Як створити візитну картку?

Назад до Записи

Як створити візитну картку?

Ці мультіінструмент для бізнесу відповідають багатьом основним потребам професіонала: рекламі, впізнаваності бренду, Заклику до дії і, звичайно, контактної інформації. При правильному дизайні ці кишенькові рекламні щити можуть справити незабутнє враження і створити довічних клієнтів з минущих незнайомців.

візитна картка для хорошого витонченості шаленим перцем

Візитна картка - це невелика надрукована паперова картка розміром з кредитну картку, в якій зберігаються дані про вашу компанію, такі як ім'я, контактні дані та логотип бренду. Дизайн вашої візитної картки є невід'ємною частиною вашого бренду і повинен служити візуальним продовженням дизайну вашого бренду.

У цьому керівництві ми розглянемо всі, що вам потрібно знати про дизайн візитних карток, Щоб ви могли сказати своєму дизайнеру саме те, що ви хочете. Візитні картки повинні бути, перш за все, особистими, тому в цьому керівництві пояснюється, що ви можете вибрати для картки, яка найбільше ... вас

Але перш ніж ми перейдемо до 8 етапів дизайну візитної картки, давайте трохи поговоримо про те, що вам потрібно, перш ніж почати.

Перш ніж почати ...
-

чистий і структурований дизайн візитної картки

Незалежно від того, чи є ви індивідуальним фрілансером, засновником молодого стартапу або частиною вже існуючого підприємства, є два найважливіших компонента дизайну, які необхідно завершити, перш ніж ви навіть почнете думати про візитних картках: Хочете дізнатися, як створити ідеальну візитну картку для вашого бренду

 • готовий логотип
 • Фірмове колірне рішення

логотипи та колірні схеми є двома найбільш важливими візуальними варіантами брендингу. Ці елементи не тільки відіграють велику роль в створенні вашої візитної картки, вони також допоможуть впливати на інші області, такі як макет і індивідуальність.

У нас немає часу, щоб висвітлити ці теми тут, але зверніться до наших попереднім посібникам:

Пізнай себе
-

сучасна візитна картка illustira

Є ще одне попереднє дію, яке робить процес розробки візитної картки більш гладким. Ви повинні знати, що ви хочете спілкуватися. який бренд ви, як приватна особа або бізнес? Що ви хочете, щоб ваша візитна картка говорила не тільки словами, а й дизайном?

Ця тема також заслуговує окремого обговорення, тому, якщо ви хочете заглибитися в подробиці, ось короткий список питань, які ви можете задати собі для визначення вашої особистої ідентичності бренду . Кілька хвилин роздумів про ваше особисте бренд допоможуть вирішити деякі питання, пов'язані з дизайном візитних карток, Особливо в тому, що стосується відображення вашої особистості.

Як оформити візитку за 8 кроків
-

Коли у вас є логотип, Фірмове колірне рішення і гарне уявлення про те, що ваша карта хоче сказати про себе, ви готові почати. Просто дотримуйтесь 8 кроків нижче, щоб визначити, який дизайн візитної картки підійде вам найкраще.

1. Виберіть свою форму

Якщо ви вже вибрали традиційну прямокутну візитку, ви можете перейти до другого кроку. Однак, якщо ви хочете дізнатися про всіх своїх можливостях, навіть про нестандартні стратегії, продовжуйте читати.

Оскільки методи друку стають все більш досконалими і доступними, у професіоналів з'являється все більше можливостей для вивчення альтернативних форм. техніка друку висікання дозволяє вирізати будь-яку фігуру і при цьому друкувати оптом.

Дизайн візитної картки Poke Story

На консервативному кінці спектра ви могли б просто закруглити кути для більш дружній візитної картки.

HERB дизайн візитної картки

Але якщо ви дійсно хочете бути грайливим або видатним, ви можете використовувати практично будь-яку форму: талісмани тварин, описи продуктів, які ви продаєте, або форму, яка повністю оригінальна.

Дизайн візитної картки Cireson

Ви можете навіть побудувати всю тему своєї візитної картки навколо розумного скорочення. Дизайн візитної картки Cireson використовує форму, щоб дійсно підкреслити картину співробітників, даючи їм більш представницький і, отже, доступний вид.

Використання креативних форм чи ні, залежить від того, яке зображення ви хочете передати. Спеціальні форми роблять вас більш захоплюючим і допомагають справити враження, але можуть мати негативний вплив на більш формальні галузі. Ви також повинні мати на увазі логістику, наприклад, як карта поміщається в гаманець.

СТИР дизайн візитки

Можливо, ви захочете повернутися до варіанту висікання після завершення дизайну на кроці 6. Наприклад, деякі компанії, такі як STIR вище, вважають за краще вирубувати ділянки свого логотипу.

2. Виберіть свій розмір

Ваше наступне рішення - розмір карти. Це в основному залежить від рівня країни, так що це гарне місце для початку. Навіть якщо ви плануєте виділитися, ви повинні знати, що роблять всі інші, щоб піти проти цього.

 • Стандарт Північної Америки: 3,5 × 2 дюйми (88,9 × 50,8 мм)
 • Європейський стандарт: 3,346 × 2,165 дюйма (85 × 55 мм)
 • Стандарт Океанії: 3,54 × 2,165 дюйма (90 × 55 мм)

Незалежно від розміру, ви завжди повинні враховувати три фактори при проектуванні:

 • область обріза : Найбільш віддалена частина карти, яка може бути видалена.
 • лінія обрізки: цільова лінія для різання карт.
 • лінія безпеки : Все, що знаходиться за межами цієї лінії, схильний до помилок. Не дозволяйте таким елементам, як текст або логотипи, виходити за межі цього рядка.
Формат дизайну візитної картки для області відбору, лінії обрізки і лінії безпеки

Хоча ці області розрізняються залежно від розміру і принтера, безпечним варіантом є установка лінії обрізки на відстані 0,125 дюйма (3 мм) від краю. Звідти встановіть лінію безпеки на відстані 0,125 дюйма (3 мм) від лінії обрізки. Це всього 0,250 дюйма (6 мм) від краю зони відбору до внутрішньої частини зони безпеки.

Читайте також:  Альтернативні варіанти використання візитних карток.

3. Додайте свій логотип і іншу графіку

Тепер ми починаємо малювати візуальні елементи дизайну вашої візитки, в першу чергу логотип. Ваш логотип повинен займати центральне місце на вашій візитній картці, хоча іноді можуть бути корисні і інші розквіту і додаткова графіка.

Omni дизайн візитної картки
В

Не забувайте, що у вашому розпорядженні дві сторони. Одна стратегія полягає в тому, щоб присвятити одну сторону візитної картки виключно логотипу, в той час як інша сторона демонструє контактну інформацію людини. Проте, також добре мати логотип по обидва боки, тому часто на бічній стороні ви побачите менший, незвичайний логотип з контактною інформацією, як у випадку з Omni вище.

Однак це всього лише одна з багатьох стратегій, тому не соромтеся експериментувати з розміщенням логотипу, Поки не знайдете той, який вам до смаку.

Londees Дизайн дитячого одягу

Хоча мінімалізм є популярним вибором для візитних карток, Якщо це порожній простір вам не підходить, ви можете заповнити його додаткової графікою. В індустрії, подібної дитячому одязі, Londees хоче розвинути цю милу тему: вони розширюють свій овечий талісман, розміщуючи овечі каракулі всюди, і використовують бляклий фон, щоб уникнути безладу (також зверніть увагу на використання м'якого синього кольору). , Грайливий і дружелюбний до дитини колір). Навіть якщо ваш логотип простий або тільки текстовий, будь-які пов'язані зображення служать тим же цілям.

Додаткова графіка добре підходить для демонстрації вашого бренду. Не кажучи про це явно, ви можете повідомити про себе або про свій бренд за допомогою візуальних елементів, в тому числі квітів. Наприклад, якщо ви хочете здаватися невимушеним або доступним, милий мультфільм і кілька яскравих кольорів допоможуть вам.

Візитна картка Wheel Dance дизайн

Ще одна популярна тенденція - прищепити інтерес і цікавість, залишивши невелику загадку. Як правило, бренди розміщують безсловесна зображення з URL-адресою з одного боку, а потім з усіма необхідними поясненнями (із зазначенням їх назви бренду і ім'я співробітника).

4. Додайте необхідний текст

Що насправді говорить ваша візитна картка, залежить від вас. позаштатним співробітникам, Які працюють на дому, може не знадобитися поштову адресу, в той час як професії, які консультуються лицем до лиця, вимагають цього. Або, може бути, це стратегічний вибір, наприклад, привернення уваги до ваших вражаючим публікацій в соціальних мережах. Справа в тому, що різні люди отримують вигоду від різного тексту на своїх візитних картках.

Omni дизайн візитної картки

Тому наступним кроком для вас буде вирішити, що покласти на свою візитну картку. Нижче наведено список деяких поширених варіантів, так що ви можете вирішити, що включати і виключати.

 • Ім'я - дане. Кожній картці потрібно ім'я.
 • Назва компанії - інше ім'я , За винятком особистих брендів, в цьому випадку ваше особисте ім'я є назвою вашої компанії.
 • Назва роботи - Для традиційних карт, включіть ваше назва роботи. Це також допомагає нагадати власнику про те, хто ви є, що ви робите і навіть як вас зустріли.
 • Номер телефону - навіть якщо телефон не є вашим найкращим способом спілкування, він для деяких людей.
 • Електронна пошта - візитна картка; електронна пошта є новою нормою для нетермінових ділових комунікацій, почасти тому, що вона дозволяє відправляти документи в вигляді вкладень.
 • URL-адресу веб-сайту. включення URL-адреси вашого сайту є неагресивним запрошенням для відвідування.
 • Соціальні мережі - якщо соціальні мережі мають відношення до вашої сфері діяльності або ви просто хочете показати свою індивідуальність, включіть посилання на соціальні мережі.
 • Адреса - необхідний для залучення клієнтів в ваш офіс або магазин.
 • QR-код - хоча QR-код не такий популярний, як минулі роки, він як і раніше є надійним засобом для передачі будь-яких даних за вашим бажанням.
 • слоган - абсолютно необов'язковий, слоган допомагає додати індивідуальність бренду і додати трохи індивідуальності.

Пам'ятайте, що візитні картки не тільки дають інформацію, але і зберігають її. Люди можуть вже знати ваш номер, адреса або URL, але тримайте вашу карту під рукою, на випадок, якщо вони забудуть її.

5. Виберіть шрифт

геометричний дизайн візитної картки

Як тільки ви знаєте, що хочете сказати, ви можете вибрати, як це виглядає. У той час як типографіка завжди важлива, вона особливо важлива для візитних карток, Оскільки ви повинні зробити текст повністю розбірливим і мати тільки невеликий простір для работи.Хотіте дізнатися, як створити ідеальну візитну картку для вашого бренду?

Давайте розберемо типографіку на три основні категорії:

Розмір . Щоб забезпечити читабельність, ви хочете, щоб весь текст був не менше 8 балів. Однак ви хочете, щоб ваші найважливіші елементи (наприклад, ваше ім'я) виділялися, тому не соромтеся змінювати розміри тексту. Також розгляньте порожнє місце - ви не хочете захаращувати свою карту, тому залиште текст досить маленьким, щоб навколо кожного елемента було достатньо місця для дихання.

Шрифт . Ми вже давно говорили про шрифтах і про те, як вони впливають на ідентичність вашого бренду, Тому не соромтеся перевірити 9 креативних шрифтів і дізнатися, як їх використовувати для більш поглибленого вивчення. Просто не забудьте вибрати шрифт, Який представляє особистість, яку ви збираєтеся. чистий сучасний шрифт без зарубок, індивідуальний і елегантний шрифт або класичний шрифт без зарубок? Нижче наведені деякі приклади того, що різні стилі шрифтів приносять в таблицю.

Окрадений дизайн візитної картки
Go Mint Consulting - дизайн візитної картки

 

Conejo Construction дизайн візитної картки

 

Колір . Ось де стане в нагоді вже існуюча колірна схема бренду. Залишаючись на бренд, вибирайте кольори тексту, які добре поєднуються з кольором фону вашої карти, який також повинен бути фірмовим кольором. Подібні кольори можуть добре виглядати разом, але їх важко прочитати, тому поекспериментуйте з контрастами для розбірливості

Читайте також:  ВИБІР ДРУКУ: ЦИФРОВИЙ ДРУК ПРОТИ офсетним друком
Дизайн візитної картки Two Hounds Trading Co.

Золоте правило для типографіки - розставити пріоритети в порівнянні з іншими. Не має значення, наскільки художнім є ваш шрифт, Якщо ніхто не може прочитати, що він говорить.

6. Розглянемо спеціальні обробки

Тепер, коли ви досягли фінальної стадії, прийшло час задуматися про принтерах, особливо з точки зору того, що вони можуть запропонувати. Деякі принтери пропонують спеціальну обробку, яка може мати велике значення для створення незабутнього враження. Подивіться, чи може будь-якої з цих «спецефектів» принести користь вашої стратегії дизайну візитної картки.

Тиснення. Ця техніка створює тривимірні рельєфи, роблячи певні області «випадають». Подібно точкового УФ-покриття, ви можете використовувати його для залучення уваги до конкретних аспектів вашої карти, навіть до слів.

Дизайн візитної картки Whissel Realty

Letterpressing. Замість того, щоб піднімати папір, друк високого друку штовхає папір вниз, поки вона не зафарбовується. В результаті виходить щось на зразок гравюри, зазвичай зі спеціальним чорнилом, щоб привернути додаткову увагу. Особливо корисно для листів, які надають ваших слів підвищений авторитет.

Тиснення фольгою. Якщо ви хочете щось блискуче і відображає, наприклад, олов'яну фольгу, ви можете наносити фольгу на зображення або навіть на окремі частини зображення. Це також працює для акцентування тексту, якщо ви вибрали досить сміливий шрифт.

Пляма УФ покриття. Багато карти мають гладкий лак для створення блиску і гладкою текстури. Точкове УФ-покриття - це те ж саме, за винятком того, що воно наноситься тільки на певні ділянки. Це означає, що ви можете застосувати глянець тільки до свого логотипу, визначеної графіку або навіть слову або фразі. Використовуйте його, коли хочете виділити певні області над іншими, але пам'ятайте, як це впливає на загальну композицію, коли тільки частина блищить.

7. Виберіть дизайнера

візитна картка з покажчиком

Якщо ви дійсно хочете зоряну візитку, то варто знайти професійного дизайнера, який зможе створити для вас ідеальну листівку. 

Як тільки ви знайшли потрібну людину, постарайтеся чітко розповісти про те, що являє собою ваш бізнес, А також про те, який стиль и стиль ви шукаєте, щоб ваш дизайнер зміг втілити своє бачення в реальність.

8. Доопрацювати свій дизайн

З усіма елементами на місці і точним прогнозом вашого остаточного вибору кольору і спеціальної обробки, ви можете переоцінити свій дизайн, Щоб переконатися, що все працює.

Спочатку розглянемо візуальний потік: як рухається ваше око, дивлячись на карту. Що ви помітили першим? Останній? Хороший візуальний потік повинен починатися з логотипу, Потім імені, а потім вторинної інформації, закінчуючи на будь-яких вторинних зображеннях, якщо вони там є. Ви завжди можете змінити і оптимізувати візуальні потоки, змінивши розмір і розташування елемента.

Ви також хочете прибрати якомога більше безладу. Чи потрібна вся інформація? Чим менше елементів, що залишилися, тим більший вплив робить кожен.

Перевірте, щоб переконатися, що ви не потрапили ні в одну з поширених помилок. Чи є текст розбірливим? Кольори стикаються? Чи є елементи занадто близько до краю?

Візитна картка Murray's Beverage

Не забудьте попросити вашого дизайнера відправити вам готовий продукт у вигляді векторного файлу і векторного PDF-файлу. Ви хочете використовувати векторні зображення в разі, якщо вам потрібно змінити розмір, і PDF-файли читаються практично кожним принтером.

просунуті техніки
-

Ці вісім кроків - все, що вам потрібно для створення повнофункціональної візитної картки, але якщо ви хочете пройти зайву милю, візьміть до уваги наступні більш складні поради:

Виділитеся з розумною ідеєю. Якщо ваша галузь допускає деякі примхи, ви можете використовувати більше експериментальних стратегій для поділу себе.

Дизайн візитної картки Saleular

Це може бути щось тематичне, наприклад, карти iPhone від Saleular, або щось більш складне. наприклад:

 • ароматичні чорнило
 • дуплекс і триплекс (подвоєння або потроєння ширини карти, щоб зробити її товщі)
 • з використанням альтернативних матеріалів (метал, пластик, гума та т. д.)
 • складені карти
 • прозорі карти
Дизайн візитки Remote Pilots

Ця остання тенденція, яку ми спостерігаємо останнім час, І не без причини. За допомогою прозорої карти ви можете багато чого зробити, наприклад, макет пілотного пульта Remote Pilot.

Уникайте кордонів. Межі можуть здатися розумним естетичним вибором для обрамлення вмісту вашої карти - і це так, в теорії - але поширеність скорочення помилок означає, що кордони приносять більше шкоди, ніж користі. Розрізати кожну окрему карту в масовому порядку - це в значній мірі фантазія, і тому краще проектувати з областями відбору та безпеки. З бордюрами крихітні помилки при різанні перебільшуються і руйнують весь дизайн.

Економте гроші на квітах. Якщо ви працюєте з обмеженим бюджетом, не економте на матеріалах або кількості. Ви можете скоротити частину вартості, використовуючи тільки один або два кольори. Чим більше квітів ви додасте, тим більше буде ціна, і розумний дизайнер знатиме, як зробити так, щоб один або два кольори виглядали так само добре.

Їжа на винос: сучасний герб
-

Ваша карта - це більше, ніж просто ваша контактна інформація, вона являє вас і ваш бренд. Деяким людям вручають листівки кожен день, тому вам потрібно, щоб ваші карти виділялися і фарбували вас в сприятливому світлі. Не соромтеся з дизайном вашої візитної картки. Витратьте досить часу, щоб придумати ідеальний дизайн, а потім звертайтеся в друкарню АБЕТКА.

 

Корпоративні сувеніри. Варіанти нанесення логотипу.

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська