Як побудувати впливові відносини?

Назад до Записи
Як побудувати впливові відносини

Як побудувати впливові відносини?

Коли люди б'ють тебе, не так вже й складно побудувати з ними відносини, тому що вони зробили складну частину. Але якщо ви хочете будувати відносини з впливовими людьми, швидше за все, вони не будуть вас бити.

Один із способів підійти до цих людей - відправити швидке електронного листа про те, як ви захоплюєтеся ними або хочете з ними познайомитися. Зазвичай, коли ви робите це, існує висока ймовірність того, що вони не дадуть вам, тому що ви тільки що поставили себе в положення, в якому ви перебуваєте нижче їх. (Не рахується рівним)

Ще один спосіб налагодити відносини з впливовими людьми, і цей метод я використовую, - вдарити їх там, де це боляче. Якщо ви зробите це, ви, ймовірно, будете розглядатися як рівні, і у вас буде високий шанс насправді дізнатися їх на особистому рівні. Все, що вам потрібно зробити, це:

  1. досліджуйте людини - вивчіть всі, що він або вона робить неправильно. Чи не чіпляйтеся до дрібниць, а подивіться на великі речі, які негативно впливають на їх бізнес або заважають їхньому успіху.
  2. Складіть проект електронного листа - якщо вони мають великий вплив, ви зможете знайти їх адресу електронної пошти в Інтернеті. Як тільки ви отримаєте їх електронну пошту, складіть докладний електронний лист, який починається з того, чому ви відправляєте їм електронні листи і що вони роблять неправильно. Наприклад, коли я вперше зв'язався з Гаєм Кавасакі, я почав розповідати йому, що, будучи маркетологом, я був розчарований його блогом, тому що було багато помилок, які заважали його росту. І в цьому листі я перерахував всі причини, які це викликали.
  3. Розслабтеся і почекайте - зазвичай, якщо ви пишете продуктивне електронного листа, інша сторона відповідає. Якщо вони цього не роблять, тоді переходите до наступної мети. І якщо вони відповідають, вони зазвичай повертаються, не погоджуючись з тим, що ви сказали. Коли вони це зроблять, переконайтеся, що ви доводите свою точку зору і використовуєте факти, щоб підтвердити це.
  4. Продовжуйте - нарешті, ви хочете продовжити. Якщо вони не згодні або не згодні з вашою електронною поштою, ви хочете спробувати допомогти їм. Запитайте їх, не хотіли б вони допомогти вам виправити те, на що ви вказали. У більшості випадків вони будуть приймати до тих пір, поки ви не намагаєтеся їх зарядити. І, роблячи це, вони зазвичай не забудуть вас, і ви створите чудові стосунки. Просто переконайтеся, що ви час від часу стежте за ними, щоб ваші відносини стали особистими.
Читайте також:  Оздоблення друкованої продукції.

Сподіваюся, мій метод побудови впливових відносин вам підходить. Всі найуспішніші люди, яких я знав, були всі зроблені, кажучи лайно.

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська