Як продавати товари брендової компанії в Інтернеті

Назад до Записи
тенденцій веб-дизайну

Як продавати товари брендової компанії в Інтернеті

Ви власник бізнесу, якому потрібен простіший спосіб придбання корпоративних товарів під індивідуальним брендом? Виконання замовлень по одному від третьої сторони з невеликим контролем над матеріалами і дизайном може більше не скорочувати його. Але чи знаєте ви, що ви можете заощадити час і гроші, створюючи більш якісні індивідуальні продукти, відкривши свій власний фірмовий магазин товарів в Інтернеті?

У цьому блозі ми розглянемо причини, за якими вашої компанії слід мати власний інтернет-магазин корпоративних товарів. Ми також розповімо, що вам слід продавати і як почати продавати в Інтернеті. Отже, приступимо!

 

Чому вашої компанії слід продавати фірмові товари?

Незважаючи на те, що вашому бізнесу можуть подобатися спеціальні рекламні товари, ви не можете бути впевнені, що вам слід створити цілий інтернет-магазин, присвячений їх продажу. Отже, давайте розглянемо лише деякі з переваг, якими може скористатися ваш бізнес, продаючи товари корпоративного бренду в Інтернеті.

1. Дізнавайтеся співробітників за допомогою фірмового стилю.

Формування позитивної і захопленої робочої культури в вашому бізнесі має життєво важливе значення для продуктивності і утримання співробітників. Один з найпростіших способів зробити це - надати вашим співробітникам фірмовий одяг компанії, яку вони можуть носити і / або використовувати на роботі і поза нею. Ви навіть можете створити програму стимулювання, щоб винагороджувати певний рівень продуктивності безкоштовними фірмовими товарами. Наприклад, нагороди нижчого рівня можуть включати невеликі призи, такі як пляшки з водою, а більш високими цінами можуть бути динаміки Bluetooth.

Доведено, що програми заохочення теж підвищують продуктивність. Одне дослідження показало, що після року проведення програми мотивації сотрудники добились увеличения производительности в среднем на 44% .

Магазин вашої компанії може дати співробітникам можливість продемонструвати свою гордість за те, що вони частина вашої компанії. Створивши центральний центр, де вони можуть набувати ексклюзивну фірмову одяг, аксесуари і навіть технічне обладнання, ваші співробітники будуть вбрані і з радістю прийдуть на роботу.

2. Створіть рекламну продукцію для корпоративних заходів.

Багато корпоративні заходи, будь то виставки або конференції, можуть принести користь або навіть вимагати від ваших співробітників носити відповідні сорочки, що представляють ваш бізнес. Крім цього, вам також може знадобитися мати запас безкоштовних рекламних товарів, щоб роздавати їх на ярмарках вакансій або заходах з побудови команди. У будь-якому випадку вам знадобиться простий спосіб закупити предмети для цих подій.

У фірмовому магазині, де продаються товари з індивідуальною маркою, ваші співробітники можуть легко замовити ці товари і отримати їх до будь-якого заходу. Це зручна альтернатива роботі зі сторонньою організацією спеціально для заходу і ризику затримки доставки або помилки у виробництві. Коли ваш інтернет-магазин запущений і працює, дизайни вже створені, і продукти готові до випуску заздалегідь.

3. Отримуйте корпоративні товари швидше і дешевше.

Як ми вже згадували, необхідність звертатися до третьої сторони для замовлення нестандартних товарів кожного разу, коли це необхідно, може бути повільним, складним і, що найгірше, дорогим. Щоб повністю усунути цю проблему, ви можете створити фірмовий магазин, постійно укомплектований товарами, які регулярно потрібні вашій компанії.

logo t-shirt

Існує безліч способів, за допомогою яких ви можете поставляти товари з індивідуальним брендом для продажу і надання співробітникам. Звичайно, ви завжди можете роздрукувати продукцію самостійно, проте це не допоможе вирішити проблему вартості, оскільки ціни на обладнання можуть бути високими. Швидше, ви можете використовувати спеціалізовану поліграфічну компанію і купувати оптові замовлення, які потім зберігайте і відправляєте самостійно. Крім того, ви можете інтегрувати свій інтернет-магазин з рішенням для друку на вимогу, яке дозволить вам настроїти кожне замовлення та розмістити його в своєму магазині.

Крім оптимізованої вітрини, ви також можете повністю налаштувати доступ до свого інтернет-магазину відповідно до потреб вашого бізнесу. Наприклад, ви можете приховати певні продукти від відвідувачів, які не ввійшли в систему. Це може зробити так, щоб співробітники мали доступ до ексклюзивних продуктів, а звичайні клієнти - немає. Ви навіть можете обмежити доступ до всіх розділів свого сайту на основі створених вами груп клієнтів.

4. Підтримуйте сталість фірмового стилю компанії.

Послідовний брендинг - це маркетинговий закон, який ваш бізнес завжди повинен дотримуватися. Але це не тільки облікові записи компанії в соціальних мережах або контент веб-сайту. Це також відноситься до будь-яких товарів, які носять ваші співробітники і постійні клієнти, які прикрашають ваш логотип або загальну естетику бренду.

Якщо ви керуєте більшою компанією з декількома відділами, наявність єдиної центральної колекції брендових товарів може бути корисним для збереження однаковості брендів для всіх. Окремі співробітники або цілі відділи можуть використовувати неправильний логотип або старий бренд, який суперечить існуючій біблії бренду вашого бізнесу. Щоб уникнути помилок при замовленні товарів, стане в нагоді інтернет-магазин з попередньо затвердженим каталогом товарів, з якого всі співробітники можуть робити замовлення.

 

Читайте також:  Виписка по рахунку - Огляд, функції та компоненти

Які товари корпоративного бренду ви повинні продавати?

Отже, очевидно, що продаж офіційних фірмових товарів може бути вигідна для вашого бізнесу. Але які товари можна буде продавати вашому бізнесу співробітникам і клієнтам? Давайте розглянемо деякі з найбільш популярних ідей.

Одяг та аксесуари

Очевидним першим вибором для будь-якого бізнесу, який створює індивідуалізовані фірмові товари, є одяг. Це популярно з однієї причини - сорочки і куртки можуть виглядати стильно, виконувати функцію і носити де завгодно, що також робить їх ідеальним місцем для реклами. Співробітники можуть носити корпоративний одяг в офісі і на заходах, а шанувальники вашого бренду можуть носити її протягом усього свого повсякденного життя. Носяться товари можуть навіть сприяти створенню почуття єдності і ентузіазму серед ваших співробітників і клієнтів.

McDonalds Apparel

Одяг включає не тільки футболки і толстовки. Ось список деяких з найбільш популярних типів одягу та аксесуарів, які ви можете брендировать і продавати в магазині вашої компанії:

 • Футболки
 • Толстовки
 • футболки поло
 • Куртки
 • Уніформа
 • капелюхи
 • Сумки Tote
 • Рюкзаки
 • Браслети і браслети

Товари для дому та офісу

Незалежно від того, чи хочуть клієнти прикрасити свій будинок вашим брендом, або співробітники хочуть з гордістю представляти компанію, в якій вони працюють, на своєму робочому столі, товари для дому та офісу можуть бути відмінними для продажу.

Офіційний магазин товарів Google продає досить багато товарів, що підходять до цієї категорії, включаючи напої:

Google Merch

Ця категорія обширна і може формуватися практично будь-яким способом. Майже все, що ви можете придумати у себе вдома або на робочому столі, може бути промаркировано вашим логотипом. Ось кілька прикладів:

 • Ручки і олівці
 • Блокноти і блокноти
 • Настільні аксесуари
 • Стрес-кулі
 • пляшки води
 • кавові гуртки
 • спортивне спорядження

Електроніка та технічні аксесуари

Якщо ваша компанія спеціалізується на технологіях, то має сенс пропонувати електроніку з вашим логотипом. Рекламні технології та його додатків можуть варіюватися від невеликих зарядних пристроїв для телефонів до дорогих інтелектуальних динаміків.

Магазин товарів Microsoft , Будучи технологічною компанією, пропонує чимало технологій:

Microsoft merch

Ці рекламні продукти можуть стати відмінними подарунками і ідеально вписується в програму мотивації співробітників. Дорогі технології можуть дістатися найрезультативнішим виконавцям, а більш дрібні - по черзі. Ось кілька найбільш популярних варіантів:

 • Bluetooth-динаміки
 • USB-накопичувачі
 • Килимки для миші
 • Зарядні пристрої для телефонів
 • Навушники
 • Чохли для телефонів

 

Читайте також:  Тенденції графічного дизайну на 2020 рік

Де купити товари корпоративного бренду

Якщо ви не вирішите самостійно роздрукувати всі свої фірмові товари, вам потрібно буде працювати з третьої сторони для створення своїх продуктів. На вибір доступні різні послуги друку, причому той, який ви в кінцевому підсумку виберете, залежить від бізнес-моделі вашого інтернет-магазину і рівня контролю, який ви хочете над своїми продуктами.

Є два основних способи зробити це. Перший - це дропшіппінг, коли продукти друкуються за запитом, а весь процес виконання виконується третьою стороною. Друга - це типова модель продажів, коли ви замовляєте оптові товари на сторонньому принтері і відправляєте кожне замовлення самостійно.

Давайте перейдемо до кращих постачальникам для магазину товарів вашу компанію.

 

LogoUp

LogoUp homepage

LogoUp вже більше 10 років є надійним принтером для друку логотипів і рекламних продуктів з індивідуальним замовленням. Компанія LogoUp продовжує поставляти продукцію з індивідуальною печаткою для великих брендів, таких як Vital Media і Diamond Custom Home, для багатьох підприємств. LogoUp використовує трафаретний друк і вишивку для персоналізації сорочок поло, футболок, головних уборів, кухлів, сумок і ручок відомих брендів з корпоративним брендом і логотипами. Щоб почати роботу з LogoUp, просто виберіть продукти, які ви хочете, вкажіть потрібну настройку і дочекайтеся прибуття вашого високоякісного замовлення.

 

Мерхологія

Merchology

Merchology специализируется на индивидуальной корпоративной одежде и подарках, работая с предприятиями с 2013 года. Ваш бизнес может сотрудничать с Merchology, чтобы персонализировать рубашки, блокноты, шляпы, сумки и многое другое для розничных брендов с вашим логотипом. Они предлагают широкий спектр методов печати и декорирования продуктов, включая вышивку, трафаретную печать, теплопередачу, лазерную гравировку и многое другое. Merchology также предлагает услугу «Быстрая доставка», которая обеспечивает быструю 3-дневную доставку выбранных товаров, гарантируя, что ваши товары будут быстро выставлены на продажу на вашем сайте.

 

Друк

Printful corporate merch

Printful предоставляет услуги печати и вышивки по запросу для всего, от одежды и аксессуаров до канцелярских товаров и подушек. Вместо того, чтобы заказывать товары оптом и отправлять их клиентам или сотрудникам самостоятельно, Printful можно использовать для прямой поставки в вашем интернет-магазине. Благодаря интеграции Printful, как только сотрудник или клиент размещает заказ в вашем интернет-магазине, этот заказ отправляется непосредственно в Printful. Оттуда заказ будет распечатан и отправлен непосредственно покупателю. Если у вас небольшой бизнес, Printful может сэкономить вам деньги и место, позаботившись о печати и процессе выполнения за вас.

 

Kevin's Worldwide

 

Kevin’s Worldwide более 20 лет предоставляет предприятиям универсальный ресурс для печати нестандартных фирменных товаров. Они предоставляют любой тип рекламной продукции, которая может вам понадобиться, от нестандартных часов и USB-накопителей до бейсболок и курток. Просмотрите их выбор носимых устройств, товаров для здоровья и фитнеса, а также товаров для мероприятий и вечеринок и закажите то, что вы хотите, чтобы они персонализировали. Оттуда Kevin’s Worldwide будет работать с вашим бизнесом, чтобы напечатать на заказ необходимые вам товары и доставить их вам для продажу на вашому власному веб-сайті. Їх методи друку включають вишивку, трафаретний друк, лазерне гравіювання і багато іншого.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська