Як скасувати підписку?

Назад до Записи
Підписка Як скасувати підписку?

Як скасувати підписку?

Як скасувати підписку?

Коли ми починаємо підписку на платний сайт-конструктор або хост-сервіс, ми сподіваємося, що він служить за прямим призначенням і у нас ніколи не буде необхідності скасовувати його. На жаль, може наступити момент, коли обрана вами послуга більше не буде відповідати вашим потребам або в кінцевому підсумку не буде відповідати вашим очікуванням. У цей момент може прийти час скасувати підписку і знайти нову опцію.

Послуги іноді можуть ускладнити скасування платних підписок, щоб утримати вас від догляду. Щоб спростити цей процес, ми намітили кроки, які необхідно зробити, щоб скасувати деякі з найбільш поширених конструкторів веб-сайтів.

Як скасувати підписку Shopify?

Shopify - одна з найпопулярніших платформ електронної комерції, Що має понад мільйон інтернет-магазинів, які використовують їх сервіс. Однак це не обов'язково означає, що це кращий варіант для вашого бізнесу. Багато власників бізнесу закінчують тим, що залишають Shopify через його високих цін, дорогих надбудов, прихованих платежів, відсутності вбудованих функцій і загальних технічних обмежень.

щоб скасувати підписку Shopify :

 1. Скасуйте всі сторонні підписки на додатки, які не оплачуються через Shopify.
 2. Погасити всі залишилися платежі на вашому рахунку.
 3. Якщо ви купили свій домен через Shopify, перенесіть його на іншого провайдера.
 4. Якщо ви купили свій домен у третьої особи, видаліть його з вашого магазину в адмінці.
 5. Експортуйте ваш продукт у форматі CSV.
 6. Перейдіть в Установки.
 7. Якщо ви не переключили свою обліковий запис на єдиний вхід, натисніть обліковий запис.
 8. Якщо ви переключилися на єдиний вхід, натисніть «Плани і дозволу».
 9. Натисніть Закрити магазин і введіть свій пароль для підтвердження.

Як скасувати підписку BigCommerce?

BigCommerce - це універсальне рішення для електронної комерції, Яке є основною альтернативою таким платформ, як Volusion і Shopify. Як правило, продавці можуть в кінцевому підсумку залишити BigCommerce через відсутність базових вбудованих функцій, мінімальних безкоштовних тим, низьких лімітів продажів і обмеженого вибору варіантів оплати.

щоб скасувати підписку BigCommerce :

 1. Зробіть резервну копію всіх даних вашого магазину.
 2. Перенесіть свій домен на іншого реєстратора або вкажіть свій домен до іншого хоста. (Якщо ви купили свій домен через BigCommerce і не хочете його зберігати, ви можете відключити продовження.)
 3. Перейдіть в налаштування облікового запису та перейдіть до зведення облікового запису.
 4. У розділі Магазини виберіть назву магазину, який ви хочете скасувати.
 5. Прокрутіть вниз, щоб скасувати магазин і натисніть Скасувати план магазина.

Як скасувати підписку Wix?

Незважаючи на те, що Wix являє собою потужний інструмент для перетягування веб-сайтів, він не є кращою платформою електронної комерції, Тому він може не підходити для потреб вашого бізнесу. Користувачі часто скасовують підписку Wix, тому що вони розчаровані обмеженнями сховища і пропускної здатності, обмеженими функціями електронної комерції, Відсутністю функцій CRM або POC і невеликим вибором варіантів платіжного шлюзу.

Щоб скасувати ваш преміальний план Wix :

 1. Якщо ви хочете зберегти свій домен Wix, перенесіть його на інший хост домену.
 2. Якщо ваш домен розміщений на іншому хості, видаліть його зі свого облікового запису на вкладці «Додатково» на сторінці «Мої домени».
 3. Перейдіть в розділ Підписки в свого облікового запису Wix.
 4. Натисніть на значок Показати більше поруч з вашим планом.
 5. Натисніть Скасувати план / домен / поштовий ящик / додаток залежно від того, що вам потрібно скасувати.
 6. Натисніть Cancel Now у спливаючому вікні, щоб підтвердити скасування.
 7. Ви будете мати доступ до своєї преміум-облікового запису до кінця періоду підписки.
Читайте також:  Граничні витрати. Як розрахувати?

Як скасувати Volusion?

Як Shopify і BigCommerce, Volusion є великим гравцем в області рішень для електронної комерції. Тим не менш, це не ідеальна платформа; більшість користувачів, які вирішили скасувати підписку на Volusion, посилаються на приховані платежі, не маючи вбудованих функцій, мінімальної кількості безкоштовних тем і способів розрахунку.

Проблеми не припиняються, коли справа доходить до процесу скасування, який Volusion зробив досить важким для торговців, які бажають скасувати. На жаль, вручну закрити магазин Volusion і скасувати підписку неможливо. Щоб скасувати свій обліковий запис Volusion, вам необхідно зв'язатися з ними безпосередньо.

Ви можете Зв'язатися з Волюзія для скасування:

 • Зв'яжіться з ними через чат . У Адміністративної області клацніть значок довідки і виберіть Повідомлення нам. Виберіть Новий розмову і скажіть їм, що ви хочете скасувати.
 • Розклад дзвінка . Натисніть значок довідки поруч з меню, потім виберіть «Запланувати виклик». Виберіть тривалість дзвінка, дату і час доби, і представник Volusion подзвонить вам в цей час.
 • зателефонуйте їм по телефону 1-800-646-3517, щоб скасувати.

Як скасувати WordPress

WordPress - один з найпопулярніших безкоштовних варіантів запуску і створення власного сайту. Тим не менш, це не завжди відповідає потребам кожного бізнесу; Він в першу чергу призначений для ведення блогів, використовує плагіни або дорогі поновлення планів для електронної комерції і не має єдиної і послідовної підтримки. З цих та багатьох інших причин власники бізнесу можуть прийняти рішення про свій онлайн-підприємстві в іншому місці.

Скасування вашого профілю WordPress залежить від того, який тип WordPress ви використовували для створення свого сайту. WordPress.com - безкоштовний хостинг для веб-сайтів з платними опціями для поновлення до розширених функцій, таких як можливості електронної комерції. З іншого боку, WordPress.org - це самодостатній конструктор сайтів, який можна безкоштовно встановлювати і використовувати; вам потрібно оплатити і налаштувати свій власний хост і домен.

щоб скасувати підписку на WordPress.com :

 1. Якщо ви зареєстрували своє доменне ім'я в WordPress, вам необхідно скасувати його в розділі «Управління покупками» в профілі свого аккаунта.
 2. Якщо у вас є план WordPress.com або інше оновлення, скасуйте платну підписку в розділі «Управління покупками». Ваш аккаунт повернеться до базової безкоштовної версії WordPress.com
 3. Перед закриттям облікового запису експортуйте всю свою інформацію і дані, які вам знадобляться при переході на нову платформу.
 4. Щоб видалити свій веб-сайт, закрийте його, натиснувши «Закрити свого облікового запису» внизу екрану «Налаштування облікового запису".

Щоб скасувати вашу обліковий запис WordPress.org :

 1. Скасуйте підписку на хості, який ви використовуєте для свого сайту.
 2. Вкажіть свій домен на інший хост, якщо ви переходите на нову платформу.
 3. Скасуйте всі платні плагіни, які ви додали в свій аккаунт і активували на своєму сайті.
 4. Експортуйте всі необхідні дані з ваших плагінів, якщо ви переходите на новий сервіс.

Причини, за якими ви можете скасувати

Можливо, ви все ще обговорюєте питання про скасування вашої послуги - це безперечно непросте рішення. Але, якщо ви відчуваєте які-небудь з наступних ускладнень, то перемикання на нову платформу може бути кращим варіантом для вас.

Вартість занадто висока. Як скасувати підписку?

Нерідко ціна є одним з вирішальних чинників скасування будь-підписки, особливо якщо ціна занадто висока. Вартість плану підписки може бути занадто високою з двох причин: вона або перевищує ваш бюджет, або занадто висока для послуг, що надаються. Логічно припустити, що більш дорогий сервіс буде пропонувати більше функцій - на жаль, це не завжди так. Платформи, такі як Shopify, встановлюють високу ціну в порівнянні з конкурентами на додаток до прихованих зборів, які ви, можливо, не зрозуміли при першій реєстрації.

Читайте також:  Як створити сильну індивідуальність бренду?

недолік можливостей

Розробник вашого сайту і / або платформа електронної комерції повинні мати функції, які потрібні вашому бізнесу, щоб відповідати вашій підписці. На жаль, деякі платформи беруть більше, ніж їх конкуренти, пропонуючи лише невелику частину вбудованих функцій і елементів дизайну. Якщо ви виявите, що платите більше, ніж отримуєте, або змушені платити за додаткові додатки, щоб задовольнити ваші потреби, то скасування вашого сервісу для кращого варіанта може бути кращим варіантом для вашого бізнесу.

Недоступна підтримка. Як скасувати підписку?

Немає нічого гіршого, ніж зареєструватися і заплатити за послугу, яку ви не зможете використовувати. На щастя, добра платформа електронної комерції або творець веб-сайтів забезпечать ефективну і доступну підтримку, щоб допомогти вам з будь-якими питаннями, які у вас виникли або можуть виникнути. Якщо вам важко працювати з платної службою і ви не можете вчасно зв'язатися з будь-ким за підтримкою, ви можете звернутися в інше місце.

обмеження дизайну

Серед безлічі онлайн-бізнесів ваш сайт повинен виділятися в Інтернеті. Хороший конструктор сайтів надасть вам всі інструменти і свободу, необхідні для створення унікального фірмового сайту. Але ви можете виявити, що обраний вами сервіс обмежує те, що ви можете змінити, або встановлює кодові бар'єри для настройки. Якщо вам складно створити свій веб-сайт і ви змушені доплачувати за базове редагування, то обрана вами платформа може виявитися не для вас.

Переростання вашої платформи. Як скасувати підписку?

Коли ваш онлайн-бізнес стане успішним, це чудова новина! Але з більшою клієнтською базою, великою кількістю інвентарю, збільшеними номерами замовлень і загальними більш вимогливими потребами бізнесу, ви повинні переконатися, що ваша платформа побудована, щоб впоратися з усіма цими завданнями. Деякі платформи пропонують корпоративні рішення, які краще розроблені для підтримки вашого зростаючого бізнесу. Інші платформи створені для того, щоб бути повністю масштабованими рішеннями, які можуть працювати краще за все для будь-якого розміру бізнесу, незалежно від того, маленький аж до великого. Якщо обрана вами платформа не надає цього для вас, то, можливо, краще за все перейти на службу, яка може підтримати ваш успіх.

Яка найкраща альтернатива?

Якщо ви шукаєте конструктор веб-сайтів, який доступний за ціною, володіє широкими можливостями, володіє широкими можливостями налаштування і масштабованість з технічною підтримкою 24/7/265, тоді 3dcart - ваш кращий варіант. Без прихованих платежів і різноманітних тарифних планів, в яких є функції, ви отримаєте більше, ніж коштує ваших грошей, за допомогою цієї послуги. Проектування та налаштування вашого інтернет-магазину не обмежуються знанням коду, платними надбудовами або дорогими дизайнерськими послугами - ви можете повністю і швидко налаштувати свій унікальний інтернет-магазин за допомогою 3dcart. І, якщо у вас виникнуть складності або виникнуть питання, технічна підтримка буде доступна в будь-який час, коли вони вам знадобляться.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська