Як створити веб сайт? Є тільки 3 простих і хороших способу створити сайт.

Всього три.

Переконайтеся, що ви правильно зрозуміли, що перемикання пізніше може коштувати вам місяців доходу і часу на перемикання. Я зробив кілька таких міграцій сайтів, я боюся їх з кожною фіброю мого єства.

Системи Best Point of Sales (POS)

Перш ніж приступити до створення свого сайту, потратьте декілька хвилин, щоб переконатися, що ви використовуєте правильний метод для його створення. Якщо ви приймете це рішення правильне, все інше буде торт.


 

 1. Чи збираєтеся ви продавати фізичні продукти з вашого сайту? Як створити веб сайт?

Є тільки один спосіб створення сайтів електронної комерції, І це Shopify. У нас є дуже докладний, абсолютно безкоштовне керівництво по створенню сайту електронної комерції . Він проведе вас через кожен крок процесу.

Якщо ваш сайт потрапляє в цю категорію, пропустіть решту цієї статті. Жоден з інших варіантів не буде застосовуватися до вас.

 1. Ви серйозно хочете отримати багато трафіку на ваш сайт?

Я провів всю свою кар'єру в онлайн-маркетингу. Створення сайтів, отримання трафіку, оптимізація воронок. Це те, що я роблю.

Але ...

Багато сайтів не потребують тоннах трафіку. Всі модні транспортні стратегії зайві.

Для деяких підприємств і проектів все, що вам потрібно, це базовий веб-сайт, який надає відповідну інформацію для людей, охочих дізнатися про вас більше. Як створити веб сайт?

Веб-сайти ресторанів є прекрасним прикладом. Вони повинні мати ім'я, меню, годинник, номер телефону та місце розташування. Це воно! Немає химерних стратегій SEO, немає воронок, немає вірусних зломів. Ніщо з цього не має значення. Базовий, інформаційний сайт більш ніж достатньо для ресторану.

Як оптимізувати сторінки Вашого продукту?

Якщо ви потрапляєте в цю категорію, вам пощастило. Ви можете пропустити купу зайвих речей, які я завжди повинен робити, і отримати собі супер легкий сайт. У наші дні є купа розробників сайтів, які можуть запропонувати вам абсолютно новий сайт, який виглядає фантастично за лічені хвилини.

Тепер припустимо, що вам потрібен вантаж трафіку. Тоді що? Як створити веб сайт?

Ну, вам потрібно, щоб ваш сайт був побудований на WordPress. Все одно легко налаштувати самостійно, вам не потрібно нічого кодувати самостійно. Але це не так просто, як будівники сайтів. Це йде з додатковими функціями, які допомагають вам побудувати трафік, хоча. Так що варто зусиль в цьому випадку.

Якщо вам потрібен трафік, вам знадобиться додатковий контроль з боку WordPress.

Ось ваші два варіанти:

 • Якщо вашому бізнесу потрібно багато трафіку, використовуйте WordPress.
 • Якщо вам потрібен базовий інформаційний веб-сайт, використовуйте конструктор сайтів, наприклад Squarespace.

Давайте детально розглянемо всі варіанти.

Створення сайту електронної комерції для вашого інтернет-магазину. Як створити веб сайт?

Якщо ви продаєте фізичні товари, у вас є тільки один варіант створення сайту: Shopify.

Так, є технічно інші варіанти, які ви могли б розглянути. Але Shopify настільки хороший, що немає сенсу вибирати щось ще.

Як скасувати підписку за допомогою Common Builders

Коли ви створюєте свій сайт на Shopify, ви отримуєте:

 • Супер легкий конструктор сайтів електронної комерції
 • Гнучкість, щоб змінити свій сайт, як ви хочете
 • Вбудоване управління запасами і доставкою
 • Процес оплати, який займає всього кілька хвилин, щоб налаштувати
 • Широкий ринок додатків, щоб дати вам будь-яку додаткову функціональність, яку ви хочете

Там дійсно немає ніяких недоліків, щоб піти з Shopify. Вони створили високоякісний продукт за справедливою ціною. Якби я створював сайт для продажу фізичних товарів, я б відразу підписався на Shopify. Я б не став двічі думати про це. Як створити веб сайт?

Якщо ви не продаєте фізичні товари, Shopify не матиме особливого сенсу. Для інших типів сайтів існують простіші, дешевші і цінні способи створення вашого сайту.

Крім того, я зустрів кілька людей, які працювали в Shopify протягом багатьох років. Вони всі були дивовижними людьми. Shopify не тільки створила неймовірний продукт, вони створили дивовижну компанію. Це означає, що продукт буде поліпшуватися протягом багатьох років.

Читайте також:  компоненти бренду

WordPress Vs. Будівельники сайтів. Як створити веб сайт?

Тепер у вас є вибір.

Ви можете використовувати конструктор сайтів або створити сайт самостійно, використовуючи WordPress.

Творці веб-сайтів, такі як Squarespace, роблять все дуже просто. Просто зайдіть на їх сайт, виберіть домен, який доступний, і використовуйте їх програмне забезпечення, щоб зібрати всі разом. Вони проведуть вас через кожен крок.

Творці сайтів ідеально підходять для:

 • ресторан
 • місцеві підприємства
 • Фрілансери
 • хобі сайти
 • студентські групи
 • проекти спільноти
 • «Резюме» сайтів
 • Короткострокові проекти

Такі сайти не повинні серйозно ставитися до стратегій нарощування трафіку. Їм просто потрібен сайт, на якому є кілька сторінок, коли люди хочуть дізнатися більше про бізнес або проект.

У конструкторів сайтів є і зворотна сторона. Вони не працюють з великими сайтами і не володіють розширеними функціями, необхідними для створення великого обсягу трафіку. Більшості підприємств це все одно не потрібно, тому базового конструктора сайтів більш ніж достатньо. Ви отримаєте більше користі від простоти й не помітите відсутність розширених функцій. Вам все одно вони не знадобляться.

Як щодо WordPress?

Коли має сенс йти по більш просунутому маршруту? Як створити веб сайт?

Якщо ви плануєте створити великий веб-сайт або ваш бізнес залежить від великої кількості відвідувачів, які відвідують ваш сайт, використовуйте WordPress.

WordPress буквально забезпечує третину інтернету з поважної причини. У ньому є все, що ви хочете, коли серйозно ставитеся до свого сайту:

 • Проста настройка, тому ваш сайт працює швидко.
 • Постійне технічне обслуговування від компанії, яка підтримує WordPress, це означає, що для вас потрібно менше часу на розробку і менше витрат.
 • Повна гнучкість і зручні налаштування. Згодом ви можете створити свій сайт так, як вам подобається.
 • Досить просто, що багато людей у ​​вашій команді зможуть вносити основні зміни в ваш сайт за допомогою розробника.
 • Відмінний вбудований SEO. Оскільки багато великих сайти в деякій мірі залежать від трафіку з пошукових систем, вони зазвичай вибирають WordPress тільки для функцій SEO.
 • Це повністю відкритий вихідний код, тому ви володієте своїм сайтом і можете робити з ним все, що захочете.
 • Сам WordPress безкоштовний. Все, що вам потрібно зробити, це оплатити веб-хостинг.

Так що WordPress безкоштовний, має всі розширені функції, необхідні для створення великого обсягу трафіку, і повністю настроюється. Ось чому це так популярно.

Але в порівнянні з будівельниками сайтів, WordPress складніше. Ви повинні налаштувати веб-хостинг, встановити WordPress, потім налаштувати свій сайт за допомогою WordPress і знайти потрібну тему. Іноді ви можете легко внести зміни, які ви хочете на свій сайт. В інших випадках вам може знадобитися змінити код вашого веб-сайту або попросити розробника допомогти вам. Як створити веб сайт?

Все зводиться до цілей, які ви ставите перед собою.

Якщо вам просто потрібен базовий веб-сайт, на якому є інформація про ваш бізнес, скористайтеся конструктором веб-сайтів, оскільки їх набагато простіше використовувати.

Якщо ви створюєте великий веб-сайт, використовуйте WordPress, оскільки він повністю настроюється і має розширені функції, які вам потрібні.

WordPress Vs. Інші системи CMS. Як створити веб сайт?

Днями я пішов в пивоварню з моїм другом. Нещодавно він продав свій медіа-бізнес, який відвідував мільйони на місяць. У нього був відмінний бренд, величезний сайт і тонни трафіку.

У якийсь момент він згадав: «Ви знаєте, ми створили весь наш сайт на Drupal».

Я майже плюнув своїм пивом на нього. "Що ти зробив?!"

«Так, весь наш сайт на Drupal. Це була одна з моїх найбільших помилок ».

Близько десяти років тому у WordPress було кілька великих конкурентів. Drupal та Joomla були головними.

Це було приблизно в той час, Коли я почав свою кар'єру, я зробив чимало самостійних міграцій з Drupal на WordPress.

Уже тоді WordPress був найкращим вибором. Будь-яка інша опція була менш зручною, більш функціональною, обмеженою і не знайшла підтримки. Цей розрив тільки збільшився за ці роки.

Читайте також:  Маркетинг в соціальних мережах

В наші дні немає абсолютно ніяких причин навіть розглядати будь-яку іншу CMS, крім WordPress. Будь-який інший варіант гірше. Мій друг вибрав Drupal, і він глибоко жалкував про це, не повторюйте ту ж помилку, що і він. Я б особисто не чіпав сайт, створений на Drupal або Joomla, я б відразу пішов.

Як щодо WordPress.com?

Це трохи збиває з пантелику, є WordPress.com і WordPress.org. Вони обидва управляються однією і тією ж компанією.

У WordPress.org є всі безкоштовні матеріали з відкритим вихідним кодом. Коли ви входите на веб-хостингу і встановлюєте WordPress, ви використовуєте код з WordPress.org.

WordPress.com , З іншого боку, є комерційною стороною бізнесу. Ви можете використовувати WordPress.com, щоб налаштувати веб-сайт для вас. Це як отримати WordPress і веб-хостинг одночасно. Вони пропонують безкоштовні сайти, які йдуть з обмеженнями і платними опціями. Як створити веб сайт?

Раніше це був відмінний варіант для людей, які хотіли більш простий варіант, ніж настройка власного веб-хостингу і установка WordPress. Але з роками змінилися дві важливі речі:

 • Кожен веб-хостинг пропонує просту установку WordPress зараз.
 • Творці сайтів тепер пропонують більш прості способи створення сайтів, і вони простіше, ніж WordPress.

Хоча WordPress значно спрощує управління веб-сайтами, він може бути занадто складним для деяких людей. Найбільша скарга з боку користувачів - це складність, яку вимагають деякі основні завдання. З іншого боку, розробники сайтів повністю вирішили цю проблему.

Тому, якщо вам потрібен більш простий спосіб створення свого сайту, ніж отримання веб-хостингу і установка WordPress, вам слід використовувати конструктор сайтів замість WordPress.com.

Плюси і мінуси найму профі

А як щодо того, щоб найняти кого-небудь для створення вашого сайту?

Це, звичайно, варіант.

Мій головний рада - вибрати правильний інструмент самостійно. Тому прийміть рішення про те, чи потрібен вам Shopify, WordPress або один з розробників сайту. Не дозволяйте комусь іншому приймати це рішення за вас. Як створити веб сайт?

І як тільки ви виберете правильний інструмент, ви зможете знайти кого-то, хто має великий досвід роботи з обраним вами інструментом. Чи працюєте ви з фрілансером або агентством, знайдіть когось з досвідом роботи з обраним вами інструментом. Люди, які мають великий досвід роботи з WordPress, як правило, не мають такого великого досвіду роботи з Shopify. І навпаки. Якість вашого сайту буде вище, якщо ви знайдете когось з великим досвідом роботи з цим інструментом.

Все це зовсім не обов'язково.

Якщо грошей мало, пропустіть все це і зробіть це самі. У Shopify і WordPress є безліч тем, які ви можете використовувати. Вони можуть бути не ідеальні, але вони більш ніж хороші, щоб вивести ваш сайт з ладу. В наші дні теми, які стоять 30-150 доларів, часто так само хороші, як сайти, створені вручну. Навіть багато хто з безкоштовних тим не відрізняються від топових сайтів.

Вибираючи фрілансера або агентство для роботи, попросіть подивитися їх портфоліо на живих сайтах. Виберіть людини, який створив сайти, які дуже близькі до того, що ви хочете. Швидше за все, ви отримаєте сайт, дуже схожий на їх минулу роботу.

Якщо ви використовуєте хостинг, вам не потрібно платити комусь, щоб зібрати його разом. Оскільки налаштовувати або налаштовувати особливо нічого, ви будете витрачати свої гроші даремно. Творці сайту розраховані на початківців, ви зможете самі все оживити протягом дня. Вони також створюють сайти, які виглядають фантастично без будь-яких додаткових налаштувань.

Час побудувати свій сайт

Давайте підіб'ємо підсумки.

Є тільки 3 способу створити свій сайт.

1.Для сайтів електронної комерції створіть свій сайт з Shopify.
2. Для основних веб-сайтів використовуйте конструктор сайтів з найвищим рейтингом.
3. Щоб створювати великі сайти з великим трафіком, використовуйте WordPress для свого сайту.