Що таке концепція бренду?

Назад до Записи
концепція бренду

Що таке концепція бренду?

Що таке концепція бренду?

Концепція бренду складається з основних ідей брендингу компанії, які об'єднують її цілі і завдання. концепція бренду - це все про те, як бренд змушує вас відчувати себе, що стає основою для побудови цілого бренду і маркетингової стратегії. Всі ті речі, які відразу приходять в голову про компанію, складають концепцію її бренду.

Незалежно від того, наскільки хороший ваш продукт або наскільки розумний ваш маркетинговий результат, то, що дійсно відрізняє ваш бренд від інших, - це добре продумана концепція бренду, Яка пов'язана з вашою аудиторією.

Як системи DAM можуть допомогти компаніям стимулювати цифрову трансформацію

Почніть з справжності
-

Ви знаєте ту знамениту цитату Оскара Уайльда, яка звикла до нерозумних, надихаючим постам в Instagram: «Будь собою. Всі інші вже зайняті ». Те ж саме відноситься і до концепції вашого бренду. Люди можуть сказати, коли ви не вірні собі.

Ключ до створення концепції зоряного бренду - бути завжди справжнім. Люди набагато частіше довіряють вам і купують ваш бренд, Якщо ви живі. Розуміння основ того, хто ви є, і що саме пропонує ваш бренд, Створить зв'язок між вами і вашою аудиторією.

-

ВСЕ ПРО БІЗНЕСІ

Кто ти?

Найкраще місце для початку розробки концепції вашого бренду - дивитися в себе. Ви повинні точно знати, що ви пропонуєте і що відрізняє вас. Щоб по-справжньому знати свій бренд, Ви повинні бути повністю автентичними і володіти своїм простором.

Частіше за все ви будете стикатися з конкуренцією на вашому ринку. Чи не прикидайся, що це не там, май це! Взяти, наприклад, Pepsi - вони більш ніж усвідомлюють, що у них найбільша конкуренція в світі, яка вимагає дуже розумного маркетингу бренду. У них міг би бути подібний продукт, але вони назавжди будуть відомі як претендент Coca-Cola. Ось чому реклама Pepsi Super Bowl 2019 року «More Than OK» була таким геніальним кроком. Вони визнають свою позицію претендента, але потім вони повністю володіють нею, висміюючи себе.

Знайдіть речі - або одну велику річ - яка відрізняє вас від конкурентів, щоб ви виділялися на ринку. Це може бути найменше і найпростіше з відмінностей, але з розумним маркетингом, це може стати початком блискучої концепції бренду.

Dr. Squatch не унікальний тим, що пропонує натуральне мило для чоловіків. Але що унікально, так це їх доступний і забавний маркетинг. Вони зрозуміли своє пропозиція, І вони створили концепцію бренду, Яка одночасно усвідомлює і розважає. Їх реклама 2018 року сягнула понад 75 мільйонів переглядів на YouTube з коментарями типу «Єдина реклама, яку я коли-небудь охоче переглядав».

Читайте також:  Як продавати товари брендової компанії в Інтернеті

Хто ваша аудиторія?

Якщо ви вже почали будувати свою компанію, швидше за все, у вас є досить гарне уявлення про те, хто є вашою цільовою аудиторією. Тепер поставте себе на їх місце, щоб ви могли почати творчо думати про те, як просувати свій бренд.

Thinx - це нью-йоркська компанія, яка створює екологічно чисті продукти жіночої гігієни. їх концепція бренду має всеосяжний феміністський підхід з метою подолання табу менструації. Оскільки їх основною цільовою аудиторією є еко-свідомі, альтернативні, мілленіальние жінки, кожна точка їх маркетингової кампанії призначена для спілкування і зв'язку з цією конкретною цільовою аудиторією.

Приклад концепції бренду: кампанія Thinx Ilana Glazer
 

шоу « Широкий місто » відповідає цій еко-свідомої альтернативної нью-йоркської жіночої демографії, тому Thinx організував блискуче красиву і дотепну кампанію з одним із творців Broad City Іланой Глейзер. Це партнерство з брендами зміцнює довіру аудиторії.

Концеація свого бренду
-

Знаючи основи свого бренду, Ви можете приступити до розробки концепції свого бренду. Є кілька елементів концепції бренду, Включаючи вашу місію, назва бренду, голос, Слоган і візуальний стиль.

Давайте використаємо вегетаріанську вівсяну молочну марку Oatly в якості тестового прикладу, щоб проілюструвати кожен елемент побудови концепції бренду та ідентичності бренду .

Місія

Ще до того, як розробити назву і логотип свого бренду, Створіть коротку, лаконічну і лаконічну місію або мета для свого бренду. Це дає вам можливість послідовно повертатися до розробки інших елементів концепції вашого бренду. Не забувайте, щоб все було по-справжньому, але також будьте бажаними.

Візьміть, наприклад, місію Оатлі:
«Щоб людям було легко перетворити те, що вони їдять і п'ють, в особисті моменти здорової радості, без необачно навантаження на ресурси планети».

Це просто і достовірно: зробити питне «молоко» простіше, ніж коли-небудь. Але це також є бажаним: можливість для радості і зробити світ кращим.

Ім'я

Було б ясно сказати, наскільки важлива ваша торгова марка. Дуже важливо вибрати такого назва бренду, Яке мало відрізняється, щоб виділитися, але не є надто двозначним. Почніть з дослідження вашої конкуренції і вашої галузі, щоб побачити, що все роблять.

Oatly фірмовий знак
 

Торгова марка «Oatly» запам'ятовується і інформативна. Вона коротка і солодка, і в той же час дозволяє споживачам точно знати, з чого зроблена їх молочна альтернатива (у даному випадку овес).

голос

Ваш голос - це те, як індивідуальність вашого бренду оживає за допомогою слів, які ви використовуєте для спілкування зі своєю аудиторією. Наприклад, Oatly вибирає грайливий, дотепний і молодий голос, Тому що їх продукт в першу чергу призначений для екологічно чистих мілленіалов.

Читайте також:  Як успішно керувати проектами в онлайн-бізнесі

Створіть голосове керівництво, засноване як на вашій місії, так і на цільової аудиторії, щоб переконатися, що всі крапки вашого бренду залишаються незмінними. розвиваючи свій голос, Хороший спосіб почати - представити свій бренд як особистість. Хто вони? Чим вони цікавляться? Як вони розмовляють?

Голосовий гід зазвичай складається з:

  • Ваша місія
  • Ваші основні цінності
  • Ваші особливості особистості (наприклад, юність, веселощі, грайливість)
  • Персона вашого бренду (опис бренду як особистості)
  • Приклади письмовій копії
  • Специфічні словникові і граматичні правила

Використовуйте своє голосове керівництво в якості основи для всіх ваших внутрішніх і зовнішніх комунікацій бренду.

підзаголовок

Слоган або слоган укладають коротку фразу в сутність вашого бренду. Ви можете використовувати це для супроводу вашого логотипу або в рамках ширшої маркетингової кампанії. Написання слоганів і слоганів стає простіше, коли ви чітко розумієте свій голос.

Приклад концепції бренду: вівсяне молоко
 

Oatly використовує слоган «Це як молоко, але зроблено для людей» своїм невимушеним і грайливим голосом, щоб змусити людей зупинитися і подумати про повсякденному виборі, який вони роблять зі своєю їжею.

Візуальний дизайн

Як тільки всі ваші слова на місці, прийшло час візуалізувати. Прочитайте формулювання своєї місії, цінності і голосове керівництво і почніть думати про те, як ви можете викликати ці ідеї візуально, використовуючи колір, стиль і типографіку.

Приклад концепції бренду: візуальний брендинг
 

Перевірте це оголошення для Oatly. їх логотип має органічну, майже зернисту текстуру, що дуже наочно і по-дитячому по-дитячому. Тема «вау, немає, корова!» Використовує унікальний, намальовані вручну шрифт. Кольорова гама упаковки не лише яскрава, але і приваблива. Разом ці візуальні елементи передають той же тон, що і їх голос: Молодий, грайливий і креативний.

Відмінний спосіб приступити до розробки візуальних елементів концепції вашого бренду - створити вподобану вам дошку для візуального дизайну Pinterest і дизайн, Який, як ви думаєте, чи сподобається і вашої цільової аудиторії. Також подумайте про дизайн ваших конкурентів і переконайтеся, що ви виділяєтеся на тлі натовпу.

Перш ніж почати брендинг, концепція вашого бренду дуже важлива.
-

Разом ваша концепція бренду повинна містити всі почуття, ідеї та цілі вашої компанії або організації. Спробуйте протестувати його з сегментом вашої цільової аудиторії, щоб побачити, як вони реагують, і переглянути його на основі своїх відгуків Якщо у вас є чітка концепція, ви можете використовувати цю життєво важливу основу для фактичного запуску брендингу веб-сайтів, упаковки, Реклами і багато чого іншого!

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська