Як залучити більше уваги до соціальних мереж на будь-якій платформі

Назад до Записи

Як залучити більше уваги до соціальних мереж на будь-якій платформі

3 правила участі в соціальних мережах

Перш ніж переходити до підказок, давайте переконався, що у вас є правильна базова лінія. Є три правила, яким ви повинні слідувати. Без цього підстави ніщо інше не буде працювати.

бути послідовним

ALTЯ знаю, я знаю ... Ви чули це раніше. І це тому, що це правда. Ви повинні постійно створювати якісний контент для соціальних мереж, щоб люди могли взаємодіяти з вами.

Це річ довіри. Навіщо вони з'являються для вас, якщо ви не показуєтеся для них? Це теж звичка. Створення звички з вашою аудиторією є ключем до успіху.

Якщо ви і ваші друзі плануєте повечеряти «десь на цьому тижні», які шанси, що ви все з'явитеся в один і той же день і час? Дуже струнка, правда? Ось чому є певний день, час і місце, коли ми будуємо плани в реальному житті.

Те ж саме повинно бути вірно щодо вашого контенту. Ви будуєте плани з групою людей. Вони включать це в свій розклад і в свій календар, щоб з'явитися в понеділок о 8 годині ранку, якщо (і тільки якщо) ви теж будете з'являтися в це час!

Задати конкретні питання

Занадто часто маркетологи думають, що вони вимагають участі, хоча насправді це не так. Якщо ви не отримуєте супер-конкретну інформацію про своєму запиті коментарів, швидше за все, вони цього не зроблять.

Якщо ви скажете щось на зразок: «Дайте мені знати, що ви про це думаєте», це не призведе до активних дій. Замість цього ви хочете сказати: «Як ви думаєте, я правий чи не правий? Залиште коментар прямо зараз і скажіть мені - давайте обговоримо це! »

Люди зайняті і відвернені. Так, вони, ймовірно, запрограмовані на багато у час просмотра вашего видео или чтения вашего поста. Поэтому обязательно примите их во внимание и дайте им конкретные инструкции.

ALT

Увімкніть елемент жарту

Прийшов час вбити професійне ставлення. Я все для професійного погляду (якість має значення), але ніколи не професійний підхід. Уникайте жорсткого ділового способу життя старої школи. Це так 1970. Наступні

Те, що працює сьогодні, це особистість. Почуття веселощів і ваша унікальна індивідуальність - це те, що буде стимулювати участь більше, ніж що-небудь ще, тому що люди не беруть участь, якщо вони не насолоджуються контентом або не відчувають щось про нього. Вчитися добре. Веселитися під час навчання ще краще!

ALT

6 порад із взаємодії з соціальними мережами

Добре, тепер, коли у нас є фундамент, давайте перейдемо до способів, якими ви можете ще більше збільшити свою залученість.

# 1: Створіть клубний досвід

Інтрига клубу - фактор ексклюзивності, вірно? Ну, ваше співтовариство повинно відчувати себе клубом. Коли люди відчувають себе особливими, вони більш схильні з'являтися і брати участь. Примусьте людей відчути себе частиною чогось більшого, ніж вони самі.

Один із способів зробити це - назвати свою аудиторію. Джилл і Джош Стентон з Screw the Nine to Five роблять фантастичну роботу з цим. Їх співтовариство називається Scroupies (шанувальники гвинта). Джилл буде посилатися на Scroupies в своєму контенті, як ви можете побачити в пості нижче. Спільнота буде називати себе Scroupies. І це призводить до більшої кількості розмов, тому що у них є ідентичність ... і ті, хто не є частиною інсайдерського клубу, все ж відчувають необхідність приєднатися.

Ще один спосіб створити клубний досвід - повторювати теми по всьому контенту. Я часто використовую фразу «YOUniquely You» в моєму контенті. Це повторюється тема, яку я використовую, щоб допомогти людям інтегрувати свою унікальну індивідуальність в свій контент і перестати боятися бути повністю автентичними.

Відбувається ототожнення людей з темою, тому з часом вам не потрібно нічого говорити - люди самі піднімуть тему в коментарях. Вони навчатимуть нових глядачів. Вони будуть використовувати тему в розмовній мові. Подивіться, як досвід роботи в інсайдерському клубі допоможе вам більш природним чином взаємодіяти?

ALT

# 2: Заохочуйте розмову за допомогою тригерів аудиторії

Щоб отримати той вид залучення, який приходить сам по собі (іншими словами, вам не потрібно так багато працювати для цього), ви хочете задіяти тригери аудиторії. Ці тригери аудиторії, як ви думаєте, не мають нічого спільного з больовими точками. Вони також не мають ніякого відношення до теми вашого контенту або вашої основної цінності.

Тригери задіють особисті симпатії / антипатії вашої аудиторії. Вони перетворюють цінний освітній контент в предмет для розмови.

Читайте також:  Що таке контент високої якості?

Давайте розглянемо декілька прикладів тригерів аудиторії, які ви можете використовувати в своєму маркетингу в соціальних мережах.

Домашні тварини в вашому контенті в соціальних мережах

Всі люблять собак або кішок, чи не так? Те ж саме для дітей. Вони викликають «awwww» відповідь від вашої аудиторії. Це не має ніякого відношення до вашого контенту (якщо ви не дресирувальник собак), але змусить людей щось сказати!

цей твіт Wirecutter, показує «жахливу угоду» на маленькій чорній ковбойському капелюсі для домашніх тварин, викликав масу захоплень. Насправді, деякі користувачі не тільки вирішили купити капелюх, але і розмістили в Твіттері фотографії свого вихованця.

ALT

Якщо ви з усіх сил намагаєтеся заручитися підтримкою, виведіть свою собаку на екран і запитайте свою аудиторію, які у них є домашні тварини. Запитайте фото. Люди люблять говорити про своїх вихованців.

Якщо ви зрозумієте це глибше, ваш вихованець може стати важливою частиною вашої аудиторії. Абатство Чихуахуа, моя собака, є одним з основних продуктів. Люди знають про неї все, від того, як вона увійшла в наше життя до факту, що вона не може ходити по паркету, тому я виклав гумові підлоги по всьому будинку. Вони запитують про неї, коли вона не на камеру.

Вони навіть просять «Еббі Кем» дивитися, як вона спить! Вона не причина, по якій вони почали дивитися мої відео, але вона безумовно допомагає заручини, тому що вона особистий контакт.

Використовуйте візуальні теми в вашому контенті в соціальних мережах

Щовівторка тема нашого контенту - «Тако-вівторок». У наших прямих трансляціях налаштовані боти, щоб люди могли заробляти «тако» (негрошова валюта) тільки за те, що вони нас дивляться. Чим більше вони дивляться, тим більше тако вони заробляють. Люди завжди кажуть про кількість тако, яке вони мають, і вони конкурують один з одним.

Ми використовуємо тако в якості наочного посібника всюди, де можемо. Якби ми викладали математику, ми б напевно сказали щось на кшталт «1 тако + 1 тако = 2 тако», а не просто «1 + 1 = 2», тому що ваші тригери повинні бути вплетені в усі, що ви робите!

ALT

Використовуйте вигадані слова з вашої спільноти

Ми робимо кілька типів прямих трансляцій на різних платформах, від навчання до новин, технічних оглядів і так далі. Один з видів трансляції, який ми робимо, називається IRL «У реальному житті», де ми з моїм партнером Девідом цілими годинами живемо на Twitch, ділячись своїм повсякденним життям і відправляючи нашу аудиторію в пригоди.

Ну, ми пара. І іноді пари сперечаються (або дійсно сваряться), вірно? Ми не стримуємо потоки!

Наша аудиторія зайнялася визначенням місця спору або того, про що ми сперечаємося. Якщо ми знаходимося в машині, вони називають аргументи «кагументамі». Якщо ми сперечаємося про кофеїн з кофеїном або кави без кофеїну, вони будуть вводити «кавові напої» в чаті.

Справа в тому, що коли ваша аудиторія починає «спрацьовувати» і ви помічаєте їх реакцію на щось, що ви сказали або зробили, ви самі повинні в цьому розібратися. Одноразова реакція може стати повторюється тригером і темою, яка веде до масового взаємодії, але тільки якщо ви відповісте на неї підбадьорливо.

№ 3: Використовуйте емоційні сигнали

Люди - люди - оперують емоціями. Коли ми відчуваємо, ми діємо. Подумайте, чому розповідання історій - найстаріша форма спілкування. Подумайте, чому благодійні організації покажуть вам несамовиті образи, перш ніжпросити вас пожертвувати.

За своєю суттю залучення - це емоції. Нічого не трапиться ... ти не отримаєш заручини ... без емоцій.

ALT

Тепер я не маю на увазі, що вам потрібно підключитися до своєї внутрішньої Барбарі Уолтерс і змусити людей плакати. Це може бути проста річ. Розсмішити їх Розмова про щось, що їх злить. Розкажіть сумну історію. Що б ви не робили, змусьте їх щось відчути.

ALT

№ 4: Розігруйте розмову

Гейміфікація - неймовірно простий і захоплюючий спосіб експоненціального збільшення залученості.

Одного разу жінка запитала мене, що робити в ситуації, коли вона була дуже засмучена. Вона робила відео і виходила в прямому ефірі в соціальних мережах, але за її вікном і дверима весь час було чутно багато шуму. Вона живе в Сан-Франциско, і вони часто використовують її житловий будинок для зйомок фільмів.

Одного разу вона сказала, що вони рубають диван з бензопилою прямо у її двері. Вона була у нестямі, відчуваючи себе так, немов вона так непрофесійна. Я бачив ідеальну ситуацію Гейміфікація!

Читайте також:  3D логотипи: 34 яскраві приклади, які надихнуть Вас

Я запропонував їй пограти. Коли це станеться, запитаєте аудиторію: «Добре, як ви думаєте, що на цей раз, пожежна машина або диван розрізали навпіл?» Перша людина, яка зрозуміла це правильно, переміг! Вона перетворила відповіді в картку бінго для своєї аудиторії. Як весело це?

ALT

Ви можете грати в дрібниці з вашою аудиторією і використовувати теми контенту в якості відповідей. Ви можете змусити аудиторію вгадати відповіді на те, про що ви говорите. Є багато способів гейміфіціровать відео, тому ви просите про залучення в ситуацію, в якій люди хочуть взяти участь.

# 5: Запрошуємо поділитися досвідом

ALTІдеальний сценарій для залученого спільноти - це коли люди розмовляють один з одним, а не тільки з вами. Заохочуйте людей розмовляти між собою ... зустрічатися з кимось із того ж міста або говорити, наприклад, про спільні інтереси.

Чим більше розмов створить зв'язку між вашою аудиторією, тим більше захопленості ви отримаєте, і тим більше лояльності ви будете мати, тому що тепер ви підключені!

У вас є тонна розумних людей у ​​вашій аудиторії. Ти не єдиний знає. Тому запропонуйте людям поділитися своїми знаннями, думками і думками в вашому контенті на додаток до того, що ви говорите.

Люди люблять це, тому що вони відчувають, що ви насправді дбаєте і не корисливі. Якщо ви попросите людей прокоментувати не тільки те, що ви сказали, але і запропонуйте їм поділитися своїм досвідом, ви отримаєте більше коментарів, залученості і лояльності.

№ 6: Чи не закінчуйте розмову

Одна з найбільших помилок, які люди роблять, коли справа доходить до залучення, полягає в тому, що вони припиняють потенційний розмова до його початку. Коли хтось коментує ваш контент зі словами «Відмінне відео!» Або «Відмінна стаття!», Що ви схильні говорити?

"Спасибі."

Але що якщо замість цього ви скажете: «Спасибі! Яким був ваш найбільший винос?

Замість того, щоб перервати розмову, ви тепер заохочуєте розмову. Ви контактуєте з людьми, тому вони будуть частіше взаємодіяти з вами в майбутньому, тому що вони відчувають, що ви насправді дбаєте.

Бонусний рада для участі в живому відео

Цей бонусний рада працює в основному для живого відео . Зрештою, це найпривабливіша форма контенту для маркетингу в соціальних мережах, яку ви можете створити.

Коли ви вийдете в ефір, ви, ймовірно, будете мати нових глядачів в кожному потоці, тому попросіть їх ідентифікувати себе. Все, що ви повинні сказати: «Якщо ви новачок, дайте мені знати в коментарях!»

ALT

Коли вони говорять, що вони новачки, витратьте час і привітайте їх! Дізнайтеся що-небудь про них, наприклад, звідки вони, наприклад. Потім поговоріть швидко ( «О, я завжди хотів поїхати в Італію!»). Задайте питання про них. Примусьте їх відчути, що ви дбаєте про них як про особистість, а не просто про інше глядача.

Коли вони повернуться наступного разу, згадайте, що ви дізналися. «З поверненням, Сара! Якщо я правильно пам'ятаю, ви з Італії, вірно?

До речі, все гаразд, щоб зрозуміти це неправильно! Якщо ви все зіпсуєте, вони принаймні оцінять, що ви намагалися.

Може здатися трохи приголомшуючим, коли згадуєш всі деталі, так що просто зроби це з однією людиною в наступний раз, коли ти вийдеш в ефір. Запишіть ім'я людини і його місто. Тримайте його на своєму комп'ютері для наступного запуску.

Тоді спробуйте це з іншою людиною. А потім ще. Незабаром ви зрозумієте, що це не так складно.

Чим більше ви намагаєтеся змусити людей відчувати себе особливими, тим більше залученості ви отримаєте. Не кажучи вже про те, що ви створите лояльних глядачів, які захочуть брати участь у всьому, що ви робите.

Висновок

Ми знаємо, що платформи соціальних мереж вимагають участі, щоб отримати користь з алгоритму (хай йому грець, Facebook був дуже відвертий про це!). Якщо ви б'єтеся головою об стіну, тому що ви створюєте контент, який хочуть люди, але як і раніше не отримуєте коментарів або взаємодії, спробуйте ці шість просунутих методів для підвищення залученості в маркетинг в соціальних мережах.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Назад до Записи
Русский Українська