Як створити свої онлайн і оффлайн активи?

Назад до Записи

Як створити свої онлайн і оффлайн активи?

З точки зору персонального брендінгу, активи – это вещи, которыми вы владеете, которые будут передавать послание вашего бренда вашей целевой аудитории. Активы – это такие вещи, как ваш собственный веб-сайт и блог, но они могут быть такими же, как ваше имя пользователя в Twitter и ваш профиль в LinkedIn. Автономные активи - це такі речі, як візитні картки або традиційні розсилки, які ви відправляєте.

У цьому керівництві ми покажемо вам, як захистити активи, Розробити і убезпечити їх, щоб вони були захищені протягом тривалого часу.

Створення соціальних спільнот

ми задали Джеймсу Шрамко наступне питання:

Якби ви сьогодні створювали свою присутність в Інтернеті з нуля, які 3 речі ви б хотіли забезпечити, щоб забезпечити максимальну рентабельність інвестицій в ваше час і гроші?

Він відповів нотатками про важливість побудови соціальних спільнот:

 • Подкаст (мультимедіа), тому що він дозволяє вам показувати на iTunes в пов'язаних шоу
 • Функціональний блог для розміщення мультимедіа (подкаст + відео) для створення списку
 • Багато листів по електронній пошті моїм клієнтам, щоб створити зв'язок і викликати дію
 • Регулярні оновлення Facebook (бо все є)

Першими активами, які потрібно захищати і будувати, є ваші соціальні спільноти. Сьогодні важливо забезпечити соціальні імена користувачів, URL-адреси та багато іншого, які відповідають вашому особистому бренду. У деяких людей є унікальні імена, які, ймовірно, будуть доступні при реєстрації в соціальних спільнотах, але у інших є більш загальні імена, які можуть бути недоступні, що ускладнює пошук потрібних імен користувачів.

Крок перший Перевірте доступність імені користувача

Існують два інструменти, які допомагають запитувати профілі в соціальних мережах і перевіряти, чи використовує хтось ваше ім'я в соціальних мережах

Перший - це ноуем . Это инструмент, который ищет, как ваше имя или бренд используется другими в социальных сетях, доменных именах и даже в базе данных товарных знаков USPTO.

наступним є NameChk . Цей інструмент перевіряє, чи доступне бажане ім'я користувача в сотнях соціальних мереж, мереж і сайтів закладок. NameChk також дає вам список доступних доменних імен, про які ми поговоримо в наступному розділі.

Використовуйте ці інструменти для пошуку вашого звичайного імені та імені користувача. Ідеальним результатом буде те, що ваше повне ім'я та подальше ім'я користувача будуть доступні в найбільших соціальних мережах.

Крок другий Претензії ваші профілі в соціальних мережах

222

Если у вас непопулярное имя, вы сможете использовать свои профили на большинстве или даже на всех сайтах социальных сетей, показанных на knowem и NameChk. На KnowEme есть сервис премиум-класса, который позволит вам быстро запрашивать ваши имена пользователей, товарные знаки и домены, в то время как NameChk предоставляет ссылки для каждого из сайтов и сетей, чтобы вы могли подавать заявки по одному.

Якщо у вас є популярне ім'я, вам, ймовірно, буде важко знайти облікові записи, в яких ви можете використовувати своє звичайне ім'я в якості імені користувача. Є кілька варіантів, включаючи батькові, тире, підкреслення і додавання додаткового маркування, яка може працювати для вашого імені користувача.

Хорошее общее правило – придерживаться как можно более короткого имени пользователя, если вы не можете использовать свое полное имя и фамилию. Более короткие имена пользователей, которые легче запомнить, легче вводить и легче размещать на таких ресурсах, как веб-сайты.

Ось кілька пропозицій для форматів імені користувача:

 • Aaronagius
 • AaronMatthew
 • AaronMatthewAgius
 • Aaron_Agius
 • Аарон-Агіус
 • IAmAaronAgius
 • AAgius
 • AaronA
 • AaronPA
 • MarketingAaron

Список можна продовжувати. Є кілька форматів, які ви можете використовувати. Тримати його коротким. Зробіть це щось, що легко набрати і легко запам'ятати. Також переконайтеся, що ви можете рости з вашим ім'ям користувача. Таке ім'я, як «MarketingAaron», може добре спрацювати зараз, але якщо ви в майбутньому розширити від простого маркетингу, ваше ім'я обмежить вас.

Унікальні імена корисні, і вони виділяються.

Ми задали Яро Старака з Entrepreneurs-Journey.com наступне питання:

Яке одну дію, рішення або вибір зробили найбільший вплив на зростання вашого особистого бренду?

Його відповідь включав примітка про його унікальному імені:

Решение начать блог (а также подкаст вскоре после этого). У меня не было личного бренда до того, как я начал свой блог, и с тех пор весь мой бизнес основывался на доверии, созданном с помощью блогов и подкастинга, и в меньшей степени на видео YouTube (я не так много).

Крок третій Найважливіші соціальні профілі

Існують сотні соціальних мереж і співтовариств. Якщо ви використовуєте knowem і NameChk, ви побачите, що ви можете захистити сотні імен користувачів в цих соціальних спільнотах. Ви можете використовувати преміум-варіант Knowem, щоб захистити всі доступні імена користувачів одночасно, але якщо ви хочете захистити їх все окремо, має сенс почати з самого важливого в першу чергу.

Ми поставили це питання Янику Сильверу, засновнику Maverick1000 і автору « 34 Правил для підприємців Maverick » :

Якби ви сьогодні створювали свою присутність в Інтернеті з нуля, які 3 речі ви б хотіли забезпечити, щоб забезпечити максимальну рентабельність інвестицій у ваш час і гроші?

Він відповів:

 • Зосередитися на типі каналу соціальних мереж. Без сумніву, соціальні мережі величезні, але вони стають занадто пригнічують, щоб хтось намагався робити і бути всім. Так що, якщо б я був дуже радий зробити відео, я б використав YouTube. Якби я любив писати, я б схилявся до блогу і т. Д.
 • Я б створив знакова подія. Ви хочете стати «центром» або точкою підключення в максимально можливій мірі, щоб зміцнити свою присутність в галузі або на ринку. Для мене це було створення заходи під назвою Underground®. Основна увага була приділена реальним реальним успіхам, ділячись тим, що вони робили в Інтернеті, замість деяких звичайних підозрюваних в онлайн-світі. Я поставив цю подію протягом 10 років, перш ніж я пішов, і я дійсно наполегливо працював, щоб принести в унікальному поєднанні значків і енергетичних гравців, щоб зробити цей захід варто відвідати. Крім того, в ньому був величезний досвід, завдяки якому люди могли б «віддати мені належне» за вступу і зв'язку з цієї події, навіть якщо я не несу особисту відповідальність.
 • Створіть свою репутацію / статус авторитету. Це узгоджується з № 1 і № 2, але для мене все ще є відкрите вікно, щоб написати книгу і зробити гостьові пости в блозі або статті в ЗМІ. Ці речі все ще важливі для вашого особистого бренду.

LinkedIn – хорошее место для начала. Это самая большая социальная сеть, ориентированная на профессионалов. Сообщество растет, и если вы хотите улучшить свою работу или даже если вы ищете бизнес-клиентов, то LinkedIn – это лучшее место для начала. Защитите свое имя пользователя здесь и начните создавать свой профиль.

Twitter і Facebook, а також наступні два гучних імені в світі соціальних мереж, і хоча вам не обов'язково їх використовувати, але добре б закріпити на них ім'я користувача якомога швидше.

Однако, хотя хорошо защищать имена пользователей в больших социальных сетях, важно защищать как можно больше. Это защищает ваш бренд и дает вам возможность исследовать нишевые социальные сообщества и быть готовым, если вы захотите создать сообщество на одном из этих нишевых сайтов.

YouTube та інші відео-сайти важливі і стають все більш важливими. Ми задали Брайану Діну з беклінк наступне питання:

Якби ви сьогодні створювали свою присутність в Інтернеті з нуля, які 3 речі ви б хотіли забезпечити, щоб забезпечити максимальну рентабельність інвестицій у ваш час і гроші?

Його відповідь включав примітка про важливість відео:

Я бы сделал больше видео. Видео это лучший способ вырастить свой личный бренд. Период. Там нет другого носителя, который даже близко. В этом году я планирую создать 25 высококачественных видеороликов, чтобы читатели лучше меня узнали.

Крок четвертий Захист імен користувачів в нових соціальних мережах

Нарешті, підпишіться на оновлення на таких сайтах, як TechCrunch и Mashable . Ці два сайти надають найсвіжішу інформацію про нові компанії і нові події в світі технологій, включаючи соціальні мережі. Чи не кожен новий сайт в соціальних мережах зробить це. Насправді більшість з них запускаються і виходять з ладу, але добре стежити за тим, щоб звичка захищати своє ім'я користувача при запуску нових соціальних спільнот. Ви ніколи не знаєте, коли буде запущений наступного Twitter або Pinterest, і якщо це станеться, ви захочете переконатися, що ваше переважне ім'я користувача доступно.

приклади:

 • @IAmAaronAgius
 • @NeilPatel
 • + AaronAgius
 • + Нейл Патель

Стратегія покупки домену

Ваш личный сайт является наиболее важной частью вашей стратегии бренда. Защита социальных аккаунтов и выполнение других действий в этой главе очень важны, но защита вашего собственного доменного имени – номер один в списке. Причина в том, что вы владеете контентом на своем сайте и контролируете платформу.

Думайте о своей стратегии личного онлайн-бренда как о большом дереве. Ствол дерева самый сильный. Это центр всей вашей стратегии. Ствол дерева – это ваш личный сайт. Вы можете контролировать дерево. Вы можете заботиться о нем и быть уверенным, что он будет долгое время.

Если бы вы строили свою личную стратегию бренда на странице Facebook или в Твиттере, вы бы предоставили контроль над стволом дерева этим лицам. Мы все видели изменения, которые сделали Facebook и Twitter. Они часто к лучшему, но они заставляют людей карабкаться, чтобы внести коррективы.

І на довершення всього, ви насправді не є власником контенту, створеного вами в Twitter, Facebook і інших соціальних мережах. Коли ви публікуєте контент на своєму власному домені, ви є його власником.

Мы рекомендуем получить домен с точным соответствием для вашего бренда. Существует общий уклон в сторону точно совпадающих доменов для брендов, включая персональные бренды. Люди обычно доверяют URL-адресу сайта, который соответствует вашему имени как можно ближе.

Ось кроки для покупки вашого особистого домену.

Крок перший Перевірка доступності доменного імені

Существует ряд инструментов для проверки доступности доменного имени, включая проверку домена, мгновенный поиск домена и другие. Тем не менее, Go Daddy является еще одним хорошим местом для проверки доменов. Несмотря на то, что Go Daddy с годами потерпел фиаско, они стали надежным регистратором доменов, размещают и даже предоставляют другие услуги для тех, кто заинтересован в запуске веб-сайта. Их обслуживание клиентов и время работы сайта даже улучшились.

виконайте розширений пошук доменів в Go Daddy, щоб побачити, які домени доступні, оскільки вони пов'язані з вашим особистим брендом.

Кращий з можливих доменів - це той, який відповідає вашому кращого імені. наприклад:

Крок другий Безпечне доменне ім'я і аналогічні домени

Ви також хочете використовувати .com, який є найбільш впізнаваним доменом верхнього рівня або суфіксом домену.

Якщо ви віддаєте перевагу доменне ім'я вже зареєстровано, у вас є кілька варіантів.

По-перше, ви можете захистити інший домен, який схожий на ваше переважне ім'я. Ви також можете вибрати інше розширення, наприклад .net або .co. Деякі з цих розширень дорожче, а інші пов'язані з різними країнами.

Такие регистраторы, как Go Daddy, также предлагают варианты покупки доменов у их владельцев. Это проще, если владелец домена не использует его и оставляет его на сервере без какой-либо информации веб-сайта о реальном домене при посещении.

Якщо можливо, вказуйте бажане ім'я. Якщо немає, подивіться, чи можете ви мати справу з поточним власником. Якщо немає, збережіть схоже ім'я і використовуйте суфікс .com, якщо це можливо.

Наконец, целесообразно защитить аналогичные домены для вашего домена и перенаправить их на ваш основной домен. Например, защита AaronAgius.net и пересылка его на AaronAgius.com позволяет более глубоко владеть вашими онлайн-активами. Это дополнительно защищает ваш бренд.

Створіть свій професійний сайт

Вы можете купить свой профессиональный домен и сидеть на нем, но это не принесет вам никакой пользы, кроме как защитить его, чтобы никто другой не мог претендовать на него. Осторожнее всего сделать профессиональный веб-сайт. Это дает вам платформу для общения с вашей целевой аудиторией на платформе, где у вас есть полный контроль.

246

В отличие от социальных сетей, где меняются дизайны, меняются правила и платформы, ваш собственный сайт – это пустой холст. Вы можете контролировать дизайн. Вы контролируете контент, и вы можете контролировать, кто видит его через вашу рекламу.

Есть много разных способов создать сайт и больше мнений о том, что лучше. Это наше мнение о том, как вам лучше всего создать свой профессиональный веб-сайт.

Крок перший Скачайте і встановіть WordPress

WordPress є найпопулярнішою системою управління контентом (CMS) номер один в світі. Ряд провідних сайтів тепер використовують WordPress не тільки для своїх блогів, а й в якості програмного забезпечення для управління всім своїм сайтом. Це найкраща CMS для вашого особистого сайту.

Отримавши домен, скачайте WordPress і встановіть його разом з хостом свого сайту. Оскільки WordPress дуже популярний, багато хости мають настройки в один клік для хостингу і використання WordPress. Йди тату - це один хост, на якому ви можете купити домен і налаштувати сайт WordPress з хостингом менш ніж за день.

Домен обійдеться вам приблизно в $ 12 / рік. Хостинг буде коштувати близько $ 100 / рік для початкового хостингу, і WordPress можна використовувати безкоштовно.

Крок другий Виберіть безкоштовну тему

Дизайн вашого сайту має значення.

ми задали Льюїсу Хоуса питання:

Якби ви сьогодні створювали свою присутність в Інтернеті з нуля, які 3 речі ви б хотіли забезпечити, щоб забезпечити максимальну рентабельність інвестицій у ваш час і гроші?

Його перший відповідь була:

Брендинг – больше людей каждую неделю говорят о дизайне моего сайта, чем о чем-либо еще, и они хотят создавать свой дизайн на его основе. Это лестно, но, что более важно, брендинг имеет значение и увеличивает ваше личное влияние на брендинг.

Є три рівні, які ви можете вибрати для дизайну вашого сайту:

 • Безкоштовна тема
 • платна тема
 • Індивідуальний дизайн / Тема

Спільнота WordPress надало велику кількість безкоштовних тим . Это хорошее место для начала вашего первого сайта. Вы получаете тему, которая имеет все основные функциональные возможности, которые вам нужны, и вы можете настроить ее до определенного момента. Самый лучший способ, которым вы можете настроить бесплатную тему, – это профессиональные фотографии себя.

Платні теми зазвичай коштують близько 100 доларів. Вони йдуть з трохи більшою кількістю функцій і опцій налаштування. Вони можуть отримати трохи більше підтримки від провайдерів, що може забезпечити більший захист від фішингових і хакерських загроз.

Читайте також:  Керівництво для початківців по корпоративним особам

Платні теми також можуть поставлятися з функціями, що полегшують керування вашим сайтом. Залежно від вашого розуміння кодування і WordPress, легша функціональність з деякими платними темами може бути перевагою.

Пользовательская тема будет заключаться в том, чтобы профессиональный дизайнер создал что-то для вас с нуля. Дизайнер будет работать с вами, чтобы понять ваш личный бренд. Они будут обсуждать ваши цели и вашу целевую аудиторию. Оттуда они создадут вашу тему и, возможно, смогут даже создать целый пакет брендинга, который будет включать визитную карточку, профессиональные фотографии, изображения и другие предметы.

Пользовательская тема – это конечная цель профессионального веб-сайта, но вам не нужно иметь красивый веб-сайт. Многие люди используют бесплатные темы в течение долгого времени, в то время как другие начинают с бесплатных тем и инвестируют в более индивидуальные проекты с течением времени.

Ми рекомендуємо почати з професійної теми, щоб запустити ваш професійний сайт. Професійні теми, як правило, стоять в діапазоні ~ 100 доларів США.

Крок третій Додавання контенту до вашої теми

Одним из преимуществ премиум-класса является то, что шаблон выложен для личного сайта бренда. Выбирая одну из этих тем, вы настраиваете что-то очень похожее на резюме, которое дает обзор того, кем вы являетесь и чем занимаетесь.

особистість теми від Gabfire теми є одним із прикладів.

З такою преміум темою ви можете легко вводити інформацію на домашню сторінку. Кожен розділ легко заповнити і легко змінити, якщо ви захочете. Вам практично не знадобиться програмування або досвід розробки; Ще одна перевага - використовувати преміум тему.

Перш ніж приступити до змісту, подумайте, що ви хочете, щоб новий відвідувач на головній сторінці дізнався про вас. І подумайте, як вони можуть з'ясувати, що ви хочете, щоб вони дізналися за секунду або дві.

Ми запитали Брайана Діна з беклінк :

Яке одну дію, рішення або вибір зробили найбільший вплив на зростання вашого особистого бренду?

Він відповів:

Чтобы поместить мое лицо спереди и в центре на главной странице. Чтобы создать личный бренд, люди должны видеть, как ваше лицо намазано по всему вашему сайту.

І немає кращого місця, ніж ваша домашня сторінка. Таким чином, коли люди приходять на ваш сайт вперше, вони відразу ж дізнаються, хто стоїть за сайтом.

Сначала добавьте профессиональную фотографию себя. Мы обсудили вашу профессиональную фотографию в первой главе этого руководства. Ваша фотография должна представлять изображение, которое вы хотите продемонстрировать целевой аудитории.

Носіть той одяг, який носять люди в тій позі, яку ви хочете досягти. З одягом добре поєднувати стандартні кольори і стилі з основами і додавати індивідуальність (якщо хочете) з аксесуарами. Наприклад, ви будете носити простий сорочку і, можливо, додати індивідуальність з намистом (для жінок) і, можливо, з годинником (для чоловіків або жінок).

Це дрібниця, але ми також рекомендуємо посміхатися. Приємна, щира посмішка змушує вас здаватися дружелюбними і доступними, що подобається людям.

Потім додайте своє ім'я. Це очевидно, але іноді ви заходите на сайт окремої людини і не відразу дізнаєтеся, хто це. Коли хтось заходить на ваш сайт, ви хочете, щоб він або вона побачили ваше ім'я і вашу фотографію. Це миттєве визнання.

Десь під своїм ім'ям ви хочете написати, хто ви і чим займаєтеся. Наприклад, на сайті AaronAgius.com є інформація:

Аарон Агіус | Онлайн маркетолог, веб-стратег, предприниматель

Як тільки відвідувач переглядає цю інформацію, він знає, що робить Аарон Агіус.

Одна замітка з заголовками, описом і слоганами: ви можете проявити творчий підхід, але пам'ятайте про те, що ви не хочете плутати людей. Ви хочете, щоб люди миттєво дізналися, що ви робите чи хто ви є. Тримайте це якомога простішим і описовим. Далі ви можете описати, що ви робите пізніше, на домашній сторінці або на сторінці about.

На данный момент у вас есть несколько вариантов организации вашего контента. Тенденция с веб-сайтами и персональными веб-сайтами сегодня заключается в размещении всей информации на одной странице, которая имеет различные разделы.

Більш традиційна настройка матиме окремі сторінки на вашому сайті. Ви можете налаштувати його в будь-якому випадку і домогтися того ж ефекту. Ми опишемо необхідний вам контент, як якщо б ви створювали сторінки, але цю інформацію можна використовувати, якщо ви створюєте розділи і на одній сторінці.

Крок четвертий Налаштування сторінки «Про програму»

На сторінці about ви розповідаєте свою історію. Перейти в хронологічному порядку. Ви можете почати з того, де ви народилися і виросли, але не вдавайтеся в подробиці більш ніж кілька років тому. Ви хочете, щоб увага була зосереджена на тому, де ви перебуваєте зараз і куди ви збираєтеся в найближчі роки.

При написанні того, хто ви є зараз і що ви робите зараз, використовуйте описові слова замість слів-наповнювачів. Використовуйте слова, зрозумілі вашої цільової аудиторії. Ви не хочете плутати їх з химерними заголовками або складними поясненнями. Це не робить тебе більш важливим. Це тільки бентежить людей.

крок п'ятий

Вам не обов'язково потрібна сторінка з прикладами з практики, але вона може бути дуже корисна, якщо ви шукаєте нові робочі місця. Тематичні дослідження - це історії проектів, над якими ви працювали. Ви хочете розповісти історію, починаючи з початкової проблеми або завдання, і описати, як ви або як ваша команда знайшла рішення.

Ось приклади того, як розробляти тематичні дослідження: Gawker, Timothy Sykes і TechCrunch.

Компанії використовують тематичні дослідження, щоб продемонструвати свою здатність вирішувати проблеми для своїх цільових клієнтів. Ви можете зробити те ж саме, щоб продемонструвати свої здібності і зробити себе більш привабливим для потенційних роботодавців.

Крок шостий Налаштування сторінки контактів

Нарешті, контактна сторінка або контактна форма на вашій домашній сторінці має ключове значення. Ваш сайт про притягнення людей, зароблянні їх інтересу і отриманні від них можливості зв'язатися з вами. Контактна форма є професійною, і це безпечний спосіб для людей зв'язатися з вами.

Step Seven Професійний адреса електронної пошти

Пришло время удалить этот адрес электронной почты, который выглядит как crazeegurl6345@yahoo.com. Теперь, когда у вас есть собственный сайт, вы можете создать профессиональную электронную почту. Просто используйте свой первый и домен для вашего сайта для чего-то вроде aaron@aaronagius.com.

Це адреса електронної пошти, який ви можете розмістити на сайті і на інших ресурсах, таких як ваші візитні картки.

побудувати блог

Наряду с тем, что это самая популярная CMS, мы рекомендуем использовать WordPress для вашего личного веб-сайта, поскольку он имеет функцию ведения блогов.

С помощью блога вы можете предоставлять свежий релевантный контент, который привлекает вашу целевую аудиторию. Вы можете продемонстрировать свой опыт, опыт и личность на постоянной основе. Используя целевую стратегию блога в сочетании с продвижением блога, вы можете привлечь свою целевую аудиторию к своим постам в блоге и на свой веб-сайт, где они смогут прочитать ваш контент, узнать вас и заинтересоваться тем, что вы делаете.

Ми не єдині, хто вірить в ведення блогу.

Ми поставили запитання Ранду Фишкина з Моза :

Якби ви сьогодні створювали свою присутність в Інтернеті з нуля, які 3 речі ви б хотіли забезпечити, щоб забезпечити максимальну рентабельність інвестицій у ваш час і гроші?

Його відповідь була:

Я хотел бы инвестировать в блог, где я регулярно выпускаю уникальную полезную информацию, регулярные видео-серии и сильное присутствие в социальных сетях, по крайней мере, в Facebook, Twitter, Google+ и LinkedIn (и, возможно, в других, таких как Pinterest или Instagram, в зависимости от направленности моя работа).

Ось кроки по створенню вашого блогу. З WordPress блог буде налаштований на вашому сайті, тому вам не потрібно буде робити багато, якщо такі є, технічного настроювання. Ви можете почати з контент-стратегії.

Крок перший Розробіть стратегію блогу

Ваша цель – привлечь внимание людей, которые могут дать вам деньги, будь то потенциальный работодатель или потенциальный клиент.

Стратегія блогу або тематична стратегія повинні бути дуже простими - вирішувати питання і вирішувати проблеми, які виникають у вашого цільового читача і які він або вона задає в Інтернеті.

Гарне місце, щоб знайти питання, які задає ваша цільова аудиторія, - це перейти на Quora . Це популярний форум, де задаються всі види якісних питань. Знайдіть ті, які запитують люди, які відповідають профілю вашої цільової аудиторії.

У своєму блозі ви дасте відповіді на ці питання.

Ви також можете шукати галузеві сайти і публікації для популярних статей. Шукайте в цих публікаціях віджети зі списком «популярних статей» або чимось подібним. Подивіться, що ваша цільова аудиторія читає і напишіть на ці теми.

Ще одним хорошим форматом для вашого блогу є надання інформації про поточні події. Коли щось відбувається у вашій галузі, уявіть свою точку зору на те, що це означає для вашої цільової аудиторії.

Ви також можете взяти інтерв'ю у впливових осіб галузі. Більшість людей відкрито для інтерв'ю для блогів, особливо якщо у них є власний блог. Зв'язатися з іншими блогерами і звернутися до впливових осіб. Це можуть бути журналісти, консультанти або навіть керівники.

Джон Морроу з Підвищення блог трафіку вніс хороший внесок у побудову стратегії блогу. Ми задали йому питання:

Яке одну дію, рішення або вибір зробили найбільший вплив на зростання вашого особистого бренду?

Він відповів:

Ведення блогу, без сумніву, але не просто ведення блогу. Я хотів піти далі коротких, безглуздих маленьких постів, які публікує більшість блогерів, і створювати контент, який настільки сильно торкнулася б людей, що назавжди залишиться з ними, і вони знову і знову будуть читати його десятиліттями. В результаті я публікую не дуже багато, але публікації, які я публікую, отримують тонну трафіку. У цього тепер є понад один мільйон переглядів сторінок, і багато інших знаходяться в діапазоні шести цифр.

Крок другий Синдикація контенту

Синдикація контенту - це коли ви ділитеся контентом свого блогу (повністю або частково) на інших сайтах. Проста форма синдикації - це публікація заголовка вашого блогу в Twitter разом з посиланням на повний пост.

Велика синдикація контенту - це повернення трафіку до першоджерела контенту. Ось чому обмін посиланнями з заголовком або першим абзацом поста в блозі хороший для сайтів, яким потрібен трафік.

Ви хочете, щоб трафік на ваш особистий сайт, але ваша загальна мета полягає в тому, щоб підняти свій особистий профіль. Ви хочете бути визнаним у всій вашій галузі. Щоб створити таку репутацію, вам не обов'язково повертати трафік на ваш сайт.

Для вас спільне використання контенту з вашого сайту може працювати, тому що ви виключаєте крок і надаєте відмінну інформацію саме там, де ваша цільова аудиторія витрачає свій час.

Наприклад, замість того, щоб ділитися заголовком і посиланням зі свого поста на форумі, ви можете поділитися цілим розділом або навіть всім постом на галузевому форумі (з посиланням на джерело внизу).

Ви можете зробити це в групах LinkedIn, групах Google+ і ряді інших місць.

Гай Кавасакі вважає, що Google+ дуже допоміг його бренду. Ми задали йому питання:

Яке одну дію, рішення або вибір зробили найбільший вплив на зростання вашого особистого бренду?

Ось його відповідь:

Акция, которая оказала самое большое влияние на рост моего личного бренда, в период запуска запрыгнула на Google+ и потратила на него ресурсы задолго до того, как оказалось, что это больше, чем «еще одна волна Google». Это привело к раннему успеху и видимости в сервисе, что привело к тому, что Google «благословил меня» как предполагаемого пользователя, что привело к более чем шести миллионам подписчиков.

Концепція синдикації полягає в тому, щоб поділитися всім багатством інформації, якою ви володієте. Ваш сайт і блог важливі, але вам не обов'язково залучати людей, щоб підняти вашу репутацію.

Крок третій: обмін контентом з буфером

Буфер позволяет легко обмениваться или объединять содержимое блога в различных социальных профилях из одного места. Вы можете поделиться заголовком блога и URL-адресом или фрагментом на Buffer и опубликовать его в своих социальных сетях, включая Twitter, Facebook, LinkedIn и другие.

Гай Кавасакі фанат. Ми запитали його:

Якби ви сьогодні створювали свою присутність в Інтернеті з нуля, які 3 речі ви б хотіли забезпечити, щоб забезпечити максимальну рентабельність інвестицій у ваш час і гроші?

Він відповів:

Три речі, які забезпечили б найбільший повернення інвестицій сьогодні:

 • Пінтерест
 • Google+
 • Використання Hootsuite або Buffer для планування повідомлень

Іншими словами, я б зосередив свої зусилля на цих двох сайтах і використовував би Hootsuite або Buffer для реалізації своїх щоденних постів. Що стосується контенту, я б використовував Alltop для пошуку історій і Канва для создания графики для каждого поста, который не был встроенным видео или чей источник не имел отличного изображения шириной не менее 500 пикселей. (Примечание: я являюсь соучредителем Alltop и главным евангелистом Канвы).

Для кожної публікації в блозі ви можете створити безліч оновлень, щоб поділитися ними в соціальних мережах. Витратьте одну годину через своєї тижні, щоб створити фрагменти, щоб поділитися ними на весь тиждень в своїх соціальних профілях. Buffer робить це легко, і це буде один з найбільш важливих інструментів, які ви використовуєте для своєї стратегії брендингу. Це трохи більше 100 доларів в рік за необмежену кількість повідомлень в черзі.

Крок четвертий Автоматизація з IFTTT

IFTTT – это умный инструмент, который позволяет вам выполнять несколько действий в зависимости от происшествия. Терминология IFTTT включает действия и последствия для создания рецептов. Например, ваше действие – это новая опубликованная запись в блоге WordPress. Следствием этого является публикация фрагмента этого поста в Twitter, LinkedIn или Google+.

Ви також можете використовувати IFTTT для отримання ідей для своїх публікацій в блозі і багатьох інших речей, але ми зосередимося на автоматизації обміну контентом вашого блогу.

Читайте також:  Інструменти для стартапів

З Buffer ви можете зосередитися на новому контенті, але справжня сила Buffer - це старий контент, який ви будете розробляти з плином часу.

І хоча ви можете використовувати IFTTT зі своїм старим контентом, реальна сила IFTTT полягає в нових діях і новому контенті, який ви створюєте.

Налаштуйте як мінімум наступні дії з вашим обліковим записом IFTTT:

 • Нова публікація WordPress в Twitter
 • Новий пост WordPress для Facebook
 • Нова публікація WordPress в Google+
 • Новий пост WordPress для LinkedIn

Ці рецепти допоможуть вам почати використовувати IFTTT для просування ваших постів в блозі. Звідти ви можете перейти на наступний рівень, додавши кілька шарів в свої рецепти і використовуючи IFTTT, щоб отримати ідеї для вашого блогу WordPress.

Ви навіть можете використовувати IFTTT, щоб допомогти вам отримати тип роботи, яку ви шукаєте, використовуючи RSS-канали для конкретних пошуків в Craigslist, відправлених на вашу поштову скриньку, але це для іншого керівництва.

Крок п'ятий Додаткові інструменти для блогів

Ось кілька додаткових інструментів, які допоможуть вам у веденні блогу.

Flickr Creative Commons 2.0 має величезну колекцію фотографій, яку ви можете використовувати, якщо ви вказали авторство (посилання на сторінку з фотографією на Flickr). Ви не хочете використовувати будь-яку фотографію, яку знайдете в пошуку Google.

Aweber , MailChimp або аналогічний поштовий провайдер; список адрес електронної пошти - це те, що у вас є, а блог - відмінний інструмент для створення списку адрес електронної пошти. Ви можете створити базовий шаблон і створити трансляцію в блозі, щоб автоматизувати регулярні електронні листи вашим передплатникам, використовуючи ваші повідомлення у блозі.

Електронна пошта дуже важлива. Ми задали Брайану Діну з беклінк це питання:

Якби ви сьогодні створювали свою присутність в Інтернеті з нуля, які 3 речі ви б хотіли забезпечити, щоб забезпечити максимальну рентабельність інвестицій у ваш час і гроші?

Його відповідь включав примітка про важливість поштового маркетингу:

Я бы потратил много времени на общение с подписчиками электронной почты. Меня поражает, что люди будут общаться со случайными людьми в социальных сетях… и отправлять подписчикам рассылку по электронной почте с адресов «noreply @». Ваш список адресов электронной почты является активом № 1 вашего бизнеса. И вы можете повысить ценность этого списка, выстраивая отношения с людьми, которые подписываются. Когда люди подписываются на мою рассылку, я спрашиваю их: «Скажите мне, с чем вы боретесь?» и ответьте КАЖДОМУ одиночному. Таким образом, вы развиваете свой личный бренд, фактически лично общаясь с целевой аудиторией.

синтез хостинг для WordPress. Вони надають вам настройки хостингу, які зроблять ваш сайт WordPress швидким. Це дорожче, ніж звичайний віртуальний хостинг, але якщо ви хочете справити враження на своїх відвідувачів, вам потрібен швидкий і завжди доступний сайт.

Нарешті, ваш блог може включати в себе всі типи контенту. Ми задали Ранду Фишкина з Моза наступне питання:

Яке одну дію, рішення або вибір зробили найбільший вплив на зростання вашого особистого бренду?

Його відповідь була:

Создание и продвижение еженедельной серии видеороликов под названием «Whiteboard Friday», в которой я объясняю концепции веб-маркетинга перед доской каждую пятницу, было, пожалуй, самым большим воздействием для моего личного брендинга. Всякий раз, когда я выступаю на сцене, посещаю конференцию или появляюсь где-нибудь в Интернете в мире маркетинга, люди знают и видели «Белую доску в пятницу». Мало кто смотрит каждый эпизод, но с ~ 10K уникальных просмотров за эпизод, многие профессионалы в этой области обычно смотрят хотя бы несколько из них. Видео, в частности, является мощным, потому что оно создает гораздо большую личную связь с аудиторией, и с точки зрения брендинга присутствие в этих видео делает меня тем, кого они помнят и чувствуют связь.

Крім того, блог може не працювати для всіх. ми задали Пет Флінн питання:

Яке одну дію, рішення або вибір зробили найбільший вплив на зростання вашого особистого бренду?

Його відповідь була:

Я почав свій подкаст. В опитуванні (з вибіркою з 7500 чоловік) я виявив, що перше, що люди дізнаються про мене чи про моє бренд, - це мій подкаст (21%), потім YouTube (19%) і посилання і згадки на інших сайтах (18% ). Подкаст не тільки дав мені більше інформації, але і дозволив мені спілкуватися на більш глибокому рівні зі своєю аудиторією. Всякий раз, коли я ходжу на конференції і спілкуюся з людьми з моєї аудиторії, вони завжди згадують подкаст і наскільки їм це подобається - вони майже не згадують блог.

Отримайте більше трафіку з ідеями з керівництва по контент-маркетингу

Керівництво з персонального брендінгу, яке ви читаєте, є частиною серії розширених посібників з різних тем, включаючи Розширене керівництво по маркетингу контенту .

Это руководство содержит информацию о том, как вы можете использовать контент для развития бизнеса или, в вашем случае, вашего личного бренда.

Частини, які будуть застосовуватися найбільше:

 • Створення документа планування для вашого контенту
 • Генерація ідей для вашого блогу
 • Шаблони для легкого створення контенту
 • Оптимізація вашого контенту для пошуку (SEO)
 • Просування вашого контенту

Ми розглянули деякі з ранніх етапів і кілька етапів просування по службі, але в цьому керівництві міститься більш докладна інформація про цю частину ваших зусиль, особливо інформація про налагодження зв'язків з впливовими особами у вашій галузі та про те, як їх зручно включати в ваші статті і по електронній пошті їх, щоб допомогти вам просувати свій контент.

Трафик и клики ведут интернет. Чтобы вырастить свой бренд в Интернете, вам нужно иметь возможность привлекать трафик к содержанию вашего блога с помощью кликов. Теперь у вас есть шаги, чтобы настроить ваш блог. Это руководство может помочь вам создать удивительный контент и продвигать этот контент для получения трафика.

Ми поставили запитання Яро Старака з Entrepreneur-Journey.com:

Якби ви сьогодні створювали свою присутність в Інтернеті з нуля, які 3 речі ви б хотіли забезпечити, щоб забезпечити максимальну рентабельність інвестицій у ваш час і гроші?

Його відповідь включав ще один відмінний рада для трафіку:

Припускаючи, що я пройшов ці випробування і знаю, що у мене є купівельна аудиторія, мій фокус простий - поліпшити трафік і конверсію. Я розширюю то, що вже працює, додаю більше джерел трафіку, роблю більше пропозицій і запускаю спліт-тести для поліпшення результатів.

Отримати більше послідовників блога з
повного керівництва по створенню аудиторії вашого блогу

Крім того, повне керівництво по створенню вашого блогу покаже вам, як створити аудиторію для вашого блогу. Коли ви починаєте, у вас немає послідовників. Це, очевидно, не допоможе вам досягти ваших особистих цілей брендингу.

Деякі з кращих стратегій включають в себе:

 • Писати про впливових людей і змушувати їх ділитися своїми постами
 • Реалізація правильних кнопок соціальних мереж в вашому блозі
 • Приєднання до потрібних онлайн-спільнот
 • Синдикація вашого контенту
 • Перепрофілювання вашого контенту

Блог - це спосіб, яким ви можете досягти своєї цільової аудиторії. Стратегії, описані в наведеному вище керівництво, можуть допомогти вам сформувати свою аудиторію, щоб підвищити ваш авторитет в галузі, що відкриє вам можливості.

Отличный способ создать свой личный бренд – это размещать гостевые посты на влиятельных сайтах. В приведенном выше руководстве обсуждаются гостевые блоги, и мы обсудим это подробнее в следующей главе.

Вы получаете доступ к лучшим веб-сайтам, предоставляя удивительный контент, который нравится читателям, а взамен вы получаете возможность развивать свой бренд, демонстрируя свою индивидуальность, опыт и историю аудитории.

Який контент пов'язаний з вашою аудиторією?

Ми задали Брайану Діну з беклінк питання:

Якби ви сьогодні створювали свою присутність в Інтернеті з нуля, які 3 речі ви б хотіли забезпечити, щоб забезпечити максимальну рентабельність інвестицій у ваш час і гроші?

Його відповідь включав в себе відмінну інформацію про блогах:

Я написал бы сообщения в блоге как Нил. Стиль письма Нила неотразим, потому что он звучит так, будто он разговаривает с тобой. И он окропляет анекдотами из своей жизни и бизнеса. Когда люди так читают, они чувствуют, что узнают тебя.

Візитні картки та інші автономні активи

Первая часть этой главы была посвящена созданию ваших онлайн-активов, которые невероятно важны, но не забывайте о ваших потенциальных оффлайн-активах. Это может быть так же важно для вашего личного бренда, особенно когда вы встречаетесь с людьми лично.

Колекція дивовижних візиток

Ось кілька прикладів відмінних особистих візиток:

Джерело: neatdesigns.net через Ллойда в Пінтерест и Mashable

Джерело: карта з хорошим стилем Fornt и слодівом

Джерело: Чорна карта шеф-кухаря через слодів

Джерело: Creative Bloq

Джерело: Ставши Гарц - фотограф через 1-го веб-дизайнера

Джерело: Стівен Уайтлі через 1-го веб-дизайнера

Ви помітите, що кожна з цих карт унікальна, креативна і оригінальна. Для вашого особистого бренду - це виділення з натовпу і відміну від конкурентів. Ми більш детально зупинимося на останньому розділі керівництва.

Крок перший Створіть інтригу за допомогою своєї візитної картки

Всегда держите на себе визитки. Вы никогда не знаете, когда вы столкнетесь с кем-то, у кого есть такая возможность.

Як ви можете собі уявити, подібні зустрічі часто бувають спонтанними, і людина, яку ви бачите, буде дивитися на вашу карту протягом двох секунд, перш ніж покласти її в кишеню або сумку. Ваша карта повинна повідомити, хто ви є і що ви можете надати в цьому двосекундних вікні.

Дизайн вашої візитної картки повинен відповідати тій же формулі, що і ваш сайт. Ваше ім'я, посаду та короткий опис повинні бути включені. Вони відповідають на основні питання про те, хто ви і чим займаєтеся.

Ваша контактна інформація повинна бути легко знайдена на лицьовій стороні картки, і вона повинна включати ваш професійний адреса електронної пошти, який ви створили при запуску вашого сайту. Також вкажіть адресу вашого особистого сайту. І вкажіть свій номер телефону, тому що деякі люди вважають за краще здійснювати телефонні дзвінки, відправляючи електронні листи.

На качественной визитке ваша фотография может хорошо работать. Вместо использования логотипа для визитной карточки вы можете использовать профессионально сделанные фотографии в качестве логотипа своего бренда.

Задня частина вашої візитної картки є ще одним активом, який часто не береться до уваги. Щоб отримати більше пенні, ви можете додати красивий жирний малюнок на зворотний бік своєї карти з перевагою для цільової аудиторії.

Например, продавец, ищущий лучшие возможности, поставит заявление о выгоде: увеличьте продажи. Посетите salesperson.com. Сделайте на обороте высказывание о человеке, которому вы вручаете открытку, который является вашей целевой аудиторией.

Напомним, что на лицевой стороне вашей карты должен быть белый фон с черным или темным текстом, а также ваша профессиональная фотография, заголовок и контактная информация.

На зворотному боці повинен бути темний, жирний кольоровий фон з білим шрифтом, який підкреслює вигоду із зазначенням URL вашого сайту.

Ваша картка дає вашій аудиторії можливість зв'язатися з вами, але вона також заінтриговує їх і змушує їх діяти, відвідуючи ваш сайт або телефонуючи вам.

Крок другий Поліпшите свій зовнішній вигляд за допомогою правильної дієти, фізичних вправ і сну

Не варто заперечувати важливість вашої зовнішності для вашого особистого бренду. Ваша зовнішність дуже важлива для того, як люди сприймають вас. Коли ви будуєте свою кар'єру, у вас з'являється багато перших вражень, і то, як ви виглядаєте, миттєво впливає на людей.

Исследования показывают, что если вы одеваетесь красиво, причесываетесь, ухаживаете за кожей и выглядите бдительными, вы с большей вероятностью добьетесь успеха и создадите позитивные отношения с людьми. Единственный способ сделать это – позаботиться о себе.

Візьміть під контроль свою дієту, обмежуючи ваші вуглеводи і цукру. Вони можуть дати вам приплив енергії, але ця енергія швидко згасне, і ви будете почувати себе млявим. Вуглеводи і цукор також сприяють зростанню жиру по всьому тілу, в тому числі навколо життєво важливих органів, таких як мозок. Ви хочете бути гострим. Їжте здорові жири, білки і овочі.

Регулярно заниматься спортом. Это не значит, что вы должны стать культуристом. Сделайте ходьбу регулярной частью вашей рутины. Выходите на улицу на 20 минут минимум четыре дня в неделю и делайте это в часы пик солнечного света. Солнце отлично подходит для вашего тела и поэтому регулярно гуляет. Это также дает вам время подумать и задуматься о своей жизни. Также делайте тренировки с отягощениями, такие как отжимания и приседания. И попробуйте весенние упражнения 2-3 раза в неделю.

Нарешті, спите принаймні сім годин на добу. Це непросто, особливо для бізнес-професіоналів, але це важливо.

Недавнє дослідження показало, що хороший сон дозволяє мозку вимивати токсини і підвищує ймовірність того, що ви вивчите і збережіть інформацію.

Если вы не позволяете себе спать, вы лишаете мозг способности функционировать и вы не будете работать с максимальной производительностью. Выключи мир вечером. Не проверяйте свою электронную почту после 5:00 вечера. Вечер – время успокоиться и подготовиться ко сну. Семь часов это здорово. Восемь еще лучше. Даже если возникла чрезвычайная ситуация, лучше иметь дело с ней утром, когда вы выспались.

Робіть ці речі, і ви будете здоровіше, щасливіше і в набагато кращому місці, щоб розумово рости як особистість. Це призводить до більшої впевненості і кращої продуктивності на роботі, що призводить до просування.

Есть и другие офлайновые действия, которые вы можете сделать, чтобы улучшить свой личный бренд. Мы спросили Джона Чоу:

Яке одну дію, рішення або вибір зробили найбільший вплив на зростання вашого особистого бренду?

Він відповів:

Действие, которое оказало наибольшее влияние на мой личный бренд, заключалось в написании моей собственной книги. Я говорю о настоящей книге, а не о книге. Мои опубликованные книги включают в себя «Заработай в Интернете: дорожная карта Mot» и «Секреты блогов». Оба доступны на Amazon.com и в крупных книжных магазинах. Ничто так не кричит о статусе эксперта, как опубликованный. Это идеальная визитная карточка.

Если бы я начинал с нуля сегодня, я бы использовал Amazon Create Space, чтобы опубликовать свою первую книгу. Тогда я бы использовал эту книгу, чтобы привлечь внимание СМИ к уровню 1. У меня была своя собственная книга, и я попал в журнал Entrepreneur.

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська