Як вибрати правильний колір для Вашого логотипу?

Назад до Записи
колір для вашого логотипу

Як вибрати правильний колір для Вашого логотипу?

Якого кольору повинен бути ваш новий логотип?

Вибір правильного кольору для логотипу вашого бізнесу - непросте завдання, ми це точно знаємо!

Зовсім не для того, щоб вас нервувати, але чи знаєте ви, що комусь потрібно всього 1/10 секунди, щоб сформувати перше враження про когось ще?

Це може здатися досить швидким, але ви можете бути шоковані, коли виявите, що людям потрібно близько 50 мілісекунд (0,05 секунди), щоб сформувати думку про ваш бренд тільки на вашу логотипу.

Реєстрація логотипу

Це означає, що вам дійсно потрібно творити чудеса, щоб виділити цей логотип.

Логотипи - це все, що ви хочете сказати про свій бренд, не кажучи вже про це. Логотип, Який ви вибираєте для свого бренду, повинен бути миттєво впізнаваним вашими покупцями.

Насправді, логотипи настільки впізнавані, що в багатьох вікторинах і вікторинах по всьому світу проводиться «раунд логотипу», Де ви повинні вгадати назву бренду по логотипу. Досить красиво, да?

У всіх відомих логотипів є кілька спільних рис - здебільшого вони прості і в них правильним чином використовуються кращі кольору.

Коли справа доходить до вашого логотипу, Не існує універсального рішення, що підходить для всіх. Фантазуйте, малюйте ескізи, виходьте з себе, адже навіть сама божевільна ідея може стати хітом. Щоб допомогти вам пограти з квітами, ми склали повне «керівництво по квітам логотипів».

Пам'ятайте, що в відношенні квітів немає строгих правил, є лише рекомендацією. Отже, сходіть з розуму!

 

Як колір логотипу впливає на сприйняття вашого бренду

«Психологія кольору» - це дослідження відтінків і їх впливу на поведінку людини. Це один з ключових стовпів брендингу та маркетингу, а також ключовий гравець, коли справа доходить до вибору кольору вашого логотипу.

Дизайн логотипу - це вправа для уяви, і немає готового рішення, яке б відповідало потребам будь-якого стартапу. Один відтінок кольору може працювати для одного бренду, в той час як інший бренд в тій же галузі може знайти інший відтінок того ж кольору, який їм більше підходить.

Може бути складно визначити, який колір найкраще підходить для вашого бренду, але невелика «психологія кольору» може принаймні звузити, що працює для інших, а що ні.

Давайте подивимося на вибір кольорів найбільших світових брендів:

 • Синій: 33%
 • Червоний 29%
 • Чорний, сірий, сріблястий: 28%
 • Жовтий, Золотий: 13%

Це не означає, що ви повинні втиснути ці чотири кольори в дизайн свого логотипу, Щоб ви могли узгодити свій бренд з гучними іменами. Коли справа доходить до вибору кольору вашого логотипу, Ми завжди говоримо: робіть це просто.

Фактично, близько 95% брендів використовують тільки два кольори в своєму логотипі, і тільки 5% використовують три або більше кольорів.

Розглянемо ці бренди:

 • Facebook : Біло-блакитний
 • ікеа : Синій і жовтий
 • Colgate: червоно-білий
 • FedEx:  фіолетовий і помаранчевий
 • Starbucks: зелений і білий
 • Макдональдс : Жовтий і червоний
 • Кока-Кола : Червоний і білий
 • засновник : Чорний, червоний і білий

Багато інші бренди використовують більше трьох кольорів, наприклад, Google використовує синій, червоний, жовтий і зелений! Для вашого логотипу ми настійно рекомендуємо зробити його простим і використовувати максимум два або три кольори. Більше - і ви ризикуєте повністю захаращувати свій логотип.

 

Проблема з квітами

кожен колір має свої позитивні і негативні відтінки. Пам'ятайте, що дизайн логотипу - це мистецтво, а мистецтво - суб'єктивно. Деякі люди можуть знайти синій колір неймовірно заспокійливим, тому що він нагадує їм про океан, в той час як хтось із серйозною талассофобіей може знайти синій колір жахливим.

Справа в тому, що ви ніколи не зможете вибрати колір, Який повсюдно обожнюють.

Ми знову і знову говоримо, що все це суб'єктивно, крихітко!

Нижче ми перерахували приблизний план різних кольорів і їхніх спільних значень і використання. Це ні в якому разі не повний список, і, на жаль, ви ніколи не зможете його отримати, не виконавши колірної опитування всього населення планети, але він допоможе звузити коло питань, яке викликає те, що викликає в загальному сенсі.

Пам'ятайте, що відмінний дизайн - це половина справи, коли справа доходить до створення стартапу!

 

Білий

Так, білий технічно не є кольором, але він все ще використовується нескінченну кількість разів при створенні логотипу, Тому, будь ласка, не пишіть нам гнівні листи. Взагалі кажучи, білий колір асоціюється з щирістю, чистотою, чистотою, гігієною, світом і простотою.

Якщо ми розглянемо білий колір як колір і пов'язані з ним конотації, він може запропонувати кілька речей. Крім чистоти, гігієни і чистоти, у багатьох країнах білий колір - Це колір весілля і нареченої. Однак в Азії він традиційно асоціюється з похоронами і трауром.

Білий використовується в якості контрастного кольору або для створення негативного простору в логотипі, або для доповнення інших навколишніх квітів. FedEx відмінно справляється з використанням білого кольору в своєму логотипі, використовуючи біле негативний простір між двома буквами, щоб створити приховану «стрілку». Бачиш?

брендинг кольорового логотипу fedex

Срібний

Срібло - це колір гладкості, багатства, витонченості і елегантності. При використанні в якості кольору в логотипі срібло виступає в якості відмінного опису всього високого, промислового і технологічного. Деякі ювелірні бренди використовували срібло в своїх логотипах, але з часом воно стало дещо застарілим, оскільки колір став більше асоціюватися з промисловими металами, а не з дорогоцінними металами.

Срібні деталі на вашому логотипі можуть стати відмінним способом підкреслити вишуканість і стильність вашого бренду. Не дивно, що його використовують багато автомобільні бренди (Toyota, Mercedes-Benz, Honda і Citroen і багато інших). Його часто використовують для брендів відеоігор, оскільки срібло передбачає озброєння і війну.

 

жовте золото

Жовтий зазвичай викликає почуття оптимізму, впевненості, самоповаги, щастя і підтримки. Він пропонує сонячне світло, літо і навіть може викликати почуття багатства і грошей. певний золотий колір також може нагадати вам про McDonald's, але це лише доказ того, наскільки потужним може бути логотип.

Ніщо не говорить «дорого» краще, ніж золото. це колір багатства, перемоги, мудрості, королівської влади, процвітання, гламуру, розкоші і престижу. Все навколо випромінює тепло золота. Але не перехрещувати дроти, коли мова йде про жовтий і золотом (чистий жовтий має колірний код # FFFF00, а золотий - # FFD700). В золотих відтінках є трохи червоного або коричневого, що надає їм силу, якої немає в чистому жовтому.

Читайте також:  Контент-маркетинг для моєї галузі

Саме з цієї причини жовтий колір з'являється в багатьох люксових брендах. Він передбачає багатство і процвітання, і тому так добре працює для люксових брендів, фінансових, харчових, косметичних і модних компаній. Найвідоміші золоті логотипи включають Cadbury, Chevrolet і Warner Bros.

Як подвійність жовтого, він також може вказувати на угоду, розпродаж або навіть дешеві товари. Це добре працює для таких брендів, як BestBuy, де низькі ціни є їхнім аргументом на користь продажу, Але можуть не мати успіху, якщо ви хочете бути висококласним. Це також пов'язано з обережністю, наприклад, зі знаками небезпеки і світлофорами.

Колір-Макдональдс-Логотип

помаранчевий

Помаранчевий, ти радий за помаранчевий колір?

помаранчевий - колір життєрадісний, доброзичливий і захоплений. Помаранчевий має тенденцію викликати невеликі суперечки, коли справа доходить до дизайну логотипу. Оскільки він часто використовується для помітності, він може легко перетнути межу між привабливим і дратівливим поглядом. З цієї причини більш персикові тони здаються більш популярними, ніж насичений темно-оранжевий або червоно-помаранчевий.

Помаранчевий може бути трохи різким для очей, якщо не збалансований з приємним нейтральним кольором. Його часто використовують бренди, які хочуть просувати себе як свіжі, цікаві і доброзичливі компанії. це ідеальний колір для брендів, які прагнуть просувати розваги (згадайте Nickelodeon і Soundcloud), їжу і напої (Fanta, Dunkin Donuts) і навіть більш енергійні бренди, такі як Firefox і Timberland.

У багатьох азіатських країнах помаранчевий - це колір, Який викликає асоціації з релігією (особливо з буддизмом і індуїзмом).

Soundcloud логотип брендингу оранжевого кольору

Червоний

Червоний колір, Який повсюдно вважається символом романтики, може викликати безліч емоцій. Він може представляти силу, енергію, пристрасть, любов і спокушання. З іншого боку, червоний також може вказувати на війну, конфлікт, гнів і стрес.

Червоний - ще один колір, Який має сильне значення в різних культурах. Для багатьох це символ романтики і любові. В Азії це зазвичай колір весіль. Він символізує удачу, щастя і родючість. З іншого боку, в деяких африканських країнах червоний колір є кольором смерті і трауру.

Використання яскраво-червоного кольору в якості кольору вашого логотипу - класичний маркетинговий трюк. Він привертає увагу імпульсивних покупців, створюючи терміновість, особливо в день святого Валентина.

Червоний часто поєднується з білим, чорним або іншими нейтральними відтінками для енергійних і потужних брендів. У багатьох ресторанах і харчових брендах використовується червоний колір, В тому числі сама знакова колірна комбінація від Coca-Cola, і він часто використовується в спорті (FC Bayern, FC Liverpool, Arizona Cardinals, Chicago Bulls), їжі, транспорті та роздрібної торгівлі.

вищий червоний колір логотипу бренду

 

Рожевий

Милашка в рожевому!

Рожевий колір здавна асоціювався з жіночністю, хоча історично рожевий колір використовувався для хлопчиків, а синій - для дівчаток, але це вже історія для іншого часу. Це також викликає почуття надії і натхнення. Це заспокійливий, обнадійливий і заспокійливий колір, Який часто асоціюється з дитинством або мрійливої, фантастичною стороною життя.

У японській культурі рожевий - традиційний колір весни (він поєднується з квітучою сакурою), а в брендінгу він, як правило, спливає для брендів, які «солодкі» або орієнтовані на жінок.

В якості кольори логотипу рожевий не так часто зустрічається, але коли він з'являється, ви можете бачити, що він часто використовується для дитячих брендів, десертів і іграшок. На жаль, подвійна природа рожевого кольору означає, що він часто може вказувати на незрілість або грайливість, які не підходять для певних галузей. Наприклад, податковому бухгалтеру може не сподобатися яскраво-рожевий логотип на відміну від іншого кольору.

Барбі логотип колір рожевий брендинг

Зелений

Найпростіший колір для людських очей - зелений. це також колір, До якого наші очі найбільш чутливі, головним чином тому, що ми можемо розрізнити більшість відтінків зеленого палітри. Ось чому зелений - це міжнародний колір відпочинку, природи і світу. Зелений - це гармонія, спокій, рівновагу. У певному сенсі це колір багатства (в кінці кінців, це колір грошей).

Зелений колір став повсюдно асоціюватися з навколишнім середовищем і екологічно чистими продуктами. Вегетаріанські, веганські і екологічно чисті бренди використовують зелений колір для позначення своїх цінностей. Наступного разу, коли ви будете робити покупки для продуктів харчування, погляньте на проходи з дієтичними продуктами і подивіться, наскільки екологічний брендинг в цьому проході.

Незважаючи на всю цю славу, зелений колір занадто слабкий для транспортних або промислових підприємств, якщо вони не хочуть асоціюватися з навколишнім середовищем.

планета тварин зелений логотип брендинг

 

Синій

Синій - улюблений колір маркетологів і брендів у всьому світі. це колір спокою, контролю, логіки, чесності, розуму, безпеки, чистоти, свободи і впевненості. Його заспокійливі тони допомагають встановити довірчі відносини і, як правило, надають логотипу професійний і серйозний вид.

Синій - очевидний і безпечний вибір для фінансів, інформаційних технологій, обладнання, охорони здоров'я, енергетики і транспорту. Сині логотипи виглядають такими, що заслуговують довіри і професійними і часто використовуються такими великими корпораціями, як Facebook, Twitter, Skype, Ford, Dell, IBM, Visa або Samsung. Його позитивні конотації ідеально підходять для створення сильного іміджу таких компаній.

У неправильному контексті синій може виглядати трохи холодним і недружнім. яскравий бірюзовий колір може бути трохи абразивним, якщо він не збалансований чимось більш нейтральним, тому не перестарайтеся з цим.

samsung колір синій брендинг

Фіолетовий / Пурпурний

"Фіолетовий. Ти стаєш фіолетовим, Вайолет! "

Фіолетовий або пурпурний - традиційний колір королівської влади, розкоші і духовності. Він викликає асоціації з творчістю, екстравагантністю, фантазією, вишуканістю, загадковістю, спокоєм, розкішшю, високою якістю і незалежністю.

Саме чудове в фіолетовому те, що навіть невелика кількість цього кольору в вашому логотипі може зробити ваші продукти розкішними (особливо коли фіолетовий поєднується з золотом). Фіолетовий також ідеально підходить для будь-якої упаковки, тому вам обов'язково варто подумати про те, щоб включити його в палітру вашого бренду. Вважайте Cadbury брендом, їх фіолетовий колір відразу викликає в уяві відчуття розкоші, королівської влади і якісного шоколаду. Якщо задуматися, багато брендів шоколаду використовують фіолетовий саме з цієї причини.

Як і рожевий, фіолетовий - недооцінений колір в сучасному дизайні логотипів. Чи не багато компаній схильні його використовувати. Але ті, хто все ж часто знаходять своє місце під сонцем. Подумайте про Yahoo, Taco Bell, Twitch, Wonka, Viber, Benq.

Логотип Cadbury Purple

 

Коричневий

Коричневий колір не всім подобається, але він обов'язково присутній в логотипах.

Як колір землі і дерева коричневий уособлює все практичне, стабільне, практичне, консервативне і надійне. Коричневий дає підтримку і комфорт. це колір сили, зрілості і безпеки. Іноді він навіть може замінити зелений як символ екологічної обізнаності або органічних продуктів.

Читайте також:  Ескіз логотипу для професіонала. Як накидати логотип?

Найбільш поширені негативні конотації, пов'язані з цим кольором, включають тьмяність, дешевизну, бездіяльність, депресію, задуха, жорсткість і ... дії, пов'язані з ванною. На жаль, це не підходить для брендів відпочинку, фінансів, інформаційних технологій або косметики.

Коричневий колір хороший для сільського господарства, продуктів харчування, транспорту і сімейних товарів. Такі бренди, як M & M's, UGG, Paulig, Hershey's, A & W зробили коричневий колір своїм власним, щоб продемонструвати свої цінності. UPS, ймовірно, найвідоміший логотип на коричневої основі. Комбінація золотого і коричневого кольору досить знакова, що одного разу у них була кампанія, в якій просто говорилося: «Чим коричневий може вам допомогти?»

ДБЖ брендинг коричневий логотип

Сірий

П'ятдесят відтінків сірого в логотипах.

Сірий - один з найцікавіших кольорів, якщо ми говоримо про створення фірмового стилю. Він асоціюється з професіоналізмом, консерватизмом, перевагою, класикою, стабільністю, скромністю.

З одного боку, він повністю нейтральний і може стати відмінним каналом для початку. З іншого боку, сірий означає відсутність кольору і може здатися гнітючою, сумним, нудним, млявим або просто звичайним.

Проте, це відчуття сірого «на паркані» (ні теплого, ні холодного, ні чоловічого, ні жіночого) використовується більшістю дизайнерів, оскільки воно не таке різке, як білий, і не таке суперечливе, як інші кольори. Він тонко висвітлює яскраві світлі відтінки логотипу і заспокоює більш насичені і темні кольори.

Сірий колір вашого логотипу робить стартап серйозним, професійним і заслуговує на довіру. Як і срібло, в ньому відчувається «хай-тек». Будучи універсальним, сірий колір може передавати різні повідомлення в залежності від інших кольорів в логотипі (що добре для ребрендингу).

Різні відтінки сірого традиційно використовуються для фінансів, обладнання, транспорту та інформаційних технологій. Хоча це не кращий вибір для брендів продуктів харчування і напоїв, популярні бренди продуктів харчування і напоїв, такі як Nestle і Grey Goose, зуміли змусити сірий працювати, доводячи, що в дизайні логотипів немає понад строгих правил.

Apple-логотип-сірий

 

Чорний

Нам відомий ще один колір, Який технічно є відтінком, а не окремим кольором. Але як ми можемо не включити цей знаковий відтінок логотипу?

Так само, як білий відомий тим, що відбиває світло, чорний - це колір, Який поглинає світло. Це символ ефективності та вишуканості, престижу і влади, елегантності і розкоші, контролю і захисту, таємниці і спокушання. Він сильний, серйозний і авторитетний, але в той же час може здаватися гнітючим, злим, холодним, важким і песимістичним.

Чорний - традиційний колір горя і жалоби в більшості країн Європи, Північної Америки та Африки. Не дивно, що його рідко використовують для охорони здоров'я, догляду за дітьми, товарів для сім'ї, їжі або фінансів.

Чорний колір відмінно підходить, щоб підкреслити розкішну сторону вашого бренду, надати виробам більш дорогий вид. У нього таке ставлення «не для всіх». Ось чому чорний колір так популярний в індустрії розкоші, моди, інформаційних технологій і обладнання. Його можна побачити на логотипах Adidas, Chanel, Schwarzkopf, Nike, Dolce та Gabanna, а також WWF.

брендинг логотипу chanel color

Вибір кольору логотипу

прийшов час вирішити, який колір ви хочете використовувати для свого бренду. Не хвилюйтеся, це те, що ви з часом заблокуєте в міру розвитку вашого бренду, але поки давайте почнемо з простих речей.

Кольори логотипів для промисловості

Як видно з наведеного вище списку, кольору, використовувані брендами, не обмежуються галузями. Chanel і WWF використовують чорний і білий колір в якості основної колірної схеми, але ви не побачите панд з клатчем Chanel на подіумі (поки).

Canva, наш безкоштовний інструмент для графічного дизайну, має відмінну інфографіку з описом популярних кольорів в різних галузях:

Canva Color за галузевим брендингу

Використовуйте це тільки як відправну точку, щоб допомогти вам.

У Foundr ми пропонуємо почати з простого чорно-білого логотипу, а потім працювати з одним кольором за раз, щоб побачити, що працює.

Якщо не виходить, можна додати колір. Деякі бренди навіть використовують різні версії логотипів в залежності від випадку. Наприклад, тут, в Foundr, ми пограємо з кольором нашої літери «r»:

фірмовий логотип foundr color

Кольорове колесо

Якщо у вас є один колір, Який вам подобається для вашого логотипу, пограйте з додатковим кольором, щоб дійсно втілити його в життя. Це може бути простий чорний, білий або м'який сірий, як наповнювач, або щось більш яскраве.

У блозі DecoArt є відмінна інфографіка, яка допоможе з вибором кольору. Почнемо з того, що ми все, можливо, бачили в школі: колірного кола.

Логотип Color-Theory-Graphics-WHEEL
кредит зображення: Блог DecoArt

Додаткові кольори

Додаткові кольори - це ті, які підсилюють (або доповнюють) одна одну. Подивіться, який колір знаходиться навпроти обраного вами кольору на колі. Використання цих колірних комбінацій зробить колір яскравішим. Зелений підсилює червоний, помаранчевий підсилює синій, навіть фіолетовий і зелений працюють в гармонії, щоб виявити краще один в одному.

Колір, теорія, графіка, додатковий брендинг

Погляньте на старий логотип Firefox і побачите додаткові кольору в дії. Помаранчевий і синій чудово поєднуються один з одним, створюючи симфонію радості логотипу:

кольоровий логотип firefox

аналогічні кольору

Аналогічна колірна схема передбачає об'єднання трьох сусідніх квітів. Це працює так: ви вибираєте колір свого «героя», а потім включаєте два сусідніх кольору на колесо. Аналогові колірні схеми менш інвазивних, ніж додаткові, але вони можуть виявитися трохи м'якими.

Колір-Теорія-Графіка-аналоговий брендинг логотипу

Погляньте на логотип BP нижче. переважний зелений колір поєднується з іншим відтінком зеленого і жовтого.

bp логотип кольоровий брендинг логотип

монохромні логотипи

Використання різних відтінків одного кольору називається «монохроматическим». Це чудово, якщо ви хочете підкреслити вишуканість свого бренду. І Paypal, і Oreo створюють монохромну схему з темно-синім і небесно-блакитним дуетом.

колір фірмового логотипу oreo

PayPal і Oreo відносяться до різних галузей, але обидва використовують одну і ту ж колірну схему для великого ефекту. Це знову і знову доводить, що коли справа доходить до дизайну логотипу, це більше форма мистецтва, ніж що-небудь ще. Подивіться, що вам підходить.

 

Резюме

Психологія кольору багато говорить нам про те, як працює наш розум. Це дійсно може допомогти передбачити реакцію аудиторії і створити сильну ідентичність бренду, Але у нього немає певного шляху і встановлених меж. Ваш бренд може бути будь-якого кольору, який вам подобається, і ви завжди можете провести ребрендинг, Якщо це не спрацює.

Який твій улюблений логотип компанії? Ви дійсно пишаєтеся своїм? Поділіться своїм улюбленим використанням кольору в логотипах нижче!

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська