Як створити ваше особисте бачення бренду?

Назад до Записи
бачення бренду

Як створити ваше особисте бачення бренду?

Если вы сделали это так далеко, вы, вероятно, заинтересованы в создании и создании своего личного бренда, чтобы вы могли выполнить одно (или более одного) из следующих действий:

 • Знайти кращу роботу, щоб ви могли заробляти більше грошей і бути щасливими ходити на роботу кожен день
 • Залучіть більше клієнтів для вашої компанії, щоб збільшити продажі і збільшити свої доходи
 • Знайдіть кращих клієнтів для вашої компанії, щоб зробити вашу компанію більш ефективною
 • Розвивайте свою професійну мережу, щоб відкривати більше професійних можливостей
 • Створення онлайн-спільнот для подальшого розширення професійних можливостей
 • Закласти основу для майбутнього успіху; однак ви визначаєте це

Ваш личный бренд – это то, что отделяет вас от всех в мире.

Первый шаг к созданию вашего личного бренда – это организовать свои мысли и создать собственное видение бренда. Это то, как вы хотите, чтобы вас воспринимали другие, а также как вы хотите жить профессиональной и личной жизнью.

Ліза Крус ( @lisaredshoespr ) не хотела быть другим мягким пиарщиком, поэтому она привнесла индивидуальность в свое видение бренда:

Бути кращим в зв'язках з громадськістю, весело проводячи час, штовхаючи @ # $, і завжди висуваючи конверт для співробітників, клієнтів і мене. Використовувати комунікації, щоб зробити світ кращим.

В этой главе мы расскажем вам, как создать свое видение бренда.

Хто ти

Ліда Сітроен (@ LIDA360) сказала в соціальних мережах сьогодні:

В основі особистого брендингу лежить автентичність: здатність використовувати свої справжні, смиренні і індивідуальні людські якості, на яких засновані ваша особистість, особистість і характер.

Наступні кроки допоможуть вам краще зрозуміти, хто ви є сьогодні, і звідти вам буде легше зрозуміти, де ви хочете бути в майбутньому. Ліда Сітроен (@ LIDA360) сказала в соціальних мережах сьогодні:

Крок перший Встановіть свої цінності

Ваші цінності - це те, що рухає вашим життям. Вони лежать в основі вашого істоти, і ви звертаєтеся до них при прийнятті рішень. Може бути, ви не завжди звертаєтеся до них, іноді все приймають погані рішення, але ви, коли приймаєте свої кращі рішення в життя, як правило враховуєте свої цінності.

Наприклад, людина може мати наступний набір значень:

 • сім'я
 • друзі
 • співтовариство
 • амбіція
 • інтелект

Ці цінності визначають речі, які найбільш важливі для людини. Зіткнувшись з таким рішенням, як, наприклад, влаштуватися на нову роботу, людина буде консультуватися зі своїми особистими цінностями. Вони запитували себе, яким буде кращий вибір з точки зору їх сім'ї, їх друзів і інших цінностей в списку.

Не існує обмежень для значень, які ви можете включити в свій список. Вони ваші цінності. Подумайте про людей, почуттях і життєвих ситуаціях, які роблять вас найбільш щасливими. Зазвичай це місце, де ви знайдете свої цінності.

Крок другий Пріоритет ваших цінностей

Згідно JVS Chicago ( @JVSChicago ), ценности важны для бизнеса:

Доцільно наймати людей, чиї цінності схожі з компанією. Кандидати, чиї цінності схожі на наймати компанію, з більшою ймовірністю задовольнять потреби компанії і прагнуть швидше адаптуватися до нової ролі.

Коли ви будете проходити через те, що робить вас щасливими в житті, ви зрозумієте, що ваші цінності не створені рівними. Список на попередньому кроці можна перерахувати в пріоритетному порядку на основі того, що людина цінує найбільше, починаючи з сім'ї.

В житті будуть ситуації, коли ви будете стикатися з рішеннями, які ставлять ваші цінності в протиріччя. Наприклад, ви можете подумати про нову роботу. Це може вписатися в ваші амбіції і інтелектуальні цінності, але якщо може зажадати більше часу далеко від вашої сім'ї, і робота може не відповідати вашим цінностям спільноти.

Цель создания вашего личного бренда – не просто получить лучшую работу или развить вашу компанию. Речь идет о поиске счастья в вашей профессиональной жизни. Решения, которые вы принимаете, с большей вероятностью приведут к счастью и будут следовать вашим ценностям.

Багато з нас знають людей, які мають успіх у своїй професії, але відчувають брак в щастя, тому що вони не розуміли, наскільки високо вони цінують своє сімейне життя. І це працює інакше. Є люди, у яких прекрасна сім'я, але вони відчувають себе незадоволеними, тому що їм не вистачає професійних проблем.

Приоритет ваших ценностей, и вы будете знать, как приблизиться к вашему личному видению бренда.

Крок третій Визначте свої пристрасті

Ваші захоплення - це те, що ви любите робити зі своїм часом. Деякі з ваших захоплень можуть збігатися з вашими цінностями, але, як правило, вони різні.

Например, вашей главной ценностью может быть ваша семья, а одной из ваших страстей может быть ужин с супругом или игра с детьми. Ценность и страсть пересекаются, но есть небольшая разница. На этом этапе вы должны определить свои увлечения, чтобы вы могли понять, какие действия приносят вам наибольшую награду в жизни. Ключом к созданию успешного личного бренда является выявление ваших увлечений и стремление испытать эти увлечения в своей профессиональной жизни.

Пристрасть це те, що вас цікавить. Пристрасті заінтриговувати вас і змушують задуматися. Вони змушують вас хотіти стати краще з особистих причин. Пристрасть - це те, що ви будете робити, навіть якщо вам не платять, або навіть те, що ви заплатите за себе, якщо доведеться.

Захоплення можуть бути як особистими, так і професійними. Для цієї вправи ви повинні визначити як особисті, так і професійні захоплення. Це дасть вам уявлення про те, що рухає вашої професійної життям, а також про те, чим ви хочете займатися, коли ви не працюєте.

Наприклад, людина може мати такі професійні захоплення:

 • дизайн
 • Смартфони
 • Технології
 • Особисті захоплення цієї людини можуть бути:
 • сім'я
 • подорожувати
 • На відкритому повітрі

Ці пристрасті, поряд з цінностями людини, дають більш чітке уявлення про те, де людина хоче бути через два, п'ять або навіть двадцять років. Як тільки ви визначилися зі своїми захопленнями, стало ясно, яка професія вам більше підходить, і яка приносить вам щастя.

У наведеному вище прикладі ви можете сказати, що людина, ймовірно, був би щасливий в професії, яка включала розробку технології смартфона для індустрії подорожей або активного відпочинку, але професії довелося б залишати час, Щоб проводити час з сім'єю і, можливо, брати сімейний відпочинок.

Крок четвертий Визначте свої ідеальні риси

Наступним кроком є ​​виявлення ваших рис. Це унікальні аспекти вашої особистості, які допомагають сформувати людини, яким ви є. Риси - це речі, які дають іншим ключ в вашому мозку.

Є кілька різних теорій про особистісні риси. Одним з них є велика особистість.

Велика п'ятірка включає в себе такі риси:

 • Відкритість досвіду
 • сумлінність
 • екстраверсія
 • приємність
 • невротизм

Кожна з рис вимірюється або оцінюється за шкалою. Кожна людина потрапляє кудись в різні масштаби, і це становить вашу особистість. Ви можете пройти тест на риси особистості Великої п'ятірки для вільного тут , Де буде запропоновано відповісти на питання, засновані на вашій шкалі agreeability.

Этот тест даст вам представление о вашей личности и ваших чертах. Трудно не согласиться с результатами, и вы, вероятно, были относительно одинаковыми всю свою жизнь. Однако, если вы хотите изменить свою личность, вы можете определить идеальные черты, которые будут составлять ваш личный бренд.

Например, если вы относительно закрыты для новых впечатлений, возможно, вам будет полезно поработать над возможностью попробовать что-то новое, если вы хотите стать тем, кем вы хотите создать свой профессиональный бренд. Тест может также показать, что у вас нет высокого уровня организации. Это может быть еще одной областью, на которой стоит сосредоточиться с вашим личным брендом.

Опять же, нет правильных или неправильных ответов, когда дело доходит до черт. Вы просто определяете, где вы находитесь сейчас и как вы хотите развивать свой личный бренд. Вы всегда можете измениться, но хорошо знать, где вы сейчас находитесь, чтобы составить план изменений, если вы чувствуете, что вам нужно измениться.

Крок п'ятий Обговоріть, хто ви є з сім'єю, друзями і однолітками

Нарешті, обговоріть свої висновки з тими, хто найбільш близький вам - сім'єю, друзями і однолітками. У вас є власні оцінки того, хто ви є, і вони важливі, але також корисно отримати уявлення про те, хто ви є, від інших.

Запитайте людей, яке їх сприйняття вас. Запитайте їх про те, що вони думають про ваших цінностях, які ваші захоплення і які ваші якості. Зовнішнє сприйняття може відрізнятися від вашого сприйняття або може тісно збігатися.

У будь-якому випадку, у вас буде більше інформації про те, ким ви є, і ви зможете краще зрозуміти, куди ви можете вносити зміни, щоб йти туди, куди ви хочете бути в своїй професійній та особистому житті.

Это руководство о создании вашего личного бренда, чтобы вы могли найти лучшую работу, привлечь больше клиентов для вашего бизнеса и жить более счастливой и полноценной жизнью. Вы можете подумать, что ваше собственное восприятие себя имеет значение, но создание вашего личного бренда связано с тем, как другие будут смотреть на вас и за что вы выступаете.

Поэтому очень важно получать отзывы от семьи, друзей и сверстников, чтобы вы понимали, как привести свой личный бренд в соответствие с вашими целями.

Де ви хочете бути

Теперь, когда у вас есть понимание того, кто вы есть, вы можете перейти к стадии выяснения, где вы хотите быть. Это как для вашей профессиональной, так и для личной жизни. Например, из предыдущего раздела вы, возможно, поняли, что дизайн является важным элементом того, кто вы есть. Это понимание может начать закладывать фундамент для того, где вы хотите быть, что может стать лидером в дизайне для компании по разработке приложений для смартфонов и программированию.

Але ми забігаємо вперед. Є ряд кроків, які потрібно зробити, щоб з'ясувати, де ви хочете бути і як ви можете прокласти шлях, щоб туди дістатися. У цьому розділі ми проведемо вас через всі ці етапи, і в кінці повинно бути більш ясно про тип кар'єри і життя, які принесуть вам найбільше задоволення і задоволення як в професійному, так і в особистому плані.

Крок перший Визначте аспекти вашого життя, які були винагороджені

Вам може не сподобатися ваша поточна робота. Вам може не сподобатися робота, яку ви мали в минулому. Однак є хороший шанс, що у вашому житті були моменти, які робили вас щасливими. Ми вже провели вас через кроки, щоб визначити речі, які роблять вас щасливими і які дають вам пристрасть в житті. Використовуйте ці спогади, щоб знайти аспекти вашого життя, які були корисні.

Например, вы могли бы работать в отделе обслуживания клиентов. Работа с разгневанными клиентами может быть проблемой, и, возможно, вам не понравился этот аспект. На самом деле, может быть, вам это очень не понравилось. Однако, возможно, вы гордились тем, что нашли решение для клиентов, которое бы удовлетворило их и принесло пользу компании. Возможно, вы не захотите быть представителем службы поддержки клиентов в будущем, но, возможно, карьерный рост в продажах с возможной целью стать руководителем отдела продаж или топ-менеджером в бизнесе – это желательный путь.

Крім того, це більше, ніж ваша професійна життя. Оцініть аспекти вашого особистого життя, які були найбільш корисними. Використовуйте цей досвід, щоб допомогти визначити тип особистому житті, яку ви хочете мати в майбутньому.

Створіть список цих аспектів. Не обмежуйте список. Це схоже на вправу мозкового штурму. Перерахуйте всі позитивні моменти в житті, поки не пройдете всі етапи свого життя.

Крок другий: Зниження аспектів потенційного бачення

Перегляньте весь список позитивних моментів і розподіліть їх за категоріями. Потім звузьте категорії в інший раз, поки не дійдете до декількох категорій. На цьому етапі ви почнете бачити потенційну професію, яка задовольнить вас у вашому професійному житті.

Крок третій Створіть ідеальне закінчення кар'єри

Тепер, коли ви звузили список до кількох категорій, ви почнете бачити тип професії, яка зробить вас щасливим. Метою попередніх кроків було звузити фокус від невиразною ідеї до чогось більш конкретного.

Например, у вас могла быть идея, что вы хотели бы стать руководителем отдела маркетинга в начале этой главы, но теперь вы поймете, что хотите стать руководителем отдела маркетинга для технологической фирмы и, в частности, фирмы, которая работает в области мобильных технологий.

Читайте також:  Друк листівки для розвитку Вашого бренду.

Створіть опис закінчення вашої кар'єри. Це те, що ви будете робити в день виходу на пенсію, або коли почнете згортати свою кар'єру, або навіть в кінці свого життя, якщо ви плануєте працювати до того дня, коли підете. Будьте максимально конкретні. Так, швидше за все, все піде не так, як ви їх записуєте, але, записавши їх, ви отримаєте чітке уявлення про те, що зробить вас щасливими і задоволеними в житті.

Крок четвертий Зробіть крок назад від закінчення кар'єри до теперішнього часу

109

Після того, як ви визначилися, де ви хочете опинитися в житті, ви можете почати робити кроки назад. Можливо, ви захочете стати менеджером з маркетингу в компанії, що займається мобільними технологіями, але ви, швидше за все, не дійдете до завтра. Там, швидше за все, буде багато кроків, щоб дістатися туди.

Начните со своей даты окончания и перечислите следующий шаг, который предшествует этому. Возможно, что до того, как стать руководителем отдела маркетинга, вы будете директором по продажам. До этого вы могли бы быть руководителем отдела продаж. До этого вы могли быть главным торговым представителем для определенного региона, а до этого – торговым представителем среднего уровня, а до этого – торговым представителем начального уровня.

Там може бути кілька шляхів до вашого закінчення. Ви можете прокласти різні шляхи, але ранжувати їх за пріоритетом тим, який, швидше за все, призведе до вашого ідеального закінчення, і тим, який найбільш привабливий для вас, тому що більшу частину свого життя ви витратите, працюючи на цих посадах.

Крок п'ятий Порівняйте бачення з вашими цінностями

Тепер, коли у вас є кроки, намічені для вашої кар'єри, ви повинні порівняти її з вашими цінностями. Ймовірно, ви будете в захваті від перспектив вашої кар'єри зараз, але ви повинні перевірити свої цінності, перш ніж почати.

Например, вы, возможно, захотите стать руководителем отдела маркетинга, но если вам потребуется потратить огромное количество времени вдали от своей семьи или если это отнимает час у вашої спільноти, і це дві важливі цінності, вам доведеться переглянути свою оцінку. ваш шлях до закінчення вашої кар'єри.

Як правило, у вашій кар'єрі існує баланс, який може принести як успіх, так і задоволення, оскільки він пов'язаний з вашими прагненнями і вашими цінностями. Порівняйте свій кар'єрний шлях зі своїми цінностями і знайдіть баланс і шлях, який принесе вам найбільше задоволення в усіх сферах вашого життя.

Інші варто наслідувати

Думаєш, потрібно починати з нуля? Подумай ще раз.

Я пам'ятаю, як проводив багато часу за переглядом і навчанням, а потім наслідував того, що робили інші. Було природно копіювати те, що здавалося працюючим. Але з часом ви розширювати, робите свою справу, експериментуєте, і ваша особистість, бренд, цінність з'являються.

Бен Йосковіц ( @byosko )

Протягом усього цього процесу ви, ймовірно, думали про людей, які надихали вас. Можливо, це був батько, який показав вам хороший приклад, і хто є тим, на кого ви звертаєте увагу в життя. Може бути, це інший родич або хтось, ким ви захоплюєтеся з далекої галузі, якій ви захоплені.

Крок перший Перерахуйте людей, якими ви захоплюєтеся

Як ми вже говорили, на цей момент у вас напевно були люди, якими ви захоплюєтеся. Ви думали про їхню кар'єру, створюючи бачення свого життя. Але тепер настав час підняти ці думки на більш глибокий рівень; рівень, на якому ви можете діяти на основі знання цих людей і їх кар'єри.

Тому візьміть кожного з людей, про який ви думали, і створіть список. Поруч з кожним з імен додайте опису людей і того, що вони роблять у своєму житті. Також вкажіть причини, за якими ви захоплюєтеся людиною.

Крок другий: погляньте глибше на їхнє життя

Як тільки ви перерахували людей для свого списку, прийшло час поглянути глибше. Багато з нас схильні дивитися на життя інших людей і бачать тільки те, що ми хочемо бачити. Або ми можемо бачити тільки те, що вони хочуть, щоб ми бачили. У будь-якому випадку, легко зосередитися на позитивних моментах в чужому житті і забути, що у них є проблеми і розчарування, як і у всіх інших.

Этот шаг заключается в том, чтобы глубже изучить каждого человека в списке, чтобы выяснить, упустили ли вы что-то очевидное, что не вписывается в ваше личное видение бренда. Часто вы обнаружите, что кто-то, кем вы восхищаетесь, очень успешен в своей профессиональной карьере, но у него может не быть семьи, или, возможно, у него были проблемы в личной жизни с тем или иным аспектом.

Крок третій Оцініть людей з кар'єрними дугами, схожими на ваші прагнення

Подивившись на кожну людину в вашому списку на більш глибокому рівні, ви дізнаєтеся людей, які найкраще підходять для кар'єри, схожою на ту, яку ви розробляли до цього моменту. Ви, ймовірно, знайдете кілька сюрпризів у своєму дослідженні. Цими сюрпризами будуть люди, у яких були аспекти життя, які ви, можливо, хотіли наслідувати, але після подальшого огляду ви зрозуміли, що, можливо, їх життя не життя для вас.

Оцените людей в вашем списке на основе вашего видения бренда. Найдите те, которые очень похожи на ваши. Будет трудно найти те, которые идеально соответствуют вашему видению, и это нормально.

Крок четвертий Вивчіть кроки, які зробили ці люди

Когда у вас есть рейтинг людей, которыми вы восхищаетесь больше всего и которым вы больше всего хотели бы подражать, пришло время углубиться в тех, кто занимает наивысшее место. На этом этапе вы рассмотрите шаги, которые предприняли лучшие люди в вашем списке для достижения своих результатов.

Наприклад, людина в вашому списку може бути генеральним директором дуже успішної компанії. Ви захоплюєтеся тим, ким вони зараз є, але ніхто не досягає величі за одну ніч. У них може бути прискорений шлях пізніше, але на початку процесу, ймовірно, була повільна збірка.

На цьому етапі ваше завдання - поглянути на кроки, які зробили найкращі люди з вашого списку, щоб досягти свого поточного місця в житті. Це дає вам розуміння того, як це зробили інші. Ви можете порівняти його з шляхом, який ви самі для себе намітили раніше в цій главі.

Крок п'ятий Внесіть корективи, щоб поліпшити їх шляху

Останній крок у цьому процесі - внести корективи в шляху тих, ким ви захоплюєтеся найбільше. На цьому етапі в вашому списку повинна бути пара людина, яким варто наслідувати. Але ви не хочете точно слідувати їх шляхах.

Інновації працюють найкраще, коли люди дивляться на те, що люди робили раніше, і покращують ці попередні досягнення. Таким чином, на даний момент ви дивитеся на шляху людей, яким ви хочете наслідувати, і шукайте реалістичні способи поліпшити їх шляху.

Розвиток вашого професійного іміджу

Думаєш, твій професійний імідж досить хороший?

Одне дослідження показало, що: тільки 15 відсотків менеджерів по найму кажуть, що майже всі або більшість претендентів мають навички та якості, які їх компанії шукають в кандидатах.

Протягом цієї глави ви займалися самоаналізом і працювали над тим, щоб визначити, ким ви хочете бути і куди хочете йти. На цьому етапі у вас має бути дуже гарне уявлення про ці речі, і ви можете почати вживати дії щодо виконання кроків, необхідних для досягнення бажаних життєвих цілей.

В этой главе мы собираемся дать вам именно те инструменты, которые необходимы для развития вашего профессионального имиджа. Это еще один шаг в формировании видения вашего бренда и на ранних этапах создания вашего личного бренда, чтобы вы могли достичь успеха в своей профессиональной жизни.

консистенція

Американський футбол - найпопулярніше професійне спортивне подія в Сполучених Штатах. Щовесни керівники кожної команди оцінюють молодих гравців на драфті НФЛ. Ці керівники стикаються з усіма типами рішень. Один тип рішення, з яким стикаються щороку, це питання таланту в порівнянні з послідовністю.

У драфті НФЛ 2014 років немає два гравця. По-перше, Jadeveon Clowney вважається надзвичайно обдарованим і талановитим гравцем. Інший, Халіл Мак, також вважається талановитим, але не на тому ж рівні, що і Клоун. Проте, деякі керівники вважають за краще Мак Маклоуну, тому що Мак вважається більш послідовним.

В то время как у Клоуни есть непревзойденный талант, руководители часто предпочитают кого-то, на кого они могут рассчитывать, чтобы обеспечить одинаковый уровень производительности в каждой игре. У Клоуни есть потенциал, чтобы показать вспышки блеска, но он также склонен к большему количеству спадов в игре, что оставит команды в невыгодном положении.

Люди на многих аренах ценят последовательность, включая бизнес. Людям, как правило, удобнее работать с кем-то, на кого они могут рассчитывать, чтобы каждый день приносить на работу одинаковый уровень ответственности.

Вы хотите быть тем, на кого люди могут рассчитывать. Вы хотите быть последовательным. Это означает обязательство выполнять рабочие процедуры и придерживаться его все время, несмотря ни на что. Ходить в офис каждый день в одно и то же время и уходить в одно и то же время. Быть в соответствии со временем, которое вы тратите на ответы на электронные письма и телефонные звонки.

Навіть робити щось на кшталт створення власного блогу і публікації регулярних постів в блозі. Те ж саме відноситься і до соціальних мереж. Відповідно до типу контенту, який ви берете, тон оновлень і розклад публікації, які ви тримаєте, - це все, на що люди дивляться при оцінці вашого персонажа.

Сделайте последовательность частью вашего личного видения бренда и усердно практикуйте ее. Это поможет вам, если вы ищете лучшую работу или если вы хотите привлечь новых клиентов.

Творчий підхід

Творчість - це ще одна якість, яке люди шукають в тих, з ким вони хочуть працювати і спілкуватися. Люди зазвичай відчувають, що у них є певний рівень творчості. Але більшість знає, що творчий потенціал обмежений. Більшість людей, які йдуть далеко в бізнесі, усвідомили силу використання творчості інших. Тут ви можете проявити свою креативність і розбудити цікавість потенційних роботодавців і ділових партнерів.

Интернет значительно облегчил демонстрацию вашего творчества на общедоступной и доступной платформе. Люди, которые успешно создают свои собственные бренды, запустят свои собственные личные сайты (подробнее об этом позже). На этих сайтах люди будут создавать портфолио, которые демонстрируют предыдущую работу. На веб-сайтах также часто есть блоги, в которых владелец может писать постоянные сообщения о различных идеях в выбранной ими отрасли. Это способ поделиться мыслями и идеями с индустрией, включая те, с которыми человек может работать в будущем.

Для тех, кто хочет поднять свою карьеру на новый уровень, может быть трудно найти работу для включения в портфолио. Это особенно сложно, если вам действительно не понравилась ваша текущая работа. Найти то, что вы можете из ваших текущих и предыдущих рабочих мест. Превратите работу в тематические исследования. Расскажите историю проекта, включая проблему, с которой вам и команде были представлены, и опишите путь преодоления проблемы и поиска решения.

Как только вы это сделаете, поищите способы создать свое портфолио. Вы можете сделать это вне вашей текущей работы. Вы можете найти оплачиваемую работу по совместительству на основе проекта. Для некоторых вещей вам, возможно, придется работать за небольшие деньги или вообще без них. Думайте об этом как о вложении вашего времени в ваше будущее. Есть такие вещи, как опыт создания портфеля, и это реальность, которую вы должны принять на ранних этапах своей новой карьеры.

Створіть свій портфель, стежачи за своїм баченням кар'єри, і продовжуйте нарощувати, досягаючи кожного наступного кроку.

пам'ятний

Легко сказати, що потрібно «бути таким, що запам'ятовується». Більшість з нас хочуть, щоб їх запам'ятали, але ми також розуміємо, що це не так просто, як сказати. Справа в тому, що для того, щоб рухатися вгору по світу і досягати нових кар'єрних цілей, вам потрібно бути незабутнім, особливо людям, які гратимуть роль у вашому вознесіння.

Є багато способів бути незабутнім. Ви не можете робити їх все, тому кращий спосіб бути незабутнім для людей - це робити речі, які є незвичайними, як частина вашої звичайної рутини. Ці речі будуть звичайними для вас, але сприймаються як різні і тому запам'ятовуються для людей, з якими ви зустрічаєтеся.

Читайте також:  Зшивання брошур на скоби. Швидко, просто і професійно.

В бизнесе люди, которые идут дальше, запоминаются. Подумайте о типичном процессе приема на работу. 95% соискателей отправят свои резюме, письма и проведут собеседование. 5%, которые запомнились, – это те, которые дополнительно исследуют компанию и дают предложение о том, как они могут помочь компании увеличить продажи и прибыль. Это также люди, которые после интервью отправляют дополнительную благодарственную записку.

Ви також можете бути незабутнім, маючи унікальне хобі. Раніше ми проходили через вправу по визначенню ваших захоплень, включаючи те, що ви любите робити поза роботою. Добре мати хобі і добре ділитися історіями з цих хобі з людьми, яких ти зустрічаєш. Замість іншого кандидата на роботу ви будете кандидатом з квітучим городом або кандидатом, граючим на джазовому піаніно в місцевих залах по вихідним.

Щоб бути незабутнім, зробіть ще один крок у ваших стосунках, ніж зазвичай. Це змусить вас виділитися і захопитися своїми пристрастями в життя. Вам не потрібно робити щось божевільне, але говорите про свої захоплення з людьми, яких зустрічаєте. Вони з більшою ймовірністю будуть пам'ятати про вас більше, якщо вони дійсно знають про вас більше.

професійні фотографії

Ми задали Крісті Хайнс з Кіколані це питання:

Яке одну дію, рішення або вибір зробили найбільший вплив на зростання вашого особистого бренду?

Її відповідь:

Я заметил, что мой личный бренд значительно улучшился, когда я начал использовать профессиональный выстрел в голову во всех моих социальных сетях, биографии авторов и так далее. Когда я впервые сделал это, я получил много комплиментов. И теперь я получаю много новых запросов от клиентов, которые включают в себя информацию о том, как клиент нашел меня на основе просмотра моих сообщений в блогах и обновлений статуса в Интернете. Я уверен, что этот профессиональный выстрел в голову – причина, по которой люди могут легко идентифицировать меня.

Далі вона виклала свій аргумент на користь професійних хедшот з відповіддю на це питання:

Якби ви сьогодні створювали свою присутність в Інтернеті з нуля, які 3 речі ви б хотіли забезпечити, щоб забезпечити максимальну рентабельність інвестицій у ваш час і гроші?

Її відповідь:

Якби я починав з нуля, я б побудував всі свої профілі і основний блог, використовуючи своє справжнє ім'я замість назви блогу. Я б з самого початку використовував цей чудовий професійний постріл в голову, щоб всі мої згадки в Інтернеті починалися з професійного погляду. І я придумав чудову 160-символьне презентацію про себе, яку я міг би використовувати у всіх своїх профілях і біографіях авторів, щоб рекламувати себе.

Нередко ваши повседневные фотографии выглядят достаточно профессионально, чтобы произвести впечатление на людей. Даже если вы неплохо справляетесь со своим смартфоном, это селфи не подойдет для профессиональной фотографии, представляющей ваш бренд. Даже фотографии, которые ваш супруг, член семьи или друг делает, скорее всего, не сделают этого. Стоит потратить деньги, чтобы профессиональный фотограф сделал несколько снимков и сделал несколько выстрелов в голову. Вы хотите, чтобы фотография показала, кто вы есть. Если вы хотите быть руководителем, вам нужно надеть костюм или деловой костюм. Фотограф будет знать, как настроить освещение и как отредактировать фотографию, чтобы вы выглядели профессионально.

Профессиональная фотография может быть дорогой. Фотосессия может стоить несколько сотен долларов. Вы тратите время фотографа, и когда дело доходит до поиска лучшей работы и продвижения по миру, стоит несколько сотен долларов, чтобы создать фотографию, которая поможет вам добраться туда, куда вы хотите.

Заплатите деньги, если можете себе это позволить. Если это выходит за рамки вашего бюджета, найдите фотографа, который будет заниматься торговлей. Предложите сделать какую-то работу, которая им нужна в обмен на их работу. Вы могли бы быть в состоянии сделать некоторую бухгалтерскую работу. Может быть, вы можете написать несколько сообщений в блоге для их блога. Работайте во дворе вокруг своего дома, если нужно. Это стоит того, чтобы иметь профессиональную фотографию, которую вы можете годами использовать на всех своих фирменных материалах, включая хорошо разработанный веб-сайт, профили в социальных сетях и многое другое.

Професійний сайт

Профили в социальных сетях важны для создания профессионального бренда. Социальные сети имеют большие сообщества, и вы должны быть активными в тех, которые важны для профессионалов (LinkedIn, Google+, Twitter и т. Д.), Но наличие собственного веб-сайта также важно или даже важно.

Мы только что говорили о том, чтобы быть незабываемым и делать вещи, по крайней мере, на шаг впереди всех остальных в вашей отрасли. Наличие веб-сайта – это один шаг, который вы можете сделать, чего не хотят делать некоторые люди. У многих есть веб-сайты, но у многих их нет, и эта область вам понадобится, если вы хотите иметь запоминающийся личный бренд.

В следующей главе мы обсудим создание ваших личных активов, включая ваш веб-сайт, так что следите за новостями, но знайте, что веб-сайт является обязательным требованием для создания вашего личного бренда. Веб-сайт будет нуждаться в профессиональном дизайне и содержании на странице «О компании», которая эффективно описывает, кто вы и что вы предлагаете. Вы также будете использовать свой веб-сайт для демонстрации своего портфолио работ, которое мы рассмотрели, и там, где вы разместите свой блог.

Ось наші особисті сайти:

Мы поговорим об этом подробнее в следующей главе, но вы заметите, что каждый сайт профессионально разработан. У каждого есть профессиональные выстрелы в голову, а также профессиональный брендинг и логотипы. Если вы хотите быть узнаваемым как бренд, вы должны сделать все брендинг для себя, включая профессиональный дизайн.

Підпис електронної пошти

Яка у вас підпис? Чи є в ньому ваше ім'я, посаду, компанія і, можливо, мила невелика цитата про те, як жити кожен день в повній мірі, або про те, як успіх приходить до роботи в словнику?

Все в порядке, но они или основы, или то, что каждый делает. Надлежащая подпись электронной почты должна содержать всю правильную информацию и должна быть разработана таким образом, чтобы она выглядела профессионально при быстрой загрузке на любой почтовый сервер.

відмінним інструментом для створення вашої професійної електронного підпису є Wisestamp .

Wisestamp має ряд шаблонів для створення вашого підпису. Шаблони розроблені професійно і включають в себе всю необхідну інформацію і ресурси, щоб повідомити, хто ви є і за що ви виступаєте.

Елементи, включені в підпис Wisestamp, включають в себе:

 • Фото
 • ім'я
 • заголовок
 • Компанія
 • Телефон
 • Інтернет сайт
 • Ел. адреса
 • Адреса
 • Соціальні профілі з іконками

Все это необходимо для надлежащей фирменной подписи электронной почты. С Wisestamp вы можете легко интегрировать эти подписи в ваши личные и деловые электронные письма. Теперь, когда вы будете отправлять и получать электронные письма от людей, у них будет вся информация, необходимая им, чтобы узнать о вас и связаться с вами, если они заинтересованы во встрече или в беседе.

побудувати довіру

Довіра може бути так само просто, як відповісти на нагальні питання з відмінними відповідями.

ми задали Крісу Дакеру наступне питання:

Якби ви сьогодні створювали свою присутність в Інтернеті з нуля, які 3 речі ви б хотіли забезпечити, щоб забезпечити максимальну рентабельність інвестицій у ваш час і гроші?

Його відповідь була:

Я бы потратил время на создание максимально наполненного контентом контента. Людям нужны ответы на вопросы и решения проблем. Если вы действительно хотите создать бренд и считаться настоящим экспертом и профессионалом в своей отрасли, вам необходимо излагать все об этой отрасли командным и запоминающимся способом – создавать контент, который люди действительно хотят потреблять. и, что более важно, поделиться со своими сверстниками, имеет первостепенное значение.

Некоторые из предметов, которые мы обсуждали, включены в ваш авторитет. Все официальные элементы, такие как веб-сайт, социальные профили, профессиональная фотография и соответствующая подпись электронной почты, придают вашему бренду авторитет.

Но доверие можно также построить, связывая себя с другими. Вероятно, в вашей отрасли есть люди, с которыми вы можете работать и ассоциировать себя, чтобы повысить свой авторитет. Если вы можете, вы можете предложить работать над проектом с другим человеком. Примером может служить дизайнер и программист, работающие вместе над проектом.

Но вам даже не нужно работать с кем-то, чтобы завоевать доверие.

Мы упоминали ведение блога пару раз в этой главе. Ведение блога или публикация любого вида контента – это отличный способ завоевать доверие, особенно если вы пишете соавторские посты кому-то другому или если вы пишете в гостях на уважаемых блогах.

Возможно, вы видели логотипы на личных сайтах ранее или даже на бизнес-сайтах. Эти логотипы используются для отображения компаний, с которыми ассоциируется бренд. Предприятия делают это, чтобы показать своим клиентам, а люди часто делают это для публикаций, где у них были опубликованы статьи.

Вы можете сделать то же самое для своего бренда. Предлагаю писать гостевые посты в популярных блогах. Вы должны будете написать свою лучшую работу, чтобы попасть в лучшие блоги. Это много усилий, но после публикации статьи вы всегда сможете ассоциировать себя с блогом. Это отличный способ завоевать доверие ассоциации.

Отсюда вы можете предпринять шаги, чтобы работать с людьми и продолжать общаться с другими заслуживающими доверия людьми в вашей отрасли. Благодаря всему этому вы можете продолжать работать в качестве надежного человека, на которого можно положиться за качественную работу. Это вещи, которые создают доверие и являются неотъемлемой частью великого личного бренда.

У наступному розділі ми дамо вам кроки, необхідні для визначення вашої цільової аудиторії.

Але перш ніж ми заглибимося в це, ми поставили деяким нашим друзям з впізнаваними особистими брендами наступне питання:

Каким 3 влиятельным пользователям вы бы посоветовали следовать за тем, кто хочет создать сильный онлайн бренд?

Ось відповіді:

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська