Як спроектувати упаковку для нового продукту

Назад до Записи
як спроектований упаковку

Як спроектувати упаковку для нового продукту

Розробляючи продукт, компанії витрачають багато часу на його дизайн і концепцію; упаковка часто виявляється запізнілою.

Ваша упаковка виступає в якості представника ваших продуктів, тому важливо включити міркування по упаковці в процес розробки продукту.

Упаковка грає важливу роль;

 • клієнтський досвід
 • створення оповідання про бренд
 • зміцнення довіри до бренду 
 • Підвищення впізнаваності бренду і охоплення

Упаковка - це перше враження, яке отримають покупці від вашого продукту.

Вибір відповідного покриття для вашого завдання друку: лак, водне або УФ-покриття

Отже, зробіть це!

Хоча процес виробництва упаковки простий, правильний вибір дизайну упаковки є ключем до створення ефективної і ефектної упаковки.

Ось 5 рішень при формуванні упаковки для нового продукту :

Визначте свою пакувальну стратегію

Упаковка не тільки естетично виглядає, але і служить формою реклами ваших нових продуктів.

Вартість і матеріали вашої упаковки можуть мати значення для життєво важливих аспектів вашого бізнесу. Все, від клієнтського досвіду до вашого прибутку.

Розстановка пріоритетів щодо упаковки істотно вплине на вплив ваших нових продуктів на ринок.

Кращий дизайн упаковки. Як зробити ефективну упаковку?

Ось чому наявність стратегії упаковки допоможе спрямувати процес розробки упаковки вашого продукту.

Задайте собі наступні питання:

 • Який розповідь ви хочете зобразити?
 • Що відрізняє ваш продукт від продуктів конкурентів?
 • Де ваші клієнти будуть взаємодіяти з вашими продуктами?
 • Чому ваш продукт представлений на ринку? 
 • Як ви хочете, щоб ваші клієнти відчували себе?
 • Який «вау-фактор» вашого продукту?

Відповіді на ці питання запропонують приблизну стратегію вашої упаковки і допоможуть більш ефективно спрямувати процес проектування.

Упаковка Blink Coffee представляє інноваційні стратегії упаковки.
 

Пам'ятайте, що задоволеність продуктом не завжди відображає лояльність до бренду. Згідно з дослідженням Brain & Company, 60-80% клієнтів не повертаються в бізнес, Навіть якщо вони залишилися задоволені продуктом або послугою.

Це багато в чому пов'язано з «вау-фактором» не тільки вашого продукту, але і вашої упаковки.

Подумайте про це так, без запам'ятовується упаковки, Як ви запам'ятаєте той шампунь, який ви спробували у одного 2 роки тому і який вам так сподобався? Або той зразок зубної пасти, який ви отримали від дантиста кілька місяців тому?

Відсутність запам'ятовується клієнтського досвіду призводить до зниження лояльності клієнтів. Ваша упаковка - ключ до успіху вашого продукту.

Виберіть правильний тип упаковки

Обраний вами тип упаковки може вплинути на зовнішній вигляд, відчуття і якість вашого продукту. Залежно від типу продукту, який ви розробляєте, ви можете бути обмежені в деяких з ваших можливостей або у вас може бути можливість розгулятися.

Матеріали - ще одне міркування при виборі упаковки. Ваш продукт може бути обгорнутий в різні шари упаковки, Включаючи зовнішній шар, внутрішній шар і упаковку продукту. Кожен рівень важливий для розробки, а також для того, щоб зібрати воєдино і створити узгоджений клієнтський досвід.

Для різних типів пакувальних матеріалів існують різні функції.

Наприклад, якщо у вас є харчової або рідкий продукт, варіанти упаковки трохи обмежені. Будь-яка випадкова коробка не допоможе, вам знадобляться варіанти упаковки для харчових продуктів зі спеціальним покриттям і печаткою, щоб ваш продукт залишався безпечним, гігієнічним і свіжим.

Читайте також:  Цифрові медіа проти телевізійної реклами

Харчова паперова упаковка також пов'язана з харчовою упаковкою, Особливо в ресторанній індустрії. Хоча його функція полягає в уловлюванні надлишків масла з будь-якого фаст-фуду або випічки, його також можна надрукувати на замовлення, спроектувати і персоналізувати.

Крім упаковки харчових продуктів, вибір матеріалів і раніше грає життєво важливу роль в поданні інформації про якість вашого продукту.

Залежно від вашого продукту варіанти упаковки можуть варіюватися;

 • Складна картонна коробка забезпечує високу якість і універсальність в варіантах друку і остаточної обробки. Однак він менш захисний. Зазвичай цей матеріал використовується в косметичних, фармацевтичних, швейних і багатьох інших галузях промисловості.
 • Жорстка упаковка надає вашим продуктам розкішний вигляд. Однак він може бути досить крихким і дорогим. Зазвичай цей матеріал використовують такі речі, як ювелірні вироби, косметика, елітні спиртні напої і багато предметів розкоші.
 • Гофроупаковка забезпечує чудовий захист для ваших важчих і тендітних продуктів. Зазвичай в роздрібній торгівлі електронною комерцією цей матеріал використовується для цілей доставки і захисту.
Дизайн упаковки, що представляє різноманітність пакувальних матеріалів.
 

Розгляд матеріалів вашої упаковки матиме вирішальне значення для того, як ви звертаєтеся до своїх клієнтів.

Переконайтеся, що ви вибрали матеріал, який найкраще підходить для вашого продукту, галузі та цільового ринку.

Вивчіть структурне проектування

Хоча естетика вашої упаковки важлива, функціональність - ще один ключовий компонент вашого дизайну упаковки.

Подумайте, як створити ефектну і функціональну упаковку без шкоди для якості обслуговування клієнтів. конструкція упаковки гарантує її безпеку та зручність для ваших клієнтів.

Виготовлення упаковки з певних матеріалів, таких як складаний картон і гофрований картон, може допомогти знизити матеріальні витрати.

Витрати, пов'язані з вашим продуктом і упаковкою, Необхідно враховувати при його виробництві, розповсюдженні та продажу.

Ваш продукт повинен бути прибутковим, тому вибір нерентабельною упаковки знизить вашу рентабельність.

Розумна конструкція допоможе вам враховувати різні змінні при розробці упаковки для вашого продукту.

Незалежно від того, розподіляється він серед роздрібних продавців або відправляється покупцям, правильна упаковка запобіжить пошкодження продукту, тому він доставить його до вашим клієнтам в цілості й схоронності. Це може навіть поліпшити використання вантажів, щоб зменшити вантажний простір і поліпшити вашу прибуток.

Наприклад, упаковка з гофрованого картону є переробленою, захищеної і дуже універсальною з точки зору дизайну і друку.

Можливо, ви навіть захочете включити вставки в свою упаковку.

дизайн упаковки, що представляє обговорення пакувальних вкладишів
 

Вставки забезпечують більший захист, а також надають індивідуальний вид вашим продуктам.

 • Вставки з пеноматериала забезпечують щільну і розкішну амортизацію для ваших більш тендітних продуктів. Зазвичай ці вставки використовуються для упаковки електроніки, скла та інших тендітних продуктів, а також продуктів, що складаються з декількох компонентів.
 • Картонні вставки забезпечують універсальну і економічну захист ваших продуктів. Зазвичай використовується для виготовлення великої кількості не надто тендітних продуктів.
 • Пластикові вставки для літаків - це легкий і економічний спосіб захисту безлічі різних продуктів. Зазвичай такі речі, як печиво, косметика та багато іншого.
 • Вкладиші з формованої целюлози пропонують більш надійний спосіб захисту ваших продуктів. Зазвичай такі елементи, як електроніка, інструменти, косметика та багато іншого, виграють від цього типу вставки.
Читайте також:  Посилання в SEO, кращі програмні рішень для побудови

Розробка дизайну художніх робіт

Як згадувалося раніше, ваша упаковка виступає в якості представника вашого продукту.

Проведіть незабутнє враження на ваших цільових клієнтів, поєднуючи структурну інженерію з креативними витворами мистецтва з використанням графічного дизайну.

В процесі проектування ви можете поділитися історією свого бренду із захоплюючими творами мистецтва, які поділяють ваші цінності, місію і історію. Це викличе у ваших клієнтів позитивні емоції, Оскільки вони приєднаються до послання вашого бренду.

правильний дизайн упаковки, Від графіки до копії, допоможе донести важливу інформацію про продукт і бренд до ваших клієнтів.

Будь то нормативна інформація або ключові переваги вашого продукту, які допоможуть вашим клієнтам в ухваленні рішення про покупку, відміну від ваших конкурентів буде мотивувати вашу клієнтську базу вибирати ваші продукти.

ретельно оброблені зображення упаковки зроблять розпакування вашого продукту ще більш приємною.

Кастомізація йде не тільки на користь вашого бренду і продукту, але і вашим клієнтам.

Наприклад, твори мистецтва, які забезпечують чудовий зовнішній вигляд, сигналізують вашим клієнтам, що продукт є предметом розкоші, тим самим збільшуючи їх очікування відкриття упаковки.

Упаковка Old Spike для подання художніх робіт і наклейок.

 

персоналізація упаковки для ваших клієнтів пропонує справжню зв'язок з ними. Використання стікерів і етикеток може служити засобом прямого спілкування з клієнтами.

Подякуйте їм за покупку вашого продукту, запропонуйте персоналізовані наклейки з іменами і багато іншого.

Додавання наклейок та етикеток до вашої упаковці може поліпшити якість обслуговування клієнтів, А також поліпшити дизайн вашої упаковки.

Експеримент шляхом відбору проб і прототипування

Розробка і розробка правильної упаковки для вашого продукту вимагає часу і терпіння.

Фізичні зразки і прототипи - важливі кроки для оцінки ефективності вашого бачення упаковки перед випуском вашого продукту в світ.

успішний дизайн упаковки може бути ітеративним процесом, що означає, що настійно рекомендується тестування матеріалів, структури і ілюстрацій перед масовим виробництвом.

Також важливо перевірити розмір і посадку вашого продукту на упаковці.

Перевірте це на своїх зразках і прототипах, щоб переконатися, що ваш продукт щільно і зручно поміщається у вашій упаковці. Це підвищить не тільки якість обслуговування клієнтів, А й авторитет вашого бренду і професіоналізм.

Зрештою, щасливі продукти = щасливі клієнти.

AN Інша упаковка, що демонструє важливість підтримки ваших продуктів і задоволеності клієнтів
 

Спробуйте отримати зворотній зв'язок і розуміння, безпосередньо звертаючись до вашого ідеального цільовому ринку. Зрештою, успіх продукту залежить від ваших клієнтів, Тому переконайтеся, що ваша упаковка відповідає вашому продукту, бренду і їм.

При роботі зі складною упаковкою можуть виникнути помилки дизайну.

Переконайтеся, що ви двічі перевірили свій вибір кольору, конструктивну конструкцію і дизайн, Щоб переконатися, що коли ваш продукт знаходиться в руках вашого клієнта, він саме такий, як ви його собі уявляли.

Зробіть його незабутнім, зручним і функціональним.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська