Як проаналізувати Вашу конкуренцію менш ніж за 60 секунд

Назад до Записи
Як проаналізувати вашу конкуренцію

Як проаналізувати Вашу конкуренцію менш ніж за 60 секунд

Чи замислювалися ви, чому ваші конкуренти обганяють вас? Або чому вони отримують більше любові в соціальних мережах?

Обычно вы можете получить эти данные путем аудита сайтов каждого из ваших конкурентов , но это может занять часы, если не дни.

Отже, я думав, що зроблю ваше життя трохи простіше, автоматизувавши весь цей процес для вас.

Бесплатний аналізатор веб-сайтів  , который показывает вам, что вы делаете правильно и неправильно с точки зрения SEO и социальных сетей.

аналізатор веб-сайту

Аналізатор веб-сайту, додавши докладні звіти по соціальним мережам і аналізу конкуренції. Ось що ви дізнаєтеся, використовуючи цей інструмент:

Як отримати більше трафіку в соціальних мережах

Коли ви введете свій URL, ви побачите звіт в соціальних мережах, який сканує весь ваш сайт і повідомляє вам, наскільки добре ви працюєте на ряді соціальних платформ.

веб-сайт аналізатора розділяє

На графіку «Загальне число сторінок в мережі» перераховані ваші найпопулярніші URL-адреси і кількість загальних ресурсів в Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest і Google Plus.

Грунтуючись на графіку вище, найпопулярнішим постом, який я коли-небудь створював, був «Довідник маркетолога по Pinterest» , В якому було 1350 твітів. Це також говорить мені, що якщо я хочу більше соціального трафіку, я повинен подумати про блогах на Pinterest, чого я не робив . ?

Наступний графік соціальних мереж, на який варто звернути увагу, - підсумкова зведення акцій в соціальних мережах.

короткий огляд сторінки сайту аналізатора сайту

На цій діаграмі показано загальну кількість загальних ресурсів, які у вас є на вашому сайті в мережі. Як бачите, Twitter і Facebook займають більше 70% акцій, і вони також приносять велику частину трафіку в соціальних мережах Quick Sprout. Pinterest, з іншого боку, не приваблює багато трафіку до Quick Sprout, але мій контент також не отримує багато шпильок, що пояснює відсутність трафіку.

Читайте також:  Кращі 5 помилок побудови посилань, яких слід уникати

Останній розділ в звіті соціальних мереж - це результати на рівні сторінки.

аналізатор соціальних мереж по URL

У розділі «Результати на рівні сторінки» перераховані всі URL-адреси на вашому сайті і показано кількість соціальних посилань, отриманих кожним URL-адресою. Потім ви можете відсортувати таблицю за загальною кількістю акцій або акцій по кожній мережі. Таким чином, якщо ви хочете збільшити трафік на Facebook, ви можете побачити, які публікації були успішними на Facebook. Або, якщо ви хочете більше трафіку від LinkedIn, Ви можете відсортувати за загальним ресурсів LinkedIn, чтобы увидеть, что понравилось пользователям LinkedIn.

Крута частина цього інструменту полягає в тому, що ви можете зробити те ж саме з URL-адресами ваших конкурентів, щоб побачити, які сторінки на їх сайтах були успішними. Це повинно дати вам ідеї для створення контенту і позбавить вас від необхідності витрачати час на створення контенту, яким люди не хочуть ділитися.

Чому ваші конкуренти роблять краще, ніж ви

Коли ви введете тут свій URL, у вас буде можливість порівняти ефективність вашого сайту з 3 сайтами конкурентів.

веб-сайт аналізатор декількох URL

Як тільки ви це зробите, вам буде надано огляд кращих і найбільш ефективних сайтів в вашому просторі.

аналізатор сайтів конкурентний аналіз

Ви побачите рейтинг від 1 до 4, де 1 - найефективніший сайт, а 4 - найгірший сайт в вашому просторі. Основними елементами, які входять в загальну оцінку, є трафік, то, наскільки добре кожен сайт оптимізований для пошуку, обсяг соціального трафіку, який отримує сайт, і швидкість завантаження сайту.

Прокручуючи вниз, ви побачите докладну таблицю конкурентного аналізу.

графік конкурентного аналізу

В таблице будут разбиты такие особенности, как ошибки SEO, основные ключевые слова, которые использует каждый сайт (и используются ли эти ключевые слова в теге заголовка), мета-описание и заголовки. Кроме того, вы увидите обзор зворотних посилань і проіндексованих сторінок.

Читайте також:  Захист прав на аудіокнигу

Прекрасной частью этого стола является то, что он согласован по цвету. Зеленый означает хорошо; желтый в порядке; а красный это плохо. Ваша цель состоит в том, чтобы в столбце было как можно больше чисел зеленого цвета.

Прокручуючи далі вниз, ви побачите конкурентний аналіз соціальних мереж і швидкості сайту.

аналіз конкуренції і швидкість

Тут, на перший погляд, ви можете отримати уявлення про те, наскільки добре ваш сайт працює з сайтами ваших конкурентів, як з точки зору соціальних мереж, так і з точки зору швидкості сайту.

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська