Як створити відмінний онлайн-курс, подібний Foundr

Назад до Записи
онлайн-курс

Як створити відмінний онлайн-курс, подібний Foundr

Ви коли-небудь хотіли почати свій власний онлайн-курс, але задавалися питанням, як?

Foundr розповість вам, як створити свій власний онлайн-курс. Ми говоримо на основі свого досвіду, перетворившись із скромного журналу в глобальне освітнє співтовариство, і ми дещо дізналися на шляху створення успішних онлайн-курсів.

Як це почалося? Що ж, як ви, напевно, знаєте, ми досить популярні в Instagram.

Крім безлічі статей, які ми опублікували про те, як розчавити його в цій соціальній мережі, ми знаємо, що є ще багато чого дізнатися. Ось чому ми вирішили створити наш власний онлайн-курс, щоб навчити інших нашим точним кроків, як домогтися успіху за допомогою Instagram.

Це виявилося хітом в нашому суспільстві, фантастичним продуктом для нас, і це допомогло вивести наш бізнес на новий рівень.

Отже, щоб допомогти нашим читачам зрозуміти, як ми це зробили і як хтось може зробити те ж саме, ми склали наступне вичерпне керівництво по створенню епічного онлайн-курсу.

У наступній статті ми розповімо про переваги створення онлайн-курсу, основні етапи його створення і навіть розповімо про корисні інструментах і ресурсах, які ми використовували самі.

 

Навіщо мені створювати онлайн-курс?

Перш за все: навіщо вам взагалі створювати онлайн-курс? Як ви побачите нижче, це не ракетобудування, але це серйозне зобов'язання.

Для початку важливо відзначити радикальні зміни, що відбуваються сьогодні в освіті. Ви можете традиційно думати про навчання в контексті величезного лекційного залу, класних дощок або навіть дитячих програм, таких як «Вулиця Сезам» та «Містер Роджерс».

Але освіту все більше зводиться до онлайн-навчання. В останні роки ми стали свідками величезної сплеску фінансування, спрямованого на EdTech, і тільки в США було зібрано 59 мільйонів доларів для пов'язаних стартапів, таких як Kahn Academy.

Фактично, за даними дослідницької компанії Global Industry Analysts, індустрія онлайн-освіти виросте з 107 мільярдів доларів у 2015 році до 370 мільярдів доларів в 2026 році.

Досить поглянути на ці статистичні дані Statista з початку 2020 року, оцінюють обсяг світового ринку електронного навчання в 2026 році:

онлайн-курси, статистика галузі

Майте на увазі, що це попередні дані.

Це означає, що з моменту збору цих даних онлайн-курси обігнали традиційну освіту в усіх аспектах. Люди шукають онлайн-курси як життєздатний варіант для інших освітніх потоків. У міру того, як університети і школи по всьому світу зближуються, у людей, які бажають підвищити кваліфікацію, з'являється для цього вільний час, і тому онлайн-навчання і курси раптово стали нормою.

Зайве говорити, що онлайн-курси зараз там, де вони є.

Від простих онлайн-лекцій до інтенсивних навчальних таборів ви знайдете курси, які коштують від декількох сотень доларів до майже 20 000 доларів, в залежності від теми. А онлайн-курси дозволяють вам вивчати будь-яку конкретну тему, яку ви можете собі уявити, не просячи вас відвідувати загальні курси, які можуть вас не цікавитиме.

Як потенційний вчитель, якщо у вас є спеціалізовані знання в тому, що, як ви знаєте, люди хочуть дізнатися, ви можете почати викладати за допомогою досить простих інструментів. Отже, є можливість заробляти гроші через онлайн-освіту.

Тут, в Foundr, ми з великим ентузіазмом ставимося до цієї галузі, тому що демократизація освіти є стрижнем нашої місії. Домінування в Instagram було тільки першим курсом, який ми придумали, і, оскільки він продовжує мати успіх, ми запускали курс за курсом, викликаючи хвилю в підприємницькій сфері.

Нижче наведені лише деякі з наших чудових курсів, зверніть увагу, що наш курс зростання в Instagram також недавно був оновлений. Детальніше про оновлення курсів пізніше.

Засновник курсів по домінуванню в Instagram

Але нам потрібно було розібратися в багатьох деталях, особливо в тому, як перейти від самого Натана, який проводить вебінар, до поширення попередньо записаних лекцій, які потенційно могли б обслуговувати всю нашу аудиторію. Ми домоглися цього завдяки безлічі експериментів.

Тепер, якщо ви готові приступити до власного курсу, з чого почати?

 

Як створити онлайн-курс

Крок 1. Визначте проблему

Створення онлайн-класу схоже на запуск стартапа. Ви повинні спочатку знайти правильну ідею. Але для цього ви повинні спочатку визначити проблему.

Щоб краще зрозуміти цю сферу онлайн-курсів, я вирішив звернутися до Анкур Нагпалу за його досвідом. Як засновник і генеральний директор Teachable, він провів більше 39 000 курсів, створених з його допомогою, тому я подумав, що він може щось знати про те, як створити онлайн-курс.

Протягом всього нашого розмови постійно спливав одне питання: визначити трансформацію.

Ви повинні пам'ятати, що знання - сила. Люди хочуть використовувати цю силу, щоб змінити себе, дізнавшись щось нове. Мета вашого онлайн-курсу - допомогти їм пройти через цей процес трансформації.

Ключем до створення успішного онлайн-курсу є точне визначення результату, якого чекає ваша аудиторія.

Чи хочуть вони створити власний додаток? Вони хочуть робити фокуси? Може вони хочуть дізнатися більше про Java? Перш ніж ви навіть почнете створювати свій онлайн-курс, ви повинні спочатку з'ясувати, які результати шукають ваші студенти.

Якщо ви визначили трансформацію, через яку хочуть пройти ваші учні, ви можете створити курс практично з будь-якого предмету. Якщо ви застрягли в пошуках натхнення або хочете вивчити ринок, перегляньте курси на Teachable і подивіться, чи не вийде що-небудь з них:

онлайн-курс почни своє навчання

Якщо у вас є аудиторія, у вас є хороша можливість побачити, що користується попитом. Якщо у вас є список розсилки або передплатників в соціальних мережах, ви можете запустити швидкий опитування, запитуючи їх, що вони хотіли б дізнатися від вас найбільше.

Наприклад, якщо ваш бренд продає шейкери для коктейлів, то, можливо, ви зможете обговорити зі своєю аудиторією ідею створення коктейлів своїми руками.

Один із способів - відвідати такі сайти, як Quora, і поспілкуватися з спільнотою. Подивіться, що люди запитують у вашій ніші. Чи є якісь конкретні питання, які люди продовжують ставити? Ви постійно відповідаєте на це?

У випадку з нашим курсом «Домінування в Instagram» ми досить легко знайшли нашу проблему.

Ми тільки почали експериментувати з Instagram і за два тижні нам вдалося збільшити наш аккаунт до 10 000 нових передплатників. Тому ми вирішили написати в блозі про те, як ми це зробили. Ми проаналізували нашу тактику і не забули згадати все успіхи, яких ми добилися до сих пір завдяки Instagram.

Ми з'ясували, що людям потрібно більше, ніж просто передплатники. Вони хотіли знати, як монетизувати свої акаунти, як отримати справжніх передплатників і як використовувати Instagram для створення своїх брендів. Все, що ми вже робили.

Так що з самого початку ми точно знали, в чому проблема і якого результату очікували люди.

Не маючи можливості пройти так багато індивідуальних консультацій, було природно, що ми зробили онлайн-курс.

Крок 2: Димовий тест

Тепер, коли у вас є ідея і ви знаєте, чому ви хочете навчити, наступний крок - підтвердити її.

Правда в тому, що, хоча у вас може бути відмінна ідея, це не обов'язково означає, що вона перетвориться в чудовий продукт, не кажучи вже про відмінному онлайн-курсі. Чого ви не хочете робити, так це витрачати годинник і годинник дорогоцінного часу і енергії на те, чого люди в кінцевому підсумку не хочуть.

Коли справа доходить до перевірки будь-якого продукту, важливо розрізняти те, що ви шукаєте платоспроможних клієнтів. Ви можете розсилати опитування і розпитувати, але проблема в тому, що ви часто зустрічаєтеся з безліччю людей, які говорять, що їм «ймовірно, буде цікаво» те, що ви продаєте.

Тільки подумайте про всі ці непрочитаних книгах, що лежать на столах людей, або про щорічні пропусках в спортзал, які ніколи не будуть використовуватися. Людям подобається говорити про те, що вони хотіли б зробити, але є ймовірність, що більшість з них насправді не доб'ється цього.

Отже, як відокремити пшеницю від полови?

Один з кращих способів отримати схвалення вашого курсу - це пройти димової тест, тобто ви почнете продавати свій курс ще до того, як він буде завершений. Найпростіший спосіб провести димової тест - створити просту цільову сторінку з тарифними планами і великою помітною кнопкою «Купити зараз».

Тепер все, що вам потрібно зробити, це представити цю сторінку своєї аудиторії, особливо якщо ви продаєте щось досить нішеве.

Активно дізнайтеся, де в мережі проводять час ваші потенційні студенти, і зробіть загальнодоступний пост з питанням, підпишуться вони. Якщо у вас є список адрес електронної пошти, розсилайте по електронній пошті рекламу вашого курсу. Вам потрібно буде зробити більше, ніж просто розмістити в соціальних мережах зворотне посилання на свою сторінку і сподіватися на краще.

Весь цей процес повинен зайняти у вас найбільше кілька днів - пару годин, щоб налаштувати цільову сторінку, і, можливо, два-три дні, щоб розмістити її там. Як тільки ви закінчите, все, що вам потрібно зробити, це перевірити дані.

Ви шукаєте, скільки людей перейшли і спробували купити ваш продукт. Якщо ви бачите, що принаймні 5% відвідувачів переходять за посиланнями, або ви досягли свого власного цільового числа, значить, ви дійсно підтвердили свою ідею.

Коли справа дійшла до нашого власного онлайн-курсу в Instagram, ми виконали точно такий же процес. Фактично, ось справжня цільова сторінка, яку ми використовували, коли проводили власний димової тест:

створити покрокове керівництво онлайн-курсу

Vintage Foundr, вірно?

Ми швидко переглянули наш список адрес електронної пошти, запитуючи, чи будуть люди зацікавлені в курсі, і просто чекали. Сотні людей відповіли, що готові заплатити за курс, після чого ми створили нашу цільову сторінку і розіслали її знову. Ми виявили приголомшливі результати, і на курс записалося сто чоловік.

Це було все, що нам потрібно, щоб знати, що у нас в руках відмінна тема і що є люди, спраглі дізнатися, що ми можемо запропонувати.

 

Читайте також:  11 надихаючих тенденцій графічного дизайну на 2021 рік

Крок 3: намітьте свій курс

Це, можливо, найскладніша частина створення онлайн-курсу, особливо якщо у вас ніколи не було досвіду викладання. Чи не з усіх по природі стають хорошими вчителями. Ви напевне не хочете робити це на льоту і намагатися придумувати щось на ходу. Це не один з тих моментів, в яких «просто потрібно на один урок випереджати дитини».

Якщо люди платять, щоб вчитися у вас, вам потрібно активізувати свою гру. Люди можуть шукати інформацію самостійно; вони платять вам за вашу здатність проводити їх через процес трансформації.

Найпростіший спосіб скласти відмінний план курсу - почати перепрофілювати будь вже існуючий контент, який у вас є. Спроби створити абсолютно новий контент з нуля можуть виявитися величезною тратою часу, а витрачені зусилля можуть не окупитися.

Погляньте на будь-які повідомлення в блогах, статті або електронні книги, які ви написали в минулому - все, де ви навіть згадували тему, яку збираєтеся викладати.

Наступне, що потрібно зробити, це поглянути на всю іншу інформацію, яка вже є. Перевірте, що йдеться по вашій темі, проведіть більш глибоке дослідження. Але будьте обережні, щоб не захопитися тим, щоб зробити це якомога повнішим і досконалішим. Пам'ятайте, що це все ще мінімально життєздатний продукт. Він не повинен бути ідеальним, він просто повинен працювати.

Все, що вам потрібно зробити, - це пройти весь курс; ви можете розвивати його далі, коли він буде запущений.

Тепер, коли ви зібрали всю інформацію, все, що вам потрібно зробити, це зібрати всі воєдино.

Розбийте інформацію на розділи або модулі. Завершення модуля означає, що ваш учень успішно освоїв нову навичку або аспект вашої теми. Важливо, щоб ваші очікування були розумними, щоб вони постійно відчували себе успішними.

зміст курсу Foundr Instagram Followers

З вашої структурою курсу ви хочете досягти природного прогресу, коли вони будуть переходити від новачка до професіонала і експерту. Ось чому вам потрібно знати, як відбувається трансформація, тому що ви створюєте модулі на основі різних етапів, які пройдуть ваші учні.

Тепер розбийте ці модулі на окремі уроки. Це не обов'язково повинні бути вичерпні уроки, які тривають годинами; Фактично, ми рекомендуємо, чим коротше, тим краще. Кожен урок в наших модулях триває від трьох до чотирьох хвилин, найдовший - близько дев'яти хвилин.

зміст курсу Foundr Instagram Followers

Ми уважно стежили за тією ж моделлю, яку використав Джеймс Шрамко з Super Fast Business, в якій кожен урок перетворювався в елемент дії і дотримувався дуже простою схемою:

  1. який
  2. Чому
  3. Що якщо
  4. Як
  5. Дія

Наприклад, коли ми проводили урок по Share4Share, ми розбили його на:

  1. Сьогодні ми поговоримо про те, як робити обмін за частку.
  2. Вам потрібно навчитися цьому, тому що це один з кращих прийомів для швидкого росту вашого профілю Instagram.
  3. Якщо ви не застосуєте цю тактику, ви ніколи не досягнете бажаних результатів.
  4. Ось кілька способів зробити S4S.
  5. Почніть робити S4S і підходити до облікових записів, як тільки ви наберете 1000-2000 передплатників. S4S змінює правила гри.

Слідуючи цьому формату, ми гарантуємо, що наші студенти будуть слідувати простим інструкціям і постійно добиваються відчутних результатів.

Спільне використання модуля S4S IG Dom

 

Крок 4: Перший клас студентів

Коли ви розробляєте будь-якої продукт, будь то онлайн-курс, навчальний SaaS або журнал для підприємців, вам потрібно буде пройти бета-тест.

Бета-тест - це коли у вас є продукт і ви майже готові вийти на ринок. Але спочатку вам потрібно провести стрес-тест і дозволити іншим людям спробувати його. Коли ви робите онлайн-курс, ваш бета-тест - це ваша перша і, можливо, найважливіша група студентів.

Це ваші майбутні тематичні дослідження, ваші історії успіху і майбутні посли вашого бренду. Через них ви зрозумієте, що працює, а що не працює з вашим курсом, і вони дадуть вам безцінну зворотний зв'язок про те, як рухатися далі.

Перше, що ми мали на увазі при створенні першої версії нашого онлайн-курсу в Instagram, - це те, що він повинен бути максимально особистим. Ми знали, що він повинен бути максимально інтерактивним, щоб ми могли збирати відгуки і з'ясовувати, з чим наші студенти найбільше стикалися під час курсу. Чого ми не хотіли, так це курсу, в якому ми відправляли б наші робочі листи, і студенти відчували б себе так, як ніби вони розмовляють з безликої корпорацією.

Пам'ятайте, вся справа в трансформації.

Щоб отримати хороший курс, ви повинні присвятити себе тому, щоб допомагати своїм учням в їх власному процесі трансформації. Чого ви не хочете робити, так це просто роздавати інформацію, яку вони могли б отримати де завгодно безкоштовно.

Первісна цінність Instagram Domination полягала в тому, що наша перша група студентів могла спілкуватися один на один з кимось, хто знав їх історії, чого вони намагалися досягти, і міг адаптувати ці знання під них. Коли ви викладаєте свій курс, ви хочете бути максимально залученими.

Все, з чого вони складалися, - це дуже простий план курсу, який повинен пройти Натан, а після нього довга сесія питань і відповідей.

Спільнота IG DOM qanda qa

Ці сеанси питань і відповідей надзвичайно важливі, тому що саме тут ви будете заглиблюватися і з'ясовувати больові точки, з якими ви стикаєтеся. Життєво важливо записувати всі свої початкові сеанси.

Ви будете повторювати ці заняття пізніше і перетворювати будь-які питання, які можуть виникнути у ваших учнів, в потенційні уроки в майбутньому. Коли ви проводите ці питання і відповіді, будьте якомога більш докладними, тому що ви обов'язково зможете отримати від них тонну золота.

Фактично, ми навіть рекомендуємо проводити особисті семінари, якщо це географічно можливо. Виконуючи такий рівень інтерактивної роботи зі своїми учнями, ви покращуєте свій курс, але ви також створюєте чудові приклади з практики, які можна цитувати в міру розвитку курсу.

Коли ви дійсно вкладаєте час в те, щоб допомогти своїм учням трансформуватися і рости, то, що ви дійсно робите, допомагає довгостроковому зростанню вашого власного бізнесу. Завдяки всім 100 учасникам нашої початкової бета-групи ми змогли виростити Foundr до того, чим він є сьогодні.

 

Бонус: залишіться для спільноти

Завжди потрібно пам'ятати про те, що найкраща цінність, яку можуть отримати ваші учні, - це громада.

Хоча навчання - це частково індивідуальна діяльність, це все ж соціальний процес. Вам потрібні інші люди, від яких можна було б поділитися своїми ідеями, і, що більш важливо, вам потрібні колеги, які можуть пройти той же шлях, що і ви.

Як вчителю, це може бути неймовірно стресових, якщо на вас виявляється все тиск, щоб отримати всі відповіді. Створюючи співтовариство навколо свого курсу, ви тим самим допомагаєте своїм учням стати самодостатніми і покладатися на групу більше, ніж вони покладаються на вас.

Ми створили приватну групу в Facebook тільки для наших студентів. Щоб заохочувати почуття спільності, ми також намагалися ніколи не відповідати на питання один на один. Ми завжди стежили за тим, щоб люди все озвучували в групі Facebook.

взаємодія з спільнотою домінування в instagram

Відповідаючи на всі питання в публічній обстановці, це означало, що кожен може отримати вигоду, а також спонукав інших ділитися своїми порадами. Ми намагалися вносити свій вклад і стежити за цією групою в Facebook кожен божий день, ніж ми і зараз займаємося.

Процвітаюче співтовариство означає різні і різноманітні думки і більш творчі рішення, про які ви, можливо, не думали. Крім того, допомагає те, що ваші учні з більшою ймовірністю будуть залучені в те, що ви викладаєте, просто тому, що у них є хтось, з ким можна поговорити про це.

Але просто мати групу в Facebook, де люди можуть поговорити, недостатньо. Іноді вам доведеться увійти туди і зав'язати розмову. Ось чому ми часто публікуємо пости, в яких закликаємо інших ділитися своїми перемогами і цілями з групою.

Ми завжди намагаємося вітати нових учасників в групі. Це допомагає зміцнити почуття спільності і зміцнити наші цінності.

IG dom facebook участь спільноти

Навіть всередині групи проведемо товариські змагання. Змагання - відмінний спосіб підвищити залученість і спонукати ваших учнів проявити себе трохи більше.

Крок 5. Підтвердіть, повторіть і ще раз підтвердіть

З моменту нашого першого тестування онлайн-курсу про Instagram трохи більше року тому ми розробили Instagram Domination 3.0, і ви навряд чи дізнаєтеся, як виглядає курс в порівнянні з тим, коли ми тільки починали.

Але особливість створення онлайн-курсу полягає в тому, що ви рідко коли-небудь дійсно «завершите» його. Завжди є що додати і чому навчити, особливо якщо ви вивчаєте платформу, яку не контролюєте. Дивлячись на вас, непостійні алгоритми Instagram.

Отже, що вам потрібно зробити, це переконатися, що ви постійно в курсі і оновлювати його відповідним чином. Один з найпростіших способів стати застарілим - це якщо то, чого ви навчаєте, більше не актуальне.

Одна річ, яку ми знали дуже рано, полягала в тому, що нам доведеться змінити наш метод навчання для цього курсу. Ми спостерігали різке збільшення числа людей, які бажають пройти наш курс, і в той час його викладав тільки Натан! Попередньо записаний курс був єдиним способом зробити його повністю масштабується.

IG dom facebook group nathan bts

Щоб обслуговувати це зростаюче число студентів, ми перейшли на формат попередньо записаного відео, який у нас є зараз. Якщо ви зробите це перемикання, Анкур Нагпал рекомендує щотижня розсилати опитування вашим студентам, щоб постійно бути в курсі того, як проходить ваш курс.

У наступній статті ми розповімо про переваги створення онлайн-курсу, основні етапи його створення і навіть розповімо про корисні інструментах і ресурсах, які ми використовували самі.

Створення лояльних студентів

Перш ніж ми закінчимо цю статтю і, до речі, подякуємо вас за те, що ви дійшли до неї, давайте поговоримо про слона в кімнаті.

Так, в усіх напрямках онлайн-курси мають досить низькі показники завершення курсів, при цьому кількість публікацій становить всього 4%.

Ми дуже раді повідомити, що Instagram Domination має значно вищий відсоток завершення - близько 60%, в результаті чого випускники бачать величезну віддачу і величезний успіх. Але знайти формулу для зменшення відтоку завжди непросто. Нам вдалося дещо дізнатися про виховання вірних учнів.

 

Читайте також:  Дропшиппінг - це життєздатний варіант для бізнесу?

Досягайте результатів раніше

Одна річ, про яку більшість інструкторів забувають, створюючи приголомшливий онлайн-курс, - це те, що онлайн-навчання майже повністю самодостатньо. Це не схоже на школу, де вчитель або батько постійно говорять вам робити роботу.

Головне, щоб ваш учень залишався мотивованим протягом усього досвіду.

Кращий спосіб зробити це - переконатися, що ваші учні досягають реальних результатів. Навіть неважливо, маленькі вони, поки ваш учень безумовно може озирнутися і побачити якісь відчутні результати вашого уроку. Вам постійно потрібно знаходити способи, щоб ваші учні негайно застосовували свої знання і відчували себе причетними.

В кінці кожного уроку ми включаємо інструменти та ресурси, а також робочі листи та завдання:

елементи дій IG DOM

Якщо у вас є просунута теорія або концепції, залиште їх до кінця курсу. Чиніть опір спонуканню з самого початку створити потужний інформаційний сміття, тому що це квиток в один кінець до нудьги і вибування зі школи.

 

Змініть ціну вашого курсу

Це може здатися трохи заплутаним. Зрештою, ми живемо в епоху, коли все зводиться до роздачі контенту безкоштовно. Але ви виявите, що незалежно від того, наскільки хороший ваш контент, зробивши його безкоштовним, ви зможете підвищити обізнаність, але менш зацікавити студентів.

Ми пропонуємо 99,9% безкоштовного контенту на нашому веб-сайті і 0,1% платного контенту, і ми виявили, що ті, хто вклав гроші в курс, з більшою ймовірністю завершили його успішно.

Дані, зібрані Teachable, показали, що на платних курсах 36% студентів в середньому завершили курс. На безкоштовних курсах тільки 9% в середньому доживають до кінця.

Існує пряма залежність між тим, скільки ви стягується за свій курс, і рівнем залученості ваших студентів.

Особливість людської психології полягає в тому, що, коли ви робите свій контент безкоштовним або дешевим, люди з меншою ймовірністю будуть йому довіряти і не чекатимуть результатів. Якщо ви збільшуєте ціну, люди за своєю суттю відчувають, що вони отримують велику цінність.

Не кажучи вже про те, що як тільки люди купують ваш курс, вони відразу ж відчувають себе зобов'язаними побачити повернення своїх інвестицій. Ніхто не хоче думати, що витрачає сотні доларів на те, що ніколи не буде використовувати.

Крапельне годування курсу

Це те, що ми насправді не робимо для нашого власного курсу, але про це потрібно пам'ятати.

Крапельне годування - це маркетинговий метод, при якому замість того, щоб роздавати весь свій контент відразу, ви замість цього «капає» його протягом певного періоду часу. Тому замість того, щоб відразу надавати повний доступ, ви випускаєте новий модуль щотижня.

Використання цього методу означає, що ваші учні з більшою ймовірністю залишаться залученими, тому що тепер у них є менталітет неповоротних витрат і вони хочуть довести справу до кінця.

При краплинному годівлі важливо пам'ятати, що ви постійно змушені давати щось цінне. Кожен раз, коли ви випускаєте новий контент, ви повинні переконатися, що він максимально актуальний і актуальний.

В іншому випадку ви будете розчаровувати студентів, які будуть відчувати, що вони не отримують того, чого варті, і що вони не рухаються так швидко, як хотілося б.

 

Чи готові зробити онлайн-курс?

Foundr не міг не пишатися підприємницьким співтовариством, яке ми виросли завдяки нашим курсам. Що стосується зростання, але також і рівня особистих зв'язків, спільноти і освіти, які ми тепер можемо надати нашій аудиторії.

Ми тільки чекаємо, що наші курси будуть ставати все краще і краще, а наше співтовариство буде продовжувати рости і процвітати разом з ним.

Ось як ми це зробили, але ви, безумовно, можете скорегувати або вибрати ідеї для свого власного онлайн-курсу. Однак головне, до чого ми закликаємо, - це дійсно кинути виклик собі, щоб поліпшити своїх учнів, і в повній мірі використовувати аспекти взаємодії і побудови спільноти. Таким чином, ви покращуєте себе по шляху.

Є питання про те, як зробити онлайн-курс? Чи є запити на курси, якщо на те пішло? Дайте нам знати про це в коментарях.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська