Як створити сайт з Squarespace?

Назад до Записи

Як створити сайт з Squarespace?

Squarespace є одним з найпопулярніших конструкторів веб-сайтів, доступних сьогодні на ринку.

Це швидкий, простий і законний спосіб запустити новий сайт з нуля. Будь-хто може створити сайт з Squarespace. Вам не потрібно занадто розбиратися в технологіях, знати, як писати код або мати будь-які попередні навички проектування, щоб мати успіх з використанням цього ресурсу.

Squarespace відома як універсальне рішення для створення веб-сайту на єдиній платформі.

Компанія була заснована в гуртожитку Університету Меріленда в 2003 році. За останні 15 з гаком років за допомогою Squarespace були створені мільйони веб-сайтів. Тому можна з упевненістю сказати, що вони виросли в геометричній прогресії з плином часу.

З точки зору їх репутації і надійності, про Squarespace можна сказати не так вже й багато негативного.

Так що для тих з вас, хто готовий створити свій перший веб-сайт, використання провідної в галузі платформи, безумовно, буде кращим вибором для вас.

Навіть якщо ви раніше створювали сайти на інших платформах, варто переглянути це керівництво, оскільки не всі розробники сайтів однакові. Незалежно від вашого рівня досвіду, Я проведу вас через цей простий покроковий процес створення сайту з Squarespace.

Почати (безкоштовно!)

Якщо ви ще не підписалися на Squarespace, це ваш перший крок.

Ціни Squarespace варіюються від 12 доларів США - 40 доларів/ місяць, Або трохи більше, якщо ви платите щомісяця. (Ви можете отримати додаткову знижку 10% з кодом WBE або 50% знижку, якщо ви студент!).

Але поки не варто про це думати! Squarespace пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію, тому просто зайдіть на squarespace.com, щоб зареєструватися. На даний момент вам не потрібно вводити будь-які дані - просто натисніть кнопку «Почати», щоб перейти до наступного кроку! Просто.

Початок роботи з Squarespace
Почати роботу з Squarespace легко - просто перейдіть на головну сторінку і натисніть кнопку «Почати»!
 
 

Чи готові ви почати будівництво?

Скористайтеся 14-денний безкоштовною пробною версією Squarespace, щоб почати створювати свій власний веб-сайт. Ніяких настирливих платіжних реквізитів!
 

Виберіть шаблон

Після того, як ви натиснули «Почати», вам буде запропоновано вибрати дизайн для вашого веб-сайту:

Галерея шаблонів Squarespace
Перший крок при створенні вашого сайту - це вибір дизайну. Клацніть на зображенні, щоб переглянути шаблони Squarespace.

Ви можете переглядати по галузях (від «Інтернет-магазинів» і «Ресторани» до «Весілля» і «Фотографія») або по популярним дизайнам.

Категорії шаблонів Squarespace
Ви можете фільтрувати шаблони за категоріями і попередньо переглядати дизайни, щоб полегшити вам вибір. Натисніть на зображення, щоб вибрати свій дизайн.

Наведіть курсор на шаблон і виберіть «Попередній перегляд», щоб спробувати його.

Обраний вами шаблон буде служити трампліном для дизайну вашого веб-сайту, тому варто переглянути кілька, щоб знайти той, який вам найбільше подобається.

Корисно знати: знайшли ідеальний дизайн, але на ньому відсутній сторінка або функція, необхідна вашому сайту? Не хвилюйтеся! Squarespace 7.1 дозволяє додавати в шаблон нові сторінки і елементи. Звичайно, ви заощадите час, якщо у вашому шаблоні вже є все, що вам потрібно, але це не повинно перешкодити операції!

Невеликий рада на цьому етапі: дизайн Squarespace хороший. Насправді вони дійсно гарні - краще, що ми коли-небудь тестували! Це, безумовно, здорово, але також може утруднити вибір одного шаблону - ви дійсно розпещені вибором, і легко втратити контроль і повністю відмовитися.

Але не роби цього! Ось наші головні поради щодо вибору шаблону:

 1. Дотримуйтеся своєї галузі - це простий спосіб звузити коло варіантів, а також переконатися, що ви прямуєте кращим галузевим практикам.
 2. «Додайте до обраного» свої улюблені шаблони, клацнувши сердечко - вони будуть збережені в категорії «Вибране», щоб ви могли повернутися до них свіжим поглядом.
 3. Просто ... виберіть один! - Ви можете налаштувати свій шаблон на свій розсуд, тому не надто зациклюйтеся на своєму рішенні на цьому етапі.

Вибравши шаблон, наведіть на нього курсор і виберіть варіант «Почати з [ім'я шаблону]». Ми виберемо шаблон Atlantic з категорії ресторанів.

 
 

Чи готові ви проявити творчий підхід?

Squarespace пропонує ряд приголомшливих шаблонів, які ви можете налаштувати. Переглядайте дизайни, вибирайте вподобаний і починайте творити!
 

створити Логін

На цьому етапі вам необхідно зареєструватися з адресою електронної пошти або увійти в свій обліковий запис Google:

Створіть логін Squarespace
Для реєстрації в Squarespace потрібно тільки адресу електронної пошти та пароль - ніяких платежів не потрібно. Клацніть на зображенні, щоб перейти на головну сторінку Squaresace.

Потім дайте вашому сайту ім'я. Він буде відображатися у верхній частині вашого сайту, хоча його можна редагувати.

Виберіть назву сайту Squarespace
Під час налаштування ви можете дати своєму сайту ім'я.

Потім Squarespace покаже вам кілька швидких слайдів по редагуванню вашого сайту. Ви можете пропустити їх, будучи впевненими в тому, що у вас вже є (ймовірно) кращий підручник в Інтернеті в якості надійного керівництва!

Це ваше головне меню Squarespace, і саме звідси ви будете виконувати всі кроки, щоб оживити свій сайт.

Головне меню сайту Squarespace
Ви редагуєте свої сторінки за допомогою меню редагування Squarespace.
 

Додати / видалити сторінки

Якщо ви переїхали в будинок, який вимагав багато роботи, ви повинні були переконатися, що найбільші речі - ванні кімнати, кухні і т. Д. - були на місці, перш ніж почати фарбувати стіни.

Те ж саме і тут. Поки не захоплюйтеся дизайном - зосередьтеся на структурі вашого сайту.

Додавання сторінок

Погляньте на меню. Чого не вистачає? 

Що стосується нашого ресторану The Test Kitchen, ми хочемо , щоб в блозі можна було ділитися деякими рецептами, які люди можуть скопіювати з своїх кухонь, оновленнями наших запобіжних заходів і політики щодо Covid-19, а також повідомленнями команди.

Ось як ми додали блог на сайт:

 
 
 
 
 
 
Додавання блогу в Squarespace
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1:04
 
0:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Перейдіть в «Сторінки», де ви побачите всі поточні сторінки вашого сайту:

Додайте сторінки на свій сайт Squarespace
Ви можете переглядати сторінки свого сайту в лівій частині редактора.

Натисніть + і виберіть зі списку «Блог».

Додавання блогу на ваш сайт Squarespace
Ви можете вибрати, які сторінки ви хочете додати на свій сайт. Тут клацніть сторінку «Блог».

Потім виберіть бажаний макет:

Приклади макетів блогу Squarespace
Який макет тобі найбільше подобається? Перегляньте кожен і виберіть макет, який найкраще підходить для вашого дизайну!

Після того, як ви вибрали макет, клацніть будь-який з чотирьох «фіктивних» повідомлень в блозі, щоб додати його в свій контент, і видаліть все, що вам поки не потрібно.

створення підміню

Занадто багато сторінок для розміщення в меню вашого сайту? Помістіть свої сторінки в папку, щоб спростити навігацію по ним.

 
 
 
 
 
 
Додавання підміню в Squarespace
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0:44
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Щоб згрупувати сторінки в підміню, перейдіть в «Сторінки» і знову клацніть хрестик над списком сторінок. У меню виберіть «Папка».

Додати підміню в Squarespace
Перейдіть в Pages, клацніть значок +, виберіть «Папка» і задайте ім'я для свого меню.

Потім ви можете встановити ім'я для цього меню, а також додати сторінки, які будуть перебувати в ньому.

видалення сторінок

Потрібно позбутися від сторінки або папки? Немає проблем. Просто наведіть курсор миші на сторінку в меню, і зліва з'явиться сміттєвий смайлик. Клацніть цей значок, а потім «Підтвердити».

 
 

Зрозуміли основи?

Squarespace не найшвидший будівельник, але, проявивши трохи терпіння, ви скоро станете професіоналом.  
 

редагувати сторінки

Коли у вас є потрібні сторінки, саме час налаштувати їх контент відповідно до вашим брендом. Це означає заміну копії-заповнювач, перестановку розділів і додавання нових.

Щоб перейти в режим редактора, перейдіть на сторінку, яку ви хочете відредагувати, і натисніть «Редагувати» в верхньому лівому кутку.

Головне меню сайту Squarespace
Ви редагуєте свої сторінки за допомогою меню редагування Squarespace.

В цьому випадку ми редагуємо домашню сторінку. Squarespace працює в «смугах» або «секціях». Щоб відчути, як це виглядає в реальному житті, подивіться відео нижче, де ми погралися з додаванням розділів і перемиканням контенту.

 
 
 
 
 
 
Редагування розділів на Squarespace
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Коротше кажучи, ви можете редагувати будь-який розділ, навівши на нього курсор, а потім клацнувши значок пера. Щоб додати ще один розділ, наведіть курсор миші на два розділи і натисніть синій значок «+», який з'являється посередині.

Ось кілька типів розділів, які ви можете додати:

Додати розділ на Squarespace
Є безліч розділів на вибір, і ви навіть можете змінити порядок сторінок після додавання нових розділів на свій сайт.

Не любите порядок сторінок? Просто натисніть і утримуйте, щоб вибрати розділ, а потім перетягніть його вище або нижче на сторінці.

Коли ви закінчите додавати, редагувати і переміщати розділи, не забудьте натиснути «Готово» у верхньому лівому кутку, а потім «Зберегти».

 
 

Зрозуміли основи?

Squarespace не найшвидший будівельник, але, проявивши трохи терпіння, ви скоро станете професіоналом.  будувати дизайн і додати брендинг

Тепер макет ваших сторінок приблизно на своєму місці, ми збираємося налаштувати ваш дизайн і додати деякі елементи брендингу, щоб ваш сайт виглядав більш «ви».

У головному меню виберіть «Дизайн».

Дизайн вашого сайту Squarespace
Перейдіть в «Дизайн», щоб змінити параметри стилю, такі як кольори і шрифти.

Змінити шрифти та кольори

Перейдіть в розділ «Шрифти», щоб вибрати «набір» шрифтів (по суті, пару шрифтів) для розгортання на вашому сайті, а також змініть встановлений розмір шрифту. У розділі «Глобальні стилі тексту» клацніть будь-який тип тексту (заголовки, абзаци і т. Д.), Щоб налаштувати вагу і інтервал шрифту. Потім натисніть «Призначити стилі» (в розділі «Шрифти»), щоб призначити різні шрифти різних частин вашого сайту.

Корисно знати: швидко попереджаємо, що версія 7.1 (остання версія Squarespace) не підтримує призначені для користувача шрифти Adobe.

В розділі " кольори »У Squarespace є вибір готових колірних палітр на вибір, або можливість завантажити колір (шестизначним кодом HTML), або навіть завантажити зображення, і Squarespace витягне ключові кольору з Це.

Анімація і стиль

У розділі «Анімація» ви можете налаштувати відображення анімації на вашому сайті. Анімація - це коли здається, що контент «спливає», «тьмяніє» або «падає» на своє місце. Це відмінний і стильний спосіб оживити ваш сайт!

Параметри анімації Squarespace
Незвичайні анімаційні ефекти на вашому сайті? Немає проблем!

В розділі " інтервал » і « Блоки зображень » ви можете внести невеликі зміни в інтервали і вирівнювання розділів вмісту і зображень. А в розділі « кнопки » ви можете змінити стиль ваших CTA.

Головна порада: в 2020 році трохи більше 50% веб-трафік у всьому світі доводилося на мобільні пристрої. Обов'язково регулярно перемикайтеся на мобільну версію свого сайту, щоб переконатися, що на комп'ютері все працює так само добре, як і на мобільному пристрої:
Мобільний перегляд Squarespace
Перейдіть на мобільний уявлення, щоб побачити, як ваш сайт виглядає на різних пристроях.

Більш тонкі деталі

На цьому етапі ваш сайт виглядає досить добре. Контент? Перевірте. Картинки? Перевірте. Фірмові кольори і шрифти? Перевірте. Веселі анімації? Перевірте.

Але хороший веб-сайт повинен бути однаковим по всіх можливих точок взаємодії, і тому дуже важливо попітніти над дрібницями :

Дизайн> Значок браузера - також відомий як значок браузера, значок браузера - це те, що відображається поруч з назвою вашого сайту, коли ваш сайт знаходиться на вкладці. На даний момент у нас - чорний куб за замовчуванням - більшість брендів вважали за краще б замість цього завантажити логотип сюди:

значок Squarespace

Дизайн> Сторінка 404 - це контент, який буде відображатися, якщо читачі спробують отримати доступ до сторінки вашого сайту, якої не існує. Тут є якась копія за замовчуванням, але ми пропонуємо замінити її на щось більш фірмове. Ось наша сторінка 404, наприклад:

Приклад 404 сторінки
Ви можете відредагувати свою сторінку 404, щоб вона відображала ваш бренд, щоб відвідувачі довше залишалися на вашому сайті.

Сторінка оформлення замовлення і товари

Ці розділи присвячені налаштування сторінок ваших продуктів і сторінок оформлення замовлення. Немає товарів для продажу? Пропустіть це зараз!

Додавання логотипу та логотипу соціальної мережі

Ви можете завантажити логотип соціальної мережі (т. Е Зображення, яке представляє ваш контент при публікації в соціальних мережах) в розділі « Дизайн »>« Соціальний обмін » .

Щоб завантажити логотип, який буде відображатися на вашому сайті, поверніться в режим редагування на головній сторінці. Наведіть курсор миші на заголовок і натисніть кнопку «Змінити заголовок сайту», потім «Тема і логотип сайту», де ви побачите місце для завантаження свого логотипу.

 

Додайте інформацію про сайт і налаштуйте ключові параметри

Перш ніж ми зможемо приступити до оплати вашого сайту і його публікації, потрібно спочатку вирівняти рівень адміністратора. В розділі " налаштування » ви знайдете безліч різних налаштувань - ми розглянули найнеобхідніше для будь-якого веб-сайту нижче, але ви можете знайти інші, які підходять для вашого!

Мовна і ділова інформація

Перейдіть в « Налаштування »>« Мова і регіон », щоб вибрати місце розташування, мова і часовий пояс.

В розділі «Налаштування»> «Ділова інформація» введіть свої контактні дані, місцезнаходження та години роботи (якщо є).

Ділова інформація - Squarespace
Якщо ви створюєте бізнес-сайт, тут ви можете ввести контактну інформацію, місце розташування та години роботи.

Доменне ім'я

Ваше доменне ім'я - це адреса вашого сайту, а наш - websitebuilderexpert.com. Коли справа доходить до отримання власного доменного імені, у вас є кілька варіантів:

 1. Купіть в іншого реєстратора доменів і перенесіть на свій сайт Squarespace. Перейдіть в « Налаштування »>« Домени »>« Використовувати власний домен » , І Squarespace проведе вас через кроки по його додаванню.
 2. Отримайте доменне ім'я через Squarespace. Це буде коштувати від 20 доларів в рік (що трохи дорожче, ніж покупка в іншому місці, але трохи зручніше). перейдіть в Установки> Домени> Отримати домен, щоб знайти доступний.
 3. Купіть річний план Squarespace і отримаєте домен безкоштовно протягом першого року. Ми розглянемо плани в наступному розділі, але якщо ви готові прийняти річний план, ви отримаєте безкоштовне доменне ім'я протягом першого року, а також економію на «основних» витратах. Щоб отримати це, зареєструйтесь в платному плані, потім перейдіть в « Налаштування »>« Домени »>« Отримати домен ».

соціальні медіа

Зв'яжіть свої облікові записи в соціальних мережах, вибравши « Налаштування »>« Соціальні посилання » . Будь-які облікові записи, які ви додасте сюди, будуть доступні за допомогою значків в заголовку, якщо ви їх не видалите.

 

Як буде називатися ваш сайт?

Ви хочете, щоб ваш домен був унікальним, простим і таким, що запам'ятовується. Не чекайте, поки хтось інший заявить права на ваш домен - як тільки він зникне, він зникне!
 

Попередній перегляд вашого сайту

Коли у вас ще не закінчився двотижневий пробний період Squarespace, ваш сайт за замовчуванням буде приватним. Це означає, що ніхто не зможе отримати до нього доступ, наприклад, просто через Google. Навіть якщо у вас налаштований доменне ім'я і ви відправите кому-небудь пряме посилання, вони побачать лише сторінку входу.

Але присутність друзів і родичів, які бачать ваш сайт, є важливим кроком в усуненні будь-яких недоробок до того, як ваш сайт буде запущений. Ось чому ми рекомендуємо встановити пароль для всього сайту. Будь-, у кого є цей пароль, зможе отримати доступ до останніх змін на вашому веб-сайті. Якщо нічого іншого, це може бути корисним способом для вас , Щоб переглянути сайт «в реальному житті» між різними пристроями.

Як встановити пароль для всього сайту

У головному меню виберіть « Налаштування »>« Доступність сайту » . Потім змініть настройку за умовчанням з «Загальнодоступний» на «Захищений паролем» та введіть обраний пароль. Просто не забудьте знову зробити його загальнодоступним після того, як підпишетеся на платний план!

Виберіть тарифний план

тарифні плани Squarespace
У Squarespace є чотири тарифних плани. Натисніть на зображення, щоб порівняти кожен план на сторінці цін Squarespace.

До закінчення безкоштовного пробного періоду переконайтеся, що ви підписались на платний план. У Squarespace є чотири тарифних плани:

 • Особистий -16 доларів СШАв місяць (або 12 доларів СШАв місяць оплачується щорічно)
 • Бізнес -26 доларів СШАв місяць (або 18 доларів СШАв місяць оплачується щорічно)
 • Базова електронна торгівля -30 доларів СШАв місяць (або 26 доларів СШАв місяць оплачується щорічно)
 • Просунута електронна торгівля -46 доларів СШАв місяць (або 40 доларівв місяць оплачується щорічно)

Звичайно, всі плани розрізняються за функціями, які вони надають (такі два кроки цього керівництва можливі, наприклад, тільки в тому випадку, якщо у вас є бізнес-план або вище). Ви можете заощадити від 13% до 30%, якщо підпишетеся на річний план.

Але що вони дають? Що ж, як і слід було очікувати, ви отримаєте більше, якщо заплатите більше. Наприклад, персональний план ідеально підходить для портфоліо і блогів, але не підходить для користувачів з бізнес-амбіціями, оскільки він не може продавати вам товари. Він також не надає сторонніх інтеграцій, таких як Mailchimp або OpenTable, або рекламних спливаючих вікон.

Два плану електронної комерції пропонують нульову комісію за транзакцію, в той час як Business стягує з вас 3%. Так що подумайте про свій бюджет і про те, на що ви хочете, щоб ваш сайт був здатний.

 Після того, як ви вибрали тарифний план і сплатили його, ваш сайт заробив. Для деяких веб-сайтів (портфоліо і т. д) Ваша робота тепер може бути зроблена. Для всіх, хто користується бізнес-план або вище, є ще пара додаткових кроків, які ми розглянемо нижче.

Читайте також:  10 простих способів написати вступу
 

 

Інтегруйте маркетингові інструменти (необов'язково)

По-перше, щоб додати маркетингові інструменти, ви повинні бути як мінімум в плані «Бізнес». Як ви оновлюєтеся? Ви не здивуєтеся, дізнавшись, що Squarespace подумала про це - в кінці кожної сторінки під час безкоштовної пробної версії є стратегічно розміщена кнопка «Оновити зараз».

Звичайно, ці інструменти потрібні не кожному веб-Сайти. Тому, якщо ви не плануєте продавати через Інтернет, ви можете пропустити кроки 7 і 8.

кнопка поновлення квадратного простору
Ви можете легко оновити свій тарифний план Squarespace в будь-який час протягом безкоштовної пробної версії

натиснувши «Маркетинг»В головному меню, Ви побачите все необхідне для просування вашого сайту Squarespace. На зображенні нижче представлені варіанти маркетингу.

маркетингове меню Squarespace
Squarespace пропонує широкий спектр чудових маркетингових інструментів.

Звідси ви можете додавати спливаючі вікна, показувати кнопки соціальних мереж, інтегрувати свою сторінку в Facebook, пов'язувати свій канал в Instagram і багато іншого всього за пару кліків. Ви навіть можете створити нову поштову кампанію за допомогою Squarespace Email Campaigns. Для такого креативного конструктора сайтів Squarespace не економить на діловій стороні справи.

Ви навіть можете побачити, як працює ваш сайт, за допомогою опції «Аналітика» на головній панелі. Він дозволяє вам переглядати трафік, шукати за ключовими словами і, по суті, відстежувати, як працює ваш сайт Squarespace.

Додати функції електронної торгівлі (необов'язково)

62% споживачів в США тепер роблять покупки в Інтернеті більше, ніж до пандемії, тому ви, можливо, захочете додати на свій сайт електронну комерцію.

Як і у випадку з додаванням маркетингових інструментів, щоб продавати товари, вам необхідно мати як мінімум тарифний план «Бізнес» Проте, ми як і раніше рекомендуємо плани «Комерція» для більш амбітних інтернет-магазинів.

Отже, після поновлення (просто натисніть синю кнопку «Оновити зараз»), натисніть «Торгівля» на головній панелі, і ви можете почати продавати.

Тепер ви можете інтегрувати ці функції продажів:

 • онлайн замовлення
 • Управління запасами
 • Переглядайте своїх клієнтів
 • Додати знижки

Зверніть увагу: вам потрібно буде додати сторінку «Продукти», перш ніж керувати своїми запасами. Але не хвилюйтеся, просто поверніться до кроків «Додавання сторінок» і повторіть процес. Це дійсно просто.

Squarespace має інтеграцію з Square, гігантом обробки платежів. Це дозволяє вам приймати платежі за картками в автономному режимі, а також в Інтернеті - все, що вам потрібно, це додаток Square Commerce, один з невеликих картридеров Square (49 доларів США), і все готово. Подивіться це відео, щоб дізнатися більше про те, як це може працювати у вашому магазині:

Що стосується комісій, за офлайн-платежі будуть стягуватися власні комісії Square за транзакції і обробку. Це залежить від декількох факторів (включаючи місце розташування), але в США ви можете розраховувати на оплату:

 • Комісія за транзакцію 2,6% + комісія за обробку в розмірі 0,10 долара США
 • Комісія за транзакцію 3,5% + комісія за обробку транзакцій з ключем 0,15 долара США

Хоча завжди варто перевіряти це прямо на сайті Square. Ви не будете нести ніяких додаткових комісій від Squarespace за офлайн-продажу або онлайн-продажу з використанням його комерційних планів.

 Як використовувати Squarespace: резюме

Створення веб-сайту за допомогою Squarespace приносить більше задоволення, ніж більшість інших розробників. Чому? Тому що, хоча він вимагає більшого догляду і уваги, він все ж простий у використанні.

Може здатися, що потрібно засвоїти багато інформації, але насправді процес досить простий. Щоб освіжити вашу пам'ять, давайте згадаємо одинадцять простих кроків для створення красивого сайту Squarespace:

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська