Як створити канал YouTube з нуля

Назад до Записи
YouTube з нуля

Як створити канал YouTube з нуля

У міру розвитку цифрового ландшафту змінюється і те, як ми споживаємо цифровий контент. Тепер, завдяки більш швидкому підключенню, користувачам інтернету стало набагато простіше налаштовуватися на відеоконтент. Тому не дивно, що відео дає вражаючі результати для маркетологів. Wyzowl виявив, що відео поліпшило розуміння користувачем продукту / послуги для 95% відеомаркетінга, збільшило трафік на 87% і генерував потенційних клієнтів на 83%.

80% навіть вважають збільшення продажів прямою вигодою відео. Це доводить, наскільки важливу роль відіграє відео в ваших маркетингових зусиль. Цікаво, що відео, Схоже, грає ще більшу роль в маркетингу B2B, Ніж в маркетингу B2C. За даними Інституту контент-маркетингу, більше маркетологів B2B (71%), ніж маркетологів B2C (66%) використовують відео в своїх зусиллях по контент-маркетингу.

З огляду на все вищесказане, саме час звернути вашу увагу на YouTube, так як це платформа для переходу на відеоконтент. Можливо, раніше ви ухилялися від платформи, тому що ніколи не використовували її для контент-маркетингу і не знаєте, як створити успішний канал. Отже, ознайомтеся з цим керівництвом про те, як запустити канал YouTube з нуля і використовувати його для розвитку свого бренду.

Крок 1. Створення облікового запису Google

Якщо у вашій компанії вже є виділений аккаунт Google, ви можете пропустити цей крок і перейти до наступного. Якщо немає, ваш перший крок - створити його.

Оскільки Google не буде публічно пов'язувати дані вашого профілю з вашим обліковим записом YouTube, ім'я та адреса електронної пошти не обов'язково повинні бути пов'язані з вашим брендом. Проте, краще використовувати виділену обліковий запис компанії, щоб ви могли розділити свої особисті і ділові зв'язки. Це також спростить організацію ваших повідомлень і повідомлень на YouTube в одному місці.

Спочатку перейдіть на сторінку «Створення облікового запису Google». Ви можете використовувати існуючу адресу електронної пошти вашої компанії або створити новий. Введіть необхідні дані, потім натисніть «Далі» і все.

Создать учетную запись Google - как запустить канал YouTube

Крок 2: Створення каналу бренда

Незважаючи на те, що ви автоматично отримуєте особистий аккаунт YouTube під час налаштування облікового запису Google, важливо створити акаунт бренду. Це спростить настройку вашого каналу з зазначенням назви вашого бренду та інформації, наданням доступу іншим користувачам і т. Д.

Спочатку увійдіть в YouTube, використовуючи новий обліковий запис Google. Натисніть на значок користувача в правому верхньому куті екрану і виберіть «Налаштування».

Потім натисніть «Створити новий канал», і це дасть вам можливість створити обліковий запис бренду. Введіть назву компанії або назва, яке ви хочете використовувати для офіційного каналу YouTube, і натисніть «Створити».

Наявність фірмового аккаунта YouTube надасть вам доступ до критично важливих аналітичними даними YouTube, щоб ви могли відстежувати ефективність свого каналу та відео. Потім ви можете використовувати ці ідеї для стимулювання ваших маркетингових зусиль.

Крок 3: брендинг вашого каналу

YouTube, як і будь-яка інша соціальна медіа-платформа, в тому, що ідентичність вашого бренду повинна бути послідовною і помітною. Коли люди дивляться ваші відео або відвідують ваш канал, вони повинні негайно знати, хто ваш бренд і про що він. Кращий спосіб зробити це - оптимізувати оформлення каналу.

Для узгодженості ви можете використовувати те ж саме зображення обкладинки і фотографію профілю, що і на інших платформах соціальних мереж. Але навіть якщо ви плануєте створювати виділені зображення каналів тільки для YouTube, переконайтеся, що вони відповідають кольорам вашого бренду і візуальної ідентичності.

Читайте також:  Низька самооцінка - сенс, причини та поліпшення

National Geographic використовує впізнаваний логотип жовтого прямокутника бренду в якості картинки профілю. І хоча вони використовували обкладинку каналу для просування нових епізодів свого шоу «Космос», вони все ж позначили його логотипом внизу.

 

Крок 4. Планування контенту

Одним з найскладніших кроків зі створення каналу YouTube є процес мозкового штурму ідей про контент. Ваша тема контенту YouTube буде багато в чому залежати від типу продукту, який ви продаєте, і типу аудиторії, на яку ви орієнтуєтеся. Але в цілому інформативні та освітні відеоролики повинні займати центральне місце.

Згідно з дослідженням Wyzowl, яке ми розглядали раніше, люди найбільше цікавилися освітніми відео и відео в стилі пояснень від брендів, за них проголосували 36% респондентів. 14% заявили, що хочуть побачити більше демонстраційних продуктів.

Що стосується найбільш популярних типів контенту в маркетингу, то відео-об'ясненія отримали найбільшу кількість голосів, і їх створили 72% маркетологів. 49% створили презентаційні відео і 48% створили відгуки відео. Таким чином, ви повинні зосередитися на навчанні та інформуванні вашої аудиторії, навчанні їх робити що-небудь і завіренні їх за допомогою відео-отзивов.

Chewy, роздрібний продавець товарів для домашніх тварин, використовує свій брендований канал YouTube, щоб ділитися інформативними відео, Які дуже цінні для власників домашніх тварин. Крім демонстрації своєї продукції, вони також діляться порадами про те, як встановити ворота для домашніх тварин, як чистити зуби вашої собаки, рецепти, сприятливі для домашніх тварин, і багато іншого. вони навіть час від часу діляться відео з сесіями питань і відповідей з ветеринарами.

Як тільки ваш канал стане більш усталеним і ви опублікуєте різні типи відео, Подивіться, які з них користуються найбільшим успіхом. Крім того, ви повинні також розглянути можливість проведення опитування, щоб побачити, що ваші передплатники хочуть бачити від вас.

Крок 5: Інвестиції в правильне обладнання

Як і у випадку з іншими платформами соціальних мереж, вам потрібен якісний контент, щоб завоювати довіру на YouTube. Це не просто розвиток ідей, які полюблять ваші глядачі. Ви також повинні інвестувати в обладнання та інструменти, які допоможуть вам втілити ці ідеї в життя. Основи включатимуть DSLR або беззеркальную камеру і пристойний мікрофон, але ви повинні також розглянути студійне освітлення і штативи, якщо ваш бюджет це дозволяє.

Крім того, вам також знадобиться просте програмне забезпечення для редагування відео для базових правок. Це дозволить вам вирізати непотрібні сцени і перешкоди, мінімізувати фонові шуми і т. Д. Якщо ви тільки починаєте, поекспериментуйте з простими програмами, такими як Apple iMovie або Windows Movie Maker, перш ніж зважитися інвестувати в просунуті інструменти.

Крок 6: Оптимізація для YouTube SEO

Недостатньо запустити канал на YouTube і сподіватися на краще; Ви також повинні працювати над розширенням своєї мережі і збільшенням числа передплатників. І для цього вам потрібно підвищити свої шанси на те, що вас виявлять потрібні люди.

Читайте також:  Можливість доставки електронної пошти: 10 речей, що поміщають ваші електронні листи в папку СПАМ

Це означає оптимізацію ваших відео і каналу для YouTube SEO, Так що коли люди шукають релевантний контент, у них більше шансів знайти вас. Ось кілька ключових рад, які допоможуть вам зробити це:

  • Використовуйте відповідні ключові слова в вашому каналі і відео описі. Популярні інструменти добору ключових слів, такі як Ahrefs і Keywordtool.io, можуть дати вам рекомендації по підбору ключових слів спеціально для платформи.
  • Додайте теги до своїх відео на YouTube, щоб підвищити свої шанси на відкриття. Коли ви додаєте релевантні теги до свого відео, пошукова система YouTube може краще зрозуміти його зміст і час його відображення в результатах пошуку. Використовуйте такі інструменти, як Tubics YouTube Tag Generator, щоб отримати рекомендації по тегам.
  • Використовуйте привабливі ескізи, які змусять людей натискати на ваше відео і збільшувати кількість переглядів. Чим більше переглядів ви отримаєте, тим вищі ваші шанси на відкриття. Виберіть найбільш привабливі зображення і додайте текстові накладення або графіком, щоб зробити ваші ескізи популярними. Подивіться, як в топ-результатах пошуку «DIY home decor» виділяються мініатюри.

Крок 7: Створення трейлера каналу

Ще один спосіб залучити людей, коли вони відвідують ваш канал, - додати трейлер про те, чого вони можуть очікувати від вас. Поясніть, про що ваш бренд і які відео ви створюєте, щоб люди відразу зрозуміли, чому їм слід підписатися на ваш канал. це відео з трейлера буде автоматично відтворюватися, коли люди відвідують ваш канал і відразу ж привертають їх.

Крім пояснення того, про що ваш канал, ви також можете використовувати цей розділ свого каналу, щоб пояснити, чим займається ваш продукт і як він підвищує цінність життя людей. Hello Fresh вітає людей відео, В якому розповідаються історії від реальних клієнтів.

 

Крок 8: Розширення вашої мережі

Після того, як ви виконали основні кроки по створенню каналу YouTube, ви повинні працювати над розширенням мережі, щоб ви могли по-справжньому використовувати платформу. Це потребує великих зусиль по просуванню, таких як обмін відео через інші канали в соціальних мережах, відображення посилання на ваш канал скрізь і багато іншого.

Ви також можете показувати оголошення на платформі, щоб охопити людей, чиї інтереси збігаються з вашими продуктами. Крім того, охопити людей за межами платформи за допомогою ретаргетінга реклами. Слідкуйте за людьми, які проявили інтерес до вашого бренду, відвідуючи ваш сайт, і змініть конфігурацію їх за допомогою соціальної реклами, яка просуває ваш канал YouTube. використовуйте інструмент ретаргетінга посилань Rebrandly, щоб здійснити це.

Суть справи

Якщо ви плануєте створити канал YouTube для збільшення своїх зусиль в області відеомаркетінга, це керівництво повинне допомогти вам зрозуміти всі необхідні кроки для початку. Але пам'ятайте, що недостатньо навчитися запускати канал на YouTube, ви повинні бути в рівній мірі інвестовані в розробку високоякісного контенту та просування свого каналу.

Для цього розгляньте можливість інвестування в високоякісне обладнання, яке посилить ваші зусилля. І не забудьте просувати свій канал як платними, так і органічними методами.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська