Як створити відмінні етикетки продукту

Назад до Записи

Як створити відмінні етикетки продукту

Коли мова йде про розробку ефективної етикетки, важливо пам'ятати, що вона представлятиме ваш продукт на полицях кожного магазину, в який він надходить. Навіть через довгий час після того, як покупець пішов або коли хтось проходить повз переднього вікна, етикетка може залишити відбиток у будь-якого, хто його побачить.

Те, як хтось представляє свій продукт широкому загалу, багато показує про те, як бізнес хоче, щоб його бачили, і чи може хтось довіряти якості продукту. Розробка ідеальної етикетки - непросте завдання, але слідуючи декільком загальним рекомендаціям, ви зможете почати шлях до успішної маркування.

Основна інформація

По-перше, важливо мати чітке уявлення про те, що саме має бути включено в друковану етикетку. Незважаючи на те, що існують певні елементи, які важливі для кожного ярлика, в залежності від того, в якому бізнесі ви перебуваєте, можуть існувати вимоги до того, що повинно бути включено на зовнішній стороні продукту. Наприклад, на етикетках упаковок на інструментах і обладнанні зазвичай містяться інструкції з безпечного використання та попередження про можливі небезпеки. На етикетці продовольчого товару буде вказаний список інгредієнтів, інформація про харчування і будь-які сертифікати, пов'язані з продуктом, такі як Non-GMO або Organic. Обов'язково звертати увагу на галузеві вимоги до етикеток.

Маркування продукту з відсутньою інформацією свідчить про недостатній професіоналізм, і, що ще гірше, може привести бізнес до юридичних проблем. На додаток до певним вимогам, які залежать від типу продукту, ефективна етикетка також зазвичай включає назву продукту, логотип компанії, інформацію про сам продукт і штрих-код. Всі ці елементи зазвичай є стандартними для більшості етикеток. У деяких випадках може бути корисно включити зображення продукту на етикетці, але це залежить від того, як саме розроблена упаковка і який продукт продається.

Читайте також:  Все, що ви коли-небудь хотіли знати про дизайн кіберпанку

Дизайн

Після того, як ви визначили, що потрібно додати на етикетку, прийшло час знайти спосіб виділити його. Незалежно від того, призначене це чи ні, спосіб, яким представлено все на етикетці, посилає певне повідомлення клієнтам. іноді бізнес може найняти графічного дизайнера, щоб прийняти рішення про фактичну естетиці етикетки, а в інших випадках може виявитися доцільним, щоб компанія виконувала хатню роботу.

Незважаючи на те, в якому б з двох таборів ви не опинилися, є певні принципи, які справедливі для всього графічного дизайну. Для початку, мітка якості повинна бути легко читається, тобто потрібно обмежити кількість використовуваних шрифтів, вибрати колір шрифту, які можна відрізнити від фону, і обмежити кількість шрифту в будь-якої окремої області на мітці.

Ще один спосіб зробити етикетку привабливою - створити простір між окремими предметами, представленими в білому кольорі. Захаращені ярлики, на яких купа інформації забита в маленький простір, є однією з найпоширеніших помилок, які можна знайти в будь-якому магазині. Використання пустого простору і розстановка квітів один від одного можуть творити чудеса з етикеткою, яка виглядає так, як ніби вона занадто довга.

важливість брендингу

Нарешті, необхідно зробити вашу етикетку відмінною від всього іншого на полиці, додавши щось, що робить її отличимой. Зазвичай це пов'язано з додаванням логотипу, Але додавання зображення або помітною фрази також може працювати. Створення унікального ярлика часто починається з того, що є особистим для компанії і впізнаваним для клієнтів з будь-якого типу брендингу, Який робить бізнес.

Хорошим прикладом цієї ідеї є капітан Морган Ром. На кожній пляшці є чітка ілюстрація їх характеру «Капітан», яку клієнти, ймовірно, бачили на рекламних щитах і в рекламі. Додавання цього зображення до кожного з них ярликів прояснює, що кожен купує пляшку Captain Morgan, і це пов'язано з брендингом, який вони вже зробили на безлічі інших платформ.

Читайте також:  Хештег в Instagram

Є багато різних елементів, які необхідно враховувати при спробі створити ідеальний лейбл, але якщо людина повністю розуміє, що на ньому має бути, і має пристойну почуття естетичного дизайну, то можна створити елемент брендингу, Який дійсно виділяється клієнтам, коли вони роблять покупки в магазині. Ефективна індивідуальна етикетка, безумовно, є важливим аспектом будь-якої маркетингової схеми і повинна бути розроблена з увагою до деталей і індивідуальним підходом. При правильному поєднанні дизайну та інформації можна додати будь-якому продукту освіжаючий вигляд.

Ваш помічник в  бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Керівництво по брендингу Вашого інтернет-магазину

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська