продаватися. Ви повинні знати особливості, від настройки вашого профілю KDP до ціни на вашу електронну книгу Kindle.

Якщо все зроблено правильно, можна розраховувати на успішний запуск і значну суму пасивного доходу. Ось наші кроки для самостійної публікації на Амазонка.

# 1 - Створіть обліковий запис Kindle Direct Publishing (KDP)

Перш ніж ви зможете почати публікацію Amazon, вам спочатку потрібно налаштувати обліковий запис з ними.

Ось як налаштувати обліковий запис Kindle Direct Publishing:

 1. перейдіть на https://kdp.amazon.com і зареєструйтеся, використовуючи свій обліковий запис Amazon або свою адресу електронної пошти.
 2. Потім натисніть «Оновити» в свого облікового запису і введіть податкову інформацію. Важливо відзначити, що вам необхідно заповнити податкову інформацію ДО того, як ви зможете опублікувати свою першу книгу. Так що не пропускайте цей крок!
 3. Після заповнення податкової інформації натисніть «Готово» і поверніться на головну сторінку.
 4. Ваш профіль заповнений!

Після налаштування облікового запису KDP перейдіть до установка подробиці вашої книги, як показано в областях нижче.

Самостійна публікація на Amazon

# 2 - Виберіть назву книги і підзаголовок

У вашому профілі Kindle Direct Publishing вам необхідно ввести назву і підзаголовок вашої книги. Хоча субтитри не є обов'язковими, вам обов'язково варто подумати про хороших субтитрах, щоб залучити більше переглядів, створити більш сильну інтригу і допомогти людям знайти вашу книгу при пошуку.

Ось кілька порад по створенню відмінного назви книги:

 • Використовуйте книжковий гачок: ваш книжковий гачок повинен говорити з читачем унікальним голосом, який привертає їхню увагу і передає те, що вони шукають.
 • Перерахуйте переваги: ваші потенційні читачі хочуть знати, що вони отримають від читання вашої книги. Один із способів - показати переваги в підзаголовку, надавши досить спокусливою інформації для подальшого залучення читачів.

Подумайте, що б вас привабило в назві книги. Зробіть це простим, зрозумілим і унікальним. Вивчіть назву, яке ви хочете використовувати, і переконайтеся, що воно ще не було підхоплено високоефективної книгою.

Ви не хочете складати собі конкуренцію.

# 3 - Напишіть опис своєї книги для Amazon

 

Ось що люди помічають в першу чергу, коли бачать нову книгу:

 1. заголовок
 2. Покриття
 3. опис книги

Опис - це, по суті, короткий письмове оповідання, що ілюструє, про що ваша книга. Він повинен бути написаний як сторінка продажів, щоб зацікавити вашого читача.

Це дуже важливо, тому що опис у багатьох випадках є останнім чинником, що визначає, прочитає чи читач вашу книгу чи ні.  

Якщо все зроблено правильно, добре написане опис книги практично саме по собі може продати книгу.

Ось кілька стратегій, які допоможуть створити ідеальне опис:

 • Зробіть своє перше речення якомога привабливішим
 • Напишіть свій опис, наприклад рекламну сторінку або рекламне оголошення, а не короткий виклад вашої книги.
 • Зробіть опис особистим і чуйним
 • Детально опишіть переваги, які отримає ваш читач, прочитавши вашу книгу

Ось відмінний приклад повного опису книги на Amazon:

Опис книги для самостійної публікації на Amazon

У цих книгах ви можете знайти більш дивні приклади опису:

 • Світогляд чемпіона: тактика максимального збільшення потенціалу, ефективності і максимальної віддачі - нокаутую посередність! Патрік Кінг
  Від новачка до експерта: 6 кроків, щоб навчитися чому завгодно, розширити свої знання і оволодіти новими навичками, автор SJ Scott
Читайте також:  Соціальний маркетинг | Визначення, значення і кампанії

Витратьте час на створення привабливого опису книги. Це виділить вашу книгу серед читачів і спонукає їх купити вашу книгу.

Для досягнення найкращих результатів ми рекомендуємо використовувати генератор безкоштовних описів книг Amazon на kindlepreneur.com.

# 4 - Виберіть ключові слова для Amazon

Якщо ви хочете, щоб ваша книга відображалася в пошукових системах Амазонка і Google, вам знадобиться правильне поєднання ключових слів. оскільки Амазонка допускає тільки сім ключових слів для кожної книги, вибір ключових слів вимагає стратегії.

Але що  таке ключові слова?

Ключові слова - це конкретні слова або фрази, які використовуються для опису вашої книги. Якщо хтось шукав книгу по вашій темі, він міг ввести одне з цих ключових слів в Amazon або Google, щоб знайти його.

Наприклад, якщо ваша книга присвячена наполегливості, вам можуть стати в нагоді такі ключові слова:

 • як проявити наполегливість
 • що таке наполегливість
 • приклади наполегливості
 • наполегливий
 • наполегливий, коли це складно

Це все фрази або слова, які люди, які хочуть поліпшити себе із завзятістю, вводять в пошукові системи, щоб знайти те, що вони шукають, як на зображенні нижче.

ключові слова публікації amazon

Ви можете досліджувати правильні ключові фрази, використовуючи такі інструменти пошуку, як:

 • Publisher Rocket: це відмінний інструмент для порівняння результатів пошуку Google з Amazon. Він дає вам конкурентний бал від 1 до 99, результати за ключовими словами від Google і Amazon, а також скільки грошей заробляють інші книги.  
 • KW Finder: цей інструмент дає аналітичне уявлення про популярність ключових слів за допомогою конкурентного рейтингу. Ви можете шукати п'ять ключових слів безкоштовно в день.
 • Функція автозаповнення Amazon: скористайтеся вікном пошуку Amazon, щоб знайти підходящі ключові слова. Пропозиції Amazon засновані на історії пошуку, тому ви хочете шукати слова, що мають великий попит, при невеликій конкуренції.

Складіть список можливих ключових слів для своєї книги, а потім використовуйте інструменти вище, щоб перевірити свої ключові слова. Якщо ви витратите час на правильні ключові слова, ваша книга підвищиться в рейтингу і буде частіше з'являтися серед читачів.

 # 5 - Виберіть категорії Amazon

Амазонка надає на вибір колекцію категорій і підкатегорій. Як і при виборі ключових слів, ваша мета - знайти популярні області, в яких немає великої конкуренції.

Якщо ви відвідаєте сторінку своєї книги, ці категорії будуть відображатися частково вниз по сторінці, відображаючи рейтинг, як на зображенні нижче.

публікація книги в категоріях Amazon

Ці категорії - це те, в чому ви будете оцінювати себе як бестселер, тому ви повинні переконатися, що вибираєте відповідні категорії, які є конкретними, але також не Суперконкурентна. Ви хочете виділитися.

Ви також можете перевірити рейтинг трьох кращих книг на першій сторінці кожної категорії.

як самостійно опублікувати на Amazon

Рейтинг продажів Amazon показує, наскільки добре продукт продається в порівнянні з його конкурентами. Всі книги з рейтингом 2000 або нижче вважаються високо купуються продуктами в цій конкретній категорії.

Ось кілька порад при публікації на Amazon, щоб потрапити в більшу кількість категорій:

 • Вивчіть ключові слова своїх конкурентів
 • Вибирайте популярні категорії з більш низькою конкуренцією
 • Отримайте додаткові категорії, зв'язавшись з Amazon і запросивши розміщення ключових слів

Якщо у вас немає усталеної аудиторії зі значною кількістю завантажень і оглядів, спробуйте вибрати категорії з книгами з рейтингом від 10 000 до 30 000.

Ви хочете знати, як потрапити в десять категорій? Ознайомтеся з нашим повідомленням в блозі, в якому детально розповідається, як отримати схвалення для інших категорій на Амазонка .

Читайте також:  процес брендингу

# 6 - Завантажте свій рукопис на Amazon

Щоб завантажити свій рукопис, її спочатку необхідно зберегти в підтримуваному форматі Kindle.

Ось як завантажити книгу на Amazon:

 1. В свого облікового запису Kindle Direct Publishing перейдіть в розділ «Ваша книжкова полиця».
 2. Знайдіть і клацніть «Kindle eBook Actions» поруч з назвою вашої книги.
 3. Знайдіть і клацніть «Редагувати вміст електронної книги».
 4. Натисніть «Завантажити рукопис електронної книги».
 5. Завантажте файл рукописи на свій комп'ютер.
 6. Загрузка завершена!

Як тільки Amazon завершить завантаження вашого файлу, буде відправлено повідомлення про підтвердження, і ви зможете переглянути завантажений файл, щоб перевірити наявність помилок.

Ви можете завантажувати рукопис скільки завгодно раз, і нова версія замінить існуючу.

Коли книга з'явиться на Amazon, важливо перевірити, як виглядає ваша книга, за допомогою функції «Зазирнути всередину». Ця функція часто є першим, на що ваші потенційні читачі натискають, переглядаючи вашу книгу.

Якщо форматування тут відключено, це може перешкодити читачам взяти вашу книгу. Зробіть цей додатковий крок, щоб переконатися, що ваше форматування також виглядає добре, або подумайте про наймання професійного форматера електронних книг, Щоб переконатися, що воно добре виглядає.

# 7 - Створіть свою обкладинку книги

Коли справа доходить до публікації успішної книги на Амазонка, ідеальний дизайн обкладинки книги - один з найважливіших аспектів, який потрібно зробити правильно. Попри те, що ми сказали, виростаючи, люди ж, справді, судити про книгу по її обкладинці. Насправді це один з найбільших стримуючих факторів.

Ваша обкладинка - це саме те, як ваша книга буде оцінена з першого погляду.

Переконайтеся, що ваша обкладинка створена професійно і виділяється серед інших книг вашого жанру або категорії.

Обов'язково вивчіть, який тип обкладинки книги найкраще підходить для вашого жанру. Фентезі, наприклад, буде сильно відрізнятися від мемуарів або навіть історичної фантастики.

# 8 - Оцініть свою книгу

Часто задають питання: «Яку ціну я повинен встановити на свою книгу після завершення першого випуску?»

Це залежить від автора, але, як правило, найкраща ціна для вашої книги становить від 2,99 до 9,99 доларів.

Розмір роялті варіюється в залежності від країни, але ви можете дізнатися більше на сторінці цін KDP Select .

Одна з популярних стратегій для новачків - встановити ціну на книгу в 2,99 долара і поступово збільшувати її на 1 долар на тиждень. У якийсь момент ваші продажу почнуть падати. І хоча зазвичай це негативна статистика, в даному випадку вона впевнено говорить вам про ідеальну ціною вашої книги, яка гарантує прибуток.

Ось 4 основні стратегії ціноутворення, які слід враховувати, щоб залишатися конкурентоспроможними і продавати книги:

 • Знайте ціну своїх конкурентів. Порівняйте прейскурантну ціну вашої книги з цінами на книги навколо вас і визначте, чи зможете ви продати свою книгу за вищою ціною.
 • Знайте розмір своїх передплатників. Відомі автори можуть брати великі гроші за свої книги, тому що у них багато шанувальників. Ціна вашої книги повинна бути нижче, щоб нові читачі могли купувати вашу роботу, якщо ви не належите до цієї категорії.
 • Визначте ціну в залежності від розміру вашої книги. Коли справа доходить до книг, розмір має значення. Не беріть 20 доларів за книгу на 75 сторінок. Відсутність контенту по цій ціні відразу ж відлякає клієнтів.
 • Ціна вимірюється за відгуками. Огляди мають великий вплив і є соціальним доказом того, що ваша книга була прочитана і добре прийнята. Отже, книга з великою кількістю оглядів (1000+ оглядів) може бути оцінена вище в порівнянні з книгою з меншою кількістю оглядів (30+ оглядів).

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська